Connect with us

Featured

עידכון לישראלים מלוס אנג'לס הטסים או נמצאים בארץ: כך תוכלו לחזור הביתה במהירות האפשרית…

Published

on

בהנחיית הממשלה עודכנה תקופת המחוייבות לשהיה בחו"ל, בקריטריון מגורי הקבע בחו"ל, מ-90 יום *ל-30 יום בלבד*. לאור זאת, מרגע פרסום הודעה זו, אזרח ישראלי שמצהיר בבקשתו שישוב למגורי הקבע שלו בחו"ל ולא יחזור לישראל לתקופה של _30 יום_ לפחות יקבל את אישור ועדת החריגים ליציאה למדינה אדומה.

כאמור, אזרח כאמור (שמרכז חייו בחו"ל) שיגיע לצ'ק-אין ללא אישור של וועדת חריגים, יקבל טופס הצהרה ידני מחברת התעופה והטופס ייבדק ויטופל על ידי נציגי רשות האוכלוסין בנתב"ג.

את כל הבקשות החריגות האחרות יש להמשיך ולהגיש כבקשה מקוונת לוועדה בקישור:

https://govforms.gov.il/mw/forms/LeavingTheCountryApp@piba.gov.il

שימו לב: כרגע ארה"ב לא מאפשרת כניסה למי שלא חוסן או החלים וחוסן לפחות פעם אחת.   יש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד יום לפני ההמראה. בנוסף, עם נחיתכם תצטרכו לבצע בדיקת קורונה, ולהישאר בבידוד עד קבלת תשובה שלילית. ילדים עד גיל 2 ומחלימים מ-3 החודשים האחרונים פטורים.

הכניסה מותרת לישראלים רק בטיסות ישירות או בטיסות קונקשן דרך טורקיה, ירדן או קנדה.

ההנחיות העדכניות של משרד הבריאות בנושא:

היציאה מישראל למדינה אדומה אסורה לאזרחים ולתושבים ישראלים.

יש אפשרות לפנות לקבלת אישור מוועדת חריגים. יש למלא בקשה נפרדת לכל אזרח שמבקש אישור (אין בקשות משפחתיות), ולצרף מסמכים מתאימים לכל בקשה.יש אפשרות לפנות לקבלת אישור מוועדת חריגים.
להגשת בקשה לוועדת חריגים >

איסור היציאה לא יחול על מי שיטוסו דרך מדינות אדומות בטיסת המשך (קונקשן), בתנאי שהשהות בשדה התעופה היא פחות מ-12 שעות ושלא ייצאו משטח שדה התעופה. הנחיה זו לא חלה על אזרחים זרים.

לפני היציאה מישראל

1. יש לברר את המדיניות במדינת היעד באחריותך לברר מה מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד בנוגע לכניסת אזרחים זרים, האם קיימת דרישה למילוי טפסים, ביצוע בדיקות, חובת בידוד ועוד.
מדינות המכירות בתעודות קורונה של ישראל >

2. יש לעשות בדיקת PCR ב-24 השעות שלפני ההמראה מישראל רק מי שיקבלו תוצאה שלילית לבדיקה יוכלו לעלות על הטיסה. הנחיה זו מחייבת את כלל היוצאים מישראל, בכל גיל. על התוצאה להיות כתובה באנגלית עם ציון מספר הדרכון של הנוסע. לא יתקבלו בדיקות מהירות או בדיקות מכל סוג אחר. את בדיקת ה-PCR אפשר לעשות באחד מבתי החולים המבצעים בדיקות קורונה פרטיות או במקום מורשה אחר שמבצע בדיקות לפני טיסה.

פטורים מבדיקת ה-PCR שלפני הטיסה:

מי ששהו בישראל פחות מ-72 שעות (מרגע הנחיתה בישראל ועד רגע ההמראה).

בעלי תו ירוק בתוקף שהופק על ידי משרד הבריאות על בסיס חיסון או החלמה – אפשר להציג אותו לפני הטיסה במקום תוצאה של בדיקת ה-PCR. שימו לב: הפטור מתייחס רק להנחיות משרד הבריאות בישראל. אם מדינת היעד דורשת הצגת תוצאה שלילית לבדיקת PCR לפני הטיסה – יש לעשות את הבדיקה בהתאם לדרישות שהוגדרו על ידי מדינת היעד.

3. יש למלא טופס יציאה מישראל במהלך 24 השעות שלפני היציאה מישראל

יש למלא פרטים אישיים שלך ושל הנוסעים הנלווים אליך ולהצהיר שלא תבקרו במדינה אדומה, אלא אם קיבלתם אישור מוועדת חריגים. מילוי הטופס הוא חובה לאזרחים ותושבים ישראלים מעל גיל 16.

4. כדאי לוודא שמותר לך לטוס

אם יש ספק לגבי הגדרתך כחולה, כמי שחייב בידוד או כמנוּע טיסה – מומלץ לבצע בדיקה באתר רשות האוכלוסין. נוסעים שיתבררו כחולים מאומתים או כחייבים בבידוד בעת ההגעה לשדה התעופה לא יורשו לעלות על הטיסה וייענשו לפי חוק.

לפני הטיסה יש להציג לנציגי חברת התעופה:

1. אישור מילוי טופס הצהרת יציאה מישראל.

2. אם שהית בישראל יותר מ-72 שעות – אחד מהמסמכים הבאים:

תוצאה שלילית בבדיקת PCR שעשית במהלך 72 השעות שלפני הטיסה. תו ירוק בתוקף שהופק על ידי משרד הבריאות על בסיס חיסון או החלמה.

שימו לב: הכניסה לטרמינל הנוסעים בישראל מיועדת רק לטסים. אין אפשרות לכניסה של מלווים לטרמינל, למעט מלווים של קטינים או של אדם עם מוגבלות.

במהלך הטיסה

יש לעטות מסכה על האף והפה (מגיל 6 ומעלה), לשמור מרחק ולשמור על היגיינה אישית.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

מחייך כל הדרך אל הבנק: לברון ג'יימס האריך חוזה בלייקרס – יהפוך לשחקן שהרוויח הכי הרבה בליגה

Published

on

ממשיך בלוס אנג'לס לייקרס: לברון ג'יימס חתם ביום רביעי על הארכת חוזה בלייקרס עד סוף עונת 2023/24 עם אופציה להאריך את החוזה בעוד עונה עד סוף 2024/25.

בשנתיים האלה לברון יכניס לכיסו 97 מיליון דולר. ג'יימס יהפוך לשחקן שהרוויח הכי הרבה כסף בקריירה ב-NBA אי פעם עם 532 מיליון דולר הכל, ובכך ישבור את השיא שהיה שייך עד כה לקווין דוראנט. 

לברון היה יכול להפוך לשחקן חופשי בקיץ הבא, ולכן הלייקרס העדיפו לסגור איתו כבר עכשיו ולמרות שבדצמבר הוא יהיה בן 38. על אף גילו המתקדם, בעונה האחרונה הוא רשם ממוצעים של 30.2 נקודות, 8.2 ריבאונדים ו-6.2 אסיסטים. הוא שיחק 56 משחקים בלבד בשל פציעות והלייקרס לא הגיעו כלל לפלייאוף. לברון זכה עם הלייקרס באליפות בעונת 2019/2020 שהייתה הרביעית בקריירה שלו ונבחר 18 פעמים לאולסטאר. 

העונה האחרונה הייתה גרועה מאוד עבור הלייקרס שלא העפילו לפלייאוף. המאמן פרנק ווגל הועזב ובמקומו הוחתם דרווין האם, שהיה עוזר במילווקי באקס בעונת הזכייה שלה באליפות הליגה (2020/21). על אף דיווחים רבים על מהפך גדול בסגל שיכלול בין השאר את העברתו של ראסל ווסטברוק בטרייד, זה עדיין לא קרה ו-ווסטבריק עדיין חלק מהקבוצה. 

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות