Connect with us

ארה"ב-ישראל

יש לנו מנהיג מעולה. יש לנו צבא מצויין. רק מה, יש לנו חרא זיכרון…

Published

on

חבר "הנדנדות", להקה ישראלית בלוס אנג'לס, מגיב על האכזבה והזעם, כאן ובארץ, בעקבות סיום מצב הלוחמה במבצע "עמוד ענן" בעזה. זה הזמן להזדיין, הוא אומר. בסבלנות

"אחרי מספר ימים של חזית צבאית מעולה וחזית אלקטרונית לא פחות, אחרי פעולות צבאיות כל כך איכותיות ועבודת הסברה יוצאת מגדר הרגיל אני שם את הפוסט הזה בעברית בכוונה.

אני מתבייש לא בגלל הפסקת האש, אני מתבייש בגלל חוסר הלויאליות שלנו, בגלל חוסר הסבלנות שלנו, בגלל הרצון האינפנטילי שלנו לרצות לראות כאן ועכשיו. זאת בושה שאנחנו לא מגבים את המנהיגים שלנו, זאת בושה שכל אידיוט עם פוטושופ מנסה לגרוף אחריו קולות שמבזים את כבוד ראש הממשלה שלנו, זאת בושה שכל פוסט יוצא באמירה כזו או אחרת בגנות המנהיגים שלנו.

אני קורא לכולם: זה הזמן להביע סולידריות ולחזק את המנהיגים, זה הזמן להזדיין. בסבלנות. יש לנו מנהיג מעולה. יש לנו צבא מצויין. רק מה, יש לנו חרא זיכרון… שום דבר עוד לא נגמר, שום פתרון עוד לא נסגר. תזדיינו בסבלנות עם יקר עם זכרון קצר, תפסיקו לנפנף ולהראות לכל העולם את הגועל נפש הזה. תהיו זקופים. תהיו גאים. תנו למחליטי ההחלטות לקחת את ההחלטות הנכונות. תהיו כחול לבן.

ההנהגה לא עיוורת, ההנהגה לא חירשת, ההנהגה רואה דברים שאנחנו לא יכולים לראות, ההנהגה לוקחת החלטות שמעולם לא נדע ואולי גם לא נשמע. תהיו בטוחים שההנהגה רוצה להגיע לאותו מקום בדיוק שאנחנו רוצים להגיע. זה זמן של חוזק, זה זמן של סבלנות, זה זמן של המון החלטות חשובות שישפיעו על החיים הלא נורמליים שעוברים עלינו. זה זמן לגבות, לתמוך, להיות נאמנים. זה זמן לסובלנות.

ודרך אגב, אם אתם ממש כועסים, אפשר להפנות קצת מהאנרגיה הגועלית הזאת למי שבאמת מגיע לו גועל נפש, זה אולי אפילו ייקל על העניינים כי השם מאוד דומה, אז בשאר מכתבי/סטטוסי הנאצה פשוט תחליפו אות אחת. במקום ביבי תכתבו טיבי. עדיין עצבניים? תכתבו זועבי. עדיין עצבניים? תכתבו bibi בחלון חיפוש של הפייסבוק. היא דיי מרגיעה.

סבלנות. בבקשה.‎"

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ארה"ב-ישראל

אל על דוחה את חידוש הטיסות המסחריות עד ל-20 ביוני לפחות

Published

on

חברת אל על החליטה להאריך את ההפסקה הזמנית של טיסות הנוסעים הסדירות עד ל-20 ביוני. ההחלטה התקבלה לאחר שפורסמו הנחיות של משרד הבריאות שהאריכו את האיסור על כניסת זרים לישראל והאריכו את חובת הבידוד לשבועיים שחלה על הנכנסים ארצה. סיבה נוספת להארכת ההפסקה הזמנית של טיסות הנוסעים המסחריות היא הביקוש הנמוך.

אל-על הודיעה עוד כי בכוונתה להמשיך ולקיים טיסות מטען אל ישראל וממנה, לרבות שימוש במטוסי נוסעים למטרה זו וכן טיסות נוסעים במתכונת מצומצמת לפי הצורך – במתכונת טיסות החילוץ לישראלים שנתקעו בחו"ל בימי הקורונה שבוצעו בחודשים האחרונים.

במקביל חברות התעופה קיבלו הודעה על הארכת ההנחיות של ממשלת ישראל לחוזרים מחו"ל: לפי ההודעה המעודכנת עד ל-15 ביוני לא תותר כניסת זרים לישראל. 

בתוך כך נזכיר כי הנכנסים לארץ, בעלי דרכון ישראלי נדרשים להיכנס ל-14 ימי בידוד. ההקלה היא שהנוסעים החוזרים יוכלו להיכנס לבידוד ביתי ולא לשהות במלוניות. ההודעה שקיבלו חברות התעופה עשויה כמובן לשנות את התכניות שלהן – בזו אחר זו מצהירות החברות על חזרה להפעיל טיסות לישראל כולל אייר קנדה, דלתא איירליינס, לופטנזה ואחרות. עם האיסור על כניסת זרים לישראל ייתכן שלו"ז החזרה של החברות ישתנה בהתאם.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות