Connect with us

Featured

עוד קורבן ישראלי בלוס אנג'לס; שלומי אלקריף ז"ל נפטר אחרי סיבוכים מנגיף הקורונה

Published

on

שלומי אלקריף, הקבלן הישראלי שנדבק בנגיף הקורונה לפני מספר חודשים בעת בילוי משפחתי בלאפלין, נפטר בתחילת השבוע. הלווייתו התקיימה ביום שני בבית העלמין "עדן" בצפון סן פרננדו ואלי.

אשתו רחל סיפרה ל"שבוע ישראלי" על השתלשלות העניינים שהובילו למחלתו ולמותו: "כמדי שנה יצאנו לטיול משותף בלאפלין עם ארבעה זוגות חברים שלנו.

הגענו ללאפלין ביום חמישי וביום ראשון חזרנו הביתה. יומיים לאחר מכן, שנינו התחלנו להרגיש לא טוב. נכנסנו למיטה ולא יצאנו משם במשך שבוע. התברר לנו שכל החברים שיצאו אתנו לטיול חלו בקורונה. בגלל שלא ידענו בתחילה שאנו חולים כששבנו הביתה, גם שלושת הילדים שלנו נדבקו. בינתיים, המצב של שלומי, הסובל מסוכרת, התדרדר. היה לו חום גבוה, שלשולים, והוא סבל מחוסר נשימה, הזמנו אמבולנס והבהלנו אותו לבית החולים. במשך היומיים הראשונים הוא היה עם מסיכת חמצן ואחר כך כבר הרדימו אותו.

בגלל ששלומי הינו חולה סוכרת, הוא חטף את המחלה בצורה קשה ביותר. וכך, בעוד אשתו והחברים הספיקו להחלים, הוא עצמו שכב בבית החולים מורדם ומונשם. הוא שכב במיטה מיוחדת וכל כמה שעות הפכו אותו   כדי למנוע פצעי לחץ. אלא שכתוצאה מהשכיבה הממושכת, התפתחו לו בעיות אחרות. הוא סבל  משורת בעיות שלא סבל מהן בעבר. הריאות והכבד נפגעו לו. היה צריך לעבור דיאליזה שלוש פעמים בשבוע. גם אצבעות הרגליים שלו נפגעו והרופאים חששו שאולי יצטרכו לכרות כמה מהן. הקורונה גרמה לו נזקים בלתי הפיכים, הוא אדם אחר לגמרי ממה שהיה".

שלומי אלקריף ז״ל

רחל עבדה ביחד עם בעלה בחברת הקונסטרקשן שלו. מאז שהקורונה נכנסה לחייהם, הם לא עובדים. בגלל הקורונה גם לא התאפשר למשפחתו לבקרו בתקופה זאת והם תיקשרו איתו רק בפייס-טיים. המסר של רחל לקהילה הוא פשוט: "תזהרו ותשמרו על עצמכם. כל מי שחושב שהוא חולה, שיש לו סימפטומים, בבקשה אל תזלזלו ואל תדביקו אחרים. זאת חוסר אחריות לצאת החוצה ולהדביק אחרים. תראו את המצב של בעלי ושימרו על עצמכם ועל זולתכם".

Featured

אילון מאסק התארח ב-SNL ולא תאמינו במה הוא הודה על הבמה

Published

on

אילון מאסק התארח ביום שבת האחרון בתוכנית הקומדיה הנצפית ביותר באמריקה Saturday Night Live. כאורח בתוכנית הוא נתן את מונולוד הפתיחה, כאשר החליט להניח לרגע את הקומדיה בצד ולספר כי יש לו תסמונת אספרגר.

הוא סיפר ​​על כך כבר בתחילת המונולוג שלו, כשהוא מדבר בקול מונוטוני. מאסק הצהיר, ״אני המארח הראשון של "סאטרדיי נייט לייב" עם תסמונת אספרגר", והתבדח, ״או לפחות הראשון שמודה בזה״.

עם זאת גם לדן אייקרויד, חבר צוות "SNL" לשעבר, יש את תסמונת האספרגר והוא הנחה את התוכנית בשנת 2003.

תסמונת אספרגר היא הפרעה עצבית-התפתחותית. זה מתבטא בקשיים באינטראקציות חברתיות ובתקשורת לא מילולית. זה מאופיין כהפרעה בספקטרום האוטיסטי. זה לא משפיע על האינטליגנציה או יכולות השפה של האדם.

יחד עם זאת, אילון היה מצחיק מצחיק מאוד בהופעתו בתוכנית, הוא נראה נינוח ונראה כי הרגיש בנוח לצחוק על עצמו. 

הוא התבדח על איך שהוא עישן ג'וינט בפודקאסט של ג'ו רוגן ועכשיו כולם חושבים שהוא ״סטלן״.

הוא הוסיף בדיחה על או.ג'יי. סימפסון, ואמר כי גם הוא התארח ב-SNL פעמיים “והוא הרג את זה”, (killed it!).

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות