Connect with us

Featured

השמיים של ישראל נפתחים; המשך בידוד במלונית או אזיק אלקטרוני…

Published

on

הטיסות לארץ יורחבו לעד 3,000 נוסעים ביום. החוזרים לישראל יידרשו לעבור בדיקת קורונה 72 שעות לפני הטיסה ובדיקה נוספת לאחר הנחיתה בנתב"ג

קבינט הקורונה של ממשלת ישראל אישר  מתווה שלפיו תבוטל ועדת החריגים לאישור הכניסה לישראל, ותופעל ועדה לאישור היציאה מהארץ לאזרחים שאינם מחוסנים. מי שאינם אזרחי ישראל עדיין יידרשו לקבל אישור של ועדה של משרד הפנים כדי להיכנס לארץ. בנוסף, הטיסות לארץ יורחבו לאזרחים ישראלים בלבד ולעד 3,000 איש שייכנסו לארץ ביום, כולל במעברים היבשתיים. זאת על רקע עדויות ותלונות של נוסעים ישראלים על התנהלות מפלה של ועדת החריגים במשרד התחבורה, לרוב לטובת נוסעים חרדים.

לפי המתווה, החוזרים לישראל יידרשו לעבור בדיקת קורונה 72 שעות לפני הטיסה ובדיקה נוספת לאחר הנחיתה בנתב"ג. לאחר הנחיתה, לא-מחוסנים בלבד יידרשו להיכנס לבידוד ביתי או למלונית. בישראל החלה השבוע תוכנית ניסיונית לאיזוק אלקטרוני של שבים מחו"ל, לצורך אכיפת הבידוד הביתי. לנוחתים בנתב"ג מוצע לקבל אזיק אלקטרוני כחלופה לבידוד במלונית. הפיילוט נערך בקרב 100 איש למשך עשרה ימים, כלומר לסבב בידוד אחד, ולאחריו יוחלט אם להרחיבו.

Featured

כל מה שאתם צריכים לדעת על טקס האוסקר 2021

Published

on

הלילה הגדול ביותר של הוליווד נמצא ממש מעבר לפינה. לאחר עיכוב עקב מגיפת הקורונה, טקס האוסקר 2021 יתקיים בסוף השבוע הבא, ביום ראשון, 25 באפריל.

כשאולמות הקולנוע נסגרו זמנית לאורך תקופה ארוכה למדי בשנה האחרונה, רבים מהסרטים המועמדים לאוסקר עלו לראשונה באתרי סטרימינג, כולל נטפליקס ואמזון, כדי שנוכל לצפות בנוחות מהספות שלנו. עכשיו הגיע הזמן לראות מי יזכה בגביעים הנחשקים.

האקדמיה שואפת להפוך את הצגת הפרסים "לאירוע אינטימי ואישי“ כמו בשנה שעברה, שיצולם ב- Union Station בלוס אנג‘לס, אך בנוסף יערך שידור מ- Dolby Theatre, המיקום המסורתי של טקסי האוסקר.

"זה שונה מאוד השנה", אמר מקורב למארגני הטקס למערכת CNN, וביקש לא לכלול את שמו מכיוון שהם אינם מורשים לדבר עם התקשורת, והוסיף: "יהיה קהל מצומצם מאוד.”

מפיקי האירוע מציינים כי חשוב להם לשמור על איזון בין באירוע הנוצץ לבין מה שקורה במדינה מבחינת השפעות המגיפה והמצב החברתי שהגיעה עליו אמריקה. ”הפרסים יהיו ממוקדי מסר”, הוסיף המקור.

"זה בהחלט יהיה מנותק אם לא תיהיה מודעות לשנה שעברה, שהייתה טראומטית עבור כולם. זה באמת שם זרקור על קולות האנשים שהושפעו מכך. אנחנו נפנה מקום ליצוג וביטוי לכל אלו שהושפעו ומגמות בחברה שהתעוררו בשנה האחרונה.“

בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר בטקס האוסקר של שנה שעברה, 2020. מקור: Rachel Luna/Getty Images

מפיקי האוסקר, סטיבן סודרברג, סטייסי שר וג'סי קולינס, דיברו לאחרונה על תקוותיהם מהטקס הקרוב. "זה יהיה מסובך. כל מה שאנחנו מנסים לעשות אנחנו מנסים להוביל עם רעיון יצירתי חזק. אנחנו לא רוצים שהקורונה תהיה תירוץ לא לעשות כלום מבחינת יצירתיות של הטקס. זה עדיין צריך להיות אירוע בידור מהנה", אמר סודרברג בראיון ל- LA Times.

בפעם השלישית ברציפות, לא יהיה מנחה לטקס. מגישי הפרסים בטקס צפויים לעזור במעברים בין קטע לקטע באירוע. בין המגישים הנוצצים אשר יגישו פרסים יכללו כמובן כמה מזוכי האוסקר של שנה שעברה כמו בראד פיט, חואקין פיניקס, רנה זלווגר, לורה דרן ועוד.

סלבריטאים נוספים אשר מיועדים לעלות לבמה גם כן הם האלי ברי, ריס ווית‘רספון, זנדיה, ריטה מורנו, בריאן קרנסטון, הריסון פורד ועוד שמות חמים בתעשייה.

ABC הוא השדרן הרשמי, כך שתוכלו לצפות בתוכנית בשעה 17:00 שעון מערבי, 20:00 שעון מזרחי. ניתן גם לצפות באופן מקוון ב- ABC.com ובאפליקציית ABC, כמו גם באתרי סטרימינג המציעים אפשרות של שידורים חיים כמו AT&T, , Hulu + TV Live, ו- YouTube TV.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות