Connect with us

Featured

שוטר נקלע לאירוע חילופי ירי בדירתו בשרמן אוקס

Published

on

מכבי האש שהגיעו למקום נותנים טיפול עזרה ראשונה לפצועים. מקור: FoxLA

קצין משטרה LAPD מטופל בגלל פצעי ירי מרובים לאחר שגבר פרץ למכוניתו האישית ואחזר את נשקו התורן – מה שהוביל לירי.

המפקד הראשי ב-LAPD, מישל מור, אמר כי מידע ראשוני הראה כי השוטר שלא היה התקפיד באותו הזמן, הלך למוסך התת קרקעי של דירתו בשרמן אוקס, יום רביעי, והבחין באיש שנמצא בתוך מכוניתו, כשהוא לובש את האפוד שלו.

בגלל הידיעה כי כלי הנשק התורן שלו נמצא בתוך הרכב, קצין המשטרה שלף את הנשק האישי שלו והחל לירות מה שהוביל לקרב יריות כאשר החשוד מחזיק לכאורה בנשק הספייר שהיה לשוטר ברכבו.

הירי נמשך לצד הדירה, שם נורה החשוד והשוטר שלף ממנו את כלי הנשק התורן שלו.  לאחר שחזר למוסך התמוטט השוטר מול אדם אחר שהיה עמו. השוטר סבל מפצעי ירי בחזה ובירך ונאלץ לעבור ניתוח לטיפול בפציעות שלו בבית חולים מקומי.

"הוא יציב… הוא אסיר תודה על כך שהוא בחיים, אבל הוא עדיין לא מחוץ ליער," אמר מור במסיבת עיתונאים ביום רביעי. "הוא הולך  לעבור עוד ניתוח בהיקף רחב יותר עבור טיפול בפציעותיו."

מכבי האש בלוס אנג'לס נענו לקריאה בשעה 14:25. אם כי לא ברור מי ביצע את השיחה. מכבי האש נתנו טיפול ראשוני לחשוד ובקצין.

כאשר מכבי האש מצאו את החשוד בצד הדירה, לכאורה הוא החל להשליך פריטים מהמכונית של השוטר, כולל מגזינים לנשק. לאחר מכן, החשוד הועבר גם הוא. לבית חולים מקומי.

"למרבה המזל, מכבי האש המקומיים שהגיבו לקריאה הצליחו לתת טיעול רפואי. ראשוני לפצועים, כזה מה שאיפשר להציל את חייהם של השניים ולהעבירם לטיפול בבית חולים מקומי", אמר מפקד היחידה של LAFD, הקטור הרננדז.

המפקד מור אמר כי החקירה עודה מתנהלת, אך הוא מאמין כי זהו "אירוע אקראי" ולא אירוע ממוקד.

Featured

״פעם הבאה אשאיר את הישבן שלי בבית״: ׳קארן׳ התלוננה כי מדיה של עובדת הברגר קינג הם ״הסחת דעת״

Published

on

סרטון פופולרי ברשתות החברתיות הראה כיצד אישה הביעה את מורת רוחה כאשר לקוחה אמרה לה כי המדים שלה, בברגר קינג, והאשימה אותה בכך שהיא "הסחת דעת" עבור בן זוגה.

בכיתוב שמופיע בווידיאו אומרת העובדת (ברגר קינג), "הייתה לי לקוחה שהתלוננה היום כי המדים שלי הם 'הסחת דעת' עבור בעלה…"

לאורך כל הסרטון האישה לבושה במה שנראה כמדי בורגר קינג אופייניים – כובע אפור, חולצת פולו וג'ינס.

עוד הוסיפה העובדת בתחכום משובח ועם רמיזה ברורה כי מה שהפריע ללקוחה זה בעצם הג׳ינס שלבשה, “אני מניחה שאשאיר את הישבן (a**) שלי בבית בפעם הבאה“. 

מאז שפורסם הסרטון לפני מספר ימים הוא כבר זכה ליותר מ-18.9 מיליון צפיות, 4.3 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות של אנשים שחשו שהלקוחה טועה, מן הסתם.

"הבעל צריך להשאיר את העיניים בבית בפעם הבאה," אמר משתמש אחד. "היא כועסת על האדם הלא נכון", אמר אדם אחר. "להסיט אותו ממה? מההזמנה בבורגר קינג,” שאל אחד אחר.

"כנראה שהיא ניסתה להגיד לו משהו והוא לא שם לב, אז היא התעצבנה", ענתה האישה.

אחת התגובות הכי אהובות בסרטון מאשימה את הלקוחה בהיותה ׳קארן׳: ”וזה למה ה׳קארן׳ס׳ זה מה שיפיל את אמריקה".

זו לא הפעם הראשונה בה סרטון פופולרי מציג סיטואציה השואלת האם מה שאישה לובשת גורם לבעיה.

בתחילת מאי אמא אחת האשימה מאבטח בניסיון לזרוק אותה מפארק שעשועים בגלל מכנסיה הקצרים. ובאפריל, טענה גברת אחרת ברשתות החברתיות כי בחור צילם אותה בזמן שהיא מתאמנת בחדר כושר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות