Connect with us

Featured

ליידי גאגא: "מפיק כלא אותי, אנס אותי והכניס אותי להיריון כשהייתי נערה"

Published

on

הזמרת התראיינה לאופרה ווינפרי וחשפה את ההתעללות המינית שעברה • "בהתחלה סבלתי מכאבים, אחר כך לא יכולתי להרגיש את הגוף שלי ואז היו לי בחילות", סיפרה

ליידי גאגא, צילום: אי.פי

בטרם מלאו לה עשרים, ליידי גאגא עברה אונס. בראיון לסדרה התיעודית החדשה של אופרה ווינפרי והנסיך האריThe Me You Can’t See, שעוסקת בבריאות הנפש באפל TV+, היא חושפת פרטים חדשים על ההתעללות המינית. העובדה שהפשעים התרחשו בין כותלי תעשיית המוזיקה האמריקנית הנוצצת, מצמררת במיוחד ומטילה צל כבד על מקצוע שרבים חולמים להשתלב בו.

גאגא בת ה-35, ששמה האמיתי הוא סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה, סיפרה כבר ב-2014 שנאנסה על ידי מפיק שהיה מבוגר ממנה ב-20 שנה, אולם סיפקה כעת פרטים נוספים. לדבריה, באחת הפגישות עם המפיק היא התבקשה להתפשט. משסירבה, איים המפיק, שאת זהותו סירבה לחשוף, שהוא "ישרוף את כל המוזיקה" שלה. "אף שסירבתי, הם לא הרפו והמשיכו לבקש. בסוף קפאתי ו… אני אפילו לא זוכרת", תיארה גאגא בבכי את השתלשלות העניינים שהביאה לאונס ואף לכליאתה הממושכת. כשנודע שהיא בהיריון, שוחררה.

הזמרת הוסיפה שגם שנים לאחר האונס, היא המשיכה לסבול מכאבים כרוניים ומתופעות פיזיולוגיות נוספות, אולם התברר שמדובר במשבר פסיכוטי.

"הופתעתי שהביאו פסיכיאטר לבדוק אותי", היא תיארה. "בהתחלה סבלתי מכאבים, אחר כך לא יכולתי להרגיש את הגוף שלי ואז היו לי בחילות במשך שבועות. בסופו של דבר הבנתי שהכאב שאני מרגישה הוא הכאב שהרגשתי כשנאנסתי. אותו אדם הוריד אותי בפינת הבית של ההורים שלי כי הקאתי. הוא התעלל בי וכלא אותי באולפנים במשך חודשים. עברתי כל כך הרבה בדיקות MRI וסריקות… הם לא מצאו כלום. אבל הגוף שלך זוכר".

גאגא התמודדה עם המשבר הפסיכוטי במשך שנים רבות, גם בתקופה שבה ניצבה בצמרת עולם המוזיקה ואף זכתה באוסקר על הסרט "כוכב נולד".

באדיבות מערכת ישראל היום

Featured

טרגדייה בפסדינה: 3 נערים מסן גבריאל וואלי נהרגו לאחר שהרכב איבד שליטה

Published

on

שלושת ההרוגים בהתרסקות בפסדינה ביום ראשון זוהו כבני נוער מאזור סן גבריאל וואלי.

עפ"י החוקרים ההתרסקות אירעה בסביבות השעה 20:30 בערב.

דיווחים ראשוניים הצביעו על כך שהמכונית עפה מהכביש המהיר 210, אך ה-CHP קבע מאוחר יותר שמכונית ההונדה הכסופה נסעה למעשה בשדרות מיכילנדה, דרומית לשדרות Foothill.

באופן לא ידוע, הנהג איבד שליטה והתנגש בקצה המדרכה של בטון גבוה ואז פגע בגדר שרשראות. לאחר מכן, ההונדה התנגשה בסוללת הכביש המהיר והתהפכה. היא נחתה מתחת לגשר הכביש המהיר.

מותם של הנהג ונוסע אחד נוסף נקבע במקום. נוסע נוסף הובא לבית חולים מקומי בו נקבע מותו.

נהג ההונדה 2005 זוהה כאנדין ביי, נער בן 17 מטמפל סיטי. הוא היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-18 ביום שני.

הנוסע שמת במקום היה אריק גולקסון בן ה-16 מטמפל סיטי. הנוסע שמת בבית החולים היה ניקולס טורס, בן 17 ממונטריי פארק.

בני משפחה וחברים הביעו צער עצום על הקורבנות בעת הדלקת נרות במקום התאונה ביום שני בערב.

"הוא היה נאמן. הוא היה שם בשבילי בכל פעם שהייתי צריך אותו. תמיד. הוא נתן את העצות הכי טובות. הוא היה הכי טוב בכל מה שהוא ניסה לעשות", אמר איגי ווטקינס, חברו הטוב של ביי.

"הוא היה ילד טוב. הוא אהב סקייטינג, תמיד היה עם החברים שלו. הוא זה שהצחיק את כולם בחדר", אמר לוק גולקסון, אחיו של אריק.

החוקרים טרם יודעים אם אלכוהול או מהירות מופרזת היוו גורם להתרסקות שגבתה בחייהם של שלושת הצעירים, כל אחד זכור בזכות האהבה שנתן, חייהם וחלומותיהם על עתיד מזהיר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות