Connect with us

Featured

"התאבדות פוטנציאלית": שחקנית הפורנו בת ה-31 נמצאה מתה במכוניתה בוואלי; סבלה מסרטן ומדיכאון

Published

on

שחקנית הפורנו דליה סקיי, בעלת וותק של עשר שנים בתחום, נמצאה מתה ב-30 ביוני באזור דבונשיר שבעמק סן פרננדו, כך אישרה השבוע במשטרת לוס אנג'לס. היא הייתה קצת יותר מחודש מיום הולדתה ה-32.

על פי בלש LAPD, דייב פיטק, סקיי התגלה ברכב עם פצע ירי קטלני בסביבות השעה 8:00 בערב, והתיק נחקר כ"התאבדות פוטנציאלית ", גורמים במשטרה ממתינים לתוצאות הנתיחה של ה"קורונר" של מחוז לוס אנג'לס. 

 כאמור, עדיין לא תועדה שום גורם מוות רשמי, אך פטאק אמר כי סיבת התאבדות היא "מה שהחקירה נוטה אליה, ואין שום הוכחה כרגע שיש סיבה אחרת למותה."

האנס, הבעלים של סרטי JHP שהפיק יחד את חלון הראווה של כוכב Sky של שנת 2020, אמר כי לאחרונה סקיי סבלה  מדיכאון בשל מאבקה בסרטן השד הגרורתי בשלב הרביעי, עליו פרסמה ברשתות החברתיות ושאיתו היא התמודדה כבר כמה שנים. "במהלך השנה האחרונה שלה דיברתי איתה כמה פעמים על החיים. זו לא הייתה 'נסיעה קלה' עבורה," אמר האנס ל- AVN. "זה ייקח הרבה זמן להתגבר, אם זה בכלל אפשרי. דליה סקיי, נשמה יפה שלך, חברה מצחיקה, מסובכת וחמת-לב! אני הולך להתגעגע אליך כל כך."

סקיי נכנסה לתחום הפורנו בשנת 2010 בשם ביילי בלו, אך שינתה אותו בשנת 2014 לאחר שחברת ביגוד שסימנה את שמה המקורי שלחה לה צו הפסק.  על פי מאגר הסרטים למבוגרים באינטרנט, Sky התייצבה איפשהו בסביבות 600 סרטים במהלך הקריירה שלה.

כמה מתאריה הבולטים ביותר כוללים את אמני השנה האלגנטיים של 2015, "רוקו ספרדי / הרוקו של אנג'ל מגיע לאמריקה" (2013), "אחיות האנרכיה של מגרש המשחקים הדיגיטלי" (2014), "This Ain't Terminator XXX" של אקסל בראון (סרטון Hustler, 2013) ו- "Outland 1 & 2" של סרטי הרמוניה (2016, 2017).

Featured

מחקרים: 20% מהאוכלוסייה הבוגרת בארה"ב מתנגדים לחיסונים!

93 מיליון אמריקאים שזכאים לקבל את החיסון טרם חוסנו. מתברר שיש קשר בין סרבנות חיסון להזדהות כמצביע למפלגה הרפובליקאית אבל גם על תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים

Published

on

ארה"ב מתמודדת לאחרונה עם עלייה בתחלואת הקורונה, אך נאלצת להשקיע מאמצים במאבק גם בחזית אחרת — סרבני החיסונים. כ–93 מיליון אמריקאים הזכאים לקבל את החיסון נגד הנגיף — שגבה את חייהם של יותר מ–600 אלף אזרחים במדינה — בחרו שלא להתחסן. הם נמצאים בסיכון להידבק ולפתח תסמינים קשים כתוצאה מווריאנט דלתא, וכן להדביק אנשים נוספים, כותב "הניו יורק טיימס". סקרים שנערכו בארה"ב מסייעים לעמוד על טיבם של הסרבנים, שבאופן כללי נחלקים לשתי קבוצות.

בראשונה נמצאים סרבני החיסונים האדוקים. לפי הסקרים, זו קבוצה שבה שיעור גבוה של לבנים, תושבי אזורים כפריים, נוצרים אוונגליסטים המחזיקים בעמדות פוליטיות שמרניות. החברים בקבוצה השנייה הביעו נכונות להתחסן, אך אינם ממהרים לעשות כך ומעדיפים לראות את השפעת החיסון על אחרים. לפי הסקרים קבוצה זו מגוונת יותר והחברים בה הם לרוב תושבי ערים, צעירים, שחורים, היספאנים ודמוקרטים.

עם העלייה בתחלואה, אנשי מערכת הבריאות בארה"ב מתמקדת בחיסון הקבוצה השנייה. הסקרים הראו כי חבריה הם פחות ממחצית האוכלוסייה הבוגרת הלא מחוסנת במדינה. כלומר, קבוצת הסרבנים "העקשנים" גדולה בהרבה — וחבריה מהווים כ–20% מכלל האוכלוסייה הבוגרת בארה"ב. פירוש הדבר הוא כי מבלי שאלה ישתכנעו להתחסן, ישנה עוד דרך ארוכה עד למיגור המגפה במדינה.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות