fbpx
Connect with us

Featured

למרות המצב הכלכלי המדאיג: 6 מתוך עשרה אמריקאים בטוחים שיורישו עושר לילדיהם

Published

on

שישה מתוך כל עשרה אמריקאים מאמינים שהם יכולים לבנות עושר דורי. סקר שנערך לאחרונה בקרב 2,000 מבוגרים בארה"ב, שמחציתם בעלי בתים, מגלה ש-63% בטוחים שהם יכולים לצבור רכוש, השקעות או דברים אחרים בעלי ערך כספי שיוכלו להעביר לדור הבא.

מתוך אותם נשאלים, כמעט שלושה רבעים (74%) מאמינים שהם כבר בנו עושר דורי. עם זאת, בעלות על בתים היא לא הדרך היחידה לעשות זאת: יותר אנשים שגרים עם הוריהם או משפחתם ואינם משלמים שכר דירה (83%) ושוכרים (75%) מרגישים שהם כבר בנו עושר דורי בהשוואה לבעלי בתים ( 72%).

אז מה הכלי הפופולרי ביותר ליצירת עושר בקרב בעלי בתים? 

ביצוע שיפורים להעלאת ערך הבית (26%) עומד בראש הרשימה. לשם השוואה, 38% מאלה שאין בבעלותם בית ומתגוררים כיום בדיור סטודנטים פונים לתוכניות חיסכון והשקעות קיצוניות כמו עצמאות פיננסית, Retire Early (FIRE), או שכירות משנה של חלק ממקום המגורים העיקרי שלהם (38%).

הסקר, שנערך על ידי OnePoll מטעם HomeLight, בדק גם דרכים אחרות לבניית עושר דורי, כולל תוכניות של אנשים לממן חינוך מתמשך ויוזמות עסקיות.

כדי לסייע בהוצאות שכר הלימוד, 30 אחוז ייקחו הלוואה מסורתית דרך הבנק או כרטיס האשראי שלהם. 

אלה שגרים ללא שכר דירה עם הוריהם נוטים יותר מבעלי בתים לפדות את ההשקעות שלהם (36% לעומת 23%), לקחת הלוואה מסורתית (41% לעומת 24%) ולהשתמש בכסף שכבר חסך (36% לעומת 22%). אנשים שמתכננים להקים עסק בשלוש עד חמש השנים הקרובות, ייקחו הלוואה מסורתית (34%) או ישקיעו בה את חסכונותיהם (30%).

המשיבים גם שיתפו כיצד הם מתכננים לממן את הגדלה של ביתם או דירתם. למרות התנודתיות של השוק של היום, יותר משליש (34%) מתכננים להגדיל את הגדלים בשלוש עד חמש השנים הקרובות, לעזור לשלם על כך על ידי מזומן של השקעות (46%), נטילת הלוואה (45%) ושימוש כסף שהם חסכו (45%).

בסך הכל, המחקר מוכיח שהפריבילגיה משתלמת, ושאלה שיש להם גישה לתמיכה משפחתית ובסיס של עושר דורי כבר נמצאים בדרך לצבירת עושר. מהסקר עולה כי 77 אחוז מהאנשים החיים כיום עם משפחה מתכננים לרשת בית. בהשוואה לבעלי בתים, אלה שגרים עם משפחה מבלי לשלם שכר דירה נטו גם יותר לרשת בית גדול יותר לגור בו (46% לעומת 33%) וללוות כסף ממשפחה או חברים כדי להרשות לעצמם את הבית שלהם (42% לעומת 28). אחוזים.

האזורים היקרים ביותר בארה"ב – הצפון-מזרח והמערב – מדווחים על שיעורי בעלות הבית הנמוכים ביותר, אך עם זאת המספר הגבוה ביותר של אלו שמתכננים לרשת בית, ב-63% ו-57%, בהתאמה. בסך הכל, כשני שלישים (64%) מבני המילניום מצפים לרשת בית.

"למרות השינויים בשוק, בעלות על בתים ממשיכה להיות אחת הדרכים הבטוחות ביותר לבנות עושר דורי בארה"ב. ההון העצמי של הבתים זינק לשיא של 27.8 טריליון דולר ברבעון הראשון, אך עליית שיעורי הריבית ויוקר המחיה החלו לרסן את הביקוש לבית. קונה", אומרת ונסה פמולנר, נשיאת HomeLight Homes, בהצהרה. "אלה שצברו הון עצמי בבתיהם יכולים לנצל את הטבות המס, ההחזר והריבית הרבות שהלוואות להון עצמי מציעות לבעלי בתים – במיוחד כדי לעזור להוזיל את העלויות עבור שיפוצי בית עם ערך מוסף".

לאחד מכל שלושה בעלי בתים יש תוכניות למכור את ביתו הנוכחי, יותר מאלה שמתכננים לגור בו עד שיעבירו אותו לילדיהם (20%). 57% בטוחים בהבנתם את שוק הדיור של היום, כולל יותר בני דור המילניום מבני דור הבייבי בום (60% לעומת 49%) ו-47% מהאנשים בני 77 ומעלה.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

לאן הגענו? בתי הספר הציבוריים בלוס אנג'לס יצויידו בתרופה נגד מנות יתר מעורבות בפנטניל, שגרמו להתמוטטות שבעה תלמידים בחודש האחרון

Published

on

בתגובה למינוני יתר של פנטניל לאחרונה על ידי תלמידים, כולל מותה של נערה בת 15 בשירותים של בית ספר תיכון בהוליווד, הודיע מחוז בית הספר המאוחד של לוס אנג'לס ביום חמישי כי יהפוך את התרופה נגד מנת יתר Narcan לזמינה בכל התרופות הזמינות בקמפוסים עד אמצע אוקטובר. מינונים של נרקן, או נלוקסון, יסופקו גם לכל שוטרי בית הספר של LAUSD, אמר מפקח הנהלת בתי הספר אלברטו קרוואלו.

"אנחנו חווים מגיפה הרסנית. בין אם אנחנו מדברים על פנטניל או על הווריאציות הרבות של פנטניל, יש שפע של תרופות שלסטודנטים יש גישה מוכנה אליהן", אמר קרוואלו. "החל מהשבוע השני של אוקטובר, כל אחד מבתי הספר שלנו ב-L.A. Unified יהיה מצויד בכלים המתאימים, כולל Narcan זמין עבור תלמידים שעלולים לחוות מצב של מנת יתר באמצעות צריכה, בליעה של פנטניל בכל סוג של פורמט".

נרקן, אם ניתן בזמן, יכול לנטרל את ההשפעות של מנת יתר ולאפשר למטופל לחזור לנשום. הטיפול הוא זמני בלבד, נמשך בין 30 ל-90 דקות, אך נועד לאפשר למגיבים ראשונים של כוחות חירום להגיע ולהתחיל בטיפול מקיף יותר. המחוז יקבל את מנות הנרקן בחינם ממחלקת בריאות הציבור של המחוז.

קרוואלו אמר שההקצאה הראשונית של כ-600 יחידות תבטיח ש-Narcan יהיה זמין בכל בתי הספר התיכוניים וחטיבות הביניים של המחוזות. "זה לבד לא מספיק", אמר. "לא רק שאנחנו רוצים להגיב ביעילות למשבר הזה כשמתרחש תקרית. אבל אנחנו בעצם רוצים מניעה. ומניעה דורשת הרבה יותר מאשר פריסה של נרקן לבתי הספר שלנו או בידי השוטרים שלנו".

המפקח הכריז גם על תוכניות לקמפיין חינוך רחב מחוז, כולל מאמץ "עמית לעמית" ללמד תלמידים על ההשלכות של שימוש בפנטניל. "אין דבר טוב יותר מעמית סטודנט להסביר את ההשלכות הקשורות לפנטניל לתלמידים אחרים", אמר. הוא גם אמר שהמחוז יפעיל בשבוע הבא קמפיין חינוך עצום מקוון ופרטני להורים כדי לאפשר להם לזהות את הסימנים של שימוש בסמים וללמוד על ההשפעות של פנטניל. הוא אמר שהקמפיין יתבצע במספר שפות, "יפגע בכל אזור במחוז שלנו". המחוז גם מתכנן להפעיל משימת בטיחות שתעבוד עם משטרת בתי הספר ורשויות אכיפת חוק מקומיות אחרות כדי לספק "רמה גבוהה יותר של פיקוח" בפארקים ובאזורים אחרים שבהם מאמינים שתלמידים משיגים סמים.

"מגיפת האופיואידים היא משבר קהילתי, וכיום הנהלת בתי הספר של לוס אנג'לס נוקטת בפעולה קונקרטית כדי להגן על התלמידים שלנו – הן על ידי הפיכת נלוקסון לזמין והן באמצעות חינוך ותמיכה יזומות", אמרה נשיאת מועצת המנהלים של LAUSD, קלי גונז, בהצהרה. "הדירקטוריון והמפקח שלנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו כדי להבטיח את בטיחות התלמידים בקמפוסים שלנו ובקהילות שלנו".

ההודעה הגיעה יום אחד לאחר שהמשטרה אישרה כי מנת היתר השביעית גרמה לקריסתו של סטודנט בחודש האחרון מגלולות שלדעתם הכילו פנטניל. מנת היתר האחרונה התרחשה בשבת בבוקר, כאשר סטודנט בן 15 באקדמיית STEM של הוליווד נמצא מחוסר הכרה על ידי אמו בביתם בהוליווד האקדמיה היא אחד משלושה בתי ספר הממוקמים בקמפוס תיכון ברנשטיין. הילד טופל בבית חולים וצפוי לשרוד, אמרו גורמים רשמיים.

מפקד LAPD, מישל מור, אמר ללוס אנג'לס טיימס כי השוטרים שהגיבו לדיווח על אשפוז של קטין גילו שהילד בלע רבע כדור שלדעתו הוא Percocet, אך המשטרה אמרה כי הוא מכיל פנטניל.

מור אמר ל"לוס אנג׳לס טיימס" כי 10 כדורים שהמשטרה תפסה בשבוע שעבר במהלך מעצרו של נער בן 15 בחשד להריגה, נמצאו חיוביות לפנטניל. הוא תיאר אותם כ"כדורי M30 כחולים גולמיים" שלדעתם הם כדורים מזויפים המכילים פנטניל ומיוצרים על ידי מעבדות אסורות כתחליף לפרקוסט.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured3 ימים ago

לאן הגענו? בתי הספר הציבוריים בלוס אנג'לס יצויידו בתרופה נגד מנות יתר מעורבות בפנטניל, שגרמו להתמוטטות שבעה תלמידים בחודש האחרון

Featured3 ימים ago

מגניבייישן: שיעור נגינה על יוקולילי תוך כדי טיסה להוואי – שת"פ בין סאות'ווסט איירלינס וגיטר סנטר בלוס אנג'לס  

Featured4 ימים ago

התרסקות מפוארת: מארק צוקרברג הפסיד השנה 70 מיליארד דולר — וכבר אינו בין 20 עשירי העולם

Featured4 ימים ago

"מוות לישראל": מפגינים ריססו כתובות נאצה על קירות שגרירות ישראל במקסיקו-סיטי

Featured4 ימים ago

Pretty Pretty Good: לארי דיוויד עשה 'פליפ' בדרום קליפורניה – והרוויח יותר ממיליון דולר תוך פחות משנה

Featured4 ימים ago

סוף סוף: קליפורניה חושפת מתי יישלחו כספי הסיוע ל"הקלה באינפלציה" – עד 1,050 דולר למשפחה 

Featured4 ימים ago

משיבים מלחמה: בני זוג בטרזנה התעוררו מקולות שבירת זכוכית. בעל הבית שלף רובה ציד – והניס את הפורצים

Featured4 ימים ago

ניו יורק: הכתבת הבכירה של סי.אן.אן סירבה לעטות רעלה – נשיא איראן ביטל את הראיון

כתבות שבועיות