Connect with us

חדשות

ריל אסטייט ב-2013: הזדמנויות מפתות לרוכשים בפעם הראשונה / אדם כץ

Published

on

הזמן הוא עכשיו!בזכות הקלת המס המאפשרת לבעלי בתים מתקשים להימנע מתשלום מיסים פדרליים על משכנתאות שלא שולמו ותוקפן פג ב-31 בדצמבר, ישנם היום בשוק המון נכסים ב"מכירות קצרות"  * מאת סוכן הנדל"ן אדם כץ

אדם

שוק הנדל"ן הנוכחי מושלם לכל דבר, החל מקניית בית חדש וכלה בהשקעה בשוק הנדל"ן, מסיבה זו קוני הבתים בפעם הראשונה והמשקיעים הולכים ראש בראש ומתחרים על נכסי הנדל"ן הטובים ביותר בשוק.

מדוע בדיוק עכשיו זה זמן מעולה עבור קוני בתים בפעם הראשונה לרכוש בית חדש? החל מעסקות מדהימות על עיקולים ומכירות קצרות וכלה בריבית נמוכה ותחזית לעליית מחירי הבתים בעתיד, כעת זהו שוק הנדל"ן המושלם עבור קוני בתים בפעם הראשונה.

Short Sales ובתים בבעלות בנקאית

אם אתה קונה בית בפעם הראשונה שמחפש לקנות בית חדש בשוק הנדל"ן הנוכחי, אתה ככל הנראה מחפש את העסקאות הטובות ביותר האפשריות.

למרבה המזל, עם מספר העיקולים והמכירות הקצרות בשוק, אתה יכול למצוא נכסים מוזלים שנמצאים הרבה מתחת לשווי השוק שלהם, מה שבעצם מאפשר תשלום משכנתא חודשית נמוך יותר.

למעשה, בזכות הקלת המס על מכירות קצרות, המאפשרת לבעלי בתים מתקשים להימנע מתשלום מיסים פדרליים על משכנתאות שלא שולמו ותוקפן פג ב-31 בדצמבר, ישנם המון נכסים במכירות קצרות בשוק כיום.

לכן, אם אתה נמצא בשוק כדי לקנות את הבית הראשון שלך התחל לחפש עוד היום, במיוחד אם אתה מעוניין במכירות קצרות ונכסים אחרים במצוקה.

בנוסף, כששיעורי המשכנתאות עדיין נותרו נמוכים להפליא, אין דבר טוב יותר עבור מישהו שקונה בית בפעם הראשונה מאשר להיות מסוגל לרכוש בית שנמצא מתחת לשווי השוק שלו ולהבטיח שיעור משכנתא נמוך מאוד. זהו המתכון המושלם לתשלום משכנתא חודשית נמוך.

לתשומת לבכם: מחירי הבתים בעלייה!

קונים פוטנציאלים עשויים לתהות "למה עכשיו ?" התשובה הפשוטה לשאלה הזו סובבת בעיקר סביב דבר אחד : מחירי הבתים.

מחירי הבתים עולים ככל ששוק הנדל"ן מתקדם לקראת שיקום; יחד עם זאת, תחזיות לשנת 2013 צופות שמחירי הבתים ימשיכו לזנק כלפי מעלה ככל ששוק הנדל"ן יתחזק. לפיכך, אם אתה מעוניין לקנות בית חדש במחיר מוזל, עשה זאת עכשיו לפני שמחירי הבתים יעלו.

לסיכום: עם המספר הגבוה של הנכסים במצוקה (כולל מכירות קצרות ועיקולים) שעדיין נמצאים בשוק ומחירי הבתים נמוכים (יחד עם שיעורי משכנתא נמוכים), כעת זהו הזמן מושלם עבור קוני בתים בפעם הראשונה להשיג בית חדש בהרבה מתחת לשווי השוק שלו, ולהבטיח תשלום משכנתא נמוך יותר.

לכן, אם אתה קונה בית בפעם ראשונה, התחל את החיפוש אחר בית חלומותיך עוד  היום.

 אדם כץ מתחה ב-Short Sale ובקניית ומכירת בתים, דירות ובניינים בחברת קולדוול בנקר.
לפרטים נוספים וייעוץ חינם צלצלו לאדם בטל': 310-625-3443

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

אזהרה למשתמשי Zelle מפני הונאת הודעות טקסט; "אנחנו משירותי האבטחה של בנק אוף אמריקה"

Published

on

הונאת הודעות טקסט המשפיעה על לקוחות בנק אוף אמריקה שמשתמשים ב- Zelle עדיין בשטח – וזה עלה למשתמשת אחת לפחות לאבד אלפי דולרים. ההונאה עלתה לראשונה לכותרות בחודש שעבר, אך מאז היא הותירה עוד לקוחות "מכוייסים".

Zelle מאפשרת למשתמשים לשלוח כסף לחברים או למטרות עסקיות. אחת הקורבנות הייתה קלאודיה ריברה מסן חוזה, שקיבלה הודעה ממישהו שטוען כי הוא מ"אבטחת בנק אוף אמריקה ", ושואל על גבי הצג אם היא מבצעת עסקאות הכוללות תשלום של 3,500 דולר ל-Zelle. ריברה לחצה והשיבה 'לא' וישר קיבלה שיחת טלפון מאדם בעל תעודת זהות של בנק אוף אמריקה. האיש הודיע לה שמישהו מנסה להסיר הונאה. לאחר מכן הוא הורה לה לשים את כל כספה (3,300 דולר) במקום בטוח באמצעות דוא"ל להעברת הכסף. ברגע עשתה את זה, האיש אמר "בסדר, המתיני" ואז ניתק.

לאחר מכן היא התקשרה לבנק אוף אמריקה, אך לא היה דבר שהבנק יכל לעשות מיד מכיוון שהיא אישרה את ההעברה. היא צייצה בשבוע שעבר: "נראה שהתרמית ניסתה לגרום לי לאפס את הסיסמה שלי או לאפשר למישהו לערוך את החשבון שלי מבלי להבין זאת באמצעות קוד האיפוס שיישלח אלי במסווה של 'אימות' שאני בעל החשבון".

זל אמנם לא מציעה הגנה מפני הונאה – אך למרבה המזל קיים חוק פדרלי המגן מפני העברות כספים במרמה. כתוצאה מכך, נישלחה התראה לבנק אוף אמריקה בנוגע לארבעה קורבנות והבנק החזיר להם מיד את כספם יברה.

 מפעילת הרשת של Zelle אמרה כי רמאים אלה משתמשים בטקטיקות מובחנות כדי "לספק מידע רגיש המאפשר לרמאים להערים על הצרכן להעביר את הכסף לחשבון הנשלט על ידי הרמאי". דובר בנק אוף אמריקה הפציר בלקוחות להעביר כסף לאנשים מהימנים בלבד. הוא הוסיף: "בנק אוף אמריקה לעולם לא יבקש ממך להעביר כסף לאף אחד, כולל לעצמך. אל תעביר כסף כתוצאה מטקסט או שיחה בלתי צפויים".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות