Connect with us

Featured

״זה היה תוהו ובוהו!״: פיצוץ בית בוואלי בלוס אנג׳לס הותיר שני פצועים קשה, נזק רב לרכוש ולרחוב, ועשרות שכנים מבוהלים

Published

on

ביום ראשון בשעות הלילה המאוחרות, 11 באפריל, אירע פיצוץ אדיר בתוך בית בשכונת וואלי גלן שבלוס אנג׳לס. נכון לעכשיו, החוקרים לא מצאו שום ראיות לכך שדליפת גז היא זו שגרמה לפיצוץ בבית, מה שהם כן מצאו זה עדויות לגידול מריחואנה באזור המוסך, אך העניין עדין בחקירה לפי דברי המשטרה.

כאשר הכבאים הגיעו למקום לראשונה, לפני השעה 21:30, הם לא מצאו שריפה פעילה אלא סימנים ברורים ל"פיצוץ משמעותי", מסר סרן אריק סקוט מטעם LAFD.

הפיצוץ האדיר הביא לפינוי שני גברים הסובלים מכוויות במצב קשה לבית החולים. הצוותים ראו גבר בן 59 מחוץ לבית והעבירו אותו לבית חולים עם פציעות כוויות קריטיות.

מקום האירוע מוקדם יותר היום. מקור: cbs

"הכבאים זיהו את ריח הגז הטבעי ופעלו לאיתור הדליפה ואבטחת האיזור", אמר סקוט.

במקביל, צוותים חיפשו באופן שיטתי בבית בפסולת עמוקה. אז שמעו "רעש טפיחה קלוש", אמר הקברניט. הם החלו למשוך את הפסולת ומצאו גבר בן 46 קבור עמוק בתוך ההריסות.

השוטרים השתמשו במסור שרשרת כדי להסיר בזהירות את הפסולת סביבו, ואז משכו אותו ופינו אותו לבית חולים.

בבית התגוררו באותה תקופה שבעה תושבים. חמשת האחרים – גבר, אישה ושלושה ילדים – לא נפצעו. אישה אחרת, שכנה, הוערכה רפואית במקום, אך היא סירבה לעבור לבית החולים.

שכנים ברחוב סיפרו חוויות קשות מליל אמש. ״פשוט ישבתי וצפיתי בטלוויזיה, אשתי הייתה בחוץ בפטיו, והכל קרה כל כך מהר״, סיפר ג׳רי קסטרו, אחד השכנים, על בהלת השכנים בזמן האירוע. ״תחילה חשבתי שזו רעידת אדמה, אבל אחר כך כל החלונות שלי בבית התפוצצו. הסתכלתי החוצה, שמעתי אנשים צורחים. אמרתי לכולם, 'כדאי לך להתרחק מהבית, אבל שם היו אנשים שניסו להכניס את האנשים האחרים לבית. אנשים בכו, הכלבים שלהם התרוצצו בשכונה. זאת אומרת, זה היה תוהו ובוהו״.

זירת האירוע אמש בוואלי גלן. מקור: KTLA

הבית תויג באדום על ידי משרד הבינוי והבטיחות. בסך הכל היה צריך לפנות 13 בתים סביב אתר הפיצוץ, כולל שבעה שנגרם להם נזק מהפסולת.

משטרת לוס אנג'לס ממשיכה בחקירת האירוע ובירור סיבת הפיצוץ.

Featured

אילון מאסק התארח ב-SNL ולא תאמינו במה הוא הודה על הבמה

Published

on

אילון מאסק התארח ביום שבת האחרון בתוכנית הקומדיה הנצפית ביותר באמריקה Saturday Night Live. כאורח בתוכנית הוא נתן את מונולוד הפתיחה, כאשר החליט להניח לרגע את הקומדיה בצד ולספר כי יש לו תסמונת אספרגר.

הוא סיפר ​​על כך כבר בתחילת המונולוג שלו, כשהוא מדבר בקול מונוטוני. מאסק הצהיר, ״אני המארח הראשון של "סאטרדיי נייט לייב" עם תסמונת אספרגר", והתבדח, ״או לפחות הראשון שמודה בזה״.

עם זאת גם לדן אייקרויד, חבר צוות "SNL" לשעבר, יש את תסמונת האספרגר והוא הנחה את התוכנית בשנת 2003.

תסמונת אספרגר היא הפרעה עצבית-התפתחותית. זה מתבטא בקשיים באינטראקציות חברתיות ובתקשורת לא מילולית. זה מאופיין כהפרעה בספקטרום האוטיסטי. זה לא משפיע על האינטליגנציה או יכולות השפה של האדם.

יחד עם זאת, אילון היה מצחיק מצחיק מאוד בהופעתו בתוכנית, הוא נראה נינוח ונראה כי הרגיש בנוח לצחוק על עצמו. 

הוא התבדח על איך שהוא עישן ג'וינט בפודקאסט של ג'ו רוגן ועכשיו כולם חושבים שהוא ״סטלן״.

הוא הוסיף בדיחה על או.ג'יי. סימפסון, ואמר כי גם הוא התארח ב-SNL פעמיים “והוא הרג את זה”, (killed it!).

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות