Connect with us

חדשות

טרגדיה: המשפחה עלתה לארץ הכלבה נדרסה למוות בנתב"ג

Published

on

סיפורה המרגש של משפחת סקאל, שעלתה לארץ ממקסיקו ביום חמישי האחרון, הסתיים בשברון לב לא צפוי. המשפחה תהתכוננה לקראת העלייה לישראל זמן רב. הזוג סקאל יחד עם ילדיהם דניאל (16), מישל (14), ניקול (10) ונלה, כלבתם האהובה, השלימו את כל הסידורים לקראת העלייה. המשפחה עלתה על הטיסה עם כרטיסים לכיוון אחד. נלה הועלתה גם היא לבטן המטוס בתוך כלוב. לאחר טיסה ארוכה, קיבלו בני המשפחה תעודת עולים מעובדי משרד העלייה והקליטה בנתב"ג ומשם נסעו היישר למלונית בידוד. על פי הנהלים, המשפחה לא יכלה לקחת איתה למלונית הבידוד את הכלבה נלה. לכן, נמצא פתרון שחבר של המשפחה יבוא לנתב"ג כדי לקחת את הכלבה וישמור עליה עד תום תקופת הבידוד. החבר הגיע לטרמינל 1 – וקיבל לידיו את הכלוב ובו נלה.  אלא שאז התכניות השתבשו – דלת הכלוב נפתחה ונלה, שהייתה נרגשת מאוד, אחרי טיסה ארוכה, פרידה מהמשפחה שלה והגעה למקום לא מוכר – קפצה מהכלוב, ברחה ונעלמה. כל מי שהיה באזור התגייס לחפש אחריה באזור. למרבה הצער היא נמצאה שרועה על הכביש ללא רוח חיים – אחרי שנדרסה. 

Featured

מצב חירום בווסט הוליווד: שוטרי LAPD על סוסים יאבטחו את שדרת מלרוז

זאת לאחר שתושבים מקומיים ובעלי עסקים הביעו דאגה ותסכול מעליית הפשיעה באזור * הוגשו כתבי אישום בפשע שנאה כלפי שניים מהמעורבים בתקרית האנטישמית בפיירפקס

Published

on

משטרת לוס אנג'לס  הגדילה בצורה משמעותית את נוכחותה בשדרות מלרוז בעקבות שורה של מקרי שוד מזוין שהתרחשו באזור בשבועות האחרונים.

LAPD מתכננת להציף את רובע האופנה והקניות הפופולרי בסיורים נוספים ברגליים, יחד עם שוטרים על סוסים – צעד שמטרתו להפחיד פושעים פוטנציאליים.

תושבים ותיקים ובעלי עסקים באזור מקווים שזה יהיה מספיק כדי לעצור את גל מעשי השוד והביזה: "אני חי כאן למעלה מ -30 שנה, ומעולם לא ראיתי את המצב כל כך גרוע", אמר לערוץ 7 רונלד אשפורד, המקווה שהסיורים הנוספים ירתיעו את הפשיעה.

לתושבים המתוסכלים הייתה ההזדמנות להביע את דאגתם מפני שורת מעשי השוד האחרונה במהלך פגישת עירייה וירטואלית בהנחיית ה- LAPD ביום רביעי בערב.

תושבים מקומיים ובעלי עסקים אומרים כי הם מודאגים יותר ויותר מהעלייה בפשיעה החצופה באזור.

סרטוני מעקב הנציחו כמה מהאירועים, כשבמפורסם שבהם מתחילת החודש נראו שודדים מכוונים אקדח לעבר שלושה סועדים בבית קפה במלרוז לפני שנמלטו עם ארנקים, טלפונים ושקי ות הקניות של הקורבנות.

"מי כאן יהודי?" שני חשודים פרו-פלסטינים יואשמו 

בפשע שנאה בעקבות התקרית האלימה בפיירפקס

שני גברים, תושבי דרום קליפורניה, שנעצרו בחודש מאי בגין מעורבותם בתקרית אלימה מחוץ למסעדת סושי בבוורלי גרוב, הואשמו כל אחד בתקיפה ובפשע השנאה.

חאווייר פבון (30) וסאמר ג'יילוסי (36) מואשמים כי הם חלק מקבוצה של שמונה גברים שתקפו כמה גברים יהודים שסעדו במסעדת "סושי פומי" בשדרות לה סינגה ב-18 במאי. ג'יילוסי נחשב ל"חשוד העיקרי "בתקיפה, שהתרחשה לאחר מחאה פרו פלסטינית בסמוך.

התוקפים  יצאו מתוך רכב שעלי התנוסס דגל פלסטין, ולפי הדיווחים, אחד מהם שאל "מי כאן יהודי?" לפני שבעט, חבטה וזרק בקבוקים לעבר הסועדים; לפחות קורבן אחד טוען שהוא רוסס בחומר כימי ונאלץ להתפנות לבית החולים. האירוע נתפס במצלמת הסלולר ועדים סיפרו ללוס אנג'לס טיימס כי התוקפים קראו "מוות ליהודים" ו"פלסטין החופשית".

"פשע שנאה הוא פשע נגד כולנו", אמר התובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס, ג'ורג גאסקון, "המשרד שלי מחויב לעשות כל שביכולתנו כדי להפוך את מחוז לוס אנג'לס למקום בו המגוון האנושי שלנו מאומץ ומוגן".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות