Connect with us

Featured

רגע היסטורי נוסף : תחרות מיס יוניברס הבינלאומית לשנת 2021 תתקיים בישראל

Published

on

כעת זה קורה: המאורע המפורסם והמסורתי יתקיים בעיר אילת בדצמבר הקרוב • שר התיירות: "נקיים את התחרות בכפוף ובהתאם לכל ההנחיות להן נידרש"

תחרות מיס יוניברס הבינלאומית תתקיים בדצמבר הקרוב בישראל, בעיר אילת – שנבחרה לארח את המאורע אשר ישודר בלמעלה מ-170 מדינות ברחבי העולם.

כפי שפורסם לראשונה ב״ישראל היום״, המגעים להבאת התחרות ארצה החלו כבר לפני כשנתיים, אך אז הגיע משבר הקורונה העולמי וכל התוכניות הוקפאו. כעת יוצא המהלך לפועל בהפקת טלי אשכולי ואסף בלכר.

שר התיירות, יואל רזבוזוב: "למרות האתגרים שמציבה בפנינו הקורונה, יש ליצור עוגנים תיירותיים שיקדמו ויציגו את ישראל לעולם, ליום שאחרי הקורונה.

"תחרות מיס יוניברס היא ללא ספק עוגן חשוב ומשמעותי אותו נקיים בישראל בכפוף ובהתאם לכל ההנחיות להן נידרש".

התחרות, שתציין 70 להיווסדה, תתקיים למעשה לראשונה בתולדותיה בישראל. העיר אילת נבחרה להיות המארחת של התחרות שתציין השנה 70 להיווסדה.

אלי לנקרי, ראש עיריית אילת שהוביל את המהלך מתייחס להישג: "לאחר חודשים ארוכים ומאמצים אישיים בלתי פוסקים אני שמח ונרגש כי אילת היפה שלנו, עיר התיירות המובילה בישראל נבחרה לארח שוב אירוע בינלאומי ענק.
עבורנו זו הזדמנות נוספת לחשוף בפני העולם את יופייה ואת נופיה הקסומים של העיר שלנו, וברור לי שתהיינה לנו הזדמנויות נוספות לאחר שנציג יכולות מרשימות ונעניק לעולם אירוע בלתי נשכח".

המתמודדות אשר זכו בתואר מלכת היופי במדינתן ויתחרו על התואר "מיס יוניברס 2021" תגענה לישראל ברכבת אווירית כבר בסוף חודש נובמבר. מדובר בשלושה שבועות של אירועים טלוויזיוניים, המשודרים בשידור חי וישיר לכל העולם וכוללים מופעי חצי גמר וגמר, תחרות השמלה הלאומית, ואירועי גאלה נוספים דוגמת אירוע השטיח האדום, אירועים לקהילה, אירועי צדקה ועוד. מנחה האירוע כמיטב המסורת, יהיה הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה הנודע סטיב הארווי.

לתחרות בישראל צפויים להגיע משלחות מכ-100 מדינות ברחבי העולם, בהן למעלה מ 1,200 חברי משלחות רשמיות, מאות עיתונאים וצוותי טלוויזיה, אלפי חובבי האירוע ותיירים, למעלה מ-100 אח"מים אמריקאים, בהם אמנים מהשורה הראשונה בעולם וצוות שופטים בעלי שם עולמי.

האירוע זוכה מדי שנה לסיקור תקשורתי גבוה וישים את ישראל על מפת המדינות אשר אירחו בעבר את התחרות היוקרתית. אירוע בינלאומי כזה יגדיל משמעותית את יחסי הציבור של ישראל ויביא לחשיפה חיובית לעיר אילת ולישראל כיעד תיירות מוביל ומותג בינלאומי המוכר בעולם.

התחרות תשודר כאמור בכ-170 מדינות ברחבי העולם וברשתות הטלוויזיה המוכרות של FOX לדוברי האנגלית ו-Telemundo לדוברי הספרדית. החשיפה לתחרות מיס יוניברס נאמדת על כ-1.3 מיליארד איש בכל העולם, שמתעניינים בתחרות בפלטפורמות השונות, בעיתונות הכתובה, העיתונות המקוונת ושידורי הטלוויזיה. כאמור, עצם קיומה של התחרות בארץ ימתג את ישראל ואילת כיעדים המסוגלים לארח אירועים בינלאומיים ברמה גבוהה, בדומה לאירועי האירוויזיון והג'ירו דה איטליה שהתקיימו כאן בעבר.

גם אופן ההתמודדות של ישראל עם מגפת הקורונה בשנה וחצי האחרונות היה משמעותי בשיקולים של קברניטי מיס יוניברס להשתכנע כי יש לקיים השנה את התחרות דווקא בארץ הקודש.

באדיבות מערכת ישראל היום

Featured

מחקרים: 20% מהאוכלוסייה הבוגרת בארה"ב מתנגדים לחיסונים!

93 מיליון אמריקאים שזכאים לקבל את החיסון טרם חוסנו. מתברר שיש קשר בין סרבנות חיסון להזדהות כמצביע למפלגה הרפובליקאית אבל גם על תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים

Published

on

ארה"ב מתמודדת לאחרונה עם עלייה בתחלואת הקורונה, אך נאלצת להשקיע מאמצים במאבק גם בחזית אחרת — סרבני החיסונים. כ–93 מיליון אמריקאים הזכאים לקבל את החיסון נגד הנגיף — שגבה את חייהם של יותר מ–600 אלף אזרחים במדינה — בחרו שלא להתחסן. הם נמצאים בסיכון להידבק ולפתח תסמינים קשים כתוצאה מווריאנט דלתא, וכן להדביק אנשים נוספים, כותב "הניו יורק טיימס". סקרים שנערכו בארה"ב מסייעים לעמוד על טיבם של הסרבנים, שבאופן כללי נחלקים לשתי קבוצות.

בראשונה נמצאים סרבני החיסונים האדוקים. לפי הסקרים, זו קבוצה שבה שיעור גבוה של לבנים, תושבי אזורים כפריים, נוצרים אוונגליסטים המחזיקים בעמדות פוליטיות שמרניות. החברים בקבוצה השנייה הביעו נכונות להתחסן, אך אינם ממהרים לעשות כך ומעדיפים לראות את השפעת החיסון על אחרים. לפי הסקרים קבוצה זו מגוונת יותר והחברים בה הם לרוב תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים.

עם העלייה בתחלואה, אנשי מערכת הבריאות בארה"ב מתמקדת בחיסון הקבוצה השנייה. הסקרים הראו כי חבריה הם פחות ממחצית האוכלוסייה הבוגרת הלא מחוסנת במדינה. כלומר, קבוצת הסרבנים "העקשנים" גדולה בהרבה — וחבריה מהווים כ–20% מכלל האוכלוסייה הבוגרת בארה"ב. פירוש הדבר הוא כי מבלי שאלה ישתכנעו להתחסן, ישנה עוד דרך ארוכה עד למיגור המגפה במדינה.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות