Connect with us

קהילה

"יש מה לעשות!" – המישנה האלטרנטיבית של שי דנון

Published

on

"כל העניין של מגיפת הקורונה הקשה מצוץ מהאצבע. מה שקוראים לו קורונה עלול להיות הרעלת תאי הגוף, והיא ניתנת לריפוי באמצעים שונים. אבל המטרה האמיתית היא להשתית דיקטטורה שבאמצעותה האליטה משתלטת על כל המשאבים הטבעיים שלנו * ראיון עם שי דנון, ממובילי תנועת ההתעוררות בישראל * כתבה רביעית בסדרה

הראיון עם שי דנון, בן 50, נשוי ואב לבן, תושב הגולן, ארך כשלוש שעות ובסיומו אנו בהחלט יכולים לומר שעצרנו באמצע הדברים, שנדמה שזרמו כמו מים בנהר. דנון הוא מעיין נובע של ידע חובק עולם במגוון תחומים, החל ממשפחות השליטה, דרך השפעות קרינה ועד תזונה בריאה בגוף בריא. 

דנון, שגדל בגבעתיים ואז בישוב בית אריה ושירת בחיל הים, עבר להתגורר בהודו למשך 11 שנים ובהם עבר מסע תודעתי משנה חיים, שהחל ממותה של רעייתו בתאונה ועד לרגע שבו הבין כי מהות החיים מבוססת על אהבה טהורה שניתנה לנו מעצם קיומנו מבורא עולם בכבודו ובעצמו. 

בהודו, דנון למד תיפוף בתופי "טאבלה": מדובר בכלי הקשה מתוחכם ביותר והיכולת שלו להפיק צלילים היא פנומנלית. המוסיקה הנשמעת מתופים אלה בשילוב המוסיקה ההודית הקלאסית היא מוסיקה של תדרים מרפאים את הנשמה. 

בנוסף, דנון החל לחקור את העולם מבחינה מדעית ורוחנית וקרא ספרות ענפה וחקירה אינטרנטית עמוקה שעוסקת בתכלית החיים הן במישור הארציוהן במישור הרוחני. "בעקבות החקירה והלמידה מתוך ספרים ופרסומים של חוקרים ומדענים, הרגשתי שהיכולת השכלית שלי עולה ומתפתחת", מסביר דנון. "בשנת 2009 חזרתי לתל אביב והרגשתי שאני צריך להישאר בישראל כי יש לי המון מה לעשות והזמן קצר".

מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה מבין שעלייך להישאר בישראל?

"הקמתי אתר אינטרנט שנקרא http://www.ahava528.com.באתר הזה מועלים תכנים רבים שלמד וחקר בנושאים שונים: אנרגיה חופשית, חיסונים ומשמעותם, קרינה, זריקות, רפואה טבעית, הפלרה, ריסוסים, דשנים ועוד. אני הייתי מהראשונים בישראל שהוציא את המידע הזה בעברית. כל המידע מגיע ממקומות שונים בעולם, מידע אותו חקרתי ולמדתי, וידעתי כי מרבית האוכלוסייה תתקשה להגיע אליו בעיקר בגלל קשיי השפה. לכן החלטתי לתרגם כמה שיותר לעברית, מתוך מטרה לדאוג ולהגן על מי שסביבי, בפרט, ומתוך רצון להגן על הילדים הצעירים, בכלל, אשר נמצאים ברשות הוריהם עדיין, אז פניתי אליהם, להורים". 

מה היה האירוע שהשפיע עלייך באותה תקופה שגרם לך לתרגם את כל המידע לטובת הכלל?

"זמן קצר אחרי שהגעתי לארץ, בשנת 2009, פרצה מגפת שפעת החזירים, ואני כבר הבנתי שמדובר בשקר אחד גדול. למה שקר? כי ההגדרה למגפה הייתה: כמות מסוימת של אנשים שמתים באזור גיאוגרפי מסויים, תוך זמן קצר ובאותן נסיבות. אבל, ארגון הבריאות העולמי החליט לשנות את ההגדרה ו/או את הפרמטרים של ההגדרה הזו ובמקום כמות האנשים המתים הם החליטו לציין את כמות הנדבקים במחלה כלשהי!! אז איפה המגיפה?? אני לא מבין איך אף אחד לא שואל??". 

"שפעת החזירים זה בלוף!!"

דנון לא יושב בשקט. הוא חובר לעוד כמה אנשים שמחליטים לחקור את כל ההתנהלות של הממשלה בזמן "מגיפת שפעת החזירים" והם שולחים לפעילים ברחבי הארץ שלטי ענק לתליה על גשרים, חומות ועצים שבהם הוא קורא לאנשים "לא להתחסן – שפעת החזירים זה בלוף!!". והפעילות שלו אכן עזרה והעירה מספר רב של אנשים בציבור הרחב אשר בחרו שלא להתחסן ולחקור בעצמם את המניעים להופעתה של מגיפה זו. 

ב-2009 הוא גם פותח את האתר ‘מעלים את התדר’ בו הוא מנגיש תכנים רבים לקהל הישראלי, עורך סדנאות והרצאות בנושאים מעוררי תודעה.

בשנת 2010, דנון פותח חברת הפקות בשם "צלילים מרפאים" שבה הוא  מפיק אירועים למשפחות ופסטיבלים של מוסיקה בעלת תדר של ריפוי הגוף והנשמה בסיוע של צלילים ייחודיים ובשילוב קערות קריסטל. 

"בפסטיבלים האלה הצלחתי לשלב בתוך החגיגה המוסיקלית גם תכנים מעניינים על הטבע שלנו ועל המציאות שבה אנו חיים מזוית אחרת, רחבה יותר ואמיתית יותר, ולא בשקר המוצג לנו בתקשורת שדואגת לאינטרסים של האליטה בלבד", מסביר דנון, "המטרה שלי הייתה להעביר את האנשים חוויה תודעתית אחרת בדרך טבעית ועם מוכנות ללמוד על העולם מסביב". 

בשנת 2016, הרגיש שהוא "שוחה נגד הזרם" כי הוא מבין שהאליטה/המיינסטרים משקרים לציבור אך הציבור מסרב לעצור ולשאול מדוע?!, אבל הוא בעצמו החל לקרוא בקול גדול להתעורר ולהתחיל לחקור את המציאות שבה אנו חיים. 

מה עובר לך בראש כשאתה שומע לראשונה על "פרוץ מגיפת הקורונה"?

"מהרגע הראשון שהתחילו לדבר בתשקורת על התפרצות הקורונה בסין אני מבין שמדובר בהונאה גדולה שיהיו לה השלכות קשות מאוד על הציבור. עד אז ראיינתי לא מעט באנגלית ולכן החלטתי כעת, שעליי להביא את המידע הנכון והאמיתי בעברית, שיהיה לרשות כלל הישראלים שעוקבים אחריי ומוכנים לחקור מה קורה במציאות חייהם ולא 'ללכת אחרי העדר' רק כדי לקבל הטבות. 

"פרסמתי פוסטים ושידורי לייב בפייסבוק וביוטיוב, ומהר מאוד מורידים אותי בטענה שאני מפר את התנאים שלהם. החלטתי לפתוח פלטפורמת הפצת מידע פרטית, במימון אישי ובסיוע של חברים ותרומות מהקהילה שלי, פלטפורמה שתהיה פתוחה לכולם ובה אפשר יהיה להעביר את כל המידע באופן גלוי ובהיר לכל מי שמוכן לשמוע, ללא צנזורה תאגידית".

איזה מידע אתה מבקש להעביר לציבור?

"כל דבר שלא תשמעו בתשקורת חשוב לי שיגיע לכולם. חשוב לי לתרגם מאמרים ומחקרים שנכתבו על ידי גורמים שאין להם אינטרס ו/או קשר לממשלות, חוקרים ומדענים שבאמת בודקים את החומרים שנמצאים בחיסונים או במים שאנו שותים ועוד. כתבתי תוכנית הדרכות בעברית שעונה בדיוק על כל הצרכים הקיומיים של האדם ונועדה לשפר את בריאותו ואיכות חייו. התוכנית הזו נקראת: "יש מה לעשות! תוכנית להפחתת נזקים בריאותיים בעידן הדיגיטלי המתועש". 

דנון חושף הכל. כל בדל של מידע שמתקשר למציאות שבה אנו חיים ועשוי, בהכרח, לשפר את אורח החיים של כל אדם החי במאה ה-21. תכנים של: הפחתת קרינה, תאורה נכונה, השפעת המים על הגוף, תזונה בריאה, חשיבותה של מיטוכונדריה, מזון פרוביוטי, חומרי ניקוי טבעיים ועוד. 

איך יכול המידע הזה לעזור לנו הלכה למעשה בחיי היומיום שלנו?

"ניקח לדוגמה את המיטוכונדריה הפועלת בתוך תאי הגוף שלנו. מיטוכונדריה היא בקטריה שמייצרת מים ואנרגיה בגוף והיא מרכיב עיקרי בתפקוד שלנו ובבריאות שלנו, יש לדעת כיצד לתמוך בה, כדי שתתמוך בנו. ד"ר דאגלאס וולאס מצא כי רוב המחלות הכרוניות נגרמות מתפקוד לקוי של מיטוכונדריה, ולכן אם נשנה את אורח החיים שלנו, אנחנו, בעצם, נדאג למיטוכונדריה שלנו ונראה שיפור מיידי בבריאות שלנו (תהיה לנו יותר אנרגיה בגוף ונוכל לתפקד טוב יותר). 

"עולם הרפואה המסורתי עוסק בעיקר בגנטיקה ולא מצליח לרפא אפילו מחלה כרונית אחת, אבל למיטוכונדריה ד.נ.א משלה וברפואה  המיטוכונדריאלית יש פתרונות מדהימים שרופאים לא יודעים ולכן לא מספרים לנו על כך בבתי החולים!". 

פתרונות שלא תמצאו במיינסטרים

מדוע לדעתך הרופאים לא מטפלים בעניין?

כי הרופאים הם חלק מתאגיד ענק הקשור לאליטה ולממשלות. המטרה של התאגידים בשליטת כמה משפחות היא להחליש אותנו מבחינה פיזית כדי שנצרוך יותר תרופות ונכניס כספים. סיבה נוספת היא שכאשר אנחנו חלשים אנחנו מבודדים כי אנחנו דואגים לבריאות שלנו ואין לנו כוחות להתמרד נגדם. ואיך אני יודע את זה?? למדתי וחקרתי את הנושאים האלה במשך שנים רבות, גיליתי איך האליטה פועלת ואיך היא משפיעה על אזרחיה בכל העולם. אחר כך, חיפשתי מענה שיכול לתת למי שיהיה מוכן לפתוח את הראש לפתרונות אחרים שלא תמצא במיינסטרים. המטרה שלי היא לעזור לכל האנשים, ולהורים בעיקר, להיות בריאים כך שיוכלו לתפקד טוב יותר ולדאוג לילדיהם".

אם כך, אז אתה בעצם טוען שאין באמת "מגיפת קורונה"?!

"בהחלט! כל העניין של מגפת הקורונה הקשה מצוץ מהאצבע. כלומר, מה שקוראים לו קורונה עלול להיות הרעלת תאי הגוף, אבל היא בהחלט ניתנת לריפוי באמצעים שונים. אבל המטרה האמיתית היא להשתית דיקטטורה שבאמצעותה הם (האליטה) משתלטים על כל המשאבים שלנו הטבעיים והן עלינו כמשאב. 

"יתרה מכך, האליטה הזו משתמשת בכל מיני כלים ואמצעי הפחדה (סגר, איסור כניסה למקומות, מסכות ועוד) על מנת לקחת אותנו מהמקום של האמונה בבורא עולם, באהבה ובקשר החזק שלנו לטבע. ולמה הם עושים את זה?? כי הם חייבים את ההסכמה שלנו לפעולות שלהם כך שאף אחד לא יבוא אליהם בטענות של כפייה או כוח". 

"רוצה לומר, מרבית האוכלוסייה, מרצונה החופשי, בחרה לוותר על החירויות הטבעיות שלה שניתנו לה מאלוהים מעצם היוולדה (עושים בדיקות, עושים חיסונים, מצייתים ועוטים מסיכה ועוד), בלי אפילו לעצור לרגע אחד ולשאול מה זו בכלל המגיפה הזאת שפתאום פרצה לחיינו ושיתקה עולם שלם?!".

"עולם השקר שבו אנו חיים נבנה זמן רב", מציין דנון, "הצייתנות העיוורת לסגר ולחיסונים של חלק גדול מהאוכלוסייה בארץ ובעולם, היא, בעצם, תוצאה שלו. השלב הבא הוא להכניס אותנו למערכת של בינה מלאכותית מתוחכמת שתשלוט בחיים שלנו, ואנחנו נצטרך לוותר על עוד ועוד חירויות. והבעיה הכי גדולה היא שנראה כאילו אין מי שיעצור אותם (את האליטות). כבר עכשיו הם יצרו פילוג ואף תהום בין אנשים ומשפחות, שספק אם ניתן יהיה לגשר עליו". 

הפיתרון לפי דנון הוא לחקור בעצמנו ולהטיל ספק על המערכות הללו שיצרו לנו את המציאות הזו ולא לציית.

זה תלוי רק בנו

לאן אנחנו הולכים מכאן?

"קודם כל חשוב לי להגיד שאני אופטימי, אחרת לא הייתי ממשיך לעשות את מה שאני עושה. יש אנשים שמתעוררים ברחבי העולם, הם בודדים בתוך ההמון אמנם,אך יש ביכולתם להשפיע ולעזור לאחרים. המטרה היא: שהציבור יפסיק לפחד, יתחיל לחקור את האמת על כל דבר ויקבל החלטות בעצמו כיצד הוא רוצה לחיות את חייו. ולשם אנחנו הולכים…לאט, אבל בטוח.וזה יגדל ברגע שמסה גדולה של אנשים יפסיקו לשתף פעולה עם האליטה וכך היא תתפורר. למה כי ברגע שהאנשים מתעוררים הם מבינים שהם יכולים לחיות ללא תלות בממסד, בצניעות ובפשטות וזה גם מה שהם יעבירו לילדיהם". 

"בשביל שהאופטימיות הזו תהיה נוכחת בכל רגע בחיים, חייבים שעוד ועוד אנשים יתעוררו ולא ישתפו פעולה עם כל הטירוף שמתחולל בחוץ ואינו מוצדק בכלל!! אנחנו כבר במדרון חלקלק וכדאי לעצור אותו כמה שיותר מהר, וזה תלוי רק בנו".

דנון מציע לעבור לחיים של יחידים ומשפחות בקהילות עצמאיות שיחיו יחד ללא הזדקקות לממשלה ולאליטה השולטת: הם יקימו מערכות חינוך ובריאות עצמאיות, יגדלו את המזון בעצמם וידאגו לסביבה מיטיבה. 

"קשה אבל אפשרי; אנשים חייבים להבין שיש ביכולתם לשנות את מציאות חייהם לטובה", מסכם דנון.

==

לקריאה נוספת של הנושאים:

1. Https://www.ahava528.com/yesh-ma-laasot/

2. Https://live.ahava528.com/channel/RaisingTheFrequency

3. https://t.me/Raisingthefrequency

4. https://www.ahava528.com/

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

קהילה

הרב פינטו: "הרפורמות בגיור – מסחר ביהדות"

Published

on

"היהדות תזכור לדראון עולם, את מי שהרס את הגיור כהלכה" – האדמו"ר הרב פינטו תוקף את הרפורמות בגיור, עם הגשת תזכיר חוק הגיור של השר מתן כהנא לקראת העלאתו להצבעה.

על רגע המהפך שמנסה לחולל שר הדתות מתן כהנא, במערך הגיור, והרפורמות אותן הוא מוביל, ביחד עם שותפיו לממשלה ובתמיכת חברי הכנסת החילוניים והרפורמיים, תקף הרב יאשיהו פינטו, בחריפות את אלו שמנסים לשנות את הגיור בישראל.
הדברים נאמרו במסגרת שיעור שמסר הרב פינטו בלוס אנג'לס, שיעור שמועבר בשידור חי, בו משתפים מאזינים וצופים מכל רחבי העולם. במסגרת השיעור נשאל הרב על נושא הגיור ואמר כי  הפיכת הגיור למסחרי אסורה ומי שיעשה זאת "מפרק את עם ישראל".

"כל העניין של הגירות – הוא דבר מסוכן ולא פשוט" אמר הרב פינטו, "מצד אחד, שמעיה ואבטליון – בני גרים, רבי עקיבא – בן גרים, רות המואבייה – בת גרים, אברהם אבינו – אביו היה תרח. הגרים הביאו אור גדול בעולם, ומנגד – קשים גרים לישראל כספחת".

Rabbi Haim Drukman meets with New Right Parliament member Ayelet Shaked (unseen) in Merkaz Shapira, Southern Israel, February 11, 2020. Photo by Avi Dishi/Flash90

הרב פינטו סיפר על סביו, שהיה אב בית הדין של דמשק והתנגד באופן גורף לגייר: "כבר הסבא שלנו שהיה אב בית הדין של דמשק, רבי יאשיהו פינטו זצ"ל, אמר שהוא לא מקבל גרים ועד היום בקהילות הסוריות לא מקבלים גרים, זה היה פסק ההלכה שלו. זה דבר גדול ועצום, יש גרים קדושים ומיוחדים, שמעיה ואבטליון – תפילתם הייתה גדולה יותר מתפילתו של הכהן הגדול ביום הכיפורים, אבל גרים צריכים להתגייר כמו שצריך, על פי ההלכה".

הרב פינטו הזהיר כי "אם נשבור את כל העניין הזה של הגרים ונהפוך את הנושא של הגירות למשהו מסחרי – זה אוי ואבוי וגנבת דעת. קיבלנו מדורי דורות את יסודות התורה ואת ההלכה המסורה בעניין הגיור, אי אפשר לבוא ולשבור את זה. זה לא משנה אם עכשיו זה נוח מבחינה פוליטית – זה נקרא לשבור את היסודות של עם ישראל".

הרב פינטו המשיך בנחרצות וציין כי השינויים בחוק הגיור יפרקו את עם ישראל. "אם נכניס חלילה לעם ישראל גרים שלא התגיירו כהלכה וכתורה – זה יפרק את עם ישראל ואת כל המסירות נפש של עם ישראל שמסר את נפשו בגלות, באינקוויזיציה, ושל כל אלו שמתו ושמרו על היהדות".

Minister of Religious Affairs Matan Kahana in the assembly hall of the Israeli parliament on June 21, 2021. Photo by Olivier Fitoussi/FLASH90

בסיום דבריו שב ואמר כי מי שישחק עם נושא הגיור הרי ש"היהדות לא תמחל על זה. עם ישראל לא ימחל על זה והקדוש ברוך הוא לא ימחל על זה. לא משחקים עם הנקודות הרגישות של עם ישראל".

כידוע, לאחר חודשים ארוכים של עבודה וביקורת גדולה מצד המגזר החרדי והדתי-לאומי במדינה, הגיש השר לשירותי דת מתן כהנא את תזכיר חוק הגיור הממשלתי. החוק שהוגש נכתב בהתייעצות עם הרב חיים דרוקמן ורבנים נוספים בציונות הדתית. תזכיר החוק יופץ להערות הציבור ויעלה לאישור הממשלה בעוד שלושה שבועות.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות