Connect with us

Featured

בדיקות נוגדנים של וירוס הקורונה זמינה כעת ב-Ralphs לוס אנג׳לס- תוצאות תוך 15 דקות

Published

on

לוס אנג'לס – ראלפס הפכה לקמעונאית הראשונה בארצות הברית המציעה בדיקות נוגדנים מהירות ב -77 בתי המרקחת בדרום קליפורניה ובחוף המרכזי

הבדיקה נעשית ע״י לקיחת דם דרך דקירה באצבע והתוצאות זמינות בדרך כלל תוך 15 דקות ויעזרו לחולים לגלות אם נדבקו בנגיף הגורם ל- COVID-19, על פי הצהרה שפרסם ראלפס.

בדיקות הנוגדנים המהירות המאושרות על ידי ה- FDA, המסופקות על ידי Whitmire Medical, זמינות עבור $25 ללקוחות Ralphs המאמינים כי ייתכן שנדבקו בעבר ב- COVID-19 ואינם חווים כרגע תסמינים.

בספטמבר, האגודה האמריקאית למיקרוביולוגיה דיווחה כי 73% ממעבדות הבדיקה שנבדקו חוו מחסור בערכות בדיקה מסחריות עבור SARS-CoV-2, והנגישות לבדיקה הפכה לאתגר עבור אמריקאים רבים.

מאחר שמקרי COVID-19 ממשיכים לעלות במדינות רבות, בדיקת הנוגדנים המהירה של ראלפס עשויה לספק מידע קריטי על זיהום בעבר לחולים המאמינים כי הם נחשפו לנגיף הקורונה אך לא הצליחו לגשת לבדיקות בזמן ההדבקה, על פי מנהלת בית המרקחת של ראלפס לין לי.

"הנגשת בדיקות נוגדנים המהירה בבתי המרקחת של ראלפס לא רק תספק פיתרון בדיקות משתלם ונוח לאנשים שרוצים להבין אם נדבקו בעבר בנגיף הגורם ל- COVID-19, אלא גם יעזור לרופאים להבין את ההשפעות ארוכות הטווח. של COVID-19 ואסטרטגיות פוטנציאליות לבריאות הציבור למלחמה במחלה, "אמר לי.

בדיקות הנוגדנים המהירות של Ralphs נערכות על ידי איש מקצוע בתחום הבריאות המורשה באמצעות דגימת דם באצבעות ובמכשיר הבדיקה המהירה של IgV / IgM COVID-19, בדיקת אימונולוגיה כרומטוגרפית של זרימה רוחבית מהירה – מוגדרת כמו בדיקת סוכר בדם – כדי לאתר נוגדנים SARS-CoV-2.

הבדיקה אושרה לראשונה על ידי ה- FDA לשימוש חירום בחודש יולי והוסמכה עוד יותר לשימוש בנקודת טיפול רחבה יותר בספטמבר. חברת האם של ראלפס, קרוגר, היא הקמעונאית הראשונה שמציעה את פתרון הבדיקה ללקוחותיה, על פי הצהרת החברה.

המחקר עדיין מתבצע כדי לקבוע כמה זמן נוגדנים קיימים בעקבות ההדבקה והאם נוכחות נוגדנים מספקת חסינות מגוננת. ללא קשר לתוצאת הבדיקה, על כל החולים להמשיך ולתרגל הנחיות בטיחות מומלצות על ידי ה- FDA, כולל התרחקות חברתית וחבישת מסכות. אין להשתמש במבחן המהיר COVID-19 IgG / IgM לאבחון זיהום פעיל, מכיוון שהבדיקה מגלה רק נוגדנים שפותחו בתגובה לנגיף, ולא את הנגיף עצמו.

Featured

הרשת החברתית החדשה של טראמפ: כישלון ידוע מראש

זה אותו הרציונל מאחורי הקמתן של רשתות חברתיות כמו Parler ו-Gab שדגלו בחופש הביטוי וחוסר צנזור אבל הפכו לכוורת של הזיות – בית גידול לכל נחסם, קונספירטור ונאו-נאצי שלא רוצה או לא יכול להפיץ את התכנים הנבחרים שלו בכיכר העיר המקובלת

Published

on

מאז שטוויטר ופייסבוק החליטו לחסום את חשבונותיו של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ, נשמעת שוב ושוב טענה אחת כלפי כל הביקורת: אם הוא כל כך רוצה להפיץ את הגיגיו ברשת, המיליארדר מוזמן להרים את הכפפה ולהקים רשת חברתית משלו. ובכן, השבוע הודיע טראמפ שזה בדיוק מה שהוא מתכוון לעשות. רשת TRUTH Social, שצפויה להתחיל לפעול בקרוב, "תעמוד איתן כנגד עריצותן של ענקיות הטכנולוגיה", אמר הנשיא לשעבר, בין סופרלטיבים גדולים אחרים ולאחר חודשים ארוכים בהם הבטיחו גורמים בסביבתו שההכרזה הזו בדרך.

מהפרטים שפורסמו עד כה, נראה שלפלטפורמה יהיה מימון משמעותי של כמה מאות מיליוני דולרים ולמפעיליה יהיה אינטרס אמיתי בכך שלכל הפחות היא תהפוך מחלום למציאות. אולם האם TRUTH Social תצליח, ותהפוך לשחקנית משמעותית בזירת הרשתות החברתיות?

במבט ראשון, נראה שהתשובה הברורה היא "לא". הרציונל מאחורי הקמת הרשת החברתית הזו דומה לרציונל מאחורי הקמתן של רשתות חברתיות קודמות כמו Parler ו-Gab שדגלו בחופש הביטוי וחוסר צנזור. בשני המקרים הקודמים, הרשתות הללו הפכו כמעט מיד לכוורת של הזיות – בית גידול לכל נחסם, קונספירטור ונאו-נאצי שלא רוצה או לא יכול להפיץ את התכנים הנבחרים שלו בכיכר העיר המקובלת. ואם באתרים האלה הפעילות נצבע הכמעט מיד בצבעים פוליטיים, האם באמת אפשר לצפות שאותו הדבר לא יקרה ברשת שהקים מר מקוטב, דונלד טראמפ?

שני תנאים צריכים להתקיים כדי שהרשת החדשה אולי תצליח להימנע מגורל כזה: ראשית, להימנע מהמותג של טראמפ. אם TRUTH Social תעמוד כרשת בזכות עצמה, שתתפרסם לא בתור "הרשת של הנשיא שאהבתם/שנאתם" אלא "הרשת החברתית החדשה והמהפכנית שאתם רוצים להשתתף בה", זה יעזור למנוע לפחות חלק מהתיוג האוטומטי של הפלטפורמה. שנית, הנהלים והסגנון של הרשת יהיו מוכרחים להיות, או לפחות להיראות, ניטרליים באמת. לא לדבר בלי הפסקה על דיכוי ימנים ועל השטן הפרוגרסיבי ועל חופש הביטוי אצלכם מול הטרור בעמק הסיליקון. אם המוצר טוב, שהמוצר ידבר.

כמובן שהסיכוי ששני התנאים הללו ימולאו קלוש עד אפסי. טראמפ לא בדיוק ידוע בענווה או אנדרסטייטמנט, והעובדה שהוא כינה את החברה שתנהל את הרשת The Trump Media & Technology Group רומזת שהוא מתכנן בדיוק את ההפך: שהרשת הזו תהיה סוג של מרחב בטוח לכל הימנים, הטראמפיסטים, ואלו שנדחו לחלוטין מהרשתות החברתיות שיוכלו לכתוב, להגות, להזות ולהטריל כאוות נפשם.

אולי זה יעבוד. אולי כמו ב-2016-2015, הנשיא לשעבר יפתיע את כולם, יביס את צוקרברג ודורסי ויקים אימפריה חדשה על חורבות הכחול והתכלת של פייסבוק וטוויטר. אבל כרגע, נראה שרוב הסיכויים הם שיקרה בדיוק ההפך. וגם הפעם, דונלד טראמפ, האדם שבנה את ההצלחה שלו על שיח ישיר עם ההמונים, ימצא את עצמו ללא במה.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות