Connect with us

Featured

פוסט קורונה: מאמאנט חוזרת, ובגדול

Published

on

ליגת הנשים הישראלית מציגה בגאווה את קבוצת MAMANET Rising – העתיד של קהילת מאמאנט לגילאי 18 ומעלה

אחרי הפסקה כפוייה של ליגת הנשים מאמאנט הודות לגברת קורונה, חזרנו למגרש המשחקים וביום ראשון האחרון התקיים טורניר מאמאנט באולם ספורט בצ'אטסוורת'  שבמערב הוואלי. כותרת הטורניר היתה – We are Back. הטורניר הזה מסמל בעצם את סיום תקופת הקורונה והחזרה לשיגרה שכולנו חיכינו לה בכמיהה, במיוחד השחקניות שהגעגועים לאימונים ומשחקים בסופי שבוע היו בלתי נסבלים. השחקניות הגיעו נרגשות ושמחות לפגוש את שאר הקבוצות לשחק יחדיו, לעודד ולנצח. האירוע התנהל באווירה ספורטיבית וחיובית.

כל המשתתפות לבשו חולצות שנתרמו על ידי שי דיאמנט מחברת Hartland Electric. הצבע הכחלחל של החולצות איחד את השחקניות על המגרש ומחוצה לו מתרגשות לראות את חברותיהן לליגה אליהן התגעגעו כל כך. המשפחות הגיעו לעודד את המאמנטיות שלה והיה מקסים לראות שוב את הילדים מתרוצצים על המגרש בין המשחקים גאים באמהות שלהם.  

הפתעת הטורניר היתה ליגת הצעירות שהצטרפה לשורותיה של מאמאנט. קבוצת  MAMANET Rising היא ליגת העתיד של קהילת מאמאנט לגילאי 18 ומעלה. הבנות, שרק לאחרונה החלו בשיגרת האימונים, הפגינו יכולת משחק מרשימה והראו רוח מאמאנטית ספורטיבית ביותר. לאחר טורניר מותח שהקבוצות שיחקו מוקדמות רבע גמר חצי וגמר העפילו לגמר שתי קבוצות; לאחר מאבק צמוד ומותח, בסוף שתי המערכות קבוצת דונהליגה זכתה במקום הראשון ובמקום השני זכתה קבוצת לוס מאמאס מהעיר. 

בנות – עדיין לא מאוחר להצטרף ולהשתחרר  מהפיג'מה ולהיות חלק מהליגה הנהדרת שלנו שנותנת כל אמא הזדמנות. זיכרו שביחד אנחנו שלם ורק ביחד נצליח. 

ליצור משהו ייחודי החל מהאימון הראשון לדעת שגם אם תפסידי במשחק, הרווחת המון. גם אם  את טועה – תקבלי חיבוק שכל מילה על המגרש, יכולה בקלות להפוך לחיזוק. להבין שיש לך משפחה נוספת שנמצאת לצידך בטוב וברע, להרגיש שכל שחקנית היא באמת חברה, לשים הכל בצד באותו יום מיוחד בו מתקיים אימון או משחק, לשמוע את התשואות של בני המשפחה היושבים ביציע, לדעת בתוך-תוכך שמגיע לך להיות מושא לגאווה. כי גם את מוכיחה, שכל אמא יכולה לדעת  שכל הנחתה או הגשה טומנת עוד הרבה בחובה, וכוללת גם פעילות ענפה כמו עזרה לקשיש, תרומה לנוער בסיכון או הכנת חבילות לנזקקים.

את הולכת בדרך בה כולם זוכים להרגיש שהעשייה שלך חובקת עולם, שאת סוכנת של שינוי המשפיעה על כולם להיות מאמאנט זה להפוך לחוליה בשרשרת חובקת, חוצה מגזרים ותרבויות. לרצות כל הזמן להיות  מאמאנט זה להיות בת זוג, עובדת מסורה, אמא ספורטאית נפלאה ואישה שתורמת לקהילה. להיות מאמאנט זה קודם כל את – כי מגיע לך וכי את יכולה…"

מחכות לכן ליצור איתנו קשר וניפגש על המגרש! ניתן למצוא אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו Mamanet LA;  באינסטגרם Mamanet.la@; ובדוא"ל: Mamanet.ca.la@gmail.com

Featured

"אריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור"

אריזונה משכה 143 מיליון דולר מהשקעתה בחברה, ואליה הצטרפה מדינת פלורידה * שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action: ״חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS"

Published

on

המלחמה בחרם נגד ישראל: אחרי שאריזונה הציבה אולטימטום ליוניליוור, חברת האם של בן אנד ג'ריס, המדינה עלתה שלב נוסף ומשכה השבוע 143 מיליון דולר שהושקעו בחברה באמצעות מניות ואג"ח.   מדינת פלורידה ביצעה צעד דומה והפסיקה גם היא את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שלא לאפשר את מכירת מוצריה בשטחי ישראל.

אריזונה היא הראשונה שמשכה את כל השקעותיה בחברת בן אנד ג׳ריס בתגובה לחרם נגד ישראל. גזברית מדינת אריזונה, קימברלי יי, נימקה את ההחלטה בכך שבעצם החרם החברה עברה על חוקי המדינה. ״הצבתי לחברת יוניליוור, החברה האם של בן אנד ג׳ריס, אולטימטום: בטלו את החלטת בן אנד ג׳ריס או היפרדו מחברת בן אנד ג׳ריס כדי לציית לחוק מדינת אריזונה, או שתישאו בהשלכות. הם בחרו באופציה השנייה,״ אמרה גזברית מדינת אריזונה. היא הוסיפה: ״ישראל היא שותפת סחר גדולה של אריזונה וכך היא תמשיך להיות. כמנהלת הכספים והמשקיעה הראשית של המדינה, אני עומדת לצד ישראל, ולא אאפשר שימוש בכספי מיסים למאמצים אנטישמיים ומפלים נגדה״. על פי הודעת הגזברית, השקעות מדינת אריזונה ביוניליוור – במניות ובאג"ח – ירדו בחודש יוני מ-143 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, וב-21 בספטמבר, ירדו לאפס.

נקיטת הצעדים נגד בן אנד ג׳ריס ויונילוור התבצעה בעקבות פניית ארגון IAC for Action, ארגון האחות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) שאחראי על מדיניות וחקיקה, שלקח חלק פעיל בקידום החקיקה נגד BDS באריזונה בשנת 2016.

"IAC for Action" מוביל בימים אלה בארה״ב קמפיין נרחב לאכיפת חוקי ה-BDS נגד בן אנד ג׳ריס ויוניליוור במדינות רבות.
שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action, אמר: ״אלו חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS, ששמה לה למטרה לערער את עצם קיומה של מדינת ישראל. אנחנו גאים בעבודה שעשינו בשנים האחרונות כדי לוודא שישנם חוקים נגד ה-BDS, כולל באריזונה.

אבן חיים: "אנחנו מאמינים שאריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור ונמשיך לעשות כל שניתן בשביל שיהיה מחיר ברור וכבד לכל מי שמשלב ידיים ומשתף פעולה עם תנועות שנאה אנטי-ציוניות ואנטישמיות״.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות