Connect with us

Featured

מנהלת העסקים של משפחת קרדשיאן נמצאה מתה, בן זוגה הואשם ברצח ועינויים

Published

on

לדברי משטרת לוס אנג'לס, אנג'לה קוקאווסקי בת ה-55, מנהלת עסקים של מפורסמים רבים ביניהם משפחת קרדישאן הידועה, דווחה כנעדרת ב-22 בדצמבר משכונת שרמן אוקס בה התגוררה.

המשטרה מסרה לעיתונות כי יום לאחר מכן הם מצאו את קוקאווסקי מתה במכוניתה שנמצאה בחנייה בשדרות פטרישיה בסימי וואלי.

החבר של קוקאווסקי, ג'ייסון בארקר בן ה-49, נעצר מאוחר יותר באותו יום בחשד לרצח והוכנס לכלא בואן נייס, שם הוא מוחזק תחת ערבות של יותר מ-3 מיליון דולר.

הבלשים חושדים שבארקר הרג את קוקאווסקי בביתם, הכניס אותה לרכב ונסע לסימי וואלי, שם השאיר את הרכב.

משרד התובע המחוזי של לוס אנג'לס האשים את בארקר בסעיף אחד של רצח בכוונה תחילה ובסעיף נוסף של עינויים, שתיהן עבירות פליליות, זאת לפי תלונה פלילית שסופקה לחדשות "טיימס".

לפי אבחון רפואי נראה כי קוקאווסקי מתה מפציעות חדות וקשות בראשה ובצווארה, בנוסף לחנק.

מהטענות עולה כי במהלך התקיפה נעשה שימוש בסכין ונשק חם, שלפי התלונה בוצע "עם כוונה לגרום כאב וסבל אכזרי וקיצוני למטרות נקמה, סחיטה, שכנוע ולמטרה סדיסטית, [כדי] לגרום לגוף נזק משמעותי" כהגדרתו בחוק העונשין על עינויים.

לדברי התובעים, הפשע התרחש בין ה-21 לדצמבר ל-22 בדצמבר.

קוקאווסקי עבדה ב-Boulevard Management בוודלנד הילס, עם רשימת לקוחות מרשימה הכוללת את ניקי מינאז' קניה ווסט ואופסט. היא גם עבדה בשלב מסויים עם משפחת קרדשיאן והנכסים של טופאק שאקור.

ביום רביעי האחרון, החברה בה עבדה אמרה שהיא טרם מוכנה לפרסם הצהרה.

קוקאווסקי, דיווחה וראייטי, הייתה אם לחמישה ילדים וידועה בשמה הנוסף, אנג'לה קסטרו.

Featured

בעלי עסקים תתכוננו: שכר המינימום בקליפורניה יעלה בגלל האינפלציה

שכר המינימום יזנק ב-1 בינואר 2023, ויהיה הגבוה ביותר בכל מדינות ארה"ב * העלייה עלולה לגרום לזינוק מחירים במסעדות, שלהן שולי רווח נמוכים

Published

on

האינפלציה הגואה תגרום לעלייה אוטומטית בשכר המינימום בקליפורניה בשנה הבאה, כך הודיע הממשל של המושל גאווין ניוסום ביום חמישי.

שכר המינימום יזנק ל-15.50 דולר לשעה ב-1 בינואר 2023, הגבוה ביותר בכל ארה"ב. זה עלייה מ-15 דולר לשעה עבור חברות עם יותר מ-25 עובדים ו-14 דולר לשעה עבור חברות עם 25 עובדים או פחות.

מחוקקים בקליפורניה הצביעו על העלאת שכר המינימום ל-15 דולר לשעה ב-2016, אך ההעלאה בוצעה בהדרגה במשך מספר שנים. החוק אומר ששכר המינימום חייב לעלות ל-15.50 דולר לשעה עבור כולם אם יעלה יותר מ-7%. 

ביום חמישי, משרד האוצר של קליפורניה אמר שהם צופים כי האינפלציה לשנת הכספים 2022 – שתסתיים ב-30 ביוני – תהיה גבוהה ב-7.6% מהשנה הקודמת, מה שיגרום לעלייה.

נתוני האינפלציה הרשמיים לא יהיו סופיים עד הקיץ הקרוב. אבל ממשל ניוסום מאמין שהצמיחה תהיה די והותר כדי להפעיל את העלייה האוטומטית.

האינפלציה הייתה בעיה בכל מקום, שכן המחירים לצרכן זינקו ב-8.3% בחודש שעבר לעומת שנה שעברה ודיללו את כוח הקנייה של הצרכן האמריקאי. מחסור בעבודה לאורך המגיפה גרם לחברות רבות להגדיל את השכר לפעמים מעבר לשכר המינימום רק כדי למשוך ולשמור עובדים.

בקליפורניה ישנם כ-3 מיליון עובדים בשכר מינימום, לפי הערכה שמרנית של משרד האוצר של המדינה. העלייה בשכר המינימום תהיה כ-3 מיליארד דולר, או פחות מ-0.1% מההכנסה האישית של 3.3 טריליון דולר שצפויים להרוויח תושבי קליפורניה.

העלייה עלולה לגרום למחירים לזנק במסעדות, שלהן שולי רווח נמוכים. אבל בסך הכל, היא אמרה שלעליית שכר המינימום "צפויה להיות השפעה מינימלית מאוד על האינפלציה הכוללת בכלכלת המדינה".

החדשות מגיעות כאשר ממשל ניוסום הציע לשלוח צ'קים של 1,000 דולר לעובדים בבתי חולים ובבתי אבות כהכרה בעבודתם המסוכנת במהלך המגיפה. כ-600,000 עובדים יהיו זכאים לכסף, שיגיע לכל מי שעובד בבית חולים או בבית אבות – כולל רופאים, אחיות וצוות תמיכה אחר.

לעובדים יובטח המחאה של 1,000 דולר. אבל אם חברות יסכימו להוסיף עוד 500 דולר, המדינה תשווה את זה בסכום כולל של 2,000 דולר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות