Connect with us

Featured

1 מתוך 3 אנשים בלוס אנג׳לס נדבקים בקורונה

Published

on

מאז תחילת מגיפת הקורונה, ההערכה היא כי אחד מכל 3 אנשים בלוס אנג'לס נדבקו ב- COVID-19, על פי דו"ח שפורסם השבוע על ידי שירותי הבריאות במחוז לוס אנג'לס.

ההערכה של 1 ל -3 פירושה כי כ -3 מיליון מתוך 10 מיליון תושבי המחוז נדבקו ב- COVID-19.

בנוסף, הדו"ח העריך גם כי אחד מכל 115 אנשים במחוז נדבק כיום בנגיף החדש, עלייה מ -1 מתוך 125 בשבוע קודם לכן.

"נשיאת הנגיף עלולה להוביל להדבקה של עשרות אנשים אחרים תוך מספר ימים בלבד, ומישהו בדרך זו של ההעברה יכול מאוד למות מ- COVID-19", אמרה לאחרונה מנהלת הבריאות הציבורית במחוז לוס אנג'לס, ברברה פרר, על פי הלוס אנג'לס טיימס. "אלה לא תקופות רגילות, ולכן אנחנו לא יכולים לצאת ופשוט להמשיך להתנהג כאילו שום דבר לא קורה."

ניו ג׳רזי מרחיבה את החיסון COVID-19 למעשנים אך מורים ועובדים חיוניים אחרים ממשיכים לחכות.

הידיעה מגיעה שבוע לאחר שאנשי הבריאות אמרו כי אדם מת כל שמונה דקות מ- COVID-19.

בסך הכל, מחוז לוס אנג'לס ספג כמעט 13,000 מקרי מוות מאז תחילת המגיפה, כאשר שירותי החירום הופנו לאחרונה לאספקת חמצן במנות, וחובשים המליצו להימנע מלהביא חולים שיש להם סיכוי מועט להחייאה לבתי חולים. רק בשבוע האחרון ראו במחוז כ- 15,000 מקרים חדשים של COVID-19 ביום.

מוקדם יותר החודש אמר מושל קליפורניה גאווין ניוסום כי תהליך ניהול החיסון COVID-19 במדינה מתנהל "לאט מדי", כאשר הפצת חיסונים איטית היא נושא מתמשך גם ברוב המדינות האחרות.

"אנחנו עובדים באגרסיביות כדי להאיץ את הקצב שלנו", אמר ניוסום באותה תקופה כאשר 1% בלבד מכלל אוכלוסיית המדינה קיבלה את המנה הראשונה. "אתם תתחילו לראות הפצה מהירה יותר של החיסון הזה, אני יכול להבטיח לכם את זה עכשיו."

הידיעה מגיעה כאשר האומה עברה את רף 11 מיליון במונחים של זריקות COVID-19 שניתנו – עדיין הרבה פחות ממחצית המינונים שהופצו, וימים ספורים לאחר שממשל טראמפ דחק במדינות לפתוח חלוקת חיסון נגד וירוס לקבוצות רחבות יותר, כולל אלה 65 ומעלה, בניסיון להאיץ מאמצים כאלה.

Featured

שוד לאור יום בבוורלי הילס: יריות במסעדת הכוכבים האיטלקית המפורסמת ״אל פסטיו״; אישה נפצעה ברגלה

Published

on

משטרת לוס אנג׳לס: ירי במסעדת איל פסטיו בבוורלי הילס עם פצוע אחד ביום חמישי אחר הצהריים.

אישה נורתה ברגלה במהלך ניסיון שוד והועברה לבית החולים עם פציעות לא מסכנות חיים, על פי המשטרה ועדי ראייה.

הירי דווח בשעה 14:09. במסעדה ב- Canon Drive וב- Brighton Way. על פי משטרת בוורלי הילס, שלושה חשודים- גברים ניסו לבצע שוד מאדם באזור. אחד החשודים פתח באש והכה באישה וכל שלושת החשודים ברחו ברגל.

כמה סרטונים מהאירוע פורסמו באפליקציית Citizen. אחד המשתמשים סיפר כי שמע שתי יריות שנורו, וכי נראה כי השודד ניסה לגנוב שעון.

10-20 אנשים המתינו בתור למסעדה העמוסה כאשר הירי התרחש

"כולם התחילו לרוץ לכל כיוון," אמרה אחת מהלקוחות שהמתינו בתור למסעדה. "צנחתי מאחורי עץ. הייתי בנעלי עקב. אני לא הולכת להגיע רחוק מאוד בלובוטינים בגודל ארבעה אינץ '. "

הם אמרו שהמסעדה נתנה לאנשים לתפוס מחסה והם יכלו לראות את האישה שנפגעה ברגלה. קורבן שני נפצע גם כן וטופל במקום, על פי הודעת המשטרה.

שולטן סיפר כי לפני הירי הוא ראה אישה בקרבת מקום שנראית מגושמת, ונראה כי היא מתנהגת כצופה של השודדים. הם שמעו ויכוחים לפני שפרצו היריות, ואז החשודים ברחו על פניהם לכיוון צפון מזרח בברייטון וויי.

המסעדה מהווה מקום מפגש פופולרי לסלבריטאים של הוליווד, שלעתים קרובות מצולמים אוכלים בפאטיו. זה גם מקום מועדף לארוחות צהריים בתעשיית הבידור, אם כי רוב עובדי סוכנויות הכישרונות עדיין עובדים בבית במהלך המגפה.

המסעדה בת 20 היא בבעלות ג'יאקומינו דראגו, שבבעלותו תשע המסעדות באזור לוס אנג'לס הכוללות גם את סלסטינו ודראגו.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות