מזעזע: פדופיל חרדי נכלא בגין התעללות בילדים מתחת לגיל 10 – שבוע ישראלי
Connect with us

Featured

מזעזע: פדופיל חרדי נכלא בגין התעללות בילדים מתחת לגיל 10

Published

on

אברהם ברגר נכלא ל- 14 שנים בגין עבירות מרובות של התעללות בילדים, עם כ -1,600 תמונות ו-127 סרטונים של התעללות בילדים בטלפון שלו.

אברהם ברגר, חבר בקהילת סקבר חסיד, תואר על ידי המשטרה כ"עבריין מסוכן וטורף "עם כ -1,600 תמונות ו 127 סרטונים של התעללות בילדים בטלפון.

בן 40, המתאר את עצמו בטוויטר כ"אבא ובעל גאה במקור מניו יורק" נידון בבית המשפט, לאחר שהודה באשמה שכללה גם התעללות מינית בילד ובנערה, שניהם תחת החוק בן 10. לאחר שחרורו, הוא יבלה ארבע שנים נוספות ברישיון.

ברגר היה חלק מקבוצת צ'אטים להעברת הודעות מיידיות שדנה בהתעללות מינית בילדים ושיתפה תמונות כאלה ביניהן. המשטרה אומרת שהוא מנהל "חיים כפולים" ואמרה שרבים מהתמונות שברשותו היו 'דור ראשון', כלומר הם מראים את ברגר מבצע את ההתעללות.

בשיחה עם החדשות היהודיות יהודיס פלטשר, שהעלה חשש מהכיסוי השיטתי של התעללות מינית בקהילה היהודית, אמר: "מה שמעניין במקרה זה, הוא הודה באשמה, וזה שינוי ואני מקווה וסימן לשינוי עמדות. בעבר ראינו קמפיינים ממומנים על ידי הקהילה כדי לשלם עבור הגנת החשודים אז אולי זה אחד שאיש לא היה מוכן לשלם. "

השוטר הבלש כריס ביילי, מצוות הפגיעות המרכזי של מטה, בנושא פגיעות פשע, אמר: "ההגנה על ילדים, ואנשים פגיעים אחרים, מפני פגיעה היא בראש סדר העדיפויות של המטה, ויש לנו צוות קצינים המוקדש לזיהוי ועצירת התעללות בילדים. עבריינים הפועלים ברשת. "

Featured

ווסט הוליווד: מי ירה ב'דוגווקר' של ליידי גאגא וגנב את כלבי הבולדוג שלה? התשובה שווה חצי מיליון דולר…

ריאן פישר בן ה-30 טייל במערב הוליווד עם הבולדוגים של הזמרת המפורסמת, כאשר נורו לחזהו ארבעה כדורים. הוא הובהל לבית החולים במצב אנוש. התוקפים חטפו שניים מהכלבים, ששוויים אלפי דולרים

Published

on

לוס אנג'לס – הדוג ווקר של ליידי גאגא נלחם על חייו לאחר שנורה מספר פעמים בביצוע חטיפה אלימה בווסט הוליווד ליד שדרות סאנסט ביום רביעי בליל. כך נמסר ממשטרת לוס אנג'לס. כעת, כוכבת הפופ מציעה תגמול של 500,000 דולר עבור החזרתם הבטוחה של הבולדוגים הגנובים שלה "בלי לשאול שאלות".

קציני LAPD הוזעקו למקום החטיפה האלימה בשדרת סיירה בוניטה הצפונית, הממוקמת בסמוך לגבול מערב הוליווד, ממש לפני השעה 21:45. על פי ה- LAPD, שני חשודים יצאו מממכונית ניסאן אלטימה לבנה עם חלונות כהים ואחד מהם פתח באש לעבר הדוג ווקר, ריאן פישר, שעובד עם ליידי גאגא במשך שנים. שני החשודים שבו אז לאלטימה עם הבולדוגים האהובים קוג'י וגוסטב לפני שנמלטו מהמקום.

הבולדוגית השלישית, מיס אסיה, הצליחה להימלט ומאוחר יותר התאוששה על ידי רשויות החוק. פישר הובהל לבית חולים מקומי ולפי הדיווחים היה במצב קשה, דווח ב- TMZ.

"עוד לא שמעתי ממנו. שמעתי שהוא נורה ארבע פעמים בחזה אתמול בלילה ופשוט ניסיתי ללכת לבית החולים אבל הם לא קיבלו מבקרים," אמר סטיב, חברו של הקורבן. "הוא ימות ויחטוף כדור בשביל הכלבים האלה. הוא אוהב את הכלבים האלה ללא תנאי. הוא תמיד איתם 24/7."

ליידי גאגא נמצאת כעת באיטליה כדי לצלם סרט.

LAPD פרסמו את התיאור הבא של שני החשודים:

חשוד 1: זכר, כובע שחור, סווטשירט עם ברדס שחור
חשוד 2: לא ידוע מגדר, כל הבגדים השחורים

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות