Connect with us

Featured

לוס אנג'לס: מתמודדים עם 'הרגעים המסוכנים ביותר' של המגיפה'

Published

on

פקידי משרד הבריאות במחוז לוס אנג'לס מגנים על המגבלות החדשות בעסקים ומדגישים כי בהיעדר האטה מיידית במספר מקרי COVID-19, בתי חולים באזור עלולים להיות מוצפים במהירות מכיוון שהמחוז מתעמת עם "אחד הרגעים המסוכנים ביותר במגפה זו. . "

בנוסף, גורמי הבריאות קוראים לאנשים לשנות את תכניות החופשה שלהם על ידי הישארות בביתם ואירוח מפגשים קטנים יותר.

ד"ר כריסטינה גאלי, מנהלת שירותי הבריאות במחוז, הדגישה ביום רביעי כי התחזיות הנוכחיות מצביעות על כך שהמחוז יראה את מספר האשפוזים הגבוה ביותר שלו מאז תחילת המגיפה בארבעת השבועות הקרובים, מה שעשוי לפגוע ביכולת לאשפז.

מנהלת בריאות הציבור ברברה פרר עברה נתונים סטטיסטיים המראים עלייה דרמטית במספר המקרים של המחוז, ובדקה את שיעורי החיוב והאשפוזים מאז תחילת נובמבר. פרר אמרה כי המחוז ב -1 בנובמבר היה בממוצע כ -1,100 מקרים חדשים ביום, אך נתון זה גדל לכמעט 2,000 לאחר שבוע, ונכון ליום רביעי הוא עלה לכמעט 4,000 ליום.

"אני לא יכולה להדגיש מספיק עד כמה זה קשור," אמרה פרר.

שיעור החיוב היומי הממוצע של שבעת הימים בקרב הנבדקים לנגיף היה 3.9% ב -1 בנובמבר, אך הוא עלה ל -5.1% עד 8 בנובמבר והוא עומד כעת על 7.1%. האשפוזים הממוצעים היו 791 ב -1 בנובמבר, ועלו ל -1,010 בנובמבר 14. ביום רביעי דיווחה המחוז על 1,188 אנשים בבית החולים עקב הנגיף, היום התשיעי ברציפות לעלייה.

"אנו עומדים בפני אחד הרגעים המסוכנים ביותר במגפה זו," אמרה פרר. "והדרך היעילה היחידה קדימה דורשת פעולה מיידית, ולמרבה הצער, הקרבה נוספת. כאשר קצב העלייה גבוה כמו שהוא כרגע, יכול להיות קשה יותר להאט את ההתפשטות. הכניסה לחודשים קרים יותר ועונת השפעת תגרום להרגשה לדחיפות בבדיקות. "

ביום שישי, המחוז יטיל מגבלות מוגברות על פעילות עסקית וחברתית, ובעיקר יחייב מסעדות, יקבים, מבשלות בירה ועסקים לא חיוניים לסגור בין השעות 22:00. בשעה 6 בבוקר פרר הבהיר כי מפעלי המזון והשתייה יורשו להמשיך בשירות האיסוף והמשלוח מעבר לשעה 22:00, אך השירות האישי ינותק.

המחוז הוציא בעבר הנחיות להגבלת התכנסות לשלושה משקי בית, אך לא הייתה מגבלה מספרית על המשתתפים.

לפי המחוז, אם הממוצע של חמשת הימים של מקרים חדשים יגיע ל -4,000, או אם אשפוזים יגיעו ל -1,750, תסתיים האוכל בחוץ במסעדות, במבשלות בירה וביקבים, כאשר העסקים מוגבלים לשירות איסוף ומשלוח בלבד.

אם ממוצע המקרים של חמשת הימים יגיע ל -4,500 ומעלה, או אם אשפוזים יעלה על 2,000 ליום, המחוז יישם מחדש את ההזמנה המקורית "בטוח יותר בבית" למשך שלושה שבועות, ויאפשר רק לעובדים חיוניים לעזוב את בתיהם, או לתושבים המחפשים חיוניים. שירותים. המחוז באותה נקודה היה מוציא גם 22:00. עד שש בבוקר עוצר, עם עובדים חיוניים בלבד פטורים.

גאלי הזהיר כי עלייה באשפוזים כמעט בלתי נמנעת בשבועיים הקרובים, לאור תקופת הדגירה של הנגיף. וקווי המגמה הנוכחיים מצביעים על כך שללא שינוי דרמטי במספר המקרים, בתי חולים באזור יכולים למצוא עצמם מוצפים במהירות בחולים.

"בעוד הגידול התלול באשפוזים נמשך רק שבוע אחד, איננו יכולים להתעלם מהעובדות," אמר גאלי. "… אם נסתכל על טווח אי הוודאות בהמשך … אז המגמה הצפויה בארבעת השבועות הבאים נוגעת … המסר ברור מאוד. סביר מאוד שנחווה את השיעורים הגבוהים ביותר של אשפוזים שראינו עד היום במגפת ה- COVID-19 בחודש הבא, אלא אם כן אנו ננקוט באופן מיידי כדי להפחית באופן משמעותי את ההעברה בקהילותינו. "

שיעור ההעברה המשוער של COVID-19 במחוז – מספר האנשים הממוצע שכל חולה וירוס מדבק בנגיף – היה 1.18 נכון ליום רביעי, עלייה משיעור 1.03 בשבוע שעבר, והתקרב במהירות לשיעור הפנדמי הגבוה של 1.26 נרשמה בסוף יולי במהלך גל הקיץ.

גאלי ציין כי אם בתי חולים יתחילו להיות המומים הם ייאלצו לשחרר חולים פחות רציניים ולבטל הליכי בחירה. היא ציינה כי תחילת עונת השפעת תעשה לחץ נוסף על מערכת הבריאות ותגביר את הצורך בהגברת אמצעי הבקרה של COVID-19.

גורמים רשמיים במחוז הדגישו כי הצעדים החדשים המיושמים אינם ניסיון מכוון להעניש עסקים ומסעדות, אך הם נועדו להפחית את הצפיפות ולהפחית את החשיפות הפוטנציאליות במסגרות – כמו מסעדות – בהן אנשים נאספים מבלי ללבוש מסכות.

"כ -95% מהעסקים שנפתחו מחדש עמדו בהנחיות לבריאות הציבור", אמרה המפקחת על המחוז, קתרין ברגר. "עם זאת, אנו מיישמים אמצעי זהירות אלה בכדי לסייע במניעת העברות המתמשכות של הקהילה. אנו מקווים שפעולות אלה

Featured

אילון מאסק התארח ב-SNL ולא תאמינו במה הוא הודה על הבמה

Published

on

אילון מאסק התארח ביום שבת האחרון בתוכנית הקומדיה הנצפית ביותר באמריקה Saturday Night Live. כאורח בתוכנית הוא נתן את מונולוד הפתיחה, כאשר החליט להניח לרגע את הקומדיה בצד ולספר כי יש לו תסמונת אספרגר.

הוא סיפר ​​על כך כבר בתחילת המונולוג שלו, כשהוא מדבר בקול מונוטוני. מאסק הצהיר, ״אני המארח הראשון של "סאטרדיי נייט לייב" עם תסמונת אספרגר", והתבדח, ״או לפחות הראשון שמודה בזה״.

עם זאת גם לדן אייקרויד, חבר צוות "SNL" לשעבר, יש את תסמונת האספרגר והוא הנחה את התוכנית בשנת 2003.

תסמונת אספרגר היא הפרעה עצבית-התפתחותית. זה מתבטא בקשיים באינטראקציות חברתיות ובתקשורת לא מילולית. זה מאופיין כהפרעה בספקטרום האוטיסטי. זה לא משפיע על האינטליגנציה או יכולות השפה של האדם.

יחד עם זאת, אילון היה מצחיק מצחיק מאוד בהופעתו בתוכנית, הוא נראה נינוח ונראה כי הרגיש בנוח לצחוק על עצמו. 

הוא התבדח על איך שהוא עישן ג'וינט בפודקאסט של ג'ו רוגן ועכשיו כולם חושבים שהוא ״סטלן״.

הוא הוסיף בדיחה על או.ג'יי. סימפסון, ואמר כי גם הוא התארח ב-SNL פעמיים “והוא הרג את זה”, (killed it!).

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות