Connect with us

Featured

ליידי גאגא: "מפיק כלא אותי, אנס אותי והכניס אותי להיריון כשהייתי נערה"

Published

on

הזמרת התראיינה לאופרה ווינפרי וחשפה את ההתעללות המינית שעברה • "בהתחלה סבלתי מכאבים, אחר כך לא יכולתי להרגיש את הגוף שלי ואז היו לי בחילות", סיפרה

ליידי גאגא, צילום: אי.פי

בטרם מלאו לה עשרים, ליידי גאגא עברה אונס. בראיון לסדרה התיעודית החדשה של אופרה ווינפרי והנסיך האריThe Me You Can’t See, שעוסקת בבריאות הנפש באפל TV+, היא חושפת פרטים חדשים על ההתעללות המינית. העובדה שהפשעים התרחשו בין כותלי תעשיית המוזיקה האמריקנית הנוצצת, מצמררת במיוחד ומטילה צל כבד על מקצוע שרבים חולמים להשתלב בו.

גאגא בת ה-35, ששמה האמיתי הוא סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה, סיפרה כבר ב-2014 שנאנסה על ידי מפיק שהיה מבוגר ממנה ב-20 שנה, אולם סיפקה כעת פרטים נוספים. לדבריה, באחת הפגישות עם המפיק היא התבקשה להתפשט. משסירבה, איים המפיק, שאת זהותו סירבה לחשוף, שהוא "ישרוף את כל המוזיקה" שלה. "אף שסירבתי, הם לא הרפו והמשיכו לבקש. בסוף קפאתי ו… אני אפילו לא זוכרת", תיארה גאגא בבכי את השתלשלות העניינים שהביאה לאונס ואף לכליאתה הממושכת. כשנודע שהיא בהיריון, שוחררה.

הזמרת הוסיפה שגם שנים לאחר האונס, היא המשיכה לסבול מכאבים כרוניים ומתופעות פיזיולוגיות נוספות, אולם התברר שמדובר במשבר פסיכוטי.

"הופתעתי שהביאו פסיכיאטר לבדוק אותי", היא תיארה. "בהתחלה סבלתי מכאבים, אחר כך לא יכולתי להרגיש את הגוף שלי ואז היו לי בחילות במשך שבועות. בסופו של דבר הבנתי שהכאב שאני מרגישה הוא הכאב שהרגשתי כשנאנסתי. אותו אדם הוריד אותי בפינת הבית של ההורים שלי כי הקאתי. הוא התעלל בי וכלא אותי באולפנים במשך חודשים. עברתי כל כך הרבה בדיקות MRI וסריקות… הם לא מצאו כלום. אבל הגוף שלך זוכר".

גאגא התמודדה עם המשבר הפסיכוטי במשך שנים רבות, גם בתקופה שבה ניצבה בצמרת עולם המוזיקה ואף זכתה באוסקר על הסרט "כוכב נולד".

באדיבות מערכת ישראל היום

Featured

"נטפליקס הולכת בדרכם של בן אנד ג'ריס בניסיון לשטוף מוחות של מאות מיליונים!"

ענקית הסטרימינג מלוס אנג׳לס השיקה קטגוריה חדשה בשם "סיפורים פלסטיניים", עם 32 סרטים ותכנים קשים נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל

Published

on

ענקית הסטרימינג נטפליקס השיקה השבוע קטגוריה חדשה בשם "סיפורים פלסטיניים", עם 32 סרטים המלאים בתכנים קשים נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל, ללא כל אזכור של הטרור הפלסטיני.

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג, אמר בתגובה: "נטפליקס תקרוס כמו הצפיות בעונה החדשה של בית הנייר אם תעז להסית נגד ישראל. אם נטפליקס רוצה לספר את הסיפור הפלסטיני – שתתחיל בפנייה לאלפי משפחות שכולות שנפגעו כתוצאה מהטרור הפלסטיני הרצחני. נטפליקס הולכת בדרכם של בן אנד ג'ריס בניסיון עלוב ושטחי לשטוף מוחות של מאות מיליונים. התוצאה תהיה בדיוק כמו במקרה של בן אנד ג'ריס – הפסדים כספיים ענקיים. במקום לייצר תכני ריאליטי שטחיים לצד תכנים פרוגרסיביים, אולי כדאי שבנטפליקס יציגו את מה שבאמת קורה במזרח התיכון. תתביישו".

מנטפליקס נמסר: "נטפליקס מאמינה בחופש אמנותי ומשקיעה ללא הרף בסיפורים אותנטיים מכל רחבי העולם. אוסף הסרטים הפלסטיני יציג את עומק ומגוון החוויה הפלסטינית, ויחקור את חייהם של אנשים, חלומות, משפחות, חברות ואהבה. 

"מאז השקתה, נטפליקס השקיעה בעשרות כותרים ישראליים ופרסמה לאחרונה הודעה רשמית בטוויטר ובאינסטגרם המתארת את עמדתה נגד האנטישמיות על כל צורותיה, כולל הגידול המדאיג בפשעי השנאה והכחשת השואה".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות