fbpx
Connect with us

Featured

עומר אדם ויעל שלביה התנשקו במועדון במיאמי – מאבטחים מחקו את תיעוד החוגגים במקום

שלביה עצמה הסתובבה במועדון היוקרתי עם מצלמה של העונה החדשה של "מחוברים" ותיעדה את המסיבה ואת בן זוגה הטרי

Published

on

מי שמסתמן להיות הזוג החדש בביצה הישראלית-אמריקאית ומככב בכותרות בימים האחרונים הם הזמר עומר אדם והדוגמנית יעל שלביה שמכחישים קשר רומנטי, אך נצפו  מתנשקים. זה קרה במועדון מוביל במיאמי, שם שוהים השניים במהלך חופשת החג, אחרי מסעה הופעות של אדם בצפון אמריקה.

באותו מועדון גם בילו הזמר ליאור נרקיס יחד עם כוכב "הקרדישאנס", סקוט דיסיק, אב ילדיה של קורטני קרדישיאן. בליינים ישראלים שנכחו במקום מיד שלפו את הניידים לתעד את הפאוור קאפל החדש בביצה מתנשקים בפינה של המועדון, אלא שמאבטחים שהיו במקום, לקחו להם מיד את הניידים ודאגו למחוק להם את התיעודים והסרטונים של הזוג הטרי.

היחידה שלא מחקו לה את הצילומים היא הדוגמנית יעל שלביה עצמה שהסתובבה עם מצלמה של העונה החדשה של "מחוברים" ותיעדה את המסיבה ואת בן זוגה הטרי עומר אדם. 

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

עוד מכה לעסקים בקליפורניה: חוק חדש יחייב את המעסיק לחשוף כמה העובדים האחרים מרוויחים 

Published

on

מושל קליפורניה גאווין ניוסום חתם השבוע על חוק חדש המחייב מעסיקים בקליפורניה לפרסם טווחי שכר עבור פרסום משרות "במאמץ לצמצם את הפער בין המינים והגזעים".

לפי SB-1162, מעסיקים עם 15 עובדים או יותר יידרשו לכלול טווחי שכר בפרסומי משרות, ואלה עם 100 עובדים או קבלנים או יותר יצטרכו לדווח על תעריפי שכר חציוניים וממוצעים לפי קטגוריית עבודה ו"כל שילוב של גזע , אתניות ומין."

"לקליפורניה יש את חוקי שוויון השכר החזקים ביותר במדינה, אבל אנחנו לא מוותרים על משימתנו כדי להבטיח שכל הנשים במדינתנו יקבלו את התשלום המגיע להן ויקבלו יחס שווה בכל תחומי החיים", אמר ניוסום. "הצעדים הללו מביאים לשקיפות חדשה להתמודדות עם פערי שכר, להפסיק את התמחור המפלה של מוצרים על בסיס מגדר ולהרחיב את התמיכה בנפגעי התעללות ותקיפה. אני מודה לוועדת הנשים המחוקקת על המנהיגות והשותפות שלהן בבניית קליפורניה שוויונית יותר לכולם".

בנוסף לדרישת טווחי שכר, החוק החדש אומר שמעסיקים בכל הגדלים צריכים לספק את טווח השכר לעובד עבור התפקיד שהם ממלאים אם הם מבקשים זאת. משמעות הדבר היא שהעובדים הקיימים יכולים לבדוק היכן המשכורת שלהם ממוקמת בטבלת השכר בחברה שלהם, להעלות חוסר עקביות בשכר ולנהל משא ומתן או לבקש התאמה.

מושל קליפורניה גם אישר את חוק איגוד העובדים החקלאי. החוק יחייב חברות עם 100 עובדים או יותר שנשכרים דרך סוכנויות כוח אדם של צד שלישי להגיש דוחות נתוני שכר לסוכנות לזכויות האזרח של קליפורניה עבור אותם עובדים, בחלוקה לפי מגדר, גזע ומוצא אתני.

מבחינה לאומית, לשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית מעריכה שנשים מרוויחות 82 סנט על כל דולר שמרוויח גבר, והפער מתרחב עבור נשים רבות ממגזרים לא לבנים.

בקליפורניה משלמים לנשים בערך 88 סנט על כל דולר שמשלמים לגבר, כשהפער גדל אצל נשים "צבעוניות". נשים במדינה מפסידות בסך הכל 87 מיליארד דולר מפערי השכר מדי שנה, על פי ארגון ״השותפות הלאומית לנשים ומשפחות״.

החוק יכנס לתוקף ב-2023.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות