Connect with us

Featured

מושל קליפורניה: ״ב-15 ביוני הילדים שלכם יוכלו לחזור לבתי הספר״

Published

on

אמש, יום שלישי ה-6 באפריל, נערכה מסיבת עיתונאים בה הודיע מושל קליפורניה, גווין ניוסאם, כי המדינה תעבור לתוכנית כלכלית חדשה כבר בחודש יוני הקרוב. המושל ציין בהתרגשות כי התאריך ה-15 ביוני יסמל את הפתיחה המחודשת של הכלכלה בקליפורניה.

״אנחנו נעבור מהתוכנית כפי שכולנו מכירים לתוכנית חדשה, ללא צבעים ושלבים״, אמר ניוסאם. 

״אם נמשיך בעבודה הטובה ב-15 ליוני נוכל להתחיל בתוכנית כלכלית חדשה״.

קליפורניה בילתה את 31 השבועות האחרונים במתכונת מצומטמת ומוגבלת, בניסיון לעמוד בתוכנית הצבעים שאיתה אנחנו כבר מתחילת המשבר מחודש מרץ 2020. ביום שלישי צייך המושל בטוויטר שלו כי קליפורניה עם שיעור הנדבקים הנמוך בארה״ב, עם כ- 1.6% ועם כיותר מ-20 מיליון חיסונים. 

עוד הוסיף ניוסאם, ״אני רוצה שהילדים יחזרו ללמוד פנים אל פנים, בבטחה אך הגיע הזמן להדרכה ולמידה פרונטלית״. מבחינת המושל, הוא צופה כי ב-15 ביוני יוכלו כל התלמידים לחזור לבתי הספר בבטחה, כולל המוסדות להשכלה גבוהה ומכללות. 

באשר למסכות, המושל היה ברור מאוד, ״אני פתוח לדיונים וויכוחים בנושא המסכות, אך הן לא ירדו עד שלא יתקבלו נתונים מדעיים המוכיחים כי אין בהן כל תועלת, עד אז המסכות איתנו״.

Featured

כל מה שאתם צריכים לדעת על טקס האוסקר 2021

Published

on

הלילה הגדול ביותר של הוליווד נמצא ממש מעבר לפינה. לאחר עיכוב עקב מגיפת הקורונה, טקס האוסקר 2021 יתקיים בסוף השבוע הבא, ביום ראשון, 25 באפריל.

כשאולמות הקולנוע נסגרו זמנית לאורך תקופה ארוכה למדי בשנה האחרונה, רבים מהסרטים המועמדים לאוסקר עלו לראשונה באתרי סטרימינג, כולל נטפליקס ואמזון, כדי שנוכל לצפות בנוחות מהספות שלנו. עכשיו הגיע הזמן לראות מי יזכה בגביעים הנחשקים.

האקדמיה שואפת להפוך את הצגת הפרסים "לאירוע אינטימי ואישי“ כמו בשנה שעברה, שיצולם ב- Union Station בלוס אנג‘לס, אך בנוסף יערך שידור מ- Dolby Theatre, המיקום המסורתי של טקסי האוסקר.

"זה שונה מאוד השנה", אמר מקורב למארגני הטקס למערכת CNN, וביקש לא לכלול את שמו מכיוון שהם אינם מורשים לדבר עם התקשורת, והוסיף: "יהיה קהל מצומצם מאוד.”

מפיקי האירוע מציינים כי חשוב להם לשמור על איזון בין באירוע הנוצץ לבין מה שקורה במדינה מבחינת השפעות המגיפה והמצב החברתי שהגיעה עליו אמריקה. ”הפרסים יהיו ממוקדי מסר”, הוסיף המקור.

"זה בהחלט יהיה מנותק אם לא תיהיה מודעות לשנה שעברה, שהייתה טראומטית עבור כולם. זה באמת שם זרקור על קולות האנשים שהושפעו מכך. אנחנו נפנה מקום ליצוג וביטוי לכל אלו שהושפעו ומגמות בחברה שהתעוררו בשנה האחרונה.“

בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר בטקס האוסקר של שנה שעברה, 2020. מקור: Rachel Luna/Getty Images

מפיקי האוסקר, סטיבן סודרברג, סטייסי שר וג'סי קולינס, דיברו לאחרונה על תקוותיהם מהטקס הקרוב. "זה יהיה מסובך. כל מה שאנחנו מנסים לעשות אנחנו מנסים להוביל עם רעיון יצירתי חזק. אנחנו לא רוצים שהקורונה תהיה תירוץ לא לעשות כלום מבחינת יצירתיות של הטקס. זה עדיין צריך להיות אירוע בידור מהנה", אמר סודרברג בראיון ל- LA Times.

בפעם השלישית ברציפות, לא יהיה מנחה לטקס. מגישי הפרסים בטקס צפויים לעזור במעברים בין קטע לקטע באירוע. בין המגישים הנוצצים אשר יגישו פרסים יכללו כמובן כמה מזוכי האוסקר של שנה שעברה כמו בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר, לורה דרן ועוד.

סלבריטאים נוספים אשר מיועדים לעלות לבמה גם כן הם האלי ברי, ריס ווית‘רספון, זנדיה, ריטה מורנו, בריאן קרנסטון, הריסון פורד ועוד שמות חמים בתעשייה.

ABC הוא השדרן הרשמי, כך שתוכלו לצפות בתוכנית בשעה 17:00 שעון מערבי, 20:00 שעון מזרחי. ניתן גם לצפות באופן מקוון ב- ABC.com ובאפליקציית ABC, כמו גם באתרי סטרימינג המציעים אפשרות של שידורים חיים כמו AT&T, , Hulu + TV Live, ו- YouTube TV.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות