Connect with us

Featured

כדאי לעדכן את המשפחה בישראל: כניסה לארה"ב תותנה בבדיקת קורונה ושבועיים בידוד

הנשיא ביידן חתם על צו מנהלי המחייב את אכיפת תקנות הקורונה בשדות תעופה • נכנסים למדינה ידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית לפני העלייה למטוס


Published

on

נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, חתם ביום חמישי על צו מנהלי המורה על נכנסים לארצות הברית להיכנס לבידוד עצמי של שבועיים ולהציג בדיקת קורונה שלילית לפני עליה למטוס בדרכם למדינה. 

הצו עליו חתם הנשיא מחייב גם עטית מסיכות בנמלי התעופה ובמערכות התחבורה הציבורית בתוך ארצות הברית. מטרת הצעדים החדשים היא להציג מדיניות מחמירה יותר ביחס לנגיף הקורונה, שגבה את חייהם של יותר מ-400 אלף אזרחים אמריקנים.

"דברים יעשו הרבה יותר גרועים לפני שהם ישתפרו", אמר הנשיא ביידן וחזה כי מניין המתים מקורונה יגיע לחצי מיליון עד חודש הבא. "על אף שהחיסון מציע לנו תקווה אדירה, תהליך החיסון היה עד כה כישלון קודר. אני מבין את התסכול והכעס".

ביידן צופה כי ייקחו חודשים עד שרוב האזרחים בארצות הברית יחוסנו אך הבטיח לא לחסוך במאמצים עד שהמטה תושג. "אכניס לתמונה את כוחה המלא של הממשלה הפדרלית, עד שנצליח להאט את התפשטות הנגיף", אמר הנשיא. בסביבתו של הנשיא החדש זועמים על חוסר התיאום ואי הסדר, לטענתם, שהותיר אחריו הממשל הקודם. גורמים המקורבים לנושא טענו כי ביידן זועם על מה שהוא רואה כהתנהלות הרת אסון בתהליך חיסון האוכלוסייה.

Featured

שוד לאור יום בבוורלי הילס: יריות במסעדת הכוכבים האיטלקית המפורסמת ״אל פסטיו״; אישה נפצעה ברגלה

Published

on

משטרת לוס אנג׳לס: ירי במסעדת איל פסטיו בבוורלי הילס עם פצוע אחד ביום חמישי אחר הצהריים.

אישה נורתה ברגלה במהלך ניסיון שוד והועברה לבית החולים עם פציעות לא מסכנות חיים, על פי המשטרה ועדי ראייה.

הירי דווח בשעה 14:09. במסעדה ב- Canon Drive וב- Brighton Way. על פי משטרת בוורלי הילס, שלושה חשודים- גברים ניסו לבצע שוד מאדם באזור. אחד החשודים פתח באש והכה באישה וכל שלושת החשודים ברחו ברגל.

כמה סרטונים מהאירוע פורסמו באפליקציית Citizen. אחד המשתמשים סיפר כי שמע שתי יריות שנורו, וכי נראה כי השודד ניסה לגנוב שעון.

10-20 אנשים המתינו בתור למסעדה העמוסה כאשר הירי התרחש

"כולם התחילו לרוץ לכל כיוון," אמרה אחת מהלקוחות שהמתינו בתור למסעדה. "צנחתי מאחורי עץ. הייתי בנעלי עקב. אני לא הולכת להגיע רחוק מאוד בלובוטינים בגודל ארבעה אינץ '. "

הם אמרו שהמסעדה נתנה לאנשים לתפוס מחסה והם יכלו לראות את האישה שנפגעה ברגלה. קורבן שני נפצע גם כן וטופל במקום, על פי הודעת המשטרה.

שולטן סיפר כי לפני הירי הוא ראה אישה בקרבת מקום שנראית מגושמת, ונראה כי היא מתנהגת כצופה של השודדים. הם שמעו ויכוחים לפני שפרצו היריות, ואז החשודים ברחו על פניהם לכיוון צפון מזרח בברייטון וויי.

המסעדה מהווה מקום מפגש פופולרי לסלבריטאים של הוליווד, שלעתים קרובות מצולמים אוכלים בפאטיו. זה גם מקום מועדף לארוחות צהריים בתעשיית הבידור, אם כי רוב עובדי סוכנויות הכישרונות עדיין עובדים בבית במהלך המגפה.

המסעדה בת 20 היא בבעלות ג'יאקומינו דראגו, שבבעלותו תשע המסעדות באזור לוס אנג'לס הכוללות גם את סלסטינו ודראגו.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות