Connect with us

תרבות ובידור

נועה קירל היא טאלנט, לא חיילת

Published

on

צה"ל צריך את נועה קירל המותג *כך  היא יכולה לתרום לצבא יותר מכל לוחם קרבי 

תדע כל אם עברייה, שנועה קירל שווה יותר מהבת שלה. וגם שאין בזה שום דבר רע. הבת שלכם היא מיוחדת בדרכה, בדיוק כמו שאר הילדים, אבל כשהיא הולכת ברחוב לא עוצרים אותה לסלפיז, כי היא לא נועה קירל.

סביר להניח שנועה קירל התגייסה מטעמים תדמיתיים בעיקר – היא ראתה איך בר רפאלי ואחרות נאבקו במשך שנים כדי לשקם את תדמיתן הציבורית שנסדקה בעקבות ההתחמקות מגיוס. למזלה, מסלול הטאלנט המיוחד שצה"ל המציא עבור סלבס כדוגמתה יעשה לה הרבה פחות כאבי ראשֿ

מהבחינה הזאת, אפשר להגיד שגם הגישה של צה"ל היא תועלתנית. הוא לא באמת צריך את נועה קירל החיילת, וגם אם היא תשיר יפה עד כאב בלהקה שהקימו לכבודה, אנחנו לא נהפוך למדינה חזקה יותר. מה שצה"ל כן צריך, ובדחיפות, זה את נועה קירל המותג, עם כל הזוהר השטחי שמזוהה עמו, על מנת לחזק את המותג שלו עצמו. ולהלן ההסבר:

השירות הטוב ביותר שנועה קירל יכולה לעשות לצבא הוא בעצם הגיוס שלה כשלעצמו. נרצה או לא, הילדים שלנו מושפעים מהנועה קירליות לא פחות ממה שהם מושפעים מאיתנו, ונועה קירל מחוילת בבקו"ם, עם הליווי הצמוד המתבקש של גיא פינס והכל, זו הפרסומת הכי טובה שהגוף המיושן והמסורבל הזה יכול היה לבקש. אם מדי פעם האימפריה הכלכלית בת ה-18 גם תזרוק איזו מילה חיובית למצלמות על השירות הצבאי ועל כמה שהוא תרם להתפתחותה כאדם – וככוכבנית נוער היא מתורגלת בהפרחת קלישאות נבובות שעושות את העבודה היטב – זה יהיה הדברור הכי טוב לצה"ל מאז נחמן שי במלחמת המפרץ.  

אז אל תבואו בטענות לפסטיבל היח"צ שליווה את הגיוס של קירל, זה חלק מהעניין, ואל תכעסו על המסלול המיוחד שיצרו עבור הכוכבים שלנו. בעידן שבו כל חייל וחיילת מסתובבים עם שני טלפונים ניידים לפחות, נועה קירל לא יכולה להתקלח במקלחות משותפות כאחד האדם, ואחרי שהשאירה אבק לאין ספור מתחרות בדרכה לכבוש את עולם הבידור הישראלי, זה יהיה קצת מוזר אם היא תצטרך לקבל עכשיו את מרותה של כל חניכה תורנית.

גם עם הנסיעה המתוקשרת שלה לתאילנד, שבוטלה ברגע האחרון, לא צריכה להיות לאף אחד שום בעיה. היום כל מתגייס יכול לנסוע לחופשה לפני תחילת השירות ומיד לאחר החיול שלו, אפילו אם הוא לא חרך את במות הפסטיגל – עבודת פרך ארוכה ומאומצת, על סף הבלתי אפשרית, שממנה נרתעים אפילו שועלי במה ותיקים.

סביר להניח שאפילו לקירל לא יהיה פטור מושלם מקשיי הצבא – בכל זאת, לצה"ל יש את הדרך שלו לחלחל – אבל זה כבר לא העניין שלנו. עם הכוח שהיא מביאה איתה היא יכולה לתרום לצה"ל יותר מכל לוחם קרבי, ולמען האמת, השירות הצבאי שלה לא צריך להיות יותר ממראית עין. השינוי היחיד שהיא צריכה לעשות זה לעבוד על מראית העין הזו קצת יותר. בכל זאת, אם טאלנט אז עד הסוף.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

תרבות ובידור

סערה בהוליווד: חקירה רשמית בעקבות תלונות עובדים בתוכנית האירוח של אלן

Published

on

מה שהתחיל כשרשור טוויטר מחתרתי ובהמשך אף תפס צורה לכדי תחקיר עיתונאי הופך השבוע לחקירה של ממש: המגזין וראייטי דיווח כי חברת וורנר מדיה, המחזיקה בין היתר באולפני האחים וורנר, החלה לבצע בדיקה רשמית בכל הנוגע לסביבת העבודה בתכנית האירוח של אלן דג'נרס, המצולמת באולפני החברה בברבנק. זאת בצל טענות על סביבת עבודה רעילה, שעל פי עדותה של אחת העובדות בתכנית, כללה גם יחס גזענים מצד מפיקים בכירים.

כותרות הסודקות את תדמיתה החייכנית והאהובה של המנחה והקומיקאית הגיעו מגולשים שחלקו סיפורי זוועות על דג'נרס ממפגשיהם האישיים איתה, והזעם נגד המנחה התבטא גם בטענות על "התעללות בקשישים" ואפילו שמועות שקריות על מותה. בתחילת השבוע אף דווח כי ביתן של דג'נרס ובת זוגה פורשיה דה רוסי נפרץ בעודן בתוכו, אך לא ברור האם אותה פריצה הייתה מכוונת ספציפית נגד המנחה.

במקביל לביקורת האישית נגד דג'נרס, וראייטי פירסם טענות מטעם עובדי התכנית על יחס מזלזל והרעה בתנאי ההעסקה שלהם, זאת בצל המעבר לשידור מביתה של דג'נרס. האתר באזפיד הציג תחקיר על סביבת העבודה הבעייתית בתכנית. בין התלונות: טענות של עובדים שפוטרו לאחר שניצלו את ימי המחלה שלהם או החסירו ימי עבודה בעקבות הלוויות משפחתיות, וגם מקרים בהם עובדים הונחו שלא לפנות לדג'נרס באופן ישיר בעודם במשרד. אחת העובדות, ממוצא אפרו-אמריקאי, סיפרה שספגה הערות גזעניות מצד כמה מהקולגות ואף זכתה לתשלום נמוך יותר משל יתר העובדים.    

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות