Connect with us

latest

חוגים וסדנאות במת״י בחודשי הקיץ

Published

on

ריקודי עם למתחילים מהצעד הראשון עם ג׳יימס: ימי רביעי בשעה 11:00 בבוקר. במרכז הקהילתי שפר. ריקודי עם לילדים בהדרכת ליאור חייקין: ימי שני: גילאי5-8 בשעה 5:00-5:45 בערב וגילאי 9 ומעלה -5:45-6:40 בערב.

הרקדה שבועית עם שגיא עזרן: מסיבת ריקודי עם שבועית בימי חמישי מהשעה 8:00

בערב ועד אחרון הרוקדים.  –
Dance Revolution Studios 6626 Valjean Ave. Van Nuys
חוג ריקודי עם למתחילים עם שגיא עזרן: ימי שני בשעה 7:30 בערב ועד אחרון הרוקדים במרכז מת״י.

מועדון הבייבי יוגה עם ענת פיל-גולן: ימי שלישי בשעה 10:00 : לפרטים נוספים – ענת 818-584-5631

 

שחמט לילדים עם ליאור לוי: מבוא לשחמט – בחודשי הקיץ יתקיימו שני מחזורים: לפרטים נוספים – ליאור לוי 917-415-4551
דיאלוג – בית הספר לשפות של מת״י: אולפן בעברית בקיץ – מחודש יולי בימי שני בשעה 7:15במרכז מת״י. לפרטים נוספים – 805-300-3372 – מירי. מועדון הספר הטוב בהנחיית דבורה שטיינהארט – לפרטים ותאריך המפגש הבא, אנא צרו קשר עם המשרד.
מועדון ״צעירים בנפש״ בוואלי: הפעילות נמשכת בחודשי הקיץ. טיול מאורגן ב- 12לאוגוסט – פרטים בהמשך. לפרטים נוספים: 818-456-8527

Featured

גם הוליווד מתקפלת: הסדרות המשטרתיות L.A.'s Finest ו-COPS הורדו מלוח השידורים

Published

on

By

ההפגנות ההמוניות נגד אלימות משטרתית נכנסות לשבוע השלישי שלהן וחברי מועצות ערים ברחבי ארה"ב קוראות לשנות את חוקי אכיפת החוק המקומית. במקביל, חלק מרשתות הטלוויזיה ואולפנים בהוליווד החליטו כי הצופים אולי איבדו את התיאבון לצפייה סדרות המציגים שוטרים באור חיובי. 

העונה השנייה של סדרת L.A.'s Finest של סוני הייתה אמורה להיות מוקרנת בשידור בכורה ב- Spectrum ביום שני, אך כעת תצא לאוויר מאוחר יותר השנה, כך מדווח אתר Deadline. העונה הראשונה של סדרת ההמשך "בד בויז", בכיכובם של גבריאל יוניון וג'סיקה אלבה, שהייתה פופולרית דיה בכך שפוקס רכשה זכויות שידור בחודש שעבר, גם היא עומדת כיום בסימן שאלה.

גם  העונה החדשה של התוכנית הפופולרית ביותר –  Live PD  בערוץ A&E  הורדה בסוף השבוע שעבר והוחלפה בשידורים חוזרים של Live Rescue, העוקב אחר כבאים ועובדי שירותי חירום במקום המשטרה. "מתוך כבוד למשפחותיהם של ג'ורג פלויד ואחרים שאיבדו את חייהם, בהתייעצות עם המחלקות שאנו עוקבים אחריהם, ובשיקול לביטחונם של כל המעורבים, קיבלנו את ההחלטה לא לשדר את Live PD בסוף השבוע הזה,"  נמסר מרשת A&E.

גם הסדרה "cops" הורדה השבוע מלוח השידורים של אולפני פאראמונט "ואין לנו שום תוכניות עדכניות או עתידיות להחזרתה", מסר דובר רשת Paramount בהצהרה ל- Deadline. 

"cops  הועלתה לראשונה בפוקס בשנת 1989 ושודרה במשך 25 עונות. התוכנית קמה לתחייה בשנת 2013 כאשר ספייק TV הזמינה פרקים חדשים. במקביל רשת HBO הסירה מרשימת הסרטים שלה את הסרט זוכה האוסקר משנת 1939 "חלף עם הרוח" בכיכובם של וויוויאן לי וקלארק גייבל שעוסק בתקופת מלחמת האזרחים בארה"ב על רקע סוגיית ביטול העבדות.

ועוד: ברחבי ארה"ב פסלים של כריסטופר קולומבוס – מגלה אמריקה, חוללו, נהרסו ונערפו  בטענה שמדובר באדם שביצע פשעים נגד האנושות כלפי האוכלוסייה הילידית ברחבי אמריקה. בערים בדרום ארה"ב החלו להסיר פסלים פומביים של מנהיגי "הקונפדרציה" – ברית מדינות הדרום, שתמכה בהמשך העבדות במלחמת האזרחים האמריקאית במאה ה-19; במסגרת זו, החליטו הרשויות בריצ'מונד, וירג'יניה, להסיר את פסלו העצום (משקלו 12 טון) של הגנרל רוברט א. לי, מפקד צבא הקונפדרציה, שהוקם ב-1890, עשרות שנים לאחר תום מלחמת האזרחים. המושל המקומי הצהיר: "לא נטיף יותר לגרסה לא נכונה של ההיסטוריה. הפסל ניצב כאן זמן רב. זו הייתה טעות להציב אותו אז, וזו טעות לשמור אותו היום".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות