Connect with us

ארה"ב-ישראל

IAC EDGE SUMMIT: יזמות, מנהיגות ונטוורקינג במנהטן ביץ'

Published

on

כנס ראשון מסוגו לאנשי עסקים צעירים ובעלי מקצועות חופשיים יפגיש ב-5 בספטמבר את הקהילה עם מרצים ויזמים מהשורה הראשונה • אורח מיוחד: שר המדע והטכנולוגיה של ישראל, אופיר אקוניס • ההרשמה בעיצומה – ארוע שבאמת חבל יהיה להחמיץ

IAC EDGE SUMMIT הוא כנס ראשון מסוגו המיועד לישראלים-יהודים-אמריקאים בגילאים 22 עד 42. הכנס יתקיים בתחילת החודש הבא במלון ווסטדריפט-מריוט במנהטן ביץ. למשתתפים תוענק הזדמנות להשתלב במערכת נטוורקינג יחודית, ולקחת חלק בפאנלים עם מומחים מהשורה הראשונה במגוון תחומים: יזמות, חדשנות, טכנולוגיה, נדל״ן ותעשית הבידור.

IAC EDGE היא רשת ארצית שמתבססת כאמור על הצטרפות חברים בגילאי תחילת עשרים ועד תחילת הארבעים ממגוון תחומים. המכנה המשותף ביניהם: התשוקה לחיבור עם ישראל והחיפוש אחר נטוורקינג יוצא דופן של הזדמנויות עסקיות והתפתחות מקצועית.

בהצטרפותם לתוכנית, החברים זכאים לגישה חופשית לכל אירוע EDGE השנתיים הכוללים בין היתר פגישות עם מומחים ודוברים מקצועיים בתחום העסקים; ארוחות שבת משותפות; ואירועים חברתיים ועסקיים מסוגים שונים.

ה-IAC EDGE, שהיא כאמור תוכנית לאנשי עסקים בעלי מקצועות חופשיים בגילאי 22-42 עם אירועי נטוורקינג ויזמות עסקית, היא הטבילה הראשונה בכניסה לתוכנית ספינת הדגל שהוקמה בלוס אנג׳לס, ה- IAC LEAD. קבוצה שמשמשת בשנים האחרונות כערוץ נטוורק, ושכבת מנהיגות צעירה בעלת מעורבות חברתית וקהילתית עמוקה, שחבריה לוקחים חלק אקטיבי בהובלה של תוכניות ואירועים, שואפים להיות דמויות מובילות בקהילה הישראלית-אמריקאית ולשגשג מבחינה עסקית וחברתית בתחומם.

הכנס יתקיים ביום חמישי, 5 בספטמבר ב- Westdrift Hotel במנהטן ביץ, החל מ 9:30 בבוקר ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות. אורח הכבוד יהיה שר המדע והטכנולוגיה של ישראל אופיר אקוניס.

הכנס יכלול מומחים ומרצים מהמובילים בתחומם:

מתיו אלטמן, סוכן הנדל״ן המפורסם של חברת מילמן ריל אסטייט', שמככב יחד עם אחיו בסדרת הריאליטי Million Dollar Listing Los Angeles שמשודרת בערוץ BRAVO.

דנה בלאס , נשיאת ומייסדת שותפה של אימפריית חנויות היוגורט דל הקלוריות "מאנצ'יז" בדרום קליפורניה.

אילנה גולן, יזמית סדרתית שותפה ב HOMRUN וחברה במועצה המייעצת של . Frobes Business אילנהב נבחרה גם אחת מה-40 הנשים שכדאי לעקוב אחריהן על ידי המגזין פורבס ב 2016.

שרון רכטר, היא מייסדת שותפה ונשיאת First Media ,baby first TV ו-SO YAMMI. שרון ובן זוגה ושותפה גיא אורנים, הפכו את פירסט מדיה לאחת מחברות התוכן המובילות בעולם בתחום המדיה החברתית עם כמאה מיליון עוקבים. לחברה עמודי תוכן כגון BLOSSOM, שמציג תכני אופנה וטיפוח הבית, SO YUMMY שמוקדש לאפיה ובישול, BLUSHER לקוסמטיקה ויופי, ו-BABYFIRST שמוקדש לתוכן חינוכי לילדים, אשר מייצרים כמיליארד וחצי צפיות בחודש בעולם.

איתי וונשק – ראש מחלקת מוצר ב- FACEBOOK.

טל נברו – אושיית המדיה החברתית ומייסדת SOCIAL LADY.

אלון שטרוזמן – מנכ"ל חברת קשת אינטרנשיונל בלוס אנג'לס, האחראית על פיתוח תוכניות טלוויזיה ותכנים ישראלים בארה"ב וברחבי העולם.

את הכנס יחתום ערב HAPPY HOUR מיוחד בסגנון תל אביבי.

ליאור יהודה, אחד ממנהיגי LEAD ב-IAC, נשמע נרגש לקראת הכנס: ״אנחנו מתמקדים הפעם בדור הבא של הצעירים המוכשרים. יוצרים כאן הזדמנות לכנס ביחד קבוצה גדולה של אנשים מוכשרים מעבר לגבולות קליפורניה ולאפשר להם לעשות נטוורקינג במשך יום שלם ללא הפרעות.

אנחנו מאמינים שקבוצות הגילאים הללו הולכים להיות המנהיגים הבאים של הקהילה שלנו. ולכן נוודא שאנו מעניקים להם את הפלטפרומות הנכונות להראות את הכישורים והמנהיגות שלהם.

״כל המשתתפים יכולים לצפות לחוויה של חמישה כוכבים ולהיות בטוחים שהאירוע הזה הוא הראשון מני רבים שיתקיימו בהמשך".

https://www.protectyoureducation.org

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ארה"ב-ישראל

כאן זה בית, כאן זה לב

Published

on

מירב רהב-מאיר טסה לפלורידה לתת הרצאה בפני חברי הפרלמנט של בוקה, מוסד ישראלי-אמריקאי ותיק ומושרש בעיר * היא הופתעה מהחיבור הציוני  אבל גם מהאובססיה לחדשות מהארץ והפוליטיקה: אנשים שלא הצביעו בבחירות כבר 40 שנה מעודכנים  במה שקורה בכחול-לבן יותר מעמית סגל

"הלב שלי נקרע לשניים", אומר לי הנהג הישראלי שמסיע אותי לבוקה רטון, פלורידה. "אתה אוהב את השיר של ישי ריבו?", אני שואלת. "לא, לא מכיר שיר כזה". המשפט הזה פשוט יצא לו מהפה באופן טבעי. הלב אכן קרוע. "באתי עם אשתי מישראל לעשות כסף. התגרשנו. אחר כך הייתי נשוי לאמריקאית לא יהודייה. התגרשנו. אני מת מגעגועים למשפחה, לחברים מהתיכון, מתגעגע למקום שלי בעולם, אבל יודע שאי אפשר לחזור ולהמשיך מאיפה שהפסקנו".

שתקתי. הוא מדבר כאילו מסך הברזל עומד בינו לבין ישראל, ולא כרטיס ב-800 דולר לטיסה שיוצאת הערב. כל כך הרבה סיפורים כאלה שמעתי: של הזוג שבא "רק לירח דבש" לפני שלושים שנה, של המשפחה ש"מייד חוזרת" כבר 20 שנה, על זוגות רבים שבהם אחד מבני הזוג נשאר למען השני. הופתעתי מהחיבור הציוני והיהודי, מהניסיון לבנות לעצמם קהילה, אבל גם מהאובססיה לחדשות מהארץ, כאילו הדרך היחידה להתחבר לישראל היא פוליטיקה. אנשים שלא הצביעו בבחירות כבר 40 שנה, מעודכנים במה שקורה בכחול-לבן יותר מעמית סגל. שתקתי הרבה, הקשבתי הרבה. הכי קל לבקר, אבל צריך להבין מה גרם להם ללכת, ומה יגרום להם להתחבר ואולי גם לחזור.

יש בארצות הברית כמיליון ישראלים-לשעבר. המספר כולל את הילדים שלהם, הדור השני, שהולך ונעלם. חינוך יהודי וחברות בקהילה עולים כסף, והם לא רגילים לשלם על כך. 

ביקרתי בבית הספר המרשים "ג'ואיש אקדמי" שהוקם לילדי הישראלים. טיפה קטנה בים, אבל טיפה חשובה. מודל לעתיד. חינוך יהודי-ישראלי בזול, בסגנון פחות אמריקאי ובעיקר בתעריף פחות אמריקאי.

בבית של משפחת לוי בשכונת הוליווד הציגו לי את ראש העיר. "נעים מאוד, שוקי", הוא מפתיע אותי בעברית. "אבל פה קוראים לי ג'וש". ההורים ירדו מהארץ, והבן שלהם הפך לראש העיר של הוליווד, שבה כ-150,000 בוחרים. "כל החיים חיפשתי הגדרה, ולאחרונה מצאתי: אני ישראלי-אמריקאי. אבל מה שהכי מפריע לי זה שהילדים שלי כבר לא יודעים עברית", הוא אומר בצער, מבין מה ההשלכות.

בסוף הרצאה במיאמי ניגש אליי שלמה גבע, עם אקורדיון. "אני החובש שטיפל בחנן פורת במלחמת יום הכיפורים. הצלתי את חייו. הוא לא יכול היה לדבר, אבל עיניו היו מלאות אור. אני עוד רואה את האור הזה מול עיני. הלחנתי לזכרו ניגון ושמו 'מעט מן האור', רוצה לשמוע?".

מעט מן האור של ישראל מתנגן פתאום במיאמי. הצלילים המרגשים מלווים אותי החוצה, אל ישראלית מקומית שאוספת אותי ברכבה. היא מנמיכה קצת את המוזיקה כשאני נכנסת, אבל ממשיכה לשיר: "כאן זה בית, כאן זה לב, ואותך אני לא עוזב", ואני תוהה אם היא שרה על ישראל או על מיאמי.

המשך לקרוא

ארה"ב-ישראל

מוזיקה: ריקי לייק הגיבה לשיר של נטע ברזילי

Published

on

בסוף השבוע האחרון שחררה נטע ברזילי את השיר החדש שלה "Ricki Lake", שמגיע כעשרה חודשים אחרי צאת הסינגל הרשמי האחרון שלה, "Nana Banana". השחקנית ומגישת הטלוויזיה האמריקאית ריקי לייק, שעל שמה כמובן נקרא השיר, הגיבה למחווה של הזמרת הישראלית ואפילו שוחחה עמה בטלפון.

בתגובות לפוסט שזוכת האירוויזיון הישראלית שיתפה בעקבות צאת השיר, כתבה ריקי: "אני!" והוסיפה אימוג'י של אש. לאחר מכן, היא כבר החלה לעקוב אחרי נטע באינסטגרם.  "מאוד מרגש אותי לקבל הודעה מריקי לייק. אהבתי מאוד לראות את התוכנית שלה וזו סגירת מעגל בשבילי", מספרת נטע, "זאת פאקינג ריקי לייק".   

לייק, זוכת פרס האמי, מוכרת באמריקה בזכות תכנית האירוח הפופולרית שלה, ששודרה בין השנים 1993 ל-2004. 

המשך לקרוא

ארה"ב-ישראל

בכיר המגישים באל ג'זירה: "מפעל הציונות – הפרויקט המצליח בעולם"

Published

on

תמיכה מפתיעה בישראל מעוררת סערה: פייסל אל קאסם, המגיש הבכיר של רשת אל ג'זירה שנחשב לאחד המגישים הבכירים והנצפים ביותר בעולם הערבי, צייץ בטוויטר: "כשרוצים לקלל אותך בעולם הערבי מכנים אותך ציוני, אבל הפרויקט המצליח בעולם במאה האחרונה הוא המפעל הציוני". הציוץ של אל קאסם, דרוזי יליד סוריה שבתכניתו צופים עשרות מיליונים, גרר מיד שלל תגובות זועמות. אחמד מוסא, מגיש בטלוויזיה המצרית, אמר בזלזול: "איזה מישהו בתחנה הישראלית אל ג'זירה החמיא לישראל. פייסל אל קאסם הראה לנו את הפנים האמיתיות של אל ג'זירה – הם דובריה של ישראל… הוא ברח מסוריה, יש שם נגדו גזר דיו מוות. הוא שייך לארגוני טרור, לתחנה ציונית. הוא ואל ג'זירה עשו לנו כאב ראש". באתר חדשות מצרי התפרסמה הכותרת "אנחנו בהלם" וגולשים רבים כינו אותו בוגד. 

אל קאסם הגיב לביקורת ולכינויי הגנאי וכתב בציוץ נוסף: "אני אומר שהפרויקט הישראלי הצליח שלא כמו הערבים הנחשלים. הרבה אנשים חושבים שאני משבח סתם את הציונים". הוא שאל את עוקביו בסקר "מי לדעתכם יותר מתקדם ודמוקרטי – ישראל או גופי השלטון הערביים?" והתוצאות היו מוחצות – כ-82 אחוזים השיבו ישראל.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות