Connect with us

Featured

כמו בסרט: ירי לאור יום בהוליווד – שוטרים פתחו באש לעבר חשוד חמוש שהסתובב בשדרת הכוכבים

Published

on

משטרת לוס אנג’לס (LAPD) פתחה בירי לעבר אדם חמוש אשר הסתובב בין תיריים רבים בשדרת הכוכבים (Walk Of Fame). לאחר שיח קצר שניהלו השוטרים עם החשוד החמוש לאורך השדרה, קציני המשטרה פתחו באש לעבר, פצעו אותו אנושות מה שהוביל למותו. 

על פי הדיווחים, לפחות קצין משטרה אחד היה מעורב בירי. המשטרה הגיעה למקום לאחר שנענתה למספר רב של פניות אזרחים על גבר חמוש באקדח המסתובב בשדרה. השוטרים שהגיעו למקום הצליחו. לזהות את החשוד לפי התיאור שקיבלו מאותן פניות וחתרו למגע איתו.

זירת האירוע. מקור: Christina House / Los Angeles Times

לאחר שהשוטרים פתחו באש, נורה החשוד ובהמשך נקבע מותו בבית חולים מקומי.

"מה בדיוק אותו חשוד עשה עם האקדח הזה שהוביל את השוטרים לירות לעברו, ייקבע באמצעות מצלמות הגוף של השוטרים ובאמצעות חקירת השוטרים והעדים המרובים שהיו במקום באירוע", אמרה ביום חמישי בלשית משטרת לוס אנג’לס, מייגן אגילר.

האירוע התרחש בסביבות השעה 11:20 בצומת שדרת ווילקוקס ושדרת הוליווד.

אקדח העתק נמצא בזירה ונערכים ראיונות עם אנשים שאולי הותקפו על ידי החשוד.

נכון לכתיבת שורות אלה, אזור שדרות הוליווד עדיין חסום בזמן שנחקר האירוע.

המשטרה חוקרת את העדים והשוטרים המוערבים באירוע, בשדרת הוליווד פינת שדרת היילנד. מקור: Christina House / Los Angeles Times


לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

"אריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור"

אריזונה משכה 143 מיליון דולר מהשקעתה בחברה, ואליה הצטרפה מדינת פלורידה * שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action: ״חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS"

Published

on

המלחמה בחרם נגד ישראל: אחרי שאריזונה הציבה אולטימטום ליוניליוור, חברת האם של בן אנד ג'ריס, המדינה עלתה שלב נוסף ומשכה השבוע 143 מיליון דולר שהושקעו בחברה באמצעות מניות ואג"ח.   מדינת פלורידה ביצעה צעד דומה והפסיקה גם היא את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שלא לאפשר את מכירת מוצריה בשטחי ישראל.

אריזונה היא הראשונה שמשכה את כל השקעותיה בחברת בן אנד ג׳ריס בתגובה לחרם נגד ישראל. גזברית מדינת אריזונה, קימברלי יי, נימקה את ההחלטה בכך שבעצם החרם החברה עברה על חוקי המדינה. ״הצבתי לחברת יוניליוור, החברה האם של בן אנד ג׳ריס, אולטימטום: בטלו את החלטת בן אנד ג׳ריס או היפרדו מחברת בן אנד ג׳ריס כדי לציית לחוק מדינת אריזונה, או שתישאו בהשלכות. הם בחרו באופציה השנייה,״ אמרה גזברית מדינת אריזונה. היא הוסיפה: ״ישראל היא שותפת סחר גדולה של אריזונה וכך היא תמשיך להיות. כמנהלת הכספים והמשקיעה הראשית של המדינה, אני עומדת לצד ישראל, ולא אאפשר שימוש בכספי מיסים למאמצים אנטישמיים ומפלים נגדה״. על פי הודעת הגזברית, השקעות מדינת אריזונה ביוניליוור – במניות ובאג"ח – ירדו בחודש יוני מ-143 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, וב-21 בספטמבר, ירדו לאפס.

נקיטת הצעדים נגד בן אנד ג׳ריס ויונילוור התבצעה בעקבות פניית ארגון IAC for Action, ארגון האחות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) שאחראי על מדיניות וחקיקה, שלקח חלק פעיל בקידום החקיקה נגד BDS באריזונה בשנת 2016.

"IAC for Action" מוביל בימים אלה בארה״ב קמפיין נרחב לאכיפת חוקי ה-BDS נגד בן אנד ג׳ריס ויוניליוור במדינות רבות.
שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action, אמר: ״אלו חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS, ששמה לה למטרה לערער את עצם קיומה של מדינת ישראל. אנחנו גאים בעבודה שעשינו בשנים האחרונות כדי לוודא שישנם חוקים נגד ה-BDS, כולל באריזונה.

אבן חיים: "אנחנו מאמינים שאריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור ונמשיך לעשות כל שניתן בשביל שיהיה מחיר ברור וכבד לכל מי שמשלב ידיים ומשתף פעולה עם תנועות שנאה אנטי-ציוניות ואנטישמיות״.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות