fbpx
Connect with us

Featured

"התאבדות פוטנציאלית": שחקנית הפורנו בת ה-31 נמצאה מתה במכוניתה בוואלי; סבלה מסרטן ומדיכאון

Published

on

שחקנית הפורנו דליה סקיי, בעלת וותק של עשר שנים בתחום, נמצאה מתה ב-30 ביוני באזור דבונשיר שבעמק סן פרננדו, כך אישרה השבוע במשטרת לוס אנג'לס. היא הייתה קצת יותר מחודש מיום הולדתה ה-32.

על פי בלש LAPD, דייב פיטק, סקיי התגלה ברכב עם פצע ירי קטלני בסביבות השעה 8:00 בערב, והתיק נחקר כ"התאבדות פוטנציאלית ", גורמים במשטרה ממתינים לתוצאות הנתיחה של ה"קורונר" של מחוז לוס אנג'לס. 

 כאמור, עדיין לא תועדה שום גורם מוות רשמי, אך פטאק אמר כי סיבת התאבדות היא "מה שהחקירה נוטה אליה, ואין שום הוכחה כרגע שיש סיבה אחרת למותה."

האנס, הבעלים של סרטי JHP שהפיק יחד את חלון הראווה של כוכב Sky של שנת 2020, אמר כי לאחרונה סקיי סבלה  מדיכאון בשל מאבקה בסרטן השד הגרורתי בשלב הרביעי, עליו פרסמה ברשתות החברתיות ושאיתו היא התמודדה כבר כמה שנים. "במהלך השנה האחרונה שלה דיברתי איתה כמה פעמים על החיים. זו לא הייתה 'נסיעה קלה' עבורה," אמר האנס ל- AVN. "זה ייקח הרבה זמן להתגבר, אם זה בכלל אפשרי. דליה סקיי, נשמה יפה שלך, חברה מצחיקה, מסובכת וחמת-לב! אני הולך להתגעגע אליך כל כך."

סקיי נכנסה לתחום הפורנו בשנת 2010 בשם ביילי בלו, אך שינתה אותו בשנת 2014 לאחר שחברת ביגוד שסימנה את שמה המקורי שלחה לה צו הפסק.  על פי מאגר הסרטים למבוגרים באינטרנט, Sky התייצבה איפשהו בסביבות 600 סרטים במהלך הקריירה שלה.

כמה מתאריה הבולטים ביותר כוללים את אמני השנה האלגנטיים של 2015, "רוקו ספרדי / הרוקו של אנג'ל מגיע לאמריקה" (2013), "אחיות האנרכיה של מגרש המשחקים הדיגיטלי" (2014), "This Ain't Terminator XXX" של אקסל בראון (סרטון Hustler, 2013) ו- "Outland 1 & 2" של סרטי הרמוניה (2016, 2017).

Featured

עוד מכה לעסקים בקליפורניה: חוק חדש יחייב את המעסיק לחשוף כמה העובדים האחרים מרוויחים 

Published

on

מושל קליפורניה גאווין ניוסום חתם השבוע על חוק חדש המחייב מעסיקים בקליפורניה לפרסם טווחי שכר עבור פרסום משרות "במאמץ לצמצם את הפער בין המינים והגזעים".

לפי SB-1162, מעסיקים עם 15 עובדים או יותר יידרשו לכלול טווחי שכר בפרסומי משרות, ואלה עם 100 עובדים או קבלנים או יותר יצטרכו לדווח על תעריפי שכר חציוניים וממוצעים לפי קטגוריית עבודה ו"כל שילוב של גזע , אתניות ומין."

"לקליפורניה יש את חוקי שוויון השכר החזקים ביותר במדינה, אבל אנחנו לא מוותרים על משימתנו כדי להבטיח שכל הנשים במדינתנו יקבלו את התשלום המגיע להן ויקבלו יחס שווה בכל תחומי החיים", אמר ניוסום. "הצעדים הללו מביאים לשקיפות חדשה להתמודדות עם פערי שכר, להפסיק את התמחור המפלה של מוצרים על בסיס מגדר ולהרחיב את התמיכה בנפגעי התעללות ותקיפה. אני מודה לוועדת הנשים המחוקקת על המנהיגות והשותפות שלהן בבניית קליפורניה שוויונית יותר לכולם".

בנוסף לדרישת טווחי שכר, החוק החדש אומר שמעסיקים בכל הגדלים צריכים לספק את טווח השכר לעובד עבור התפקיד שהם ממלאים אם הם מבקשים זאת. משמעות הדבר היא שהעובדים הקיימים יכולים לבדוק היכן המשכורת שלהם ממוקמת בטבלת השכר בחברה שלהם, להעלות חוסר עקביות בשכר ולנהל משא ומתן או לבקש התאמה.

מושל קליפורניה גם אישר את חוק איגוד העובדים החקלאי. החוק יחייב חברות עם 100 עובדים או יותר שנשכרים דרך סוכנויות כוח אדם של צד שלישי להגיש דוחות נתוני שכר לסוכנות לזכויות האזרח של קליפורניה עבור אותם עובדים, בחלוקה לפי מגדר, גזע ומוצא אתני.

מבחינה לאומית, לשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית מעריכה שנשים מרוויחות 82 סנט על כל דולר שמרוויח גבר, והפער מתרחב עבור נשים רבות ממגזרים לא לבנים.

בקליפורניה משלמים לנשים בערך 88 סנט על כל דולר שמשלמים לגבר, כשהפער גדל אצל נשים "צבעוניות". נשים במדינה מפסידות בסך הכל 87 מיליארד דולר מפערי השכר מדי שנה, על פי ארגון ״השותפות הלאומית לנשים ומשפחות״.

החוק יכנס לתוקף ב-2023.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות