fbpx
Connect with us

קהילה

ערב‭ ‬הגאלה‭ ‬של‭ ‬ה‭: ‬IAC‭- ‬ אמיר‭ ‬אשל‭ ‬סיפר‭ ‬על‭ ‬המטס‭ ‬מעל‭ ‬אושוויץ‭,‬ עינת‭ ‬שרוף‭ ‬סחפה‭ ‬לחגיגה‭ ‬ישראלית‭ ‬עליזה‭ ‬

Published

on

ערב‭ ‬הגאלה‭ ‬השנתי‭ ‬של‭ ‬ארגון‭ ‬הקהילה‭ ‬הישראלית‭-‬אמריקאית‭, ‬ה-‭ ‬IAC‭‬התקיים‭ ‬השבוע‭ ‬בביתם‭ ‬של‭ ‬נטלי‭ ‬וג‭'‬ק‭ ‬ויצמן‭ ‬בבוורלי‭ ‬הילס‭. ‬ לאירוע‭ ‬הגיעו‭ ‬180‭ ‬משתתפים‭. ‬ העלות‭ ‬5000‭ ‬דולר‭ ‬לזוג‭, ‬תרומה‭ ‬לארגון‭. ‬ הערב‭ ‬נערך‭ ‬בנוכחות‭ ‬פעילה‭ ‬של‭ ‬חברי‭ ‬דירקטוריון‭ ‬ה‭-‬IAC‭ ‬בלוס‭ ‬אנג‭'‬לס‭: ‬נתי‭ ‬סיידוף‭ – ‬יושב‭ ‬ראש‭ ‬ארצי‭ ‬של‭ ‬IAC‭ ‬- מירי‭ ‬שפר‭, ‬ שון‭ ‬אבן‭ ‬חיים‭, ‬ יוסי‭ ‬רבינוביץ‭ , ‬דני‭ ‬אלפרט‭ , ‬גיא‭ ‬בכר‭, ‬ עמית‭ ‬קליינברג‭, ‬ עדי‭ ‬לויתן‭, ‬ שירי‭ ‬דפהס‭ ‬דינר‭, ‬ רייצ‭'‬ל‭ ‬זליכה‭, ‬שחר‭ ‬שבתאי‭ ‬ו‏עודד‭ ‬קרסינסקי‭. ‬ במהלך‭ ‬הערב‭ ‬גויסו‭ ‬תרומות‭ ‬בסך‭ ‬של‭ ‬כ‭-‬2‭ ‬מיליון‭ ‬דולר‭. ‬

התרומות‭ ‬מיועדות‭ ‬להמשך‭ ‬מימון‭ ‬הפעילויות‭ ‬הרבות‭ ‬ש-IAC מציע‭ ‬לקהילה‭ ‬הישראלית‭. ‬ ביניהן‭: ‬ גוונים‭ ‬רמון‭ – ‬משלחת‭ ‬לישראל‭ ‬של‭ ‬נשים‭ ‬המעוניינות‭ ‬להוביל‭ ‬ולהנהיג‭ ‬את‭ ‬הקהילה‭ ‬הישראלית‭-‬אמריקאית‭;  ‬EDGE‭ – ‬ חיבור‭ ‬בין‭ ‬אנשי‭ ‬עסקים‭ ‬ישראלים‭ ‬ויהודים‭ ‬צעירים‭; ‬משלנו‭ – ‬סטודנטים‭ ‬באוניברסיטאות‭ ‬הנלחמים‭ ‬באנטישמיות‭ ‬וב‭-‬BDS‭-‬איתנים‭- ‬תוכנית‭ ‬לנערים‭ ‬ונערות‭  ‬לטכנולוגיה‭ ‬והעצמה‭ ‬אישית‭.‬

את‭ ‬הערב‭ ‬הינחה‭ ‬אלון‭ ‬בן‭ ‬דוד‭, ‬הכתב‭ ‬הצבאי‭ ‬של‭ ‬ערוץ‭ ‬13‭ ‬ומעריב‭. ‬ הנואם‭ ‬המרכזי‭ ‬היה‭ ‬מפקד‭ ‬חיל‭ ‬האוויר‭ ‬לשעבר‭, ‬אלוף ‭ )‬מיל׳) אמיר‭ ‬אשל‭, ‬שבין‭ ‬השאר‭ ‬סיפר‭ ‬על‭ ‬חוויתיו‭ ‬ממטס‭ ‬חיל‭ ‬האוויר‭ ‬הראשון‭ ‬מעל‭ ‬אושוויץ‭. ‬ הערב‭ ‬הסתיים‭ ‬בחגיגה‭ ‬ישראלית‭ ‬עליזה‭ ‬בהנחיית‭ ‬השחקנית‭ ‬ומנחת‭ ‬השירה‭ ‬בציבור‭ ‬עינת‭ ‬שרוף‭.‬

לפרטים‭ ‬נוספים: ‭ ‬israel360‭.‬org

לחץ להגיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

קהילה

תאונות החלקה ונפילה: עורכי דין חיוניים לבטיחות הציבור

Published

on

עורכי דין המטפלים בתאונות החלקה ונפילה בקליפורניה מתמודדים לעתים קרובות עם ביקורת ותפיסה שלילית, אך עבודתם חיונית לביטחון הציבור ולאחריות עסקית. מאמר זה מבקש לבחון את משמעותם של עורכי דין לתאונות החלקה ונפילה בקידום הבטיחות בשטחי מסחר; ובהטלת אחריות על עסקים לשמירה על סביבה בטוחה לציבור.

תפקידם של עורכי דין בתאונות החלקה ונפילה עבור ביטחון הציבור:

עורכי דין אלה ממלאים תפקיד חיוני בהטלת אחריות על עסקים לשמירה על אזורים בטוחים. הם חוקרים ומתדיינים במקרים של רשלנות, תחזוקה לקויה ותנאים מסוכנים המובילים לתאונות החלקה ונפילה. על ידי כך, הם מעודדים עסקים להיות פרואקטיביים יותר בהבטחת הבטיחות של המקום שלהם, ובכך מפחיתים את הסיכון לתאונות עבור הציבור.

על פי המוסד הלאומי לבטיחות רצפות רעועות, תאונות החלקה או נפילה אחראיות ליותר ממיליון ביקורים בחדרי מיון בבתי חולים מדי שנה. תאונות אלו הן גורם מוביל לפגיעות תעסוקתיות ועלולות לגרום לפציעות קשות, נכויות ואף לאובדן חיים. על עסקים מוטלת החובה לספק סביבה בטוחה ללקוחותיהם ולעורכי דין בתחום החלקה ונפילה, תפקיד מכריע בקיום חובה זו.

כדי להמחיש עוד יותר את חשיבותם של עורכי דין אלו, חיוני לבחון תקדימים משפטיים ומקרי מבחן שבהם התערבותם הובילה לשינויים חיוביים בביטחון הציבור. דוגמה בולטת אחת היא המקרה של אנתוני זקגלין וליסה זקגלין נגד חברת רשת בתי הקפה סטארבקס; פסקי דין של חבר מושבעים משנת 2011, לאחר שעורך דין של החלקה ונפילה טען בהצלחה כי קפה סטארבקס נכשל בשמירה על סביבה בטוחה – הוביל להסדר משמעותי והניע את הקמעונאית לשפר את אמצעי הבטיחות שלה.

על ידי נקיטת הליכים משפטיים בשם נפגעים, עורכי דין להחלקות ונפילות יוצרים אפקט מרתיע על עסקים שמזניחים את אחריותם לשמירה על מקום בטוח. כאשר עסקים מתמודדים עם השלכות כספיות על רשלנות, הם מקבלים תמריץ להשקיע בתחזוקה טובה יותר, הדרכות בטיחות ואמצעים למניעת סיכונים. זה, בתורו, תורם לתועלת הציבורית הכוללת על ידי הפיכת אזורי המסחר לבטוחים יותר עבור הציבור.

לסיכום, בעוד עורכי דין לתאונות החלקה ונפילה בקליפורניה עשויים לקבל מוניטין שלילי, עבודתם חיונית לקידום בטיחות הציבור ולהטלת אחריות על עסקים על מתן מקום מאובטח. על ידי חקירת רשלנות, ליטיגציה בתיקים וסינגור עבור לקוחותיהם, הם תורמים לסביבה בטוחה יותר לציבור ומעודדים עסקים לתעדף אמצעי בטיחות. תפקידם חיוני ביצירת תרבות של אחריות ובסופו של דבר בהפיכת אזורי הקמעונאות לבטוחים יותר לכולם.

עו"ד‭ ‬אדוארד‭ ‬בראון‭ ‬נותן‭ ‬ייעוץ‭ ‬משפטי‭ ‬ראשוני‭ ‬ללא‭ ‬עלות‭ ‬בכל‭ ‬תחום‭.‬

www.eBraunLaw.com | 866-693-4456 | Eduard@eBraunLaw.com

13713 Burbank Blvd. Sherman Oaks, CA 91401

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות