fbpx
Connect with us

Featured

מבוכה לרפובליקנים: חברת הקונגרס הטראמפיסטית עישנה, התמזמזה עם הדייט התומך בדמוקרטים וסולקה ממחזמר שהוצג בדנבר 

Published

on

חברת הקונגרס הרפובליקנית לורן בוברט, אחת התומכות הגדולות ביותר של הנשיא לשעבר דונאלנד טראמפ ומי שידועה כדוגלת בתיואיות קונספירציה מבית הימין הקיצוני, נקלעה בסוף השבוע לפרשה מביכה, אחרי שפורסם תיעוד האירוע שבו סולקה מהצגת תיאטרון משום שעישנה סיגריה אלקטרונית והטרידה צופים בתוך האולם. בוברט הכחישה תחילה את הטענות נגדה, אבל אחרי שפורסם תיעוד של מעשיה נאלצה להודות ולהתנצל.

האירוע התרחש ביום ראשון שעבר, כשבוברט הגיעה לצפות במחזמר "ביטלג'וס" יחד עם בן זוגה בחודשים האחרונים, קווין גלאגר. צופים באולם התלוננו בפני סדרנים כי בוברט וגלאגר מעשנים מסיגריה אלקטרונית, שרים, משתמשים בטלפונים שלהם ומפריעים, ובעקבות זאת גורשו השניים מהמקום. כשצוות הקמפיין של בוברט התבקש להגיב על הדברים הוא הכחיש שהיא עישנה בתוך התיאטרון, אבל בסוף השבוע פרסמה הנהלת המקום את צילומי האבטחה, ובהם נראית בוברט, בשעה שהאורות עדיין דולקים והצופים עדיין נכנסים כדי לתפוס את מקומותיהם, מקרבת את ידה לפיה ואז נושפת ענן של אדים. 

לפי עדויות, השימוש בסיגריה האלקטרונית היה רחוק מלהיות המעשה המחוצף היחיד של בוברט באותו הערב. צופים שישבו סביבה סיפרו שהיא צילמה שוב ושוב תמונות סלפי תוך שהיא משתמשת באור המבזק ("פלאש") ומפריעה להם, וגם הקליטה את ההופעה, בניגוד להנחיות. אישה הרה שישבה מאחורי בוברט העידה כי כשביקשה מחברת הקונגרס להפסיק לעשן זו השיבה לה "לא", ואחר כך גם כינתה אותה "בן אדם מסכן". בסרטון האבטחה שפורסם נראית בוברט רוקדת בכיסא, מניפה את הטלפון שלה כשהמסך בוהק ומצטלמת, וצופים שבחנו אותו לעומק טוענים כי גם ראו בו את גלאגר נוגע לעיני כול בחזה שלה – ואותה נוגעת בחלציו.

בסופו של דבר נאלץ איש צוות של התיאטרון לפנות את בוברט וגלאגר החוצה. בתחילה סירבו השניים לעזוב, גם כשהעובד איים להזעיק את המשטרה, והם החלו להתפנות רק כשהשוטרים כבר היו בדרך למקום. עובד התיאטרון סיפר שתוך כדי עזיבתם הטיחו השניים בו ובעמיתיו אמירות בנוסח "אתם יודעים מי אני?" ו"אני אצור קשר עם ראש העיר שלך". במהלך היציאה גם תועדה בוברט מניפה לעברם אצבע משולשת.

יומיים אחרי האירוע פרסמה בוברט הודעה ברשתות החברתיות שבה דחתה את ההאשמות וכתבה: "זה נכון, באמת נהניתי מאוד מההצגה 'ביטלג'וס' ואני מודה באשמה – אכן צחקתי ושרתי חזק מדי!". אלא שבעקבות פרסום התיעוד נאלצה חברת הקונגרס – הידועה בדרך כלל בטון הלוחמני שהיא נוקטת – לפרסם הודעת התנצלות. בהודעה הזו כבר כתבה כי מעשיה לא נועדו להרע או לפגוע, "אבל בפועל זה מה שהם עשו". בוברט ציינה בה כי בימים אלה היא מתמודדת עם גירושים מבעלה ב-18 השנים האחרונות ג'ייסון, וטענה כי הושפעה גם מהחרדה הכרוכה בהיותה תחת אור הזרקורים. לצד זה הדגישה כי התנהגותה הייתה בלתי מתקבלת על הדעת: "באמת לא זכרתי שעישנתי בערב ההוא כשדנתי באירועי הלילה עם הנהלת הקמפיין שלי. אנחנו אכן מבינים איך זה נראה".

בוברט מכהנת כחברה בבית הנבחרים מטעם קולורדו מאז ינואר 2021, ובתקופה הקצרה שלה בבית המחוקקים היא הפכה לדמות מוכרת ברמה הארצית בזכות השתייכותה לאגף הימני הקיצוני בתוך המפלגה הרפובליקנית, זה שמרבה לתקוף לא רק את הנשיא ביידן את מנהיגי הדמוקרטים, אלא גם את ראשי המפלגה הרפובליקנית שבהם הוא רואה חלק מ"הממסד". סגנונה הבוטה גרר לא פעם כותרות בכלי התקשורת, והתקרית הזכורה ביותר הייתה זו שבה הפריעה לנאום מצב האומה של הנשיא ביידן בשנת 2022.

בוברט הפכה השנה לסבתא בגיל 36, והודעתה בחודש מאי על פרידתה מבעלה ג'ייסון, אבי שניים מארבעת ילדיה, הפתיעה רבים. גלאגר שאיתו היא יוצאת בחודשים האחרונים הוא גבר בן 46 ואב לנער, ומכריו הביעו תדהמה לנוכח הקשר הרומנטי, משום שלדבריהם הוא ומשפחתו דמוקרטים בכל מאודם.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

טראמפ בקליפורניה: העשירים בבוורלי הילס מסריחים כי המדינה מגבילה להם את זמן המקלחת… אם ביידן יישאר נשיא – אמריקה תמות

Published

on

הנשיא לשעבר דונאלנד טראמפ נאם בסוף השבוע בכנס של המפלגה הרפובליקנית באנהיים, דרום קליפורניה, והתייחס למאבק בפשיעה באמריקה ולמירוץ מול הנשיא הדמוקרטי ג'ו ביידן. טראמפ אמנם טרם הבטיח את המועמדות הרפובליקנית בבחירות לנשיאות 2024, אך כרגע מוביל על יריביו בפער עצום. 

בנאום הזהיר טראמפ שאם ביידן יישאר נשיא "המדינה הזאת תמות", ובנוסף לעג ליריבו וחיקה אותו על הבמה. נאומו של טראמפ היה יומיים אחרי שבספריית רייגן בסימי וואלי נערך  עימות בין המועמדים הרפובליקניים בפריימריז . כמו בעימות הקודם, גם הפעם טראמפ לא התייצב. 

בזמן ביקורו של הנשיא לשעבר בקליפורניה ניסו מחוקקים רפובליקנים שתומכים בו להשבית את הממשל הפדרלי בוושינגטון ולמנוע את אישור התקציב, אך לבסוף לא צלחו במשימתם.

טראמפ אמר לקהל באנהיים כי אם הוא ייבחר לנשיא, ויחזור לבית הלבן, המשטרה בארה"ב תקבל הוראה לירות בשודדים. לשיטתו, בעקבות הצעד הזה אמריקה "תהיה תוך יום אחד מקום שונה לחלוטין. הם חייבים להיענש על הגניבה וההרס, ועל החרבת המדינה שלנו". 

על רקע העלייה במקרי הרצח ובפשיעה האלימה בקליפורניה אמר טראמפ למשתתפים בכנס הרפובליקני: "אנחנו נעצור מיד את כל הגניבות והביזה. מאוד פשוט: אם אתה שודד חנות אתה צריך לצפות שיירו בך כשאתה עוזב את החנות". הוא קיבל תשואות מהקהל על דבריו. 

סוכנות הידיעות AP ציינה שבשעה שאמירות רבות שהשמיע טראמפ בעצרת המפלגה הרפובליקנית באנהיים הן עמדות מוכרות של הנשיא לשעבר, הקריאה לפתוח באש לעבר פושעים מהווה הסלמה במסרים שהשמיע בנוגע למאבק בפשיעה. הצהרות לוחמניות שכאלה מתקבלות היטב ב"בייס" שלו, אך לא ברור מה תהיה השפעתן על מצביעים שלא נוטים בבירור לטובת אחת המפלגות הגדולות.  

בכנס הרפובליקני באנהיים חזר טראמפ על הטענה השקרית שבחירות 2020 נגנבו ממנו. הוא השמיע טענה שקרית נוספת, כשאמר שתושביה העשירים של בוורלי הילס "מסריחים" בגלל שקליפורניה הטילה הגבלות על משך המקלחת שלהם, בשל מצוקת מים שקיימת במדינה. 

"הם משלמים מיסים של מיליוני דולרים. כשהם מתקלחים אומרים להם להזדרז, ושמותר להם להשתמש רק בכמות קטנה של מים. לכן האנשים העשירים מבוורלי הילס, בדרך כלל, לא מריחים כל-כך טוב. אבל זה נכפה עליהם". בניגוד לדבריו קליפורניה לא מגבילה את צריכת המים בבתים. בתקופות בצורת היא מגבילה את השימוש במים מחוץ לבתים – למשל למטרות השקייה. 

קליפורניה היא מדינה דמוקרטית מובהקת, והסיכויים של כל מועמד רפובליקני לנשיאות לנצח בקליפורניה ולגרוף את האלקטורים שלה קלושים. עם זאת, לקליפורניה יש תפקיד חשוב בפריימריז הרפובליקניים שייפתחו בינואר, וניצחון בה יקרב את טראמפ להבטחת המועמדות. סקר שפורסם השבוע הראה שבקרב בעלי זכות ההצבעה בפריימריז הרפובליקניים, טראמפ מקבל כמעט 50 אחוזי תמיכה. במקום השני, הרחק מאחור, נמצא מושל פלורידה רון דסנטיס נמצא עם 14%.

"קליפורניה הייתה בעבר סמל לשגשוג וליצירתיות האמריקאית, אך הפכה לסמל שקיעתה של האומה שלנו. זו כבר לא מדינה מובילה, זו מזבלה. העולם זורק לקליפורניה אסירים, מחבלים וחולי נפש", אמר טראמפ לקהל. "עם התמיכה שלכם נתגבר על המתקפות המרושעות של ה'דיפ סטייט' ונסלק את ג'ו ביידן הרמאי מהבית הלבן. הוא הנשיא המושחת ביותר בהיסטוריה שלנו, והנשיא הכי בלתי-כשיר שהיה בהיסטוריה שלנו. המדינה הזאת תמות אם ניאלץ לעבור עוד ארבע שנים עם האיש הזה". 

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured2 שבועות ago

חשד: רוצח סדרתי בדאון טאון לוס אנג'לס לאחר ששתי דוגמניות נמצאו תוך שבוע ללא רוח חיים בדירות יוקרה

Featured4 שבועות ago

הרצח שמעזע את לוס אנג'לס: בני זוג הוצאו להורג במכוניתם במגרש חניה – כשהתינוק בן השנה שלהם במושב האחורי

Featured4 שבועות ago

ישראלים בין עשרות האלפים שנלכדו בפסטיבל ׳ברנינג מן׳ בנבאדה אחרי שכמות גשם של חודשיים ירדה ביממה אחת

Featured3 שבועות ago

הטרנד החדש בלוס אנג'לס: מנצלים את משבר הדיור ומשכירים קרוואנים למשפחות של הומלסים

Featured4 שבועות ago

דודי אזולאי הפיק והזמר ישי ריבו עשה היסטוריה בהופעה בפני 15 אלף מעריצים במדיסון סקוור גארדן

Featured4 שבועות ago

קלאבסס: גנב בקבוק בשווי 1,000 דולר לאחר מאבק  עם עובד חנות המשקאות האלכוהוליים. צפו בסרטון

Featured4 שבועות ago

קניה ווסט בקאמבק שערורייתי: מציג שיר אנטישמי חדש בשם "ישראל" על "ניגר-מוזס" ומפגש עם השטן 

Featured4 שבועות ago

היקום אוהב פעולות! כך ספיר שוקרון מלמדת אנשי מכירות מקצוע לחיים, הגשמה עצמית והגדלת תודעת השפע

כתבות שבועיות