Connect with us

לוס אנג'לס

להכיר אנשים חדשים, ופשוט להיות

Published

on

בספונטני כזה: זה מה שקורה כשתזונאית-דיאטנית וקואצ'רית עסקים מארגנות מפגש נשים בוואלי • ״חשוב לעקוב אחרי פוסטים בפייסבוק בקבוצות המקומיות, שם מתפרסמים כל הפרטים על האירועים האינטימיים שיוצרת הקהילה שלנו"

הכל התחיל מפוסט כמעט תמים שפירסמה התזונאית והדיאטנית, קארין אדוני-בן דוד בו היא מציעה לבנות הקהילה להציג את עצמן. מפה לשם הועלה הרעיון למפגש חברתי.

מאחורי הקלעים, רקפת אהרן וקארין מתחילות לתת חיים לרעיון והוחלט על "אירוע קהילתי קטן". ״אמרתי לקארין, בואי נעשה אירוע צנוע כזה ל-60 בנות״, מספרת רקפת. "מפה לשם לא בדיוק ברור מה קרה אבל היינו למעלה 90 נשים מקסימות, חברותיות, כאלו שרוצות להכיר, לספר, להקשיב וגם לתת מתנות מבית העסק שלהן לטובת חברות אחרות בקהילה".

יום אחרי אני מדברת עם קארין והיא עדיין 'קומפליטלי בהיי' (כמו שאומרים אצלנו). קארין מספרת כי אירועים מהסוג הזה קורים בקהילה שלנו מפעם לפעם. ״חשוב לעקוב אחרי פוסטים בפייסבוק בקבוצות המקומיות, שם מתפרסמים כל הפרטים על האירועים האינטימיים יותר שיוצרת הקהילה שלנו עבור עצמה".

"יש צורך עצום בקהילה למפגשים מהסוג הזה. תיראי איך תוך כמה שעות היינו ב'סולד אאוט' של הכרטיסים. זו הוכחה לזה שיש ביקוש לאירועים בדיוק מהסוג הזה״, אומרת קארין. ״זה נחמד כאשר לאירוע יש תוכן מובנה עם הרצאה או הופעה, תוכנית אמנותית; אבל לפעמים זה נחמד להכיר אנשים חדשים, ופשוט להיות״. באירוע הזה זה בדיוק מה שקרה: כולן דיברו עם כולן, הכירו והחליפו כרטיסי ביקור, מספרי טלפונים ו״דפקו״ אינסוף סלפיז עם חברות חדשות.

האירוע נערך בביתו של הארט-שף יונתן קליינמן שנידב את ביתו ואת כישרונו, ואירגן ארוחת ערב כיד המלך. שולחן הקינוחים כלל עוגות ע"פ מתכונים של קארין
אדוני אותן ניתן לרכוש ב"קפה רולדין״.

קארין מבטיחה שבקרוב יפורסמו פרטים על האירוע הבא… סטיי טיונד!

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

אירועים

לילה שכולו אהבה

Published

on

ביום חמישי האחרון יותר מ-500 בליינים ישראלים את ליל האהבה מעל 500 איש במועדון לג'רדין בהוליווד בהפקה של ליאור גוב וצוות lg enterprises.

באחד המועדונים היפים ביותר בהוליווד, מתחת לאור הירח, רוב הבליינים התלבשו באדום לבן במסיבה שכולה אהבה. בכניסה חולקו ורדים אדומים לכל בנות ישראל והמועדון כולו קושט בצבעי אהבה. השולחנות היו מלאים במתנות בצורת לבבות, אורות צבעוניים, בלונים ובובות.

הדיג'ייז עלו זו אחר זה עם המוזיקה: התחילה דיג'יי נטלי, אחריה עלו דיג'יי נירו ודיג'יי יוצי ודיג'יי אסי וידל נעל את הערב.

גוב הודה לכל המשתתפים ומזמין את כולם למסיבה הבאה ב13.4 מסיבת פורים המרכזית של הקהילה במועדון הלור הנוצץ. מעל 2000 בליינים צפויים להגיע! להזמנות צלצלו לטל':818-2621100 או www.israeli-parties.com.

המשך לקרוא

חדשות ואקטואליה

ארה"ב: תנועת הצופים בהליך פשיטת רגל

Published

on

אלפי גברים טוענים שעברו התעללות מינית בתנועה שהצמיחה פוליטיקאים ואסטרונאוטים. כעת היא מתמודדת עם תביעות לפיצויים

תנועת הצופים בארצות הברית הכריזה השבוע כי הגישה בקשה להפעלת פרק 11 בחוק פשיטות הרגל האמריקנאי, על רקע שלל תביעות שהוגשו נגדה בגין טענות להתעללות מינית בילדים. הטענות נוגעות לאלפי מקרים שאירעו בעשרות השנים האחרונות. הבקשה היא רגע דרמטי וכואב בתולדות הארגון, שבמשך דורות היה מעמודי התווך של החיים האזרחיים האמריקאיים ושהכשיר מנהיגים לעתיד, בהם פוליטיקאים, אנשי עסקים ואסטרונאוטים.

על-ידי הפנייה לבית המשפט לפשיטות רגל יכולה תנועת הצופים להביא להשהיה של התביעות, אולם בסופו של דבר ייתכן שתיאלץ למכור חלק מנכסיה הרבים, בהם מתחמי פעילות ומסלולי טיולים, כדי לגייס כסף לפיצוי הנפגעים. הליך פשיטת הרגל בא בתקופה שבה מתמודדת תנועת הצופים האמריקנית עם שלל בעיות, בין השאר ירידה במספר החברים בה. אם בימי השיא של שנות ה-70 היו בארגון יותר מארבעה מיליון חברים, במרוצת השנים ירד המספר לפחות משני מיליון. בניסיון להתמודד עם ההתמעטות הזו החליט הארגון לקבל לשורותיו גם ילדות.

המשך לקרוא

לוס אנג'לס

המאבק באנטישמיות הגיע למרכז שפר

Published

on

בכירי ה-LAPD ונציגי עירייית לוס אנג'לס הגיעו לדיון על דרכים למיגור התופעה

מי שהזדמן אל מרכז שפר ביום חמישי האחרון בוודאי הופתע לראות את ה"פשיטה" של כוחות הביטחון, ניידות משטרה ושוטרים במדים אל המתחם. המרכז הקהילתי בוודלנד הילס אירח כנס תחת הכותרת LAPD community security meeting: כיצד הקהילה יכולה לעבוד יחד עם המשטרה וכוחות הביטחון המקומיים על שיתופי פעולה בתחומי הביטחון ושמירת שלום הציבור. 

בערב התקיים דיון עם בכירים במשטרה ונבחרי ציבור בנושא המלחמה באנטישמיות, איך להתמודד עם הדאגות שעולות בעקבות החמרת פשאי שנאה אנטישמיים באזורנו וכיצד המשטרה פועלת למניעת פעולות אלו.

בין הנוכחים: חברי מועצת העיר בוב בלומינגפלד, פול קורץ וג'ון לי; מייקל מור, מפקד משטרת לוס אנג'לס (LAPD), חורחה רודריגז, סגן מפקד המשטרה בוואלי ובכירים נוספים במשטרה המקומית. מהצד הישראלי: הקונסול הכללי הלל ניומן; גיא בכר, יו"ר דירקטוריון ה-IAC בלוס אנג'לס, שון אבן חיים, עודד קרשינסקי ויוסי רבינוביץ'.   את הערב הינחתה ג'סיקה ברזני, מנהלת תוכנית IAC ACT בלוס אנג'לס. 

מפקד משטרת לוס אנג׳לס הזכיר בדבריו כי בביקורו בישראל התוודע לעובדה כי בישראל הקהילה מתנדבת, משלבת ומתגברת את כוחות ההצלה והביטחון. על סמך המודל הזה הוקמה יחידה התנדבותית גם בתוך משטרת לוס אנג׳לס.

נדב בנאי, מנהל הפעילות האזורית בלוס אנג'לס, סיכם: "באמצעות  תוכניותיו השונות והמובילים הקהילתיים שלו, ה-IAC פועל בכל החזיתות במלחמה נגד האנטישמיות. התאחדנו במרכז הקהילתי שלנו לשמוע כיצד המשטרה, נבחרי הציבור והארגון פועלים למיגור פשעי השנאה והאנטישמיות בקהילה היהודית".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות