Connect with us

אירועים

״גם אני מודעת": טורניר מאמנט סרטן השד גילוי מוקדם של L.A.

Published

on

קבוצת מאמאדונה זכתה במקום הראשון בטורניר המרגש, שהתקיים במתחם הספורט החדיש והמפואר של כוכב הלייקרס לשעבר קובי בראיינט

אוקטובר הוא חודש המודעות העולמי לסרטן השד. במטרה לעורר את המודעות ואת הצורך ללכת להיבדק מידי שנה, נערך ביום ראשון האחרון טורניר ״גם אני מודעת״, במסגרתו שחקניות מאמאנט לוס אנג׳לס ומשפחותיהן תורמות להעלת המודעות לגילוי מוקדם של המחלה. הטורניר נערך ב-MAMBA SPORT ACADEMY – מתחם ספורט מרהיב וחדיש שנבנה ממערב לוואלי במימון כוכב הלייקרס לשעבר קובי בראיינט.

זו השנה השלישית שהטורניר מתקיים בשיתוף פעולה עם ארגון Stand by Me המספק תמיכה וסיוע למשפחות הקהילה שאחד מבני משפחתם חלה במחלת הסרטן. כל שחקנית תרמה כסף לארגון החשוב הזה ובעמוד הפייסבוק של מאמאנט .L.A הועלו בחודש האחרון מדי יום סירטונים של שחקניות הליגה, מאמנים ואנשים מהקהילה המעודדים את החשיבות ללכת להיבדק כי גילוי מציל חיים.

הטורניר נפתח בטקס מרשים ומרגש. השחקניות מ14- הקבוצות הסתדרו בזוגות, נרגשות ליצירת סרט המודעות הורוד שמציין את התמיכה במאבק בסרטן השד.

רקל אפרגן ממנהלת מאמאנט בעיר הינחתה את הטקס וגלית פלד, יו״ר מאמאנט לוס אנג׳לס סיפרה את סיפורה האישי. גלית איבדה את אימה בגיל 21 אחרי מלחמה בסרטן השד; גילוי מוקדם היה אולי מציל את חיייה. גלית: "החשיבות להיבדק כל שנה גדולה ויכולה להציל כל אחת מאיתנו. אנו צריכות לעשות זאת בשביל הילדים, בשביל המשפחה, בשביל שיהיה לכן את מחר. תמיד יש תירוצים למה לא להיבדק – אין לי זמן, אני מפחדת, לא הספקתי. מספיק עם התירוצים, גילוי מוקדם מציל חיים וזו עובדה!".

גילה מילשטיין, נשיאת ארגון Stand By Me, בירכה על שיתוף הפעולה בין הארגונים: "תוצאות המשחקים בטורניר אינן משנות כי אתן השחקניות התחברתן יחד להפיץ מודעות לסרטן השד״, ציינה גילה בדבריה. היא סיפרה על חשיבות Stan by Me בו מקיימים את אחת המיצוות החשובות ביותר – ביקור חולים. רבקה בנקהלטר, הנלחמת במחלת סרטן השד, סיפרה לקהל איך מתנדבי הארגון עוזרים לה בזמן הטיפולים וכמה חשוב הגילוי המוקדם של המחלה שעכשיו מאחוריה. ד״ר ויקי פלאקס, העוסקת שנים רבות במחקר סרטן השד, גילתה למשתתפות שכבר עכשיו נמצאים בשוק תרופות חדישות לטיפול במחלת הסרטן ובייחוד לסרטן השד.

אשת הביטוחים נעמה פוזניאק ייעצה לשחקניות לוודא שהן מבוטחות ואפילו העבירה מדיטציה קצרה לשחקניות המתוחות. הטקס הסתיים בדבריה של ג'סיקה ג'לבון שייצגה את ארגון "שרשרת" התומך במשפחות יהודיות שנפגעו מסרטן השד או הרחם ברחבי ארה״ב. בין המשחקים צוות Juice + דאג להכיר לשחקניות שייקים מצוינים החשובים לבריאותנו (תודה!). למשחק הגמר הגיעו קבוצת מאמאסינו ומאמאדונה ולאחר משחק צמוד ומתוח זכו בנות מאמאדונה במקום הראשון בטורניר.

תודה לנותני החסויות ובמיוחד לאבי רקח NATURAL HEALTH, נותן החסות של של הטורניר; לדורית דיאמנט מ-Dorit Accounting; נעמה פוזניאק מ-A+ Insurance, גולן ברון מ- Touch On Wood; מייקל פישמן מ-Aflac Insurance ומירי גלייזר. תודה מיוחדת לצלמת מרגלית פרנקל, מ-M.Franckle Photography שתיעדה כל רגע בטורניר ול-Dion J Risen Video Production שהסריטו את הטורניר במלואו.

תודה גם למנהלת מאמאנט שדאגו שהאירוע יתקיים בהצלחה מרובה בניצוחה של רקל אפרגן; ל-JCC שתומך בליגת מאמאנט במשך כל השנה; ולכן, שחקניות מאמאנט, שהצלחתן לבנות ולתרום לקהילה שלנו בזמן כה קצר. בהצלחה לכולן במשחקי הליגה שנפתחים ב-3 בנובמבר; המשיכו להתאמן, לתרום והכי חשוב – להינות מהמשחק. וזיכרו כי אמא מביאה משפחה, משפחה בונה תודה גם למנהלת מאמאנט שדאגו שהאירוע יתקיים בהצלחה מרובה בניצוחה של רקל אפרגן; ל-JCC שתומך בליגת מאמאנט במשך כל השנה; ולכן, שחקניות מאמאנט, שהצלחתן לבנות ולתרום לקהילה שלנו בזמן כה קצר. בהצלחה לכולן במשחקי הליגה שנפתחים ב-3 בנובמבר; המשיכו להתאמן, לתרום והכי חשוב – להינות מהמשחק. וזיכרו כי אמא מביאה משפחה, משפחה בונה קהילה וקהילה יוצרת שינוי!

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

אירועים

״מעגלים": פעילויות לילדים מיוחדים בסביבה תומכת ואוהבת

Published

on

ילד עם צרכים מיוחדים הוא חלק מהחברה; גם הוא צריך חברים, הוא לא מדבק • לקראת ערב הגאלה השני של עמותת "מעגלים", ב- 14בנובמבר בעדת אריאל

יום שבת מגיע, כהורים לארבעה ילדים אנו יודעים שצריכים להתפצל ומחלקים בינינו. את א' הורדנו ביום הולדת, את ליאם לקחנו לחבר, ליעד הלך לעבודה ומה עושים עם ירין? הוא לא מוזמן לימי הולדת, הוא לא מוזמן לחבר ואין לו שום חוג שגורם לו לשמחה ואושר.

כל שבוע חוזרת על עצמה אותה תחושת עצבות של ירין אין חברים או מישהו שייקח אותו לסרט, לרקוד או סתם יזמין אותו לבלות את אחר הצהריים יחדיו.

המורכבות של לגדל ילד עם צרכים מיוחדים מביאה אותנו, ההורים, ליזום עבור ילדנו קמפיינים להעלאת מודעות, לפתוח חוגים, לחפש חברים, להקים עמותות ולסלול את דרכם לקהילתנו על מנת לפתח סבלנות וסובלנות אשר איתה ניצור עולם טוב יותר, עולם מכיל ומקבל ושלילדנו תהיה שיגרת חיים מלאה בפעילויות אשר תייצר להם תוחלת חיים ועניין.

כהורים לילדים מיוחדים אנו נלחמים חזור ונשנה בהדרה חברתית של ילדנו. תארו לכם שהורה מהכיתה או מהגן לא ייתן לילד שלו לשחק עם הילד שלכם רק בגלל שהוא ילד ״אחר״, ילד ״שונה״? ילד עם צרכים מיוחדים הוא חלק מהחברה; גם הוא צריך חברים, הוא לא מדבק. אם הילד הרגיל יבלה עם הילד המיוחד הוא יחזור הביתה רגיש וסבלני יותר ואף ירוויח חבר, אבל החברה בוחרת לא לחשוף את הילדים ״הרגילים״ לאותם ״מיוחדים״. חבל שההורים לא מבינים שהשילוב של שני החברים יוכל להניב שיתוף פעולה מקסים.

מקום שיקבל את המיוחדים

ככל שהשנים חלפו וירין נהפך לנער מתבגר הבנתי את הצורך בלפתוח עמותה אשר תייצר ארועים חברתיים וחוגים משולבים עם חברי קהילה אוהבים שיספקו מקום ללא שיפוט, מקום שיקבל את המיוחדים, שם יוכלו להתרכז ביכולות שלהם ופחות בצרכים המיוחדים שכל אחד מתמודד, מרכז אשר יקבל את ירין עם נפנופי הידיים והלב הרחב, ואת אורן שעושה קולות אבל יודע לנגן בכשרון רב, או את ליאל שמסתובבת ללא הפסקה וניחנת בקול של זמיר.

באוקטובר 2017 החלום של לפתוח עמותה הפך למציאות, בזכות ובעזרת חברי קהילה מתנדבים נולד ארגון 'מעגלים קומיוניטי סירקלס', ארגון ללא מטרות רווח אשר מייצר ארועים חברתיים, חוגים ותכנים המביאים סיפוק והנאה לאותם ״מיוחדים״ ולאותם חברים מהשורה שמתנדבים איתנו וגורמים לילדנו להרגיש כשווה בין שווים בקהילתנו.

חלק מהחוגים מתקיימים על בסיס שבועי וחלקם על בסיס חודשי: בישול, אפייה, ריקוד, אמנות ספורט, מיוזיקלס ועוד. אנו מעודדים את כל בני הנוער להשתתף באירועים שלנו ולהיות מתנדבים. במקביל מתקיימות מסיבות וארועים חודשים אשר בהם נחגגים החגים, מסיבות ריקודים, ערבי קריוקי ועוד.

אנו ממוקדים ביצירת פעילויות חינוכיות וחברתיות בסביבה תומכת ואוהבת. מטרתנו העתידית היא לפתוח מרכז עם תוכנית יום מועשרת לתמיכה ולהעשרת יכולות יום והכשרה בתחומי עבודה. אנו פונים לחברי קהילתנו ומבקשים שיפתחו את ליבם ויחשבו על מקומות עבודה בהם יוכלו להעסיק עובדים בעלי יכולות שונות ולתת הזדמנות להשתלב במקום עבודה שיביא להם תחושת סיפוק ענקית.

המעסיק יוכל להנות מהטבות שונות שהמדינה מציעה ותפוקה אשר תתבצע במלוא הרצינות על ידי העובד, המעריך את ההזדמנות הניתנת לו.

כמו שכוכבים מרגישים

מעגלים הוא ארגון המתקיים בזכות האהבה, התמיכה והנדיבות של הקהילה שלנו. אנו פועלים על ידי מתנדבים וספונסרים מדהימים (ללא שכר).

ב-14 בנובמבר , ב-6:30 בערב, יתקיים ערב הגאלה השני של עמותת מעגלים קומיוני סירקלס. הערב יתקיים בעדת אריאל.

ילדי מעגלים מתכוננים לערב זה בו יופיעו לצד אמנים ויראו לכולם את כישרונותיהם. הם יקבלו את מלוא תשומת הלב של הקהל כמו שכוכבים מרגישים על הבמה.

הצטרפו אלינו ועזרו לנו להמשיך ולייצר עוד ועוד הזדמנויות לאושר ושמחה אצל אותם מיוחדים שלא יודעים לייצר זאת בעצמם.

מעגלים קומיוני סירקלס הוא ארגון ללא מטרות רווח עם מעמד פטור ממס בארה"ב 3(501) (C). מספר פטור ממס: 82-3206380 איילת ששון, נשיאה ומייסדת, רחל ויצמן, סמנכ"ל כספים ומייסדת, ומתנדבים מקסימים רבים המודים לכולם על התמיכה.

לפרטים נוספים והרשמה:
www.maagalimcircles.org/tickets FB – Maagalim Community Circles

המשך לקרוא

אירועים

סוף חגי תשרי: פאר טסי בדאון טאון לוס אנג'לס

Published

on

מאות בליינים הגיעו ביום חמישי האחרון לחגוג את סיום חגי תשרי… ליאור גוב והצוות הביאו הפעם הפתעה מן השורה הראשונה – מסיבה עם הזמר פאר טסי.

גוב, כמו תמיד, דאג לתפאורה מרהיבה, כניסה מהירה לאולמי מועדון "הגלוב" בדאון טאון ויחס אישי. שולחנות האח"מים היו מלאים עד אפס מקום ונמכרו כשבועיים מראש.

גוב מתנצל בפני הקהל על בעיית הסאונד שנוצרה במהלך ההופעה: לצערו, לאחר שפאר טסי עשה בדיקת סאונד בשעות הצהריים התקיימה הופעה מוקדמת במועדון שידוע באירוח אמנים גדולים ) ואיש הסאונד שינה את גובה הדציבלים לשירה. לאחר מספר שירים התקלה תוקנה ופאר הקפיץ את הקהל. גוב מבטיח כי טעויות כאלו לא יחזרו והנושא יטופל אישית.

סוף טוב הכל טוב: בלהיט המפורסם "דרך השלום" של טסי נראה כאילו הקהל בלי יוצא מן הכלל ידע את כל המילים. קונפטי זהב ובלונים עפו על הקהל במהלך ההופעה, בלונים ושטיח אדום בחסות ספיריור טיל קישטו את האולם. היה גם מופע לייזר ורקדניות גוגו של סאן פלוואר דנסר ועוד הפתעות מושקעות כמו שרק גוב יודע לספק.

המסיבה המשיכה עד 2 לפנות בוקר כשדיג'יי נטלי, אסי וידל, יוחאי וקזוש נתנו סטים מדהימים והקהל קפץ ופיזז ברחבת הריקודים אל תוך הלילה.

תודה לנותני החסויות, לקהל התומך ולקהילה המדהימה שלנו.

נפגשים בקרוב ביום חמישי הבא במועדון LURE HOLLYWOOD עם הזמר הענק מאור אדרי בהופעה חיה ומסיבה עד השעות הקטנות של הלילה.

לפרטים: 818-262-1100 או WWW.ISRAELIPARTIES.COM

המשך לקרוא

אירועים

ישראל. ביחד. במרחק נגיעה

Published

on

אלפי משתתפים מרחבי היבשת ועשרות מרצים ונציגים מארה"ב ומישראל ישתתפו בכנס הארצי השישי של ה-IAC שייערך במלון-ריזורט דיפלומט בדרום פלורידה * הזמנה פתוחה

ארגון ה-IAC יערוך זו השנה השישית את הכנס הגדול ביותר של הקהילה הישראלית-אמריקאית בארצות הברית, כנס שגדל בקצב המהיר ביותר בעולם היהודי כיום. מדובר בחוויה מדהימה שמאחדת את הקהילה ומחברת אותה לישראל בלב
וברוח.

אלפי משתתפים יגיעו מכל רחבי היבשת ומישראל לדרום פלורידה, לשלושה ימים של שילוב מנצח – דיונים והרצאות במהלך היום ומסיבות ואירועים חברתיים במהלך הלילה, באווירה ישראלית שמאפשרת הכרות עם אנשים מקהילות ברחבי ארצות הברית, נטוורקינג מקצועי ומינגלינג חברתי. במשך ימי הכנס ההרגשה הכללית של המשתתפים היא הרגשת משפחה , הרגשה של ביחד, להיות הכי קרוב לישראל מחוץ לישראל. ישראל במרחק נגיעה. כמו קודמו, הכנס ייערך במלון-ריזורט דיפלומט מה-5 עד ה-8 בדצמבר, על חוף הים המרהיב של העיר הוליווד בדרום פלורידה שמספק תפאורה נהדרת לשלושת הימים הגדושים כל טוב.

הכנס מפגיש את הקהילות הישראליות – אמריקאיות והיהודיות לסוף שבוע של אירועים, הרצאות, דיונים מרתקים, והזדמנות למפגשים עם 72 חברי הקהילות שמרכיבות את קהילת ה-IAC מחוף לחוף. הזדמנות פז למפגשים עם המנהיגים שמעצבים את העתיד שלנו, לבחינת הסוגיות הבוערות שמעסיקות את ישראל והעם היהודי, מורשת וזהות יהודית, פוליטיקה, חינוך, חדשנות ויזמות, תקשורת, כמו גם נושא המלחמה באנטישמיות ובעיקר לחגוג ביחד את מה שמאחד אותנו כיהודים וישראלים-אמריקאיים. הכנס מסייע לגיבוש הזהות הקהילתית שלנו, בניית קהילה וחיזוק הקשר לישראל.

זוהי השנה השישית של הכנס הארצי של ארגון ה-IAC, שגדל מ-700 משתתפים בשנה הראשונה מלמעלה מ-3000 משתתפים בשנה אשתקד. אחד המאפיינים הבולטים של הכנס הוא ההגעה של משפחות שלמות לחוויה בין-דורית, עם מסלול לבני נוער בגילאי 13-18 ומסלול לסטודנטים בקמפוסים.

הכנס הגדול ביותר מסוגו מרכז פעם בשנה דמויות מפתח מהקהילה הישראלית-אמריקאית, מנהיגים, מובילי דעה, מומחים מקצועיים, פוליטיקאים ודיפלומטים בכירים ואנשי תקשורת מכל רחבי ארצות הברית וישראל, הוא חלק מהצמיחה המטאורית של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית, IAC, שמונה כיום 20 סניפים ברחבי ארצות הברית, כ-70 קהילות פעילות ופעילות ברחבי 100 קמפוסים באונברסיטאות שונות.

את כותרות הכנס בשנה שעברה סיפקה ההופעה ההיסטורית של סגן נשיא ארצות הברית, מייק פנס, שנשא נאום חוצב להבות מרגש על הברית החזקה בין ארצות הברית לישראל שנפתח במשפט נחרץ – "אם העולם לא יודע דבר, כדאי שיידע דבר אחד, אמריקה עומדת לצד ישראל!". גם השנה רשימת הדוברים מכובדת ומרשימה, ומביאה למקום אחד מדענים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי רוח, נבחרי ציבור, אנשי תקשורת, ראשי ארגונים, ומובילי דעה. הכנס מביא ספקטרום רחב של דעות, תפיסות עולם ואידיאולוגיות שהמשותף להן הוא האמונה בחזון של עם יהודי ומדינת ישראל חזקים, חסינים, וקשורים זה בזה.

בין הדוברים שישתתפו השנה ניתן למצוא את חבר הכנסת גדעון סער, יו״ר מרץ ניצן הורוביץ, ד"ר סטנלי פישר (נגיד בנק ישראל לשעבר), נטע ברזילי, אילן קאר שליח מחלקת המדינה למלחמה באנטישמיות), יונתן ווינטראוב מייסד Space IL, יו״ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג, אייל וולדמן מייסד מלנוקס ועוד. "משלחת" אנשי התקשורת מישראל תכלול השנה בין היתר את סיון רהב-מאיר, הילה קורח, עמית סגל, איילה חסון, בועז ביסמוט, רזי ברקאי, אלון בן דוד, יואב לימור, יעקב כץ, גאולה אבן, יאיר שרקי, עומרי אסנהיים ועוד.

אחרי שבמהלך היום משתתפי הכנס חווים דיונים מרתקים, איזור הכנס לובש את חיי הלילה של תל אביב. הופעה חיה של דני, גידי וחברים (מכוורת), להקת שלווה ומסיבות לתוך הלילה, שעון פלורידה. בסופו של יום, התחושה החזקה ביותר היא תחושת המשפחה. אחד מהרגעים המרגשים ביותר בכנס הוא ערב "שישי ישראלי", ארוחת שבת קהילתית באווירה ישראלית עם כל משתתפי הכנס; דמיינו את העוצמה והרגש של 3000 איש לבושים בלבן, מקבלים את השבת ב"שלום עליכם".

שוהם ניקולט, מנכ״ל ארגון ה- IAC: ״הכנס הוא מפגן כוח חשוב של כל מי שמאמין בחשיבות של שמירה על ישראל במרכז החיים שלנו כקהילה באמריקה. אין דרך טובה יותר מלהרגיש ישראל, ולהביע תמיכה בחיבור של העם היהודי ומדינת ישראל".

תחושת הגאווה, שליחות, שייכות והאנדרלין המטורף איתו סיימו משתתפי הכנס בשנה שעברה השאיר חותם לאורך כל השנה, בעשייה, במעורבות ומנהיגות הקהילתית. כל מה שנותר הוא לחכות לחמישי בדצמבר שבו יתחילו 4 ימים גדושים ועמוסים בחוויה ישראלית מעשירה בכנס השנתי הארצי של ארגון ה-IAC – הכנס של הקהילה שלנו.

אם גם אתם רוצים להיות חלק מהחוויה, הירשמו עכשיו: IACKenes.org

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות