Connect with us

Featured

תעשיית הזיופים בעיצומה: 11 חולי קורונה התגלו בטיסת אל על מניו יורק

Published

on

השמיים לארץ הקודש סגורים (לפחות עד ה-6 במרץ) אך עדיין נרשמים מקרי קורונה בטיסות לארץ: במשרד הבריאות אישרו  כי 11 נוסעים אובחנו כחיוביים בטיסת אל על שנחתה בתחילת השבוע בנתב"ג. הנוסעים שאובחנו כחיוביים הגיעו מניו יורק באחת מטיסות החילוץ. לפי החוק בישראל, כל נוסע חייב להציג תוצאות שליליות לבדיקת קורונה שבוצעה בטווח של 72 שעות לפני הטיסה. כל הנוסעים שהיו על המטוס הציגו את התוצאות השליליות, אך חלק מהנוסעים זייפו את התוצאות ועלו כך לטיסה.

החוק כרגע מחייב שתי בדיקות, אחת בטווח של 72 שעות לפני הטיסה לארץ, ואחת נוספת לאחר הנחיתה בישראל. כל נוסע שנוחת בארץ מועבר לבידוד ביתי, במקום לבידוד במלונית. זאת לאחר שהוחלט שלא לאפשר הארכה נוספת להחלטה שמחייבת בידוד במלונית עם החזרה מחו"ל.

מהשבוע הבא, ובשל חוסר יכולת לאכוף בידוד, רק 200 נוסעים יוכלו להיכנס לארץ בכל יום. אחת האפשרויות לאכיפת בידוד שנבחנות היא צמיד אלקטרוני שניתן יהיה לגזור ולזרוק אותו לאחר תום תקופת הבידוד. אפשרות נוספת שנבחנת היא אכיפה באמצעות הטלפונים הסלולריים, לצד ביקורות פתע תכופות. צעד זה הוכח בעבר כפחות יעיל, שכן מפרי בידוד רבים השאירו את הטלפונים בבתים והפרו בידוד…

Featured

כל מה שאתם צריכים לדעת על טקס האוסקר 2021

Published

on

הלילה הגדול ביותר של הוליווד נמצא ממש מעבר לפינה. לאחר עיכוב עקב מגיפת הקורונה, טקס האוסקר 2021 יתקיים בסוף השבוע הבא, ביום ראשון, 25 באפריל.

כשאולמות הקולנוע נסגרו זמנית לאורך תקופה ארוכה למדי בשנה האחרונה, רבים מהסרטים המועמדים לאוסקר עלו לראשונה באתרי סטרימינג, כולל נטפליקס ואמזון, כדי שנוכל לצפות בנוחות מהספות שלנו. עכשיו הגיע הזמן לראות מי יזכה בגביעים הנחשקים.

האקדמיה שואפת להפוך את הצגת הפרסים "לאירוע אינטימי ואישי“ כמו בשנה שעברה, שיצולם ב- Union Station בלוס אנג‘לס, אך בנוסף יערך שידור מ- Dolby Theatre, המיקום המסורתי של טקסי האוסקר.

"זה שונה מאוד השנה", אמר מקורב למארגני הטקס למערכת CNN, וביקש לא לכלול את שמו מכיוון שהם אינם מורשים לדבר עם התקשורת, והוסיף: "יהיה קהל מצומצם מאוד.”

מפיקי האירוע מציינים כי חשוב להם לשמור על איזון בין באירוע הנוצץ לבין מה שקורה במדינה מבחינת השפעות המגיפה והמצב החברתי שהגיעה עליו אמריקה. ”הפרסים יהיו ממוקדי מסר”, הוסיף המקור.

"זה בהחלט יהיה מנותק אם לא תיהיה מודעות לשנה שעברה, שהייתה טראומטית עבור כולם. זה באמת שם זרקור על קולות האנשים שהושפעו מכך. אנחנו נפנה מקום ליצוג וביטוי לכל אלו שהושפעו ומגמות בחברה שהתעוררו בשנה האחרונה.“

בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר בטקס האוסקר של שנה שעברה, 2020. מקור: Rachel Luna/Getty Images

מפיקי האוסקר, סטיבן סודרברג, סטייסי שר וג'סי קולינס, דיברו לאחרונה על תקוותיהם מהטקס הקרוב. "זה יהיה מסובך. כל מה שאנחנו מנסים לעשות אנחנו מנסים להוביל עם רעיון יצירתי חזק. אנחנו לא רוצים שהקורונה תהיה תירוץ לא לעשות כלום מבחינת יצירתיות של הטקס. זה עדיין צריך להיות אירוע בידור מהנה", אמר סודרברג בראיון ל- LA Times.

בפעם השלישית ברציפות, לא יהיה מנחה לטקס. מגישי הפרסים בטקס צפויים לעזור במעברים בין קטע לקטע באירוע. בין המגישים הנוצצים אשר יגישו פרסים יכללו כמובן כמה מזוכי האוסקר של שנה שעברה כמו בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר, לורה דרן ועוד.

סלבריטאים נוספים אשר מיועדים לעלות לבמה גם כן הם האלי ברי, ריס ווית‘רספון, זנדיה, ריטה מורנו, בריאן קרנסטון, הריסון פורד ועוד שמות חמים בתעשייה.

ABC הוא השדרן הרשמי, כך שתוכלו לצפות בתוכנית בשעה 17:00 שעון מערבי, 20:00 שעון מזרחי. ניתן גם לצפות באופן מקוון ב- ABC.com ובאפליקציית ABC, כמו גם באתרי סטרימינג המציעים אפשרות של שידורים חיים כמו AT&T, , Hulu + TV Live, ו- YouTube TV.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות