Connect with us

ספורט

עד הודעה חדשה: משחקי הכדורגל בישראל יתקיימו ללא קהל

Published

on

לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הוחלט כי משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ייערכו ללא נוכחות קהל • יו"ר המנהלת ארז כלפון: "מצטערים על שינוי הסטטוס באופן תכוף ועל הפגיעה בשגרה. ממשיכים להיות בקשר רציף עם משרד הבריאות" • גם בכדוריד לא ייכנס קהל

לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה וההנחיות החדשות שהתקבלו הערב (רביעי) ממשרד הבריאות, הוחלט כי עד להודעה חדשה משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ייערכו ללא נוכחות קהל.

ו"ר המנהלת ארז כלפון: ״אנו מצטערים על שינוי הסטטוס באופן תכוף ועל הפגיעה בשגרה. בימים קשים אלו על כולנו, אזרחי המדינה כולה להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות על מנת לשמור על שלום הציבור. אנו מייחלים כי אוהדי הכדורגל יוכלו לשוב למגרשים ולשגרה בכלל מהר ככל שניתן. 

"משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות ימשכו ואנו מקווים כי אוהדי הכדורגל שרבים מהם נמצאים בבידוד יוכלו לצפות בשידורי המשחקים של קבוצתם האהובה.

 "אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם משרד הבריאות ומקבלים בהבנה את ההנחיות המקצועיות אשר נועדו לשמור על הציבור ועל כל העוסקים במלאכה. אנו מקווים כי המצב ישתפר במהרה ומבטיחים לעדכן את אוהדי הכדורגל בכל התפתחות".

הקהל של מכבי ת"א. לא יוכל להגיע בשבת הקרובה

כדוריד. לאור הנחיית משרד הבריאות הערב על הגבלת התכנסות לקיום אירועים עד 100 איש, להלן החלטות הנהלת איגוד הכדוריד: משחקי ליגת ווינר, לאומית נשים וליגות המשנה בוגרים יתקיימו בהתאם לתכנון המקורי – ללא קהל, כמו גם משחקי גמר גביע המדינה לגברים ולנשים המתוכננים החודש (ב-17 וב-24).

משחקי הליגות הצעירות ימשיכו בשלב זה להתקיים בכפוף לאותן הנחיות, כאשר יותר למלווים (לדוגמא הורים אשר מסיעים ילדים וכו') להשתתף עד לכמות המאושרת לקיום האירוע. מיקרים חריגים ידונו באופן פרטני ע"י איגוד הכדוריד.

כמו כן, איגוד הכדוריד פנה לאיגוד האירופי, עם עדכון ההנחיות החדשות, כדי לקבל הבהרות לגבי קיום משחקי נבחרת ישראל מול לטביה בחודש הבא במוקדמות אליפות העולם, והבהיר גם את עניין השחקנים הישראלים שמשחקים באירופה ואת ההגבלות שהתקבלו בישראל.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ספורט

לברון: "לא אתן 'היי פייב' לאף אחד יותר בחיים"

Published

on

כוכב לוס אנג'לס לייקרס: "לשחק ללא קהל? אין התרגשות. אין בכי, אין אושר. זה משהו שמוציא ממך את היצר התחרותי"

כוכב לוס אנג'לס לייקרס לברון ג'יימס התארח בפודקאסט של חבריו לשעבר בקאבס, ריצ'ארד ג'פרסון וצ'אנינג פריי, והתייחס, בין השאר לעצירה העונה. "אני לא מתכוון לשבת כאן ולא להביע את דעתי. אם המצב יהיה כזה אנחנו יכולים פשוט ללכת למתקן אימונים אחד של השני, נניח מצלמה ונפתח ערוץ סטרימינג", צחק לברון.

קינג ג'יימס התייחס גם למגבלות המגע שהוטלו בעקבות הקורונה: "לא אתן 'כיף' לאף אחד יותר בחיים. אין יותר היי-פייבס. אחרי הח** הזה של הקורונה? חכו שתראו את לחיצות הידיים שלי עם חבריי לקבוצה". 

עוד לפני המשבר, סיפר ג'יימס כי הוא לא מתכוון לשחק מול אולם ריק. כעת שוב נשאל על כך וענה: "אין התרגשות. אין בכי, אין אושר. זה גם משהו שמוציא ממך את היצר התחרותי, כשאתה יודע שאתה יוצא למשחק חוץ באווירה עוינת. נכון שאתה משחק נגד הקבוצה היריבה, אבל אתה רוצה לקרוע גם את התחת של האוהדים".

 לברון ציין כי הפגרה הכפויה הזו לא עושה לא טוב לגוף, למרות גילו. "יש כאלה שאמרו: 'לברון, הוא בן 35, הוא משחק כל כך הרבה דקות ועכשיו מקבל הרבה מנוחה', אצלי זה דווקא ההיפך. כשהפסקנו לשחק, הרגשתי שהגוף שלי שאל אותי: 'מה לעזאזל אתה עושה?'"

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות