Connect with us

קהילה

מולהלנד ברנד: נפלאות האלומיניום

Published

on

אבי בן דוד ואייל סיבורבר מנהלים בקאנוגה פארק את Mulholland Brand – החברה המובילה בדרום קליפורניה, לשערים, גדרות, פרגולות ודלתות גארג', רובם ככולם מאלומיניום  *  ההצלחה מבוססת על ידע וטכנולגיה ישראלית  * שווה בדיקה 

בעלי בתים ועסקים רבים, המבקשים להגן על נכסיהם ובאותה עת להעניק לחזית הבית או העסק מראה מהודר ומרשים, מגיעים בד"כ לבית העסק המוביל בתחום: Mulholland Brand. זאת לאחר בדיקות קפדניות וקבלת המלצות והפניות משכנים וקבלנים ברחבי העיר. החברה מספקת את שירותיה לא רק באזור לוס אנג'לס אלא לכל רחבי ארה"ב. 

ביקשנו לבדוק מה ומי עומד מאחורי אחת החברות המצליחות ביותר בשטח. כך הגענו לאבי בן דוד, שהקים את החברה לפני 25 שנה ומאז הצליח להתקין אלפי גדרות, שערים, פרגולות דקורטיביות ודלתות גראג' ברחבי דרום קליפורניה. 

מפעלי החברה שוכנים בקאנוגה פארק, אליהם עברו לפני שנה וחצי לאחר שהמקום הקודם הפך קטן מדי עבור החברה, שלא מפסיקה לגדול. בשטח של 50 אלף סקוור פיט הכוללים חצר ענקית ומגרש חניה, אני מגלה מפעל מרשים לייצור שערים, גדרות וסורגים, כולם עשויים מאלומיניום, החומר המוביל לשימוש חיצוני. האלומיניום עמיד בפני כל פגעי הטבע האפשריים – חלודה, חום, גשמים עזים – וכזה שגם עוד עשרים ושלושים שנה, יראה כאילו שרק עכשיו יצא מהמפעל.

המעבר לשימוש באלומיניום בלבד בייצור השערים החל לפני שלוש שנים כשאייל סיברובר, חבר ילדות מחיפה, הצטרף לאבי בניהול החברה. ״הוא הגיע לארה"ב לביקור", נזכר אבי. "ישבנו ודיברנו ואייל סיפר לי שבארץ כל השערים עשויים מאלומיניום כי מדובר בחומר שעמיד לכל דבר ודורש תחזוקה נמוכה. הוא סיפר לי שבישראל יש חברה בשם טרלידור, חברה בינלאומית שמייצרת את כל השערים, הגדרות והמעקות ושהיא שולטת בתחום בארץ. זהו מפעל שעובד ללא הפסקה, מערך לוגיסטי ענק עם 500 עובדים שמספק 70 אחוז מהשערים והגדרות בישראל. עליתי מייד לאתר, בדקתי את החברה, יצרנו קשר עם הנרי זימרמן בעל החברה ויו"ר איגוד התעשיינים באזור צפון בארץ והתחלנו לעבוד ביחד. אייל היה מעביר אלי את האלומיניום בטיסות מהארץ".

"כל מה שאנו מייצרים מבוסס על טכנולוגיה שפותחה על ידי טרלידור במשך 30 שנה", מדגיש בן דוד, "מדובר כאן בהינדוס מתקדם שהביא לייצורו של המוצר הזה והביאו אותו לכדי Perfection". 

עלייה במכירות בתקופת הקורונה

עד לפני שלוש שנים מכרה החברה שערים בעיקר מברזל ועץ, חומרים שהם בעייתים בגלל התחזוקה שהם דורשים. ברזל מחליד ועץ דורש הרבה תחזוקה כדי להישאר במצב טוב. האלומיניום סימן מהפך שלם בצורה שמולהלנד ברנד מייצרת את השערים שלה. במפעל החברה, מייצרים ומעצבים הפועלים את השערים, הגדרות, המעקות והפרגולות. כולם מאלומיניום למרות שלפעמים קצת קשה לנחש כי יש כאלו שאפשר להישבע כי הם עשויים מעץ, לטובת הלקוחות שאוהבים את המראה. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של גדרות דמויי עץ, בצבעים וסטיילים שונים, לשלב זכוכיות בקטעים שונים של השער, ידיות, דוגמאות מודרניות ועוד.

אנשים מבינים את היתרונות שבאלומיניום על פני חומרים אחרים שקיימים בשוק?

"חד משמעית כן, אנשים מבינים את הייחודיות של החומר הזה. הוא לא מתרחב ומתכווץ כמו עץ שהוא תמיד בעייתי, לא דוהה, לא מעלה חלודה, פשוט חומר עמיד מאוד. מה הפלא שיצרני פורד אאודי, ב.מ.וו, מטוסים, משתמשים באלומיניום? כל מה שהוא יוקרתי עשוי ממנו. כל השוק היום עבר לשימוש בו כי מבחינת איכות אין מה שמשתווה לו".

הקורונה לא האיטה את קצב המכירות?

"נהפוך הוא, קצב המכירות עוד עלה, גם בארץ. אנשים יושבים בבית ופתאום מבחינים בדברים שלא שמו לב אליהם קודם לכן. בנוסף, אנשים הבינו שהמוצר שלנו העלה את ערך הבית שלהם. עשינו מחקר עם שמאים וגילינו שבתים עם גדרות או שערים שלנו בחזית הבתים, העלה את הערך שלהם בחמישה אחוז. זאת השקעה כדאית וכמובן גם שמעלה את רמת הביטחון שמאוד נפגעה בשנה האחרונה בלוס אנג'לס".

אתם מעניקים אחריות?

"כן, יש אחריות לשלוש שנים. שירות הלקוחות מאוד חשוב לנו, חשוב לנו שהמוצר יראה טוב גם עוד עשר שנים ולכן לקחנו את שירות הלקוחות עוד צעד אחד קדימה".

מי הם הלקוחות שלכם?

"כולם. הרבה קבלנים, דיבלופרים וארכיטקטים מגיעים לכאן, בעלי בתים פרטיים, מוסדות כבתי כנסת ובתי ספר".

לקוחות מגיעים לכאן פיזית או נכנסים לאתר ועורכים הזמנות?

"גם וגם. יש הרבה שמעדיפים להגיע לכאן, לבדוק את השערים שלנו ולבחור את העיצוב שלהם. מה שיפה אצלנו הוא שאף מוצר אינו דומה לשני. הלקוחות יכולים לבנות את השער או הגדר שלהם כפי שהם רוצים. למשל, את רואה את השער הזה, יש זכוכית בצד המחולקת לחלקים, הלקוח רצה שהזכוכית תהיה תואמת לשער הגראג' שמאחור וכך עיצבנו עבורו את השער. הכל כאן הוא By Design, אנו בלתי מוגבלים כמעט לגבי מה שאנו יכולים לעשות ולספק ללקוח.

כמה זה לוקח מהרגע שביצעתי את ההזמנה ועד שאתם מתקינים את השער?

"בין 4-6 שבועות, אבל אנו מכוונים ומקווים לקצר את פרק הזמן ל-21 יום".

כל תהליך ניסור האלומיניום, צביעה ועיצוב הגדרות והשערים (אתם יכולים לבחור איזה צבע שיעלה על דעתכם) נעשים במפעל על ידי עובדי החברה, עובדה שחשובה לשני השותפים להדגיש. כולם אנשי מקצוע שהוכשרו על ידי החברה ועובדים בה מזה שנים. 

חוזר הביתה בלב שקט 

שני החברים שהכירו עוד כשהיו בני 10 בלבד בחיפה, זוכרים כיצד נהגו לשחק בחצר העסק של אביו של אבי, "תריסי רון" ששכן בעיר התחתית של חיפה. התריסים, הדלתות והחלונות אגב, היו עשויים מאלומיניום. "אני רגיל לשמוע את כל המסורים על האלומיניום מאז שהייתי בבטן של אמא שלי", צוחק אבי, "כשהיינו ילדים, היינו משחקים ביחד בין כל האלומיניום בחנות ועושים ראשיות לסוסים".

גם לאחר שאבי עזב את הארץ והיגר לארה"ב, שמרו החברים על קשר, אך איש מהם לא האמין שיום אחד החברות הזאת עתידה להפוך גם לחברות עסקית. אייל, שכלל לא חשב על מעבר לארה"ב בזמן שהגיע לטיול ביחד עם אשתו איילה, החליט שיש כאן הזדמנות מצויינת והצטרף לחברה. ההימור לעבור ללוס אנג'לס הוכיח את עצמו. היום, כשהוא נוסע ברחבי העיר, הוא מזהה את השערים והגדרות של החברה בכל שכונה כמעט. וקצב ההזמנות הבלתי פוסק, הוכיחו לו שעשה את הבחירה הנכונה.

השערים של מולהנד ברנד, לא רק דקורטיביים ויפים להפליא, אלא מספקים לדיירים ביטחון. עובדה ידועה היא שבית עם שער, פחות קורץ לגנבים ואורחים לא קרואים למיניהם ושיעור מקרי הפריצות לבתים עם שערי כניסה וגדרות מסביב לבית, נמוך בהרבה מבתים שאינם מגודרים. כל גדר/שער/דלת גראג' מותקנים עם מנוע ושלט רחוק. פרגולות יפיפיות עם עיצובים שונים. "מולהלנד ברנד התחיל כחברה לפרזול לדתות ומערכות כניסה אלקטרוניות, כך שהניסיון שלנו בתחום, מאוד רחב". 

אחד הלקוחות של מולהלנד ברנד הוא אילון, בעל חנות אופניים מקצועיות בסנטה מוניקה. לפני שהתקין את הסורגים המתקפלים של החברה, הספיקו גנבים לפרוץ לחנות שלו פעמיים ולגנוב שמונה זוגות אופניים, כל אחד במחירים שנעים בין 5000-12,000 דולר דולר. היום, אף גנב לא טורח בגלל לנסות ולפרוץ לחנות. הסורגים  שהתקינה החברה מבריחים גנבים מהמקום. "הם יודעים שאין טעם והולכים לחפש מטרות קלות יותר".

הסורגים שהותקנו בחנות של אילון, נסגרים ונפתחים בקלות רבה ולא מצריכים כל מאמץ. אחרי שנה מתוחה וחוסר ידיעה אם ישוב לחנות פרוצה בבוקר, אילון אומר שהוא סופסוף יכול להירגע. "אני חוזר הביתה בלב שקט כי אני יודע שהמקום מוגן".

==

רוצים לקבל פרטים נוספים? אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה ולקבוע פגישה עם נציגי החברה: mulhollandbrand.com, .818.450.5119

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

‭"‬יש‭ ‬הבדל בין‭ ‬להאמין לבין‭ ‬לדעת‭"‬‭ ‬‭ ‬

Published

on

בעולם‭ ‬המשתנה‭ ‬במהירות‭ ‬משמשים‭ ‬אינפורמציה‭ ‬ודיס‭-‬אינפורמציה‭, ‬אמיתות‭  ‬ושקרים‭, ‬חדשות‭ ‬ופייק‭ ‬ניוז‭  ‬כהנדסת‭ ‬תודעה‭ ‬לשמה‭ ‬•‭ ‬ענקיות‭ ‬התקשורת‭ ‬והטכנולוגיה‭  ‬מצנזרות‭ ‬מידע‭ ‬ואנשים‭ ‬ללא‭ ‬רחמים‭ – ‬ומצד‭ ‬שני‭ ‬מאדירות‭ ‬‮"‬מומחים‮"‬‭ ‬מטעם‭ ‬שמעצימים‭ ‬את‭ ‬הנראטיב‭ ‬הרצוי‭ ‬•‭ ‬דותן‭ ‬שוהם‭ ‬מביא‭  ‬אל‭ ‬קדמת‭ ‬הבמה‭ ‬אנשים‭ ‬שרואים‭ ‬דברים‭ ‬קצת‭ ‬אחרת‭ ‬ומוכנים‭ ‬לדבר‭ ‬עליהם‭ – ‬עם‭ ‬כל‭ ‬הסיכון‭ ‬הכרוך‭ ‬בכך‭ ‬•‭ ‬השבוע‭: ‬רפאל‭ ‬בן‭ ‬דור‭, ‬בעבר‭ ‬צלם‭ ‬אופנה‭ ‬נחשב‭ ‬וכיום‭ ‬ממפעילי‭ ‬אחד‭ ‬האתרים‭ ‬האלטרנטיביים‭ ‬הפופולריים‭ ‬בישראל‭ ‬•‭ ‬בלעדי‭ ‬ל‭"‬שבוע‭ ‬ישראלי‭"‬

רפאל, איך אתה מתאר את האתר שלך ומה שאתה עושה?

"האתר www.knowheretoknow.com הוא מקום לדעת. אנחנו מציעים בו פוקוס על גילוי האמת; על הבריאות האלטנרטיבית, שהיא יצירה אלוהית המונעת ע"י תדרים; ועל העתיד. הכל מתחיל במודעות, מידע וידע. באמצעות האתר יש לנו הזדמנות לגרום לשינוי בקרב האוכלוסיה הבוגרת,  וגם בקרב האוכלוסיה הצעירה כעניין של חינוך".

אתה מציג את האמת כפי שאתה רואה אותה?

"מבחינתי האמת היא אבסולוטית כשמצמידים אותה למדע. חוק המשיכה קיים, המדע קיים. אנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה או בדעות. מחפשים מצגות עובדתיות שהם לא המיינסטרים על דברים שהוסתרו מאיתנו.

"באתר אפשר למצוא תיאוריות שונים למצבים עדכניים שקורים עכשיו וגם מצגות  היסטוריות. רבים מהדוברים שאנחנו מציגים באתר הם אלה ששמו הכל על כף המאזניים: איבדו עבודה, איבדו משפחות, שילמו אפילו בחייהם כדי להציג מסרים מסויימים. חשיפות על הביג טק, ביג פארמה, התקשורת, גופים כאלה.

"לדוגמה: בחורה שעבדה ב'מארק', ברנדי וואן. היא הייתה 'וויסל בלוור'. יצאה בשלב מסויים כנגד החיסונים ותופעות הלוואי שהם גורמים. את הביג פארמה מעניין רק לדחוף עוד חיסון. היא מתה בפתאומיות אחרי שחשפה שמאיימים על חייה אחרי שעזבה את עבודתה".

איך התחיל התהליך האישי שלך? התעוררות עצמית או מה שקרה עם הקורונה?

"הייתי ער קודם לכן. הייתי מודע להשפע של הביג פארמה, לאג'נדה 21, כמה המערכת רקובה. בתור עצמאי חשתי על בשרי את האג'נדות של פירוק התא המשפחתי, החלשת הגבר, הטמעת המונחים הפלוראליסטים האוניברסליים.

"במרץ 2020 בתחילת הסגר הראשון ישבנו כמה חבר'ה והבנו שמכניסים לפאניקה את כל העולם, ושיעברו כמה שנים טובות עד שנצא מזה. אז הבנתי שזה מה שאני הולך לעשות מעתה והלאה.. הבנתי שאני הולך לעשות 'שיפט' בקריירה. הייתי צלם מקצועי במשך 20 שנה. הבנתי שאני לא הולך לקחת בזה חלק"

"התחלתי להתעמק בחקירה ותכנים כמו "נפילת הקבאל" – סדרת סרטונים שג'נט אוסברד מהולנד יצרה, 20-30 דקות, עשרה פרקים ראשונים. היא פורשת שם מצג היסטורי מדהים. לטעמי אלוהים עשה את ה'לוק דאון' אוניברסלי, אבל כל אחד מאיתנו יכול להיות שימושי בתהליך. כל אחד מאיתנו עבר חוויות בחיים. אנחנו יכולים להיות שימושיים בתהליך הזה אם נבחר בכך.

מה היו השלבים החשובים בהקמת האתר?

"מתוך היכרות עם עולם הפרסום אני יודע כמה התצוגה והקליק בייט חשובים. הקמתי ערוץ יוטיוב עם קרוב ל-20 אלף מנויים עד שסגרו לנו אותו. היו המון מתנדבים שתירגמו את התכנים לעברית. הסרטון "מחוץ לצללים" למשל – כל מה שאמרו לנו זה שקר. הפיק אותו במאי ופעלולן הוליוודי בשם מייק סמית שנפלט מהמערכת. כמו רבים בתעשייה כמו מל גיבסון שלא הסכימו להמשיך לשחק את המשחק. לא רק הוליווד: אתה מבין שנאס"א זה הוליווד, המיין סטרים מדיה זה הוליווד, הבית הלבן זה הוליווד".

מה השינוי הכי גדול בדעת הקהל שנעשה בזכותך?

"תרגום 'נפילת הקבאל', עשרה פרקים ראשונים. עכשיו יעל רמון מתרגמת את המשך הסדרה, 18 פרקים. היא עושה עבודה נפלאה בהתנדבות מלאה. כל הפעילים עושים זאת מתוך אג'נדה אישית, ממקום יפה וטהור, מקדשיים מאות ואלפי שעות כדי להעביר את המסר.

"התוכן הכי חשוב שאנחנו מעלים להתחבר לסולם הערכים שאתה רוצה לחיות בו. החוק הטבעי. יש חוקים אוניברסליים שאינם בשליטתנו,  באתר יש המון תוכנות שהם 'גיים ציינגר'. אנחנו לוקחים שידורים ארוכים ומחלקים אותם לקטעים, כדי שלצופים יהיה קל יותר לעכל את המסרים. 

"היינו ראשונים בארץ ונתנו השראה לערוצים ואתרים אחרים. אנחנו בהחלט שואפים להטמיע גיבורי תרבות חדשים. הרבה אנשים משתמשים היום בתכנים שלנו לפוסטים ושידורים משלהם".

להצטרפות לערוץ הטלגרם של דות שוהםן Telegram: @GFLearth
כתובת אתר: galacticfederationoflight.com

מה קורה עם פייסבוק? אתם שם?

"בקיץ האחרון מחקתי את הפייסבוק ואת הוואטסאפ שלי כמתנת יומולדת לעצמי… ההשפעה הכי גדולה שלנו היא ב'אלטרנטיב מיינסטרים'. אנחנו הראשונים שהעיזו להגיד 'לא' לצינזור. הכל היום מנותב להנדסת תודעה. את כל ה-500 ערוצים בטלוויזיה שלכם מחזיקים ומנתבים אותם קודקודים. התקשורת האמיתית לא קיימת".

הכל מהונדס?

"כולם בובות. משפחות ההון והשלטון. אחת התופעות למשל – ב'מיינסטרים מדיה' מקבלים במה אותם מומחים, מפרגנים אחד לשני. הכוכבים הגדולים, כולם בקליקה אחת שמכבסת אותם דברים באותו זמן".

אתה מרגיש שאתה באמת משפיע?

"בתור צלם היו לי פיתויים משלי ואני שמח עמדתי בהם, יש הרי סיפורים רבים על צלמי אופנה. אותו דבר בדיוק כמו רופאים: לא חושב שצעיר שהולך ללמוד רפואה מדמיין שהוא הולך למכור סמים. ראיתי סרטון מחברה בשם 'חיסוגן' – לקחו את הגנים הפרטיים בארץ ונותנים שם חיסונים. ואז מגיעה הקלטה במצלמה נסתרת שבה אחד מהם מודה שחיסוני השפעת אפקטיביים רק ב-30 אחוז. מדובר בשחיתות ורדיפת בצע כי זה ביג פארמה. כל הפרויקטורים של הקורונה מושחתים לדעתי ברמות הכי גבוהות. לא מאמין לשום דבר שהם אומרים. כולם בובות. כל ההתנהלות במדינת ישראל לטעמי זה תיאטרון בובות. 

יש איזושהי דמות מייצגת שעומדת מאחורי הפרויקט הזה?

"אנחנו לא צריכים מנהיג. כל אחד צריך להית מנהיג של עצמו. אצלנו לא תמצא מנהיגים או מובילי דעת קהל. תמצא תובנות, תחקור בעצמך. שיפול לך אסימון ואז – קח אחריות על החיים שלך".

אז אתם טוענים בעצם שהמלך הוא עירום. איך כולם לא רואים את זה?

"קח למשל דברים בסיסיים כמו מסכה. בעצם זה ששמים לך סמרטוט על הפרצוף ואתה לא יכול לנשום כמו בן אדם… היום אני כבר לא כועס. לא מאמין בהפגנות. האנושות כל כך הורעלה שהאנשים לא אשמים. בן אדם בן 30 למשל, נכנס לחיים עם הטרטור בטלוויזיה, אחר כך הוא בסושיאל מדיה, עם התניות חברתיות מטורפות. הוא שותה קולה, נושם אוויר רעיל ואוכל מזון מתועש. החומרים הרעילים כבר הגיעו לו למוח בבר מצווה. זו לא אשמתו!

"התכנים שאנחנו מנגישים זה כדי שבן אדם יוכל לעבור מסלול התפתחות אישית, בריאותית וכלכלית. לדעתי האישית האנושות קצת אבודה. כל הכאוס שמסביבנו – אמרתי לעצמי עוד לפני הקורונה – איך אלוהים לא מוחק את זה? אבל הוא נתן לנו מילה, ולכן השינוי מגיע ע"י כל אחד, עם זכות הבחירה שלו, בכל רגע נתון, עבור עצמנו. אם נשנה את עצמנו – הכל ישתנה. המשפחה, הסביבה. 

"אנשים היום משנים מקומות עבודה, לוקחים את ההזדמנות לשנות. לי אישית הקורונה עזרה לחתוך את חבל הטבור. היום אני מצלם רק מוצרים שאני משווק, בצורה ישירה  ורשתית".

מסר לקוראים בלוס אנג'לס?

"אני מזמין כל אחד למצוא את השקט בעין הסערה. להיכנס פנימה, לצלול לערכים הבסיסיים, בלי אגו. מה אני יודע ומה אני חושב שאני יודע. לצמצם את הזמן המוקדש לטלוויזיה, לפייסבוק ולאינסטגרם.

"יש הבדל בין להאמין לבין לדעת. ידע בא מתוך חוויה. כשבן אדם אומר לי אתה לא מבין כלום בחיסונים – הוא לא יודע על מה הוא מדבר. עשיתי הצלבות, חקרתי לעומק, אז התחלתי לדעת. הבסיס הוא אלוהים – משם באנו, לתא המשפחתי ולבריאות הטבעית. אני מקווה שבעזרתנו ערכים ישנים יקבלו צביון חדש עם הטכנולוגיה הקיימת עבורנו כיום".

לגלישה באתר של רפאל בן דור: www.knowheretoknow.com

להצטרפות לטלגרם של רפאל בו דור:Telegram: @knowheretoknow

להצטרפות לערוץ הטלגרם של דות שוהם Telegram: @GFLearth

כתובת אתר: galacticfederationoflight.com

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות