Connect with us

לוס אנג'לס

יום ספורט וט"ו בשבט בשבט חן

Published

on

מותו הטראגי של קובי בראיינט – מושא הערצה של רבים מחניכי ומדריכי השבט – צויין בסופר-חן, יום הספורט המסורתי לכבוד הסופרבול

איזה כיף לכתוב ולשתף במה שקורה אצלנו בשבט חן: בשבועות האחרונים הפעולות בשבט היו פעולות שיא, מיוחדות ומותאמות לאירועים והחגים שהקיפו אותנו.
נתחיל לפני שבועיים שהיה לא אחר מהסופר בול- אירוע שהפך כבר ממזמן ליום חג ביבשת.

את היום חגגנו גם אנחנו בסופר-חן – יום הספורט המסורתי של השבט שכלל פיקניק משפחתות בשעות הבוקר כך שכל משפחות וחניכי השבט יספיקו להשתתף בחגיגה ולצפות במשחק.

במהלך היום כל שכבת גיל הגיעה לבושה בצבע אחר, יחד עם אווירה והמון מורל התחרו השכבות אחת בשנייה מלווים ברוח ספורטיבית ואנרגיות טובות.
משפחות השבט הגיעו לפיקניק משפחות ונהנו מהשמש, מהמוזיקה הישראלית ומהבוקר המשפחתי במרכז הקהילתי שפר של ה-IAC.

הבוקר נפתח במסדר שבטי מלא במורלים של כלל השכבות, המשיך לתחרויות בתחנות שונות כמו משיכה בחבל, כדורגל ומירוץ שקים. 
לאחר תחלופת התחנות עשינו הרקדה שבטית שבסיומה התקיים טקס הכרזת זוכים שהיה לאורו וברוחו של קובי בראיינט ז"ל שהיה מודל ודמות להערצה עבור חלק גדול מחניכי השבט.

בטקס הורגש הרצון של כלל חניכי השבט לנצח ביום הספורט וכמו כן הורגשה ההתאמצות של כולם במהלך כלל התחרויות לאורך היום. הטקס הסתיים בשירת ההמנון הלאומי- התקווה שכמו בכל יום פעילות סוגרת את הפעילות השבטית ומזכירה לכולנו את המכנה המשותף והחזק של כלל חניכי השבט.
היום התנהל בהובלתם של השכבה הבוגרת של השבט (כיתות י'-יב') ששפטו בתחנות, ליוו את החניכים ושימשו דוגמא לרוח ספורטיבית.
תודה להורים, לחניכים, לשכבה הבוגרת של השבט, למרכזים הצעירים ולמזג האוויר שאיפשרו לנו להעביר את היום בצורה חווייתית וכיפית!

ביום ראשון שעבר חגגנו בשבט פעולת ט"ו בשבט מהנה באווירת החג.
כשהתאריכים מדוברים ונזכרים בעיקר במספרים, קל לשכוח ולהחמיץ את חג ט"ו בשבט, החג לאילנות. בפעולה עשינו יחד את מנהגי החג כל קבוצת גיל לפי הפעילות המתאימה והמעניינת עבורם.

החניכים הקטנים של השבט (ב'-ה') הגיעו לפעולה יצירתית בה הכינו במהלכה ראש דשא, נהנו מפירות יבשים וקישטו יחד אדנית קטנה אותה מילאו באדמה וזרעי פרחים שעוד יצמחו ויגדלו להיות יפיפיים.

החניכים היותר גדולים בשבט (ו'-ט') נהנו גם הם מפירות יבשים ושתלו בעצמם במהלך הפעולה שתילים ופרחים ברחבי IAC שמוסיפים צבע שמח למקום.
לחיי עוד פעילויות שיא שמציינות את המועדים והאירועים שמתרחשים.
כיף לראות את ההירתמות של חניכי והורי השבט, את שיתוף הפעולה והרצון שיהיה כיף בפעולות השונות.

מחכים לראות אתכם בפעילות הבאה! 

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

אירועים

לילה שכולו אהבה

Published

on

ביום חמישי האחרון יותר מ-500 בליינים ישראלים את ליל האהבה מעל 500 איש במועדון לג'רדין בהוליווד בהפקה של ליאור גוב וצוות lg enterprises.

באחד המועדונים היפים ביותר בהוליווד, מתחת לאור הירח, רוב הבליינים התלבשו באדום לבן במסיבה שכולה אהבה. בכניסה חולקו ורדים אדומים לכל בנות ישראל והמועדון כולו קושט בצבעי אהבה. השולחנות היו מלאים במתנות בצורת לבבות, אורות צבעוניים, בלונים ובובות.

הדיג'ייז עלו זו אחר זה עם המוזיקה: התחילה דיג'יי נטלי, אחריה עלו דיג'יי נירו ודיג'יי יוצי ודיג'יי אסי וידל נעל את הערב.

גוב הודה לכל המשתתפים ומזמין את כולם למסיבה הבאה ב13.4 מסיבת פורים המרכזית של הקהילה במועדון הלור הנוצץ. מעל 2000 בליינים צפויים להגיע! להזמנות צלצלו לטל':818-2621100 או www.israeli-parties.com.

המשך לקרוא

חדשות ואקטואליה

ארה"ב: תנועת הצופים בהליך פשיטת רגל

Published

on

אלפי גברים טוענים שעברו התעללות מינית בתנועה שהצמיחה פוליטיקאים ואסטרונאוטים. כעת היא מתמודדת עם תביעות לפיצויים

תנועת הצופים בארצות הברית הכריזה השבוע כי הגישה בקשה להפעלת פרק 11 בחוק פשיטות הרגל האמריקנאי, על רקע שלל תביעות שהוגשו נגדה בגין טענות להתעללות מינית בילדים. הטענות נוגעות לאלפי מקרים שאירעו בעשרות השנים האחרונות. הבקשה היא רגע דרמטי וכואב בתולדות הארגון, שבמשך דורות היה מעמודי התווך של החיים האזרחיים האמריקאיים ושהכשיר מנהיגים לעתיד, בהם פוליטיקאים, אנשי עסקים ואסטרונאוטים.

על-ידי הפנייה לבית המשפט לפשיטות רגל יכולה תנועת הצופים להביא להשהיה של התביעות, אולם בסופו של דבר ייתכן שתיאלץ למכור חלק מנכסיה הרבים, בהם מתחמי פעילות ומסלולי טיולים, כדי לגייס כסף לפיצוי הנפגעים. הליך פשיטת הרגל בא בתקופה שבה מתמודדת תנועת הצופים האמריקנית עם שלל בעיות, בין השאר ירידה במספר החברים בה. אם בימי השיא של שנות ה-70 היו בארגון יותר מארבעה מיליון חברים, במרוצת השנים ירד המספר לפחות משני מיליון. בניסיון להתמודד עם ההתמעטות הזו החליט הארגון לקבל לשורותיו גם ילדות.

המשך לקרוא

לוס אנג'לס

המאבק באנטישמיות הגיע למרכז שפר

Published

on

בכירי ה-LAPD ונציגי עירייית לוס אנג'לס הגיעו לדיון על דרכים למיגור התופעה

מי שהזדמן אל מרכז שפר ביום חמישי האחרון בוודאי הופתע לראות את ה"פשיטה" של כוחות הביטחון, ניידות משטרה ושוטרים במדים אל המתחם. המרכז הקהילתי בוודלנד הילס אירח כנס תחת הכותרת LAPD community security meeting: כיצד הקהילה יכולה לעבוד יחד עם המשטרה וכוחות הביטחון המקומיים על שיתופי פעולה בתחומי הביטחון ושמירת שלום הציבור. 

בערב התקיים דיון עם בכירים במשטרה ונבחרי ציבור בנושא המלחמה באנטישמיות, איך להתמודד עם הדאגות שעולות בעקבות החמרת פשאי שנאה אנטישמיים באזורנו וכיצד המשטרה פועלת למניעת פעולות אלו.

בין הנוכחים: חברי מועצת העיר בוב בלומינגפלד, פול קורץ וג'ון לי; מייקל מור, מפקד משטרת לוס אנג'לס (LAPD), חורחה רודריגז, סגן מפקד המשטרה בוואלי ובכירים נוספים במשטרה המקומית. מהצד הישראלי: הקונסול הכללי הלל ניומן; גיא בכר, יו"ר דירקטוריון ה-IAC בלוס אנג'לס, שון אבן חיים, עודד קרשינסקי ויוסי רבינוביץ'.   את הערב הינחתה ג'סיקה ברזני, מנהלת תוכנית IAC ACT בלוס אנג'לס. 

מפקד משטרת לוס אנג׳לס הזכיר בדבריו כי בביקורו בישראל התוודע לעובדה כי בישראל הקהילה מתנדבת, משלבת ומתגברת את כוחות ההצלה והביטחון. על סמך המודל הזה הוקמה יחידה התנדבותית גם בתוך משטרת לוס אנג׳לס.

נדב בנאי, מנהל הפעילות האזורית בלוס אנג'לס, סיכם: "באמצעות  תוכניותיו השונות והמובילים הקהילתיים שלו, ה-IAC פועל בכל החזיתות במלחמה נגד האנטישמיות. התאחדנו במרכז הקהילתי שלנו לשמוע כיצד המשטרה, נבחרי הציבור והארגון פועלים למיגור פשעי השנאה והאנטישמיות בקהילה היהודית".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות