עתיד הבריאות: לשנות את הלך המחשבה – שבוע ישראלי
Connect with us

בריאות

עתיד הבריאות: לשנות את הלך המחשבה

Published

on

איך יראה הנוף הבריאותי בחמש עד עשר השנים הקרובות ומה צריך לעשות כדי להגיע לשם? * תובנות מכנס עם המוחות המובילים בעולם בתחום הבריאות, הטכנולוגיה, הבינה המלאכותית, הרפואה ומערכות בריאות הציבור

קביעת המסלול עבור מערכת הבריאות שלנו כך שתתקדם בצורה חלקה אל העתיד, לא היתה מעולם חשובה יותר. אנחנו ממשיכים לחוות לחץ עצום על המגזר הפרטי והציבורי כאשר האוכלוסייה שלנו מסתגלת לעבודה מרחוק. טרנספורמציה דיגיטלית ובינה מלאכותית (AI) מתאחדים כדי למצוא פתרון גלובלי משמעותי לבעיה זו. אנחנו חייבים לזהות כיצד אנחנו יכולים לשנות את הלך הרוח שלנו כדי לשלב טיפול עצמי, מבפנים החוצה. יש צורך ברור הן באמפתיה והן בדחיפות ליצור פתרונות פשוטים ולספק מערכת בריאות מאובטחת ומרתקת בעלות נמוכה יותר שתאפשר לנו לרפא וליהנות מהמשך בריאות טובה – הנפש, הגוף והרוח. 

איך יראה הנוף הבריאותי בחמש עד עשר השנים הקרובות ומה צריך לעשות כדי להגיע לשם? מאז תחילתה של המגיפה, הייתי מעורבת באופן מלא ועל בסיס יומיומי במציאת תשובות לשאלות המרכזיות הרבות שעמדו בפנינו כמדינה תחת מצור. בין ביטוח וחידוש פוליסות ביטוח בריאות, עריכת מדיטציות יומיות ושיחות קשות עם לקוחות ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות על איך ליישם בריאות, אושר ומעורבות בקרב העובדים והקהילות שלנו.

המיקוד שלי היה ליצור עתיד מוצלח עבור שירותי בריאות במדינה הזאת. כאשר בוחנים את כל מה שנלמד ממשבר הבריאות העולמי, המשמעותי ביותר בחיינו, מחשבותי עוברות לתובנות על האופן בו נוכל למנוע משבר נוסף. העולם ממש מסתובב סביב האבולוציה של שירותי הבריאות.

מהפכת הבינה המלאכותית

התכבדתי להשתתף בכנס CB Insights Future of Heath Conference בספטמבר 2020  – שלושה ימים של שיחות מדהימות עם עשרות מהמוחות המובילים בתחום הבריאות, הטכנולוגיה, הבינה המלאכותית, הרפואה ומערכות בריאות הציבור מכל רחבי העולם. 

האירוע, שאינו פוליטי באופן מרענן, התמקד בדרכים שבהן חדשנות טכנולוגית יכולה לעבוד, הן כדי להגן והן כדי לאבטח את פרטיות המטופלים, תוך שימוש בכמויות אדירות של נתונים הנאספים מדי יום כדי לשרת את האוכלוסייה בזמן אמת, לחסוך בעלויות ולתכנן מרחוק תוצאות בריאותיות טובות יותר לטווח הארוך.

 בזמן שהיו עשרות דוברים מדהימים מארגון הבריאות העולמי, מרפאת מאיו, הומונה, נוברטיס, Oscar, Geisinger,, EQRx, רשת בתי החולים אפולו, Ancestry, Nowrwest, Nuvo’ CureAPP’ PearTheraputics, AKILI  ו- Lyra, במאמר זה  אני משתפת את המסר של שני דוברים שבלטו באמת: ד"ר קארן דיסאלבו, מנהלת בריאות ראשית בגוגל; ו-וינוד קוסלה, מייסד שותף של Sun Microsystems ומנכ"ל Khosla Ventures. המסרים שלהם על איך נתונים ובינה מלאכותית יתדלקו מהפכה בתחום הבריאות היו מבטיחים להפליא. עתיד שירותי הבריאות יראה תגובות טובות ומהירות לבעיות כרוניות בבריאות הציבור, תוך מתן אפשרות לרופאים יותר זמן וחופש ליצור תוכניות בריאות משולבות עבור חולים בודדים וצרכי "התמונה הגדולה" שלהם. 

ד"ר דיסאלבו, שהייתה המנהלת הלאומית לטכנולוגיית מידע בריאות תחת ממשל אובמה ולפני כן, נציבת הבריאות של ניו אורלינס בעקבות הוריקן קתרינה, סיפקה תובנות עד כמה תשתית בריאות הציבור כאן, בארה"ב, היא ישנה ולא מתפקדת. מכשירי פקס עדיין נמצאים בשימוש בערים רבות למעקב אחר חוזים; אנשי מערכת הבריאות משתמשים  בנתוני בריאות ישנים ולא חדשניים כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי צרכי האוכלוסיה; יש פער גדול בין מה שנתונים מיושנים חושפים לבין מה שאנשים באמת צריכים. 

דוגמא לכך התגלתה כאשר ד"ר דיסאלבו הגיעה לראשונה לניו אורלינס בעקבות הוריקן קתרינה. נתונים ודיווחים הראו כי הבעיות הבריאותיות המובילות בעיר היו מחלות לב וכלי דם, השמנת יתר וסרטן.  אבל כשהיא יצאה לסיור בעיר ודיברה עם התושבים, התברר כי בעיות הבריאות המובילות לאחר קתרינה בניו אורלינס היו אלימות ובריאות הנפש. השאלה המתבקשת היתה כיצד להביא את המידע הקריטי הזה לאנשים שהוטל עליהם לשפר את בריאות הציבור? כיצד ניתן לשפר את היחסים בין הגופים השולטים לבין האנשים שהם משרתים? השאלה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא האם למדנו משהו? 

עם השאלות הללו, דיסאלבו החלה את הקריירה שלה בגוגל בדצמבר 2019 והמגפה השתלטה במהרה על הקריירה שלה. האופי חסר התקדים של המגפה עזר לה לבנות גשרים בקהילת הטכנולוגיה שעשויים לסלול את הדרך לשיפור מערכות המידע בעתיד. חברות טכנולוגיה גדולות כמו גוגל, מיקרוסופט ואפל, הובילו את הדרך לשיפור זרימת התקשורת לצרכנים ויצרו מערכת הודעות על חשיפה זמינה ברחבי העולם (בפעם הראשונה שגוגל ואפל איחדו כוחות) וסיפקו נתונים פרטיים אנונימיים, כמו נתוני חיפוש, תסמינים ודוחות ניידות קהילתיים כדי לאפשר לקהילות בריאות הציבור והקהילה המדעית לקבל החלטות מבוססות בזמן אמת.

בהמשך לנושא כיצד בינה מלאכותית יכולה לשפר באופן קיצוני את מערכת אספקת  הבריאות וינוד קוסלה דיבר על  החזון הגדול שלו לשירותי בריאות עד שנת 2040. הוא הודה כי יש כבר שינוי מצטבר מואץ על ידי המגיפה, במיוחד בעליה של טלרפואה telemedicine. בעוד קצב האימוץ של טלה-רפואה גדל, הטכנולוגיה בפועל – שיחות ועידה בוידיאו – קיימת כבר עשרות שנים. 

הפוטנציאל של ויטמין D 

קוסלה משקיע בטכנולוגיות בינה מלאכותית שהוא וציוותו מאמינים שיביאו לחדשנות אמיתית, לא רק בטיפול מרחוק וניהול מטופלים, אלא גם בפיתוח חיסונים וגילוי תרופות. הוא שיתף כיצד שימוש בנתוני סיוע של בינה מלאכותית, תשפר את הפרקטיקות מבריאות הנפש ועד קרדיולוגיה ואולטרסאונד. לא רק שטכנולוגיות חדשות יסייעו ליצור תוצאות טובות יותר, הן גם יראו לצרכנים, הפחתת עלויות מסיביות. 

בניית שירותי הבריאות של העתיד, דורשת שינוי בהלך הרוח משיפור מצטבר לשינוי רדיקלי כדי לפתוח את הדלת לחדשנות אמיתית. "הגיע הזמן להרפות מהמסורות הישנות ועל האופן שבו לימדו דברים בבתי ספר לרפואה לפני 20-30 שנים". כשהוא מדבר כמו קפיטליסט אמיתי, הוא אמר: "זו אי הבנה של סיכון לעומת תגמול".

האם ויטמין D יהיה חלק מהדיון העתידי שלנו? קוסלה ציין את הפוטנציאל של ויטמין D כדי להפחית מחומרת והגנה מפני זיהום ה- Covid-19 ומחלות אחרות. הסיכונים הקשורים לנטילת תוספי ויטמין D נמוכים מאוד (מתחת ל-4000 IU  מדי יום הוא בסדר לשימוש מבוגר), בעוד התגמולים הם פוטנציאל גבוה מאוד. 

בסופו של דבר, השאלה שלי אליכם, הקוראים, היא זאת: איך נשנה את הלך הרוח שלנו? האם אנחנו מאמצים את השינויים הדרושים ליצירת קהילות בריאות יותר? איפה אנחנו נופלים על הספקטרום של סיכון תגמול? האם נוח לנו יותר עם שינוי מצטבר או שאנחנו מוכנים לדרך חדשה לגמרי של אספקת שירותי הבריאות? איך אנחנו נוטלים את הבריאות והרווחה שלנו לידינו דרך מודעות? ולבסוף, איך אנחנו יכולים להזכיר לעצמנו שכולנו במסע הזה ביחד ולכל החיים? 

תחשבו על זה ותחלקו אתי. אשמח לשמוע את התובנה שלכם.  תשמרו טוב על עצמכם, מהלב שלי אל כולכם. הרבה אהבה, נמסטה!

מרתוני בריאות וירטואלים

נעמה פוזניאק מביאה איזון ייחודי של טכניקות מיינדפולנס מוכחות וידע ארגוני ללקוחות ברחבי התעשיה

נעמה פוזניאק הוכשרה כיוגי במדיטציה סאונד על ידי מרכז צ'ופרה ומייסדת ומנכ"ל Paz Holding Inc Rightplan.com. ב-2019 היא נבחרה כיועצת הבריאות של השנה וזכתה במספר פרסים. 

נעמה פוזניאק מביאה איזון ייחודי של טכניקות מיינדפולנס מוכחות וידע ארגוני ללקוחות ברחבי התעשיה. נעמה עובדת בענף ביטוחי הבריאות למעלה מ-30 שנה. הובילה סדנאות מדיטציה ומפגשים עם עשרות ארגונים כולל Kaiser Permanente, Anthem Blue Cross, Oscar Health, Blue Shield והאיגוד הלאומי לחתמים לבריאות. היא הביאה את תשוקתה לבריאות הוליסטית והורדת עלות שירותי הבריאות לבעלי עניין בתעשייה. 

מכיוון שהמגפה השפיעה על חברות וארגונים ברחבי העולם, נעמה התאימה את מפגשי הבריאות שלה כדי להתמקד ביצירת חיבורי מדיטציה וירטואלית תוך מתן מפתח חיוני לבניית ידודות צוותית, אמון ותרבות. 

היא מובילה מרתוני בריאות וירטואלים ומשתפת מרתונים של מדיטציות. היא מלמדת טכניקות נצחיות שהוכחו כמסייעות להפחתת הלחץ והחדרת תחושת שלמות ושלווה ללקוחותיה, תלמידיה ועמיתיה. 

נעמה מאמינה בתוקף שיישום חיבור לב אינטילגנטי וטיפול של 360 מעלות יפחיתו את הלחץ וייצרו אושר ויעלו את המודעות הקולקטיבית לעתיד משמעותי של בריאות.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

בריאות

רפואת שיניים רב-תחומית תחת קורת גג אחת

Published

on

היום שיניים נחשבות לכרטיס ביקור, סמל לאסתטיקה, מעמד חברתי וכמובן בריאות * בשרמן אוקס נפתחה מרפאה חדשה ומשוכללת של ד"ר דן רוזן, בנו מייקל וצוות מרשים של מומחים לשיקום הפה * שווה בדיקה

ד״ר דן רוזן, המוכר בקהילה הישראלית ובעל שם עולמי מוביל בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה, אינו נח לרגע, ואם לרגע נדמה היה לנו שכן, אז בדיוק הוא טס להעביר עוד כיתה לרופאי שיניים מכל העולם שמגיעים לכנסים שהוא מקיים ולספוג ולו מעט מהידע שלו. את הרצאותיו הוא מעביר בעיקר בברזיל לשם הוא מגיע ללמד על טכנולוגיות שונות לשימוש בשתלים.

רוזן ניבחר השנה לאחד מ100 רופאי השיניים המובילים בעולם. אם בעבר (הרחוק) שיניים זה פשוט היה סבבה שיש בשביל לאכול ותחושת נוחות בפה ואם חסרה איזו אחת או שתיים, אז לא ביג דיל , העיקר שלא יכאבו; בשנים האחרונות הפכו השיניים לסמל סטטוס והן כבר לא רק בשביל לאכול. היום שיניים נחשבות לכרטיס ביקור, סמל לאסתטיקה, מעמד חברתי וכמובן בריאות, כשאתה נכנס לקליניקה של ד"ר רוזן  רואים חיוך מושקע וכל היחס אליך משתדרג .

דרך ארוכה עשה רוזן מאז סיים את לימודי רפואת השיניים ב-1986 באוניברסיטת תל אביב ועד שפתח לפני כארבע שנים את מרפאתו המתקדמת הממוקמת לא רחוק מבניין הגלרייה בשרמן אוקס. ״המרפאה הזאת אינה עוד מרפאת שיניים רגילה״, מספר בגאווה ד״ר רוזן על מרפאתו החדישה, השלישית במספר.

המרפאה רב-תחומית מרשימה ומזמינה, המאובזרת בטכנולוגיה מתקדמת וצוות מומחים אשר נותנים מענה לקשת רחבה של בעיות בתחומים שונים וספציפיים.

״רפואת שיניים היא תחום רחב וכל תת-תחום הוא עולם ומלואו. לא כל רופאי השיניים מתמחים בביצוע כל הפעולות. אצלנו בקליניקה גייסנו מומחים בתחומים שונים ברפואת שיניים והפה ואנו יכולים, תחת קורת גג אחת, לתת מענה כמעט לכל בעיה שקשורה בפה, חלל הפה, שיניים ובית הבליעה״, אומר ד״ר רוזן.

אני מגיעה לביקור במרפאה היפיפייה וכאן גם פוגשת את ד״ר מייקל רוזן, בנו של ד״ר רוזן וממשיך דרכו של אבא . יחד אנחנו עושים סיור במרפאה ואני עוברת שיעור קצר ומזורז על שתלים וטכנולוגיות מתקדמות. הטכנולוגיה כאן ניראית כמדע בדיוני וכמסע אל העתיד; אבל כניראה שהעתיד ברפואת שיניים נימצא ממש כאן.

״ניתן להיכנס למרפאה עם פה שדורש שיקום ולצאת בתוך 6 שעות עם פה משוקם״, אומר לי רוזן בגאווה.

מיכשור מהמתקדמים בעולם

במרפאה הכל דיגיטלי, עם מיכשור מהמתקדמים בעולם, כולל מעבדה צמודה בקומה התחתונה ומדפסת תלת מימד. במרפאה נעשית מלאכת מחשבת לחידוש ושיקום הפה: ״במידת הצורך, אנחנו עוקרים את כל השיניים ובתוך שש שעות אפשר לצאת עם פה מחודש ומשודרג ועם שיניים צמודות לשתלים בצורה מדוייקת ודיגיטלית.

בעבר עשה רוזן טיפולי שיניים כלליים, אך מה שהוא באמת אוהב לעשות זה כירורגיה והשתלות, שכן במהלך 20 השנים האחרונות, שתלי שיניים גדלו להיות

יעילים ואמינים כתחליף לשיניים חסרות ותחום השתלות השיניים מתפתח ומתקדם.

מתוך הנסיון והמקצועיות של רוזן והאנושיות שלו, הן כרופא והן כאדם, חשוב לו להדגיש שלכל מיקרה ניתן למצוא פיתרון וחשוב להתאים את סוג הטיפול למטופל ולא את המטופל לטיפול ולרפואת השיניים המתקדמת ישנם מענה לכל בעיה, שיאפשר לכלל האוכלוסייה לזכות בשיניים חדשות בלי קשר למצב הלסת הקיים.

אחד הפתרונות שפותחו הינו השתלת שיניים תוך שימוש בשתלים דנטליים ייעודיים – שתלים זיגומטיים, שתלים אלו נועדו לפתור את בעיית חוסר עצם בלסת העליונה ללא כל צורך בביצוע של השתלת עצם.

רוזן מסביר לי על שיטת שתלים זיגומטיים והשימוש בהם בהשתלות שיניים מורכבות גם למי שחסר לו עצם בצורה משמעותית בלסת עליונה ורופאי שיניים אחרים לא יכולים לשים שתלים קונבנציונליים הוא יכול לבצע השתלה עם השתלים הזיגומטים אשר נכנסים לעצם הלחיים.

לאחרונה אף נרשם פטנט על שמו של ד״ר דו רוזן.  זהו פטנט אשר מונע את כניסת השתלים לארובת העין. את השימוש בפטנט העביר רוזן בכנס ל 150 רופאים מכל העולם. ״כיום, עם הידע והטכנולוגיה הכל ניתן מבחינת שיקומי פה, לכל בעיה יש תשובה, אנחנו לא נוציא מכאן פציינט ללא פיתרון״, הוא מבטיח.

ניתוחים מורכבים עם כירורג מומחה

מרפאתו של רוזן גדולה ומרווחת והכי חשוב צוות העובדים מיומן, מקצועי ולא פחות חשוב מחייך. כיום, באמור, הכל ניתן לבצע שם מבחינת שיקומי פה. אין סיבה עם הידע והטכנולוגיה, לצאת ממרפאת מומחים-שיניים, ללא פיתרון.

בשנים האחרונות הצטרף לצוות המומחים במרפאתו של רוזן, ד״ר דניס סמיילר, כירורג מומחה, בעל שם עולמי בתחום שיקום העצם, ופה ולסת, אשר מתמחה בניתוחים מורכבים.

״אני מכיר את ד״ר סמיילר למעלה מ-25 שנים, בעבר הייתי מגיע לשמוע הרצאות שלו, ולאחרונה נתקלתי בשני מקרים קשים אשר מומחים בתחום סירבו לגעת״, מספר רוזן וממשיך: ״פניתי לד״ר סמיילר להתייעצות ואז לשמחתי חברנו יחד, וכבוד לנו ופרבילגיה ללקוחות שלנו שהוא חלק מהמרפאה״.

ד״ר סמיילר אדם צנוע ונעים אשר מחזיק בריזומה שלו אינספור סיפורי הצלחה. סמיילר מספר כי גם לאחר שבחר לצאת לפנסיה המשיכו להגיע אליו פניות להתייעצות מרופאי שיניים למקרים קשים שדרשו שיקום ופה ולסת, וכרופא הוא הרגיש מחוייבות לעזור, ולתרום מהידע והניסיון שצבר בשנות עבודתו הרבות.

שיטת העבודה של ד״ר סמיילר נשמעת כמדע בדיוני; הוא משתמש בהליך מיוחד וייחודי בו לוקחים מהפציינט דם, מפרידים תאים צעירים מהגן ומשתמשים בחומרים ובטכנולוגיה מיוחדת לייצור עצם, מה שמבטיח אחוזי הצלחה גבוהים לטיפול.

״למעשה אנחנו מביאים לצמיחת עצם עם שימוש בתאים״, מסביר לי רוזן בפשטות .

ד״ר סמיילר טיפל בשיטה זו בנפגעי תאונות דרכים, פגועי ירי, אנשים שכתוצאה ממחלה זקוקים לשיחזור ושיקום הפה ומשלב בעבודתו פלסטיקה

ורפואת שיניים. הטיפול החדשני של ד״ר סמיילר מאפשר ‏להנות מאיכות חיים ואסטטיקה תודות לטיפול באמצעות ציוד חדשני ומתקדם.

תודות לטכנולוגיה המתקדמת והציוד במרפאתו של ד״ר רוזן ניתן היום במסכי הענק לגלות בעיות שיניים עוד לפני שהפציינט מרגיש אותן, וכך ניתן לתת גם פתרונות מניעתיים ללקוחות.

הבן לקח את נישת הילדים

במרפאותיו של ד״ר רוזן מטפלים במגוון רחב של בעיות החל ממחלות חניכיים, יישור שיניים, ניתוחי פה ולסת. המרפאה מספקת גם מענה לטיפולי שינייים אסתטיים והלבנת שיניים.

את נישת הילדים שקרובה לליבו לקח על עצמו דוקטור מייקל רוזן ממשיך דרכו של אביו בקליניקה הממוקמת באנסינו שם מלבד רפואת שיניים כללית מטפלים גם בילדים. מייקל בן 27 נשוי טרי, סיים את לימודיו באריזונה ולמד רפואה ציבורית (מאסטר) ורפואת שיניים (DMD).

״קבוצות גיל שונות דורשות טיפול בגישה שונה ולכן שיתוף הפעולה במרפאה עם מומחים שונים זה חשוב״ אומר מייקל. בנישת הילדים עובד עם ד״ר מייקל רוזן

גם ד״ר נימה ג׳אוון שהוא רופא שיניים שמטפל בילדים מספר שנים וחבר לאחרונה לרוזן.

ד״ר ג׳אוון וד״ר מייקל רוזן עבדו יחד עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובקליניקות המתמחות בטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים ויש להם את הכלים והידע לתפעול קליניקה המתמחה בתחום.

מייקל מספר על ניסיונו עם ילדים ועל גישה שפיתח כאשר עבד עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים .״כל ילד הוא שונה ואצלנו במרפאה אנחנו מכבדים לא רק את השונות הפיזית של כל ילד כי אם גם את השונות בתפיסה של הטיפול, אנחנו מסבירים לילד על המרפאה והטיפול, עושים היכרות עם הציוד והתהליך והילד מרגיש שותף, לילד חשוב שיהיה רופא שמבין אותו וכן חשוב לנטרל את תחושת פחד מהבלתי נודע, אנחנו מאמינים שמרפאת שיניים לילדים בכלל ורופא שיניים לילדים בפרט, מטפל בילד עצמו ולא רק בשיניו, ולבצע את הטיפול   בשיתוף פעולה עם הילד", מסביר מייקל .

״חשוב לנו שהילד ירגיש בנוח לעבור טיפול וגם ילדים שיכנסו עם בכי יצאו עם חיוך וישמחו לחזור אלינו״ הוא אומר בחיוך .

במידת הצורך ניתן יהיה להשתמש בסדציה (בעירוי), בגז צחוק , הרדמה מקומית והכל בהתאם לסוג הטיפול והילד.

מייקל מסביר כי ההכנה למפגש עם רופא השיניים מתחילה בבית ״רופא שיניים זה לא עונש, והיה לנו חשוב לעשות מקום ידידותי עם משחקים ואווירה נעימה ומרגיעה.

בקליניקה אנחנו מטפלים ודואגים לבריאות הפה של ילדים מינקות ועד בגרות, עם התייחסות לבעיות עתידיות כאשר רופא השיניים לילדים הוכשר לתת מענה לנושאים אלו״ אומר לי מייקל .

אילו בעיות יכולות להיות לילדים?

״ראשית ילדים זה מרגע שהילד נולד ועד לגיל 21״ מסביר מייקל. ״בעיות שיניים יכולות להיות גנטיות, מחוסר הגיינה, מטראומה, חומצה וסוכר וכמובן אם מזניחים. ממש חשוב לבקר פעמיים בשנה אצל רופא שיניים ואצל ילדים להקפיד על הרגלים נכונים כבר מגיל צעיר״, נותן לנו טיפ רוזן ג׳וניור

במרפאות של דוקטור רוזן, גם זו בשרמן אוקס וגם זו באנסינו, השימוש במיכשור דיגיטלי ומתקדם בהתאם לסוגי הטיפולים.

במרפאות מקבלים את סוגי הביטוחים השונים: מדיקל, ביטוחים פרטיים וכולל מדיקר לבני 65 ומעלה, המשתתף בחלק מהפרוצדורות הכירורגיות הנדרשים. צוות המרפאה מנהל את האדמיניסטרציה מול מדיקר ועוזר בהוצאת האישורים הרלוונטיים. 

בקליניקה באנסינו ימי רביעי מוקדשים לילדים בלבד, מ 8 בבוקר ועד 4 אחר הצהריים. שאר ימי השבוע המרפאה מקבלת לרפואת שיניים כללית עד השעה 5.

==

לקביעת תור ופרטים נוספים :

אנסינו: 818-907-6736

שרמן אוקס 818-986-1618

מומלץ לבקר באתר האינטרנט:

395implants.com

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות