Connect with us

Featured

שליח של פיצת Papa John's רצח עורכת דין יהודייה בגלל "כת יהודית שמקריבה תינוקות"; בפתח הבית היה תלוי שלט תמיכה בביידן

10 חודשים אחרי שג'ורג'ט קאופמן נורתה למוות בפתח ביתה הצליחו כוחות מיוחדים לתפוס את הרוצח ג'וזף אלוורז, שליח Papa John's. הוא האמין שהיא ובעלה רוצחי ילדים, ומשתייכים לכת יהודית של תומכי הפלות הסוגדים לשטן

Published

on

המשטרה בטקסס עצרה שליח פיצה ברשת Papa John's בחשד כי הוא זה שרצח ביריות בנובמבר שעבר את עורכת הדין ג'ורג'ט קאופמן ופצע את בעלה דניאל. לפי החוקרים, הוא ביצע את הרצח בטקסס משום שהאמין כי השניים הם חברי כת יהודית הסוגדת לשטן ורוצחת תינוקות. כוחות מיוחדים עצרו את השליח, ג'וזף אנחל אלוורז בן ה-38, בשבוע שעבר ליד סניף הפיצה שבו עבד באל-פאסו, אחרי שהחוקרים הצליחו לחשוף את זהות הרוצח ולסגור עליו באמצעות מעקב אחר טלפונים שהיו בסמוך לזירת הפשע.

בני הזוג קאופמן נורו למוות ב-14 בנובמבר בערב: תחילה ירה אלוורז בג'ורג'ט כששבה הביתה, וכשבעלה דניאל הגיח מהדלת משום ששמע את רעש הירי – נורה גם הוא. הוא נפגע מחמישה קליעים, בין השאר בראשו, אך הצליח להגיע לביתו של שכן כדי להזעיק את כוחות החירום וההצלה. דניאל שרד, אבל מותה של אשתו נקבע בזירה.

לפי מסמכים מבית המשפט בטקסס, כעת מתברר שאלוורז החזיק באמונות דתיות ופוליטיות קיצוניות: הוא האמין שבאזור Memorial Park שלידו גרו בני הזוג מתבצעים טקסי סגידה לשטן שבהם נערכות "הפלות של עוּבּרים בדרכי קסם". אלוורז סבר כי משפחות הגרות בארבעת הבתים שבפינת הרחובות שבה שוכן ביתם של בני הזוג קאופמן הן חלק מכת שטנית המשתתפת בטקסים האלה. הוא הגדיר את תומכי ההפלות כ"מפלגה שטנית יהודית", טען כי הפלות הן "הקרבת ילדים יהודית", והסביר כי בחר לתקוף דווקא בבית הקאופמנים משום שראה שתלוי בו דגל תמיכה בג'ו ביידן. הרצח אירע 10 ימים אחרי הבחירות לנשיאות, ושישה ימים אחרי שביידן הוכרז כמנצח.

החוקרים גילו כי בערב שבו ביצע את הרצח שלח אלוורז מכתב לכתובת דואר אלקטרוני של הצבא האמריקאי, ובו דיווח על "הטקסים השטניים" שלדעתו נערכים בפארק והכריז כי הוא מתכוון לרצוח את תושבי הבתים הסמוכים. במכתב דרש שהמשטרה "תעצור את כל מעשי הרצח נגד תינוקות". מדבריו של אלוורז נשמעים הדיהן של תיאוריות קונספירציה כמו קיואנון שתומכיה האשימו בכירים דמוקרטים ויהודים בחברוּת בכת שטנית אוניברסלית שבין השאר ניזונה מדמם של ילדים.

בעקבות ההודעה על לכידתו של אלוורז אמר דניאל קאופמן כי הוקל לו לשמוע שהרוצח נתפס, אבל הוסיף כי עובדה זו לעולם לא תחזיר לו את אשתו.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

"אריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור"

אריזונה משכה 143 מיליון דולר מהשקעתה בחברה, ואליה הצטרפה מדינת פלורידה * שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action: ״חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS"

Published

on

המלחמה בחרם נגד ישראל: אחרי שאריזונה הציבה אולטימטום ליוניליוור, חברת האם של בן אנד ג'ריס, המדינה עלתה שלב נוסף ומשכה השבוע 143 מיליון דולר שהושקעו בחברה באמצעות מניות ואג"ח.   מדינת פלורידה ביצעה צעד דומה והפסיקה גם היא את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שלא לאפשר את מכירת מוצריה בשטחי ישראל.

אריזונה היא הראשונה שמשכה את כל השקעותיה בחברת בן אנד ג׳ריס בתגובה לחרם נגד ישראל. גזברית מדינת אריזונה, קימברלי יי, נימקה את ההחלטה בכך שבעצם החרם החברה עברה על חוקי המדינה. ״הצבתי לחברת יוניליוור, החברה האם של בן אנד ג׳ריס, אולטימטום: בטלו את החלטת בן אנד ג׳ריס או היפרדו מחברת בן אנד ג׳ריס כדי לציית לחוק מדינת אריזונה, או שתישאו בהשלכות. הם בחרו באופציה השנייה,״ אמרה גזברית מדינת אריזונה. היא הוסיפה: ״ישראל היא שותפת סחר גדולה של אריזונה וכך היא תמשיך להיות. כמנהלת הכספים והמשקיעה הראשית של המדינה, אני עומדת לצד ישראל, ולא אאפשר שימוש בכספי מיסים למאמצים אנטישמיים ומפלים נגדה״. על פי הודעת הגזברית, השקעות מדינת אריזונה ביוניליוור – במניות ובאג"ח – ירדו בחודש יוני מ-143 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, וב-21 בספטמבר, ירדו לאפס.

נקיטת הצעדים נגד בן אנד ג׳ריס ויונילוור התבצעה בעקבות פניית ארגון IAC for Action, ארגון האחות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) שאחראי על מדיניות וחקיקה, שלקח חלק פעיל בקידום החקיקה נגד BDS באריזונה בשנת 2016.

"IAC for Action" מוביל בימים אלה בארה״ב קמפיין נרחב לאכיפת חוקי ה-BDS נגד בן אנד ג׳ריס ויוניליוור במדינות רבות.
שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action, אמר: ״אלו חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS, ששמה לה למטרה לערער את עצם קיומה של מדינת ישראל. אנחנו גאים בעבודה שעשינו בשנים האחרונות כדי לוודא שישנם חוקים נגד ה-BDS, כולל באריזונה.

אבן חיים: "אנחנו מאמינים שאריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור ונמשיך לעשות כל שניתן בשביל שיהיה מחיר ברור וכבד לכל מי שמשלב ידיים ומשתף פעולה עם תנועות שנאה אנטי-ציוניות ואנטישמיות״.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות