fbpx
Connect with us

Featured

צו עיכוב יציאה מהארץ לבעלת מכוני הכושר שפשטה את הרגל; 'שוקלת לברוח עם בעלה ולפתוח רשת מכוני כושר בלוס אנג'לס'

Published

on

לבקשת הנאמנים של חברת "שר פיטנס", הוציא בית המשפט המחוזי בחיפה צו עיכוב יציאה מהארץ במעמד צד אחד כנגד כוהנת הכושר שיר סנדה, מייסדת החברה, ובעלה עידן מעטי. זאת, עד למתן החלטה אחרת. לחברת "שר פיטנס" מונו שני נאמנים זמניים בשבוע שעבר לאחר שצברה חובות של כ-24 מיליון שקל.

הנאמנים הזמניים, ציינו במסגרת בקשתם כי "בקשה זו מוגשת לאור מידע שהתקבל אצל הנאמנים הזמניים מנושה של החברה בתחום חדרי הכושר, ולפיו בכוונת המשיבים – בעלת השליטה ובעלה – לעזוב בימים הקרובים את מקום מגוריהם בישראל ללוס אנג'לס שבארה"ב ולהקים שם רשת של מכוני כושר. 

"נראה בשלב זה כי לא החברה וגם לא המשיבים יכולים לפרוע ולו מקצת מחובות החברה לנושיה. בנסיבות אלה עולה חשש ממשי ולפיו המשיבים יבצעו מהלכים בניסיון לחמוק מקיום חובותיהם והתחייבויותיהם לנושי החברה וייתכן שאף יעשו שימוש בנכסים ובכספים שהוסתרו מנושיהם לשם בניית עסקים וחיים חדשים בחו"ל", טענו הנאמנים בפני השופטת בטינה טאובר.

בשבוע שעבר הוציא בית המשפט צו פתיחת הליכים למשך 7 ימים לחברה והורה על מינויים של הנאמנים הזמניים. הנאמנים מציינים באמצעות עוה"ד תחסין עוואד ושני גרינברג כי "הבוקר (יום ראשון – ל.ד) התקבל אצל הנאמנים הזמניים מידע ביחס לכוונתם של המשיבים לצאת מהארץ ולהעתיק את מקום מגוריהם ללוס אנג'לס שבארה"ב. בפגישה שנערכה עם הנאמנים הזמניים ביום חמישי האחרון, הודה הבעל מעטי כי לסנדה קשרים נרחבים בארה"ב בקרב הקהילה היהודית שם, וכי בעבר בחנו אפשרות להקים סניף של הרשת 'שר פיטנס' בלוס אנג'לס. במסגרת אפשרות דומה לשיתוף פעולה אף נחתם חוזה עם רשת כושר גדולה באוסטריה, אולם לדברי מעטי מיזם זה לא הבשיל בשעתו". 

עוד טוענים הנאמנים בפני בית המשפט כי "לאור חובותיהם המשמעותיים של המשיבים (סנדה ובעלה – ל.ד), כמו גם לאור העובדה שאין למשיבים נכסים מספיקים לכיסוי חובותיהם לנושים ומשאפשרויות ההבראה של המשיבים מוגבלות מאוד בישראל, קיימת אפשרות ממשית כי בכוונתם של המשיבים להעתיק את מקום מגוריהם ולעזוב את הארץ לצמיתות. כמו כן, כבר מבדיקות ראשוניות שביצעו הנאמנים הזמניים עולה חשש כי נעשו העברות כספים מחוץ לחברה שלא כדין על ידי המשיבים וישנם פערים בין הגרסה שנמסרה על ידי מעטי לבין מידע שהתקבל אצל הנאמנים ביחס לעסקאות שבוצעו בחברה ערב הגשת הבקשה למתן צו פתיחת הליכים בעניינה. 

"הנאמנים הזמניים יעמיקו חקירותיהם בעניין זה וביתר ענייני החברה, ואולם על מנת שיעלה בידיהם לבצע חקירות מקיפות בתיק ולנהל את ההליך כנדרש וכראוי ולמימוש נכסיהם האישיים של המשיבים, נדרש כי המשיבים ימשיכו להתגורר בישראל ולא יחמקו מהתחייבויותיהם באמצעות העתקת מקום מגוריהם לחו"ל".

עו"ד לירום סנדה, בא כוח חברת שר פיטנס ובעלת השליטה שיר סנדה, מסר בתגובה: "על אף שהבקשה הוגשה במעמד צד אחד מרשיי נתנו את הסכמתם המלאה לצווי העיכוב ובשלב זה פועלים מול הנאמנים בשיתוף פעולה מלא על מנת שהתמונה האמיתית והיחידה תצא לאור והיא – שעם כל הצער שבדבר החברה קרסה בעקבות סדרת אירועים שאינם בשליטתם – מה שיוביל אותם בסיוע משרדנו להליך שיקום והבראה מהיר ויעיל".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

מזעזע: נער בן 17 נעצר לאחר שדקר נהג אוטובוס בוודלנד הילס; הנהג הובהל לבית החולים במצב אנוש

Published

on

לוס אנג'לס – נהג אוטובוס מטרו נלחם על חייו לאחר שנדקר מספר פעמים בשכונת וודלנד הילס בלוס אנג'לס ביום רביעי בלילה. החשוד, נער בן 17, נעצר ביום חמישי אחר הצהריים, לדברי מפקד משטרת לוס אנג'לס מישל מור.

המתקפה האכזרית אירעה בסביבות השעה 5:00 אחה"צ. ליד הצומת של רחוב ארווין וטופנגה קניון.  גורמים רשמיים אמרו כי ברגע שהחשוד עלה לאוטובוס, הוא נקלע לוויכוח עם הנהג. החשוד והנהג יצאו מהרכב תוך כדי הוויכוח. זמן קצר לאחר מכן שלף החשוד סכין ודקר את הנהג מספר פעמים בחזהו ובגבו.

"בשלב זה אנו מבינים שהנהג הגיע עם אוטובוס מתפקד במלואו; שהאדם שאנו מאמינים שאחראי לפיגוע עלה, נוצרה מחלוקת כלשהי. הם יצאו מהרכב ושהם בחוץ הנהג פשוט הותקף באכזריות", אמר מור. לאחר מכן, החשוד בנער נמלט ברגל ליד שדרת אוונסמות'.

LAPD פרסמה תמונות של החשוד, שלדברי הצ'יף מור סייע להפיק טיפים מהקהילה. הנער נעצר כ-22 שעות לאחר התרחשות הפשע. הוא נעצר בביתו והועמד לדין בגין ניסיון רצח. שמו לא יפורסם מאחר והוא קטין. מכבי האש של לוס אנג'לס העבירו את נהג האוטובוס לבית החולים והוא במצב קשה אך יציב.

יו"ר מועצת המטרו, ארה נג'ריאן, אומר שהוא מיהר לבית החולים כדי לבלות עם משפחתו של הנהג ולעקוב אחר מצבו הרפואי של הנהג. "הוא עבר ניתוח לב. הוא עבר ניתוח בטן והלב שלו עצר למספר דקות במהלך ההליכים", אמר נג'ריאן. לדבריו, הנהגים נמצאים לעתים קרובות על הכוונת של כל מיני התקפות. מספרי המטרו מראים ש-158 תקיפות התרחשו רק בשנה שעברה.

"יש מקרים שבהם אנשים כועסים הם זורקים עליך דברים. הם זורקים נוזלים. אני יודע שזרקו עליהם שתן… צואה זרקו עליהם… אוכל זרקו עליהם".

ההתקפה הזו מגיעה יומיים בלבד לאחר שהמפקחת של מחוז לוס אנג'לס, ג'ניס האן, קראה ל"בחינה מלאה" של פרוטוקולי אבטחה על אוטובוסים ורכבות מטרו בעקבות התקפה על רכבת מטרו בלונג ביץ'. "יש לנו חוזי אכיפת חוק בהיקף של מיליוני דולרים, אבטחת מטרו ו-300 שגרירי מטרו שנשכרו לנסוע באוטובוסים וברכבות שלנו", אמרה האן בהצהרה ביום שני.

עכשיו יש דיבורים על הקמת משטרת מטרו. הרעיון עלה במרץ ונג'ריאן אומר שמחקר היתכנות מתבצע. הם מצפים לדיווח בישיבת הדירקטוריון שלהם בחודש הבא על היתכנותם של קצינים נושאי נשק. "חלקם יהיו חמושים; רבים יהיו לא חמושים אבל הם יהיו לבושים במדים", הוסיף נג'ריאן.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured4 שבועות ago

טרגדיה מקומית: יזם ישראלי בן 38 מוודלנד הילס נהרג בהתרסקות מטוס ססנה באזור מולהלנד דרייב 

קהילהשבוע 1 ago

לאס‭ ‬וגאס: ‬200 משתתפות‭ ‬מרחבי‭ ‬ארה‭"‬ב‭ ‬בטורניר‭ ‬מאמאנט‭, ‬בו‭ ‬הצטיינו‭ ‬הקבוצות‭ ‬מלוס‭ ‬אנג‭'‬לס

Featuredשבוע 1 ago

מיאמי וייס: "נתתי לכם את רמת הגולן" התגאה טראמפ בפני קבוצת ישראלים שפגש במגרש גולף בפלורידה

Featured2 שבועות ago

ניסיון שוד אלים באמצע היום: השודדים פתחו באש לעבר תכשיטן שנהג בבנטלי בשרמן אוקס

Featured4 שבועות ago

מחקר ענק של המחלקה לקשר עם ישראלים בתפוצות: כמחצית מהישראלים שחיים בחו"ל לא יחזרו לארץ לעולם – אבל מעוניינים שילדיהם ישרתו בצה"ל

קהילה2 שבועות ago

עו"ד או Paralegal?

Featuredשבוע 1 ago

הוקרה לגל גדות בחגיגת יום העצמאות בסבן תיאטר: "ישראל היא הלב והבית שלי" אמרה בהתרגשות

קהילה3 שבועות ago

יום‭ ‬העצמאות‭ ‬ה‭-‬75‭: ‬נשות‭ ‬לוס‭ ‬אנג‭'‬לס‭ ‬חגגו בבית‭ ‬משפחת‭ ‬זמיר‭ ‬בבוורלי‭ ‬הילס

כתבות שבועיות