Connect with us

Featured

קליפורניה: אישה נפטרה ושניים אושפזו לאחר שעברו ניתוחים קוסמטיים במקסיקו

Published

on

לאחר הניתוחים הפלסטיים במקסיקו באותו יום בינואר, אישה אחת מתה ושניים אחרים אושפזו.

כל שלושת ההליכים התקיימו ב- 29 בינואר במרכז לרפואה אסתטית ״Art Siluette״ בטיחואנה, מקסיקו, ובוצעו על ידי ד"ר ז'סוס מנואל באז לופס, על פי The San Diego UnionTribune.

קיואנה וויבר, אם לשניים, בת 38 מלונג ביץ‘ בקליפורניה, נפטרה על שולחן הניתוחים, כך אמרה אמה, רנה וויבר, לעיתון מקומי.

למרות שקיואנה אכן אמרה למשפחתה שהיא עושה "עבודה" לפני הנסיעה, אמה האמינה שהיא נוסעת לפלורידה, נודע לה כי בתה נסעה למקסיקו רק לאחר שבן משפחה אחר סיפר לה על מותה של קיואנה.

קיואנה וויבר. מקור: הפייסבוק של קיואנה וויבר

"אני שבורת לב. אני רוצה לדעת מה קרה," אמר רנה (58) ל“UnionTribune" בסן דייגו.

"קיואנה הייתה אישה עצמאית מאוד; אישה אפרו-אמריקאית טובה, אוהבת, חכמה ונבונה מאוד", הוסיפה. "אני בעיקר עצובה שזה קרה לבתי כי היא כבר הייתה כל כך יפה בעיני, מבפנים ומבחוץ, היא פשוט לא יכלה לראות את זה."

מסמך בריאות שמסרה אמה של קיואנה מציין כי סיבת המוות שלה הייתה "אנצפלופתיה היפוקסית משנית", מעין פגיעה מוחית הנגרמת על ידי מחסור בחמצן.

חברתה של קיואנה, קנישה דייוויס, אחות במקצועה, אמרה לעיתון כי שתיהן קבעו שאיבת שומן ומתיחת בטן לאותו יום אצל אותו רופא. עוד סיפרה כי ידעה שמשהו לא כשורה כאשר בזמן הניתוח לא הייתה מחוברת לאף מוניטור ושוחחרה מיד לאחר מכן.

לאחר שנודע לו שקיואנה נפטרה, דייוויס חזר הביתה לקליפורניה והחלה לדמם בהקאות. ביקור בחדר המיון הפך לאשפוז של שבועיים, שם דייוויס גילתה כי היא מדממת מבפנים.

"אם לא הייתי נכנסת לבית החולים כשעשיתי זאת, הייתי מתה," אמרה. "האם ידענו שאנחנו לוקחים סיכון במקסיקו? כן. אבל האם אי פעם, בכל עת, חשבנו שהסיכון יהיה מוות? לא."

הרופא והקליניקה עצמה סירבו להגיב לסיפור עד כה.

"אנו עובדים קשה מאוד כדי לוודא שרופאים שעובדים ללא האישורים המתאימים יעצרו באופן מיידי וייחקרו על ידי היועץ המשפטי לממשלה", אמר בהצהרתו של מנהל אגף הרפואה התיירותית. "חיוני לכל הענף שהמטופלים ירגישו בטוחים ויהיו מטופלים היטב ויקבלו את התוצאות שהם מחפשים."

Featured

הוצאתם רישיון או ID בזמן המגיפה? DMV תוותר לכם על דמי התשלום עבור REAL ID

Published

on

מקור: FOX11

מחלקת הרישוי של קליפורניה הודיעה כי תושבים אשר עשו רישיון נהיגה או הוציאו תעודות זהות חדשה במהלך המגיפה, לא ייחויבו בתשלום נוסף עבור לחידוש תעודת הזהות שלהם לתעודה החדשה במדינה, REAL ID.

תושבי קליפורניה חייבים להיכנס פיזית למשרד DMV באופן אישי כדי להוציא REAL ID.

החל מה-3 במאי 2023, המחלקה לביטחון פנים של ארה"ב תדרוש דרכון בתוקף או מסמך פדרלי מאושר אחר, כמו רישיון נהיגה או REAL ID, בכדי לעלות על טיסות פנימיות בתוך ארצות הברית או ולקבל אישור כניסה למתקנים פדרליים מאובטחים ובסיסים צבאיים.

"אנחנו לא רוצים שתושבי קליפורניה ישלמו את המחיר על כך שלא קיבלו REAL ID במהלך המגפה," אמר מנהל ה-DMV, סטיב גורדון. "בעוד שהממשלה הפדרלית האריכה את תאריך האכיפה של תעודות הזהות החדשות, אין באמת צורך לדחות זאת. אם תפעל כעת, תוכל לנצל את ההצעה הזו ולשדרג לתעודת זהות החדשה (REAL ID) בחינם."

על פי הערכת ה-DMV, כ-5.7 מיליון רישיונות נהיגה ותעודות זהות שאינן REAL ID יונפקו בין מרץ 2020 ליולי 2021.

במידה ושולם תשלום עבור רישיון חדש או חידוש רישיון מאז תחילת המגיפה. עמלה זו תוחזר לאותם לקוחות שלא קיבלו עדיין REAL ID בתנאי שישדרגו את תעודת הזהות שלהם כעת בכתובת dmv.ca.gov/realidupgrade.

כדי להגיש בקשה לתעודת זהות חדשה (REAL ID), על המועמד לספק מספר תעודת זהות בתוקף, הוכחת זהות ושתי הוכחות לתושבות קליפורניה. רשימה של המסמכים הנדרשים ומידע נוסף אחר ניתן למצוא ב- REALID.dmv.ca.gov.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות