fbpx
Connect with us

Featured

טרגדיה מקומית: יזם ישראלי בן 38 מוודלנד הילס נהרג בהתרסקות מטוס ססנה באזור מולהלנד דרייב 

Published

on

הטייס שנהרג בהתרסקות מטוס הססנה החד-מנועי באזור בוורלי קרסט בסוף השבוע זוהה ביום שני כישראלי מוודלנד הילס. אלון אינדיצקי, בן 38, נהרג בהתרסקות שאירעה בסביבות השעה 8:10 בערב יום שבת ליד בלוק 3000 של בוורלי גלן סירקל ומולהלנד דרייב. לפי פרופיל הלינקאדין שלו, אינדיצקי הוא בוגר המכללה לניהול בישראל ובוגר אוניברסיטת ברקלי בקליפורניה בהנדסה וניהול. הוא מוגדר בפרופיל כ-E-Commerce Entrepreneur, Real Estate & PropTech Investor.

בקרי תעבורה פדרליים ביקשו ממחלקת הכבאות של לוס אנג'לס "לבדוק חלק גדול של שטח הררי ליד סטון קניון רואד ו-Mulholland Drive", מזרחית לכביש המהיר 405, לאחר שאיבדו את קשר המכ"ם עם המטוס. פקידי כיבוי האש אמרו בתחילה כי המטוס טס בין נמלי התעופה סנטה מוניקה ו-ואן נייס, אך מאוחר יותרהתגלה שהטיסה הייתה במקורה מאזור פאלם ספרינגס ואלון התכוון לנחות בשדרה התעופה בקמרילו, אך הטייס סטה לכיון נמל התעופה ואן נויס והתרסק זמן קצר לאחר מכן.

"לא היו שיחות 9-1-1 שדיווחו על מראות או קולות כלשהם", על פי מכבי האש. "מסוקים וצוותי קרקע של LAFD חיפשו את האזור הגדול עטוף הערפל במשך כמעט שעה לפני שמסוק LAFD איתר אות ממצב חירום של מטוס".

ערפל סמיך ושטח תלול האריכו את החיפוש, והפחיתו את הראות לכ-50 רגל, אמרו עדים. הצוותים דיווחו לבסוף על מציאת המטוס בשעה 11:30 ביום שבת. "החיפוש הבלתי נלאה של צוותי הקרקע של LAFD איתר את המטוס החד-מנועי על צלע גבעה תלולה הכוללת מיכל מים גדול  מעל בית בגוש 3000 של בוורלי גלן סירקל" אמר דובר LAFD בריאן האמפרי. "צוותי ה-LAFD גילו אדם אחד מת בזירה. לא היו אנשים נוספים על הסיפון".

בקרי התנועה האווירית הפדרלית של מינהל התעופה הפדרלי בנמלי התעופה הבינלאומיים ואן נייס, בורבנק ולוס אנג'לס, כמו גם חיל האוויר האמריקאי וספק הטלפון הסלולרי של הטייס סייעו כולם באיתור המטוס.

Featured

מזעזע: נער בן 17 נעצר לאחר שדקר נהג אוטובוס בוודלנד הילס; הנהג הובהל לבית החולים במצב אנוש

Published

on

לוס אנג'לס – נהג אוטובוס מטרו נלחם על חייו לאחר שנדקר מספר פעמים בשכונת וודלנד הילס בלוס אנג'לס ביום רביעי בלילה. החשוד, נער בן 17, נעצר ביום חמישי אחר הצהריים, לדברי מפקד משטרת לוס אנג'לס מישל מור.

המתקפה האכזרית אירעה בסביבות השעה 5:00 אחה"צ. ליד הצומת של רחוב ארווין וטופנגה קניון.  גורמים רשמיים אמרו כי ברגע שהחשוד עלה לאוטובוס, הוא נקלע לוויכוח עם הנהג. החשוד והנהג יצאו מהרכב תוך כדי הוויכוח. זמן קצר לאחר מכן שלף החשוד סכין ודקר את הנהג מספר פעמים בחזהו ובגבו.

"בשלב זה אנו מבינים שהנהג הגיע עם אוטובוס מתפקד במלואו; שהאדם שאנו מאמינים שאחראי לפיגוע עלה, נוצרה מחלוקת כלשהי. הם יצאו מהרכב ושהם בחוץ הנהג פשוט הותקף באכזריות", אמר מור. לאחר מכן, החשוד בנער נמלט ברגל ליד שדרת אוונסמות'.

LAPD פרסמה תמונות של החשוד, שלדברי הצ'יף מור סייע להפיק טיפים מהקהילה. הנער נעצר כ-22 שעות לאחר התרחשות הפשע. הוא נעצר בביתו והועמד לדין בגין ניסיון רצח. שמו לא יפורסם מאחר והוא קטין. מכבי האש של לוס אנג'לס העבירו את נהג האוטובוס לבית החולים והוא במצב קשה אך יציב.

יו"ר מועצת המטרו, ארה נג'ריאן, אומר שהוא מיהר לבית החולים כדי לבלות עם משפחתו של הנהג ולעקוב אחר מצבו הרפואי של הנהג. "הוא עבר ניתוח לב. הוא עבר ניתוח בטן והלב שלו עצר למספר דקות במהלך ההליכים", אמר נג'ריאן. לדבריו, הנהגים נמצאים לעתים קרובות על הכוונת של כל מיני התקפות. מספרי המטרו מראים ש-158 תקיפות התרחשו רק בשנה שעברה.

"יש מקרים שבהם אנשים כועסים הם זורקים עליך דברים. הם זורקים נוזלים. אני יודע שזרקו עליהם שתן… צואה זרקו עליהם… אוכל זרקו עליהם".

ההתקפה הזו מגיעה יומיים בלבד לאחר שהמפקחת של מחוז לוס אנג'לס, ג'ניס האן, קראה ל"בחינה מלאה" של פרוטוקולי אבטחה על אוטובוסים ורכבות מטרו בעקבות התקפה על רכבת מטרו בלונג ביץ'. "יש לנו חוזי אכיפת חוק בהיקף של מיליוני דולרים, אבטחת מטרו ו-300 שגרירי מטרו שנשכרו לנסוע באוטובוסים וברכבות שלנו", אמרה האן בהצהרה ביום שני.

עכשיו יש דיבורים על הקמת משטרת מטרו. הרעיון עלה במרץ ונג'ריאן אומר שמחקר היתכנות מתבצע. הם מצפים לדיווח בישיבת הדירקטוריון שלהם בחודש הבא על היתכנותם של קצינים נושאי נשק. "חלקם יהיו חמושים; רבים יהיו לא חמושים אבל הם יהיו לבושים במדים", הוסיף נג'ריאן.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured4 שבועות ago

טרגדיה מקומית: יזם ישראלי בן 38 מוודלנד הילס נהרג בהתרסקות מטוס ססנה באזור מולהלנד דרייב 

קהילהשבוע 1 ago

לאס‭ ‬וגאס: ‬200 משתתפות‭ ‬מרחבי‭ ‬ארה‭"‬ב‭ ‬בטורניר‭ ‬מאמאנט‭, ‬בו‭ ‬הצטיינו‭ ‬הקבוצות‭ ‬מלוס‭ ‬אנג‭'‬לס

Featuredשבוע 1 ago

מיאמי וייס: "נתתי לכם את רמת הגולן" התגאה טראמפ בפני קבוצת ישראלים שפגש במגרש גולף בפלורידה

Featured2 שבועות ago

ניסיון שוד אלים באמצע היום: השודדים פתחו באש לעבר תכשיטן שנהג בבנטלי בשרמן אוקס

Featured4 שבועות ago

מחקר ענק של המחלקה לקשר עם ישראלים בתפוצות: כמחצית מהישראלים שחיים בחו"ל לא יחזרו לארץ לעולם – אבל מעוניינים שילדיהם ישרתו בצה"ל

קהילה2 שבועות ago

עו"ד או Paralegal?

Featuredשבוע 1 ago

הוקרה לגל גדות בחגיגת יום העצמאות בסבן תיאטר: "ישראל היא הלב והבית שלי" אמרה בהתרגשות

קהילה3 שבועות ago

יום‭ ‬העצמאות‭ ‬ה‭-‬75‭: ‬נשות‭ ‬לוס‭ ‬אנג‭'‬לס‭ ‬חגגו בבית‭ ‬משפחת‭ ‬זמיר‭ ‬בבוורלי‭ ‬הילס

כתבות שבועיות