Connect with us

Featured

מהגר מצרי ביים תאונה בנמל לוס אנג'לס ונידון ל-212 שנות מאסר: "הוא רצח את ילדיו האוטיסטים וניסה לרצוח את גרושתו תמורת כספי הביטוח"

Published

on

מהגר בלתי חוקי ממצרים ותושב העיר הות'ורן דרומית ללוס אנג'לס נידון ביום חמישי ל-212 שנות מאסר בכלא פדרלי בגין הסעה מכוונת של גרושתו ושני בניו האוטיסטים מהרציף בנמל לוס אנג'לס לאוקיאנוס, הטבעת הנערים שנלכדו במכונית, וקבלה במירמה של פוליסות הביטוח שהוא הוציא על חייהם.

עלי אלמזיין, 45, נידון על ידי שופט המחוזי  ג'ון פ. וולטר, אשר בהטלת העונש המקסימלי המותר על פי החוק, ציין את "התוכנית המרושעת והשטנית" של אלמזיין, כמו גם את "האופי המרושע והמיוחד של פשעיו". "הוא התחמן האולטימטיבי ושקרן מיומן … והוא לא יותר מרוצח חמדן ואכזרי", אמר וולטר. "הצער היחיד שיש לנאשם הוא על כך שהוא נתפס." השופט גם הורה לאלמזיין לשלם 261,751 דולר לחברות הביטוח שהוא הונה.

המכונית של אלמזיין שנמשתה מנמל סן פדרו

אלמזיין הורשע ב-14 אישומים פדרליים באוקטובר 2019, בהם ארבע עבירות של הונאת רשויות החוק, ארבע עבירות של הונאת חברות הביטוח, אישום אחד של גניבת זהות מחמירה, וחמש עבירות של הלבנת הון. "מר אלמזיין הגה תוכנית בדם קר לרצוח את בניו האוטיסטים ואת אמם, ואז לקבל במזומן את כספי פוליסות הביטוח", אמרה התובעת טרייסי ל 'וילקיסון. התאונה המבויימת התרחשה רק 12 יום לפני פקיעת פוליסות הביטוח שלו.

אלמזיין השיג במרמה 260,000 $ מפוליסות מוות וביטוח בשוגג. הוא השתמש בחלק מהכסף לרכישת נדל"ן במצרים וכן ברכישת סירה. "התכנון היה להרוג אותם ולגרום לזה להיראות כמו תאונה."

אלמזיין אחרי התאונה שביים בנמל לוס אנג׳לס

התובע במשפט אמר כי אלמזיין – יליד מצרים ללא מעמד חוקי בארצות הברית – תכנן את הרצח במשך שנתיים. במהלך 2012 ו-2013 רכש אלמזיין שמונה פוליסות מקרי מוות וביטוח חיים עבור גרושתו וילדיו. אם ההונאה הייתה משתלמת לגבי כל בני המשפחה, הוא היה מקבל יותר מ-6 מיליון דולר.

"אלמזיין רצח את ילדיו האוטיסטים וניסה לרצוח את גרושתו תמורת כסף", כתבו התובעים במזכר העונש שלהם. "לאחר שנים שבהן התעלל פיזית ורגשית באשתו לשעבר והזניח את הילדים, אלמזיין קנה 3.4 מיליון דולר ביטוח על חייהם, המתין שנתיים כדי שחברות הביטוח לא יתנגדו לטענותיו ואז הסיע אותם לאוקיאנוס והשאיר אותם לטבוע. זו הייתה תוכנית ההונאה של אלמזיין. זה היה גם רצח בכוונה תחילה".

גרושתו של אלמזיין שימשה כעדת תביעה במשפט

גרושתו של אלמזיין לא ידעה לשחות, הצליחה להיחלץ מהרכב וחייה ניצלו הודות לכוחות הצלה שהוזעקו לאזור בעקבות התקרית.

Featured

מחקרים: 20% מהאוכלוסייה הבוגרת בארה"ב מתנגדים לחיסונים!

93 מיליון אמריקאים שזכאים לקבל את החיסון טרם חוסנו. מתברר שיש קשר בין סרבנות חיסון להזדהות כמצביע למפלגה הרפובליקאית אבל גם על תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים

Published

on

ארה"ב מתמודדת לאחרונה עם עלייה בתחלואת הקורונה, אך נאלצת להשקיע מאמצים במאבק גם בחזית אחרת — סרבני החיסונים. כ–93 מיליון אמריקאים הזכאים לקבל את החיסון נגד הנגיף — שגבה את חייהם של יותר מ–600 אלף אזרחים במדינה — בחרו שלא להתחסן. הם נמצאים בסיכון להידבק ולפתח תסמינים קשים כתוצאה מווריאנט דלתא, וכן להדביק אנשים נוספים, כותב "הניו יורק טיימס". סקרים שנערכו בארה"ב מסייעים לעמוד על טיבם של הסרבנים, שבאופן כללי נחלקים לשתי קבוצות.

בראשונה נמצאים סרבני החיסונים האדוקים. לפי הסקרים, זו קבוצה שבה שיעור גבוה של לבנים, תושבי אזורים כפריים, נוצרים אוונגליסטים המחזיקים בעמדות פוליטיות שמרניות. החברים בקבוצה השנייה הביעו נכונות להתחסן, אך אינם ממהרים לעשות כך ומעדיפים לראות את השפעת החיסון על אחרים. לפי הסקרים קבוצה זו מגוונת יותר והחברים בה הם לרוב תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים.

עם העלייה בתחלואה, אנשי מערכת הבריאות בארה"ב מתמקדת בחיסון הקבוצה השנייה. הסקרים הראו כי חבריה הם פחות ממחצית האוכלוסייה הבוגרת הלא מחוסנת במדינה. כלומר, קבוצת הסרבנים "העקשנים" גדולה בהרבה — וחבריה מהווים כ–20% מכלל האוכלוסייה הבוגרת בארה"ב. פירוש הדבר הוא כי מבלי שאלה ישתכנעו להתחסן, ישנה עוד דרך ארוכה עד למיגור המגפה במדינה.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות