Connect with us

לוס אנג'לס

יום ספורט וט"ו בשבט בשבט חן

Published

on

מותו הטראגי של קובי בראיינט – מושא הערצה של רבים מחניכי ומדריכי השבט – צויין בסופר-חן, יום הספורט המסורתי לכבוד הסופרבול

איזה כיף לכתוב ולשתף במה שקורה אצלנו בשבט חן: בשבועות האחרונים הפעולות בשבט היו פעולות שיא, מיוחדות ומותאמות לאירועים והחגים שהקיפו אותנו.
נתחיל לפני שבועיים שהיה לא אחר מהסופר בול- אירוע שהפך כבר ממזמן ליום חג ביבשת.

את היום חגגנו גם אנחנו בסופר-חן – יום הספורט המסורתי של השבט שכלל פיקניק משפחתות בשעות הבוקר כך שכל משפחות וחניכי השבט יספיקו להשתתף בחגיגה ולצפות במשחק.

במהלך היום כל שכבת גיל הגיעה לבושה בצבע אחר, יחד עם אווירה והמון מורל התחרו השכבות אחת בשנייה מלווים ברוח ספורטיבית ואנרגיות טובות.
משפחות השבט הגיעו לפיקניק משפחות ונהנו מהשמש, מהמוזיקה הישראלית ומהבוקר המשפחתי במרכז הקהילתי שפר של ה-IAC.

הבוקר נפתח במסדר שבטי מלא במורלים של כלל השכבות, המשיך לתחרויות בתחנות שונות כמו משיכה בחבל, כדורגל ומירוץ שקים. 
לאחר תחלופת התחנות עשינו הרקדה שבטית שבסיומה התקיים טקס הכרזת זוכים שהיה לאורו וברוחו של קובי בראיינט ז"ל שהיה מודל ודמות להערצה עבור חלק גדול מחניכי השבט.

בטקס הורגש הרצון של כלל חניכי השבט לנצח ביום הספורט וכמו כן הורגשה ההתאמצות של כולם במהלך כלל התחרויות לאורך היום. הטקס הסתיים בשירת ההמנון הלאומי- התקווה שכמו בכל יום פעילות סוגרת את הפעילות השבטית ומזכירה לכולנו את המכנה המשותף והחזק של כלל חניכי השבט.
היום התנהל בהובלתם של השכבה הבוגרת של השבט (כיתות י'-יב') ששפטו בתחנות, ליוו את החניכים ושימשו דוגמא לרוח ספורטיבית.
תודה להורים, לחניכים, לשכבה הבוגרת של השבט, למרכזים הצעירים ולמזג האוויר שאיפשרו לנו להעביר את היום בצורה חווייתית וכיפית!

ביום ראשון שעבר חגגנו בשבט פעולת ט"ו בשבט מהנה באווירת החג.
כשהתאריכים מדוברים ונזכרים בעיקר במספרים, קל לשכוח ולהחמיץ את חג ט"ו בשבט, החג לאילנות. בפעולה עשינו יחד את מנהגי החג כל קבוצת גיל לפי הפעילות המתאימה והמעניינת עבורם.

החניכים הקטנים של השבט (ב'-ה') הגיעו לפעולה יצירתית בה הכינו במהלכה ראש דשא, נהנו מפירות יבשים וקישטו יחד אדנית קטנה אותה מילאו באדמה וזרעי פרחים שעוד יצמחו ויגדלו להיות יפיפיים.

החניכים היותר גדולים בשבט (ו'-ט') נהנו גם הם מפירות יבשים ושתלו בעצמם במהלך הפעולה שתילים ופרחים ברחבי IAC שמוסיפים צבע שמח למקום.
לחיי עוד פעילויות שיא שמציינות את המועדים והאירועים שמתרחשים.
כיף לראות את ההירתמות של חניכי והורי השבט, את שיתוף הפעולה והרצון שיהיה כיף בפעולות השונות.

מחכים לראות אתכם בפעילות הבאה! 

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

לוס אנג'לס

IsraAid: מתנדבים לסייע לנזקקים בבויל הייטס עם הקונכ"ל הלל ניומן

Published

on

הקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס ודרום מערב ארה"ב, הלל ניומן, הצטרף השבוע למתנדבי עמותת ישראייד (IsrAid)במרכז ההפצה שלהם בלוס אנג'לס, הממוקם בשכונת בויל הייטס במזרח העיר. במרכז המתנדבים אורזים ומפיצים אספקת מזון והקלה לקהילות הפגיעות ביותר; במיוחד קשישים וחסרי בית.

IsraAid הוא ארגון הומניטרי שמרכזוב ישראל המספק סיוע לנפגעי אסונות ברחבי העולם. חלק ממרכזי ההפצה בארצות הברית נמצאים בלוס אנג'לס, סן דייגו, מחוז אורנג ', סנטה ברברה, סן פרנסיסקו וניו ג'רזי. המרכזים הוקמו בתגובה ל- COVID-19.

במהלך חודש הפעילות הראשון, מעל מאה אלף אמריקאים זכו לקבל מזון ואספקה נחוצה ממרכזי ישראייד.

לדברי הקונסול הכללי ניומן, "התנדבתי באחד ממרכזי ההפצה של ישראייד כדי לעזור באריזת ושינוע 3,000 החבילות שיוצאות מדי יום לאנשים הזקוקים. אני מברך על הפעילות הזו ועל ההשפעה החברתית העצומה שיש לה על הקהילות שהיא משרתת. מדינת ישראל מצדיעה למתנדבים התורמים את זמנם כדי לעזור לאחרים ואני מעודד את כל מי שמסוגל להתנדב לסייע במאמץ חשוב זה או בכל פעילות אחרת לסייע לנזקקים".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות