Connect with us

Featured

תדהמה ואבל בביה"ס מילקן: "סוחר סמים התחבר לסאם בסנאפצ'ט ושלח לו זאנקס מעורב בפנטניל. הוא מת ממנת יתר בחדרו"

Published

on

תדהמה ועצב רב בבית הספר התיכון מילקן בבל אייר: סם צ'פמן, תלמיד כיתה י"א ודמות אהובה ומוערכת במוסד האקדמי הפרטי-יוקרתי, קיפח את חייו בסוף השבוע עקב נטילת סם מסוכן שנשלח לביתו ע"י סוכני סמים.

"הילד היפה שלי איננו עוד", כתבה ד"ר לורה ברמן, פסיכולוגית-סקסולוגית ידועה והאם שבורת הלב. "הוא היה בן 16. מוגן מפני כל פגע בבית, כך חשבנו. סוחר סמים התחבר אליו בסנאפצ'ט ושלח לו זאנקס מעורב בפנטניל. הוא מת ממנת יתר בחדרו. סוחרי הסמים עושים זאת כי זה טוב לעסקים, אבל זה גורם למנת יתר ("אוברדוז") והילדים לא יודעים מה הם לוקחים. 

ד"ר ברמן: "הלב שלי כרגע שבור לרסיסים. אני לא בטוחה איך להמשיך לנשום. אני מפרסמת את זה עכשיו( בפייסבוק) רק כדי שעוד ילד לא ימות. לצערנו, אנחנו צפינו בזה כל כך מקרוב. סאם היה Straight A student. הוא התכונן כבר ללימודים בקולג'. לקח משהו נסיוני וזו התוצאה. הוא קיבל את הסמים במשלוח ישיר לבית. אנא – השגיחו על ילדיכם ועקבו במיוחד אחרי הפעילות שלהם ב-SNAPCHAT. ככה הם (סוחרי הסמים) לוכדים אותם ברשת".

מנהלת ביה"ס התיכון מילקן, שרה שולקינד, פירסמה הודעה בזו הלשון: "בצער רב אני משתפת את הקהילה שלנו בפטירתו סם צ'פמן, בן כיתת מילקן לשנת 2022. המשפחה והחברים של סם בהלם והם, כפי שניתן לדמיין, סובלים מאוד. אין מילים להביע את העצב העמוק שלי על משפחתו של סם, על חבריו, על מוריו ועל כל מי שהכיר ואהב אותו. כקהילה, למרות המגפה הנוכחית, אנו נמצא דרכים להתכנס ולנחם זה את זה ואת משפחתו של סם בעקבות הטרגדיה הבלתי נתפסת הזו. אנו נשתף מידע נוסף בהקדם ככל שאנו מכבדים את כבודה ופרטיות המשפחה.

"השיעורים מחר מבוטלים עבור כל התלמידים בכיתות ז'-י"ב על מנת לכנס את הסגל החינוכי לתכנון התמיכה בסטודנטים שלנו. הייעוץ לכיתות ט'-יב 'יהיה הכיתה הראשונה של היום המתחילה בשעה 9:35 בבוקר, שתוקדש לסייע לתלמידינו לעבד את החדשות ההרסניות הללו. במפגשי ייעוץ אלו התלמידים יקבלו מידע כיצד לגשת לייעוץ ולתמיכה. תלמידי חטיבות הביניים יקבלו גם תמיכה בייעוץ שלהם בסוף יום הלימודים.  צוותי ההנהגה, הרבנות והייעוץ שלנו נמצאים כאן עבור משפחותינו. אנא אל תהססו להושיט יד.

"יהיה זכרו של סאם צ'פמן לברכה."

Featured

שוד לאור יום בבוורלי הילס: יריות במסעדת הכוכבים האיטלקית המפורסמת ״אל פסטיו״; אישה נפצעה ברגלה

Published

on

משטרת לוס אנג׳לס: ירי במסעדת איל פסטיו בבוורלי הילס עם פצוע אחד ביום חמישי אחר הצהריים.

אישה נורתה ברגלה במהלך ניסיון שוד והועברה לבית החולים עם פציעות לא מסכנות חיים, על פי המשטרה ועדי ראייה.

הירי דווח בשעה 14:09. במסעדה ב- Canon Drive וב- Brighton Way. על פי משטרת בוורלי הילס, שלושה חשודים- גברים ניסו לבצע שוד מאדם באזור. אחד החשודים פתח באש והכה באישה וכל שלושת החשודים ברחו ברגל.

כמה סרטונים מהאירוע פורסמו באפליקציית Citizen. אחד המשתמשים סיפר כי שמע שתי יריות שנורו, וכי נראה כי השודד ניסה לגנוב שעון.

10-20 אנשים המתינו בתור למסעדה העמוסה כאשר הירי התרחש

"כולם התחילו לרוץ לכל כיוון," אמרה אחת מהלקוחות שהמתינו בתור למסעדה. "צנחתי מאחורי עץ. הייתי בנעלי עקב. אני לא הולכת להגיע רחוק מאוד בלובוטינים בגודל ארבעה אינץ '. "

הם אמרו שהמסעדה נתנה לאנשים לתפוס מחסה והם יכלו לראות את האישה שנפגעה ברגלה. קורבן שני נפצע גם כן וטופל במקום, על פי הודעת המשטרה.

שולטן סיפר כי לפני הירי הוא ראה אישה בקרבת מקום שנראית מגושמת, ונראה כי היא מתנהגת כצופה של השודדים. הם שמעו ויכוחים לפני שפרצו היריות, ואז החשודים ברחו על פניהם לכיוון צפון מזרח בברייטון וויי.

המסעדה מהווה מקום מפגש פופולרי לסלבריטאים של הוליווד, שלעתים קרובות מצולמים אוכלים בפאטיו. זה גם מקום מועדף לארוחות צהריים בתעשיית הבידור, אם כי רוב עובדי סוכנויות הכישרונות עדיין עובדים בבית במהלך המגפה.

המסעדה בת 20 היא בבעלות ג'יאקומינו דראגו, שבבעלותו תשע המסעדות באזור לוס אנג'לס הכוללות גם את סלסטינו ודראגו.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות