Connect with us

קהילה

עזרת נשים – לבונדס

Published

on

9 מיליון איגרות חוב של מדינת ישראל נרכשו בארוע השנתי של נשות הבונדס הישראלי בהנהלת ארז גולדמן, מנכ"ל החוף המערבי של הארגון

נשות הבונדס הישראלי עם גידי רף וארז גולדמן (משמאל)

הארוע השנתי של נשות הבונדס הישראלי ע״ש גולדה מאיר נערך בלוס אנגלס במלון המפואר 'ארבע העונות׳ בבוורלי הילס. בארוע השתתפו 350 מחברי הקהילה ותומכי מדינת ישראל מכל שכבות הקהילה היהודית בעיר. אורח הכבוד היה גידי רף, מפיק סדרת הטלוויזיה הפופולרית ׳חטופים׳ ו'הומלנד' המוקרנת בערוץ שואוטיים. רף עושה רבות להפצת תרבות ישראל בעולם ועל מפעל חשוב זה ניתן לו פרס ׳בן גוריון׳.

הארוע נוהל ע״י ג׳ורג׳ט יפה, לורה שטיין ולי שטיין בחסותן של יושבות הראש ג׳ין פרידמן וג׳ינה רפאל. בהנהגתן היה זה הארוע המרשים והמצליח ביותר של נשות הבונדס מזה שנים. נמדד גידול במספר התומכים, נשים וגברים, שהצטרפו בתמיכה והביעו הערכה למדינת ישראל ע״י השקעה בקניית איגרות החוב של מדינת ישראל.

בארוע נירכשו איגרות חוב ב-9 מיליון דולר – שיא מכירות לארוע מסורתי זה. בין המשתתפים היו אנשי תעשיית הסרטים, אנשי העולם הפיננסי והנדל״ן שהביעו את
תמיכתם חסרת התקדים בנשות הבונדס ובמדינת ישראל.

ארז גולדמן, מנכ״ל משרד הבונדס בחוף המערבי, הביע את הערכתו למגוון המשתתפים מכל רחבי הקשת התרבותית והכלכלית של העיר ואת הערכתו לעומק התמיכה בישראל, גולדמן הדגיש את הצורך בקניית איגרות החוב שכל מטרתן הוא לחזק את מעמדה הכלכלי ויציבותה של מדינת ישראל. "הבונדס הינו אחד המפעלים הציוניים החיוניים למדינת ישראל וקניית אג"חים אינה תרומה, אלא השקעה פיננסית ואידאולוגית כאחת", הוא מסביר, "הכסף הוא שלך וצובר ריבית".

שלוש נשים, תומכות נלהבות, היו אורחות הכבוד וזכו באותות הוקרה על פעילותן ענפת השנים:

  • מלאני רינגלר נולדה בדרום אפריקה והיגרה לישראל בגיל שמונה. מלאני ומשפחתה הם תומכים ומשקיעים באירגוני צדקה יהודים וישראלים כולל איגרות
    החוב של ישראל.
  • בריג׳יט מדווין, ילידת ברלין וניצולת שואה, הקדישה 23 שנים להקים את סניף הבונדס בלוס אנגלס, לערוך ארועים ולגייס חברים חדשים וללמד עלת חשיבותה
    התמיכה בישראל עי השקעה באיגרות החוב של ישראל.
  • מירטל סיטווויץ, ילידת לונדון, הצליחה לעזוב את עירה לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה. מירטל תומכת נלהבת במדינת ישראל ומקדישה מזמנה לאירגונים התומכים בישראל בנשות ואף היתה יושבה הראש של העמותה במשך 9 שנים.

"ארוע זה מדגיש את החשיבות הרבה להפגיש את תומכי ישראל מכל תחומי החיים" אמרה ג׳ינה רפאל, יו"ר הארוע. "על ידי הכרות בין תומכים ותיקים ומשקיעים חדשים בבונדס אחוז ההשקעות עלה בצורה מרשימה. משתתפים מכל קצוות החברה, מענפים שונים ומרקע שונה התאחדו סביב תמיכה ואהדה משותפת למדינת ישראל תוך הבנה שהשקעה באיגרות החוב שמנפיקה ישראל היא השקעה חשובה לצמיחה הכלכלית והיציבות של מדינת ישראל".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

לוס אנג'לס

IsraAid: מתנדבים לסייע לנזקקים בבויל הייטס עם הקונכ"ל הלל ניומן

Published

on

הקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס ודרום מערב ארה"ב, הלל ניומן, הצטרף השבוע למתנדבי עמותת ישראייד (IsrAid)במרכז ההפצה שלהם בלוס אנג'לס, הממוקם בשכונת בויל הייטס במזרח העיר. במרכז המתנדבים אורזים ומפיצים אספקת מזון והקלה לקהילות הפגיעות ביותר; במיוחד קשישים וחסרי בית.

IsraAid הוא ארגון הומניטרי שמרכזוב ישראל המספק סיוע לנפגעי אסונות ברחבי העולם. חלק ממרכזי ההפצה בארצות הברית נמצאים בלוס אנג'לס, סן דייגו, מחוז אורנג ', סנטה ברברה, סן פרנסיסקו וניו ג'רזי. המרכזים הוקמו בתגובה ל- COVID-19.

במהלך חודש הפעילות הראשון, מעל מאה אלף אמריקאים זכו לקבל מזון ואספקה נחוצה ממרכזי ישראייד.

לדברי הקונסול הכללי ניומן, "התנדבתי באחד ממרכזי ההפצה של ישראייד כדי לעזור באריזת ושינוע 3,000 החבילות שיוצאות מדי יום לאנשים הזקוקים. אני מברך על הפעילות הזו ועל ההשפעה החברתית העצומה שיש לה על הקהילות שהיא משרתת. מדינת ישראל מצדיעה למתנדבים התורמים את זמנם כדי לעזור לאחרים ואני מעודד את כל מי שמסוגל להתנדב לסייע במאמץ חשוב זה או בכל פעילות אחרת לסייע לנזקקים".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות