fbpx
Connect with us

Featured

הצעה בעיריית לוס אנג'לס: להפוך רשמית את עיר המלאכים לעיר מקלט למהגרים לא חוקיים

Published

on

 לוס אנג'לס תהפוך ל"עיר מקלט" – האוסרת באופן רשמי על שימוש במשאבים עירוניים, רכוש או כוח אדם לאכיפת הגירה פדרלית – במסגרת חקיקה שהוצעה ביום שלישי על ידי שלושה חברי מועצת העיר.

חברי המועצה Eunisses Hernandez, Nithya Raman והוגו סוטו מרטינז הציגו את ההצעה, שהיא הצעד הראשון לקראת יצירת צו "שיעגן לצמיתות את מדיניות המקלט בחוק המוניציפלי", אמר משרדו של הרננדז.

"לוס אנג'לס היא עיר של מהגרים", אמר הרננדז בהצהרה. "כבתם של שני מהגרים מקסיקניים בעצמי, אני יודעת עד כמה ההגנות הללו חשובות ומאוחרות עבור חברי הקהילה שלנו.

"מחוות סימבוליות אינן מספיקות", הוסיפה. "מדיניות פנימית שניתן לשנות מיום ליום אינה מספיקה. התושבים חסרי התיעוד שלנו ראויים לביטחון וביטחון. עבר זמן רב ועל לוס אנג'לס לתעד לצמיתות הגנות עבור חברי הקהילה הלא מתועדים שלנו לתוך החוק העירוני".

המועצה קיבלה בעבר החלטה סמלית המכריזה על לוס אנג'לס כ"עיר מקלט", אך ההצעה שהועלתה ביום שלישי תקבע את מדיניות המקלט לחוק המוניציפאלי.

באופן ספציפי, ההצעה גם תנחה את העירייה לאסור בירור או איסוף מידע על מצב ההגירה של אדם; עיסוק בחקירה או אכיפה הקשורים למצב הגירה של אדם; מתן גישה לרשויות ההגירה לכל אזור שאינו ציבורי, לרבות בתי כלא, ללא צו חיפוש או צו מעצר תקפים; ומתן גישה למאגרי מידע עירוניים או מידע אישי של כל אדם או נתונים אחרים לרשויות ההגירה הפדרליות.

ההצעה, אם תאושר במועצה, תנחה את העירייה להתחיל בהכנת הצו.

בהצהרה, משרדו של הרננדז אמר, "היחסים הנוכחיים של העיר עם סוכנויות ההגירה הפדרליות מעוצבים על ידי הנחיה ביצועית שהוצאו על ידי ראש העיר לשעבר אריק גרסטי ומדיניות פנימית של LAPD. מדיניות זו נתונה לשינויים תחת ממשלים עתידיים וטרם עוגנה כ"כ הגנות קבועות למהגרים מלוס אנג'לס".

"מהגרים מהווים את המרקם של העיר הזו", אמר חבר המועצה רמאן בהצהרה. "איסור על השימוש במשאבי העיר לאכיפת הגירה פדרלית לא צריך להיות תלוי רק בפעולות ביצועיות שעלולות להתבטל על ידי ראש עיר או מפקד משטרה עתידי. אלו הן הגנות בסיסיות שצריך לעגן בחוקים שלנו בעתיד".

סוטו-מרטינז הוסיפה : "יותר מאחד מכל שלושה אנשים שחיים בלוס אנג'לס, כולל ההורים שלי, הם מהגרים. אחד מכל 10 הם חסרי תיעוד. זהו צעד חשוב ומזמן להגדיר את ההגנות למהגרים חסרי תיעוד לחוק, ולכן סוף סוף נוכל להפוך את לוס אנג'לס לעיר מקלט אמיתית".

Featured

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Published

on

LYNWOOD, קליפורניה – החיפושים נמשכים אחר שני חשודים לאחר שנהג אובר נחטף במכונית ולאחר מכן נורה ונהרג זמן קצר לאחר שביצע הורדת נוסעים בתחנת דלק בלינווד.

הירי דווח קצת אחרי 1:30 בבוקר ביום שישי ב-7-Eleven, שחגג בדיוק את הפתיחה החגיגית שלו יום קודם לכן, בבלוק 2800 של Imperial Highway.

חוקרים ממחלקת השריף של מחוז לוס אנג'לס אמרו כי הקורבן אסף שני נוסעים שביקשו להוריד אותם בחנייה של חנות הנוחות. בשלב מסוים, על פי הדיווחים, הנהג נקלע לוויכוח עם הנוסעים כאשר אחד מהם שלף אקדח וירה בו בפלג גופו העליון. הזבן בחנות היה עד לירי ויצר קשר עם הרשויות. כשהגיעו הכוחות הראשונים, נקבע מותו של הקורבן במקום.

ההונדה אקורד של הקורבן נחטפה לאחר מכן על ידי אחד החשודים, בעוד החשוד השני נמלט בריצה, לפי הרשויות. הונדה סדאן נמצאה נטושה בשכונה סמוך לזירת הפשע ומאז נגררה על ידי חוקרי LASD כראיה.

תיאור מפורט של החשודים לא היה זמין, ומידע נוסף לא פורסם מיד על ידי הרשויות. גורמים רשמיים לא פרסמו את שמו של הקורבן. עם זאת, הוא זוהה כגבר בסוף שנות ה-30 לחייו והיה אב לשניים.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured2 ימים ago

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Featured2 ימים ago

כנופיית מהגרים לא חוקיים מרומניה שיבטה כרטיסים וגנבה מאות אלפי דולרים מכספומטים בוואלי ובהוליווד 

Featured2 ימים ago

ספר הספרים ישבור שיא: התנ"ך העתיק בעולם יעקוף במכירה פומבית את הסכום ששולם על חוקת ארה"ב 

Featured2 ימים ago

כמחצית מהנדבקים מתים תוך 90 יום: חוקרים בארה"ב מתריעים מפני פטרייה עמידה לתרופות, עם ריכוז גדול בקליפורניה

Featured2 ימים ago

מתנדנדים בדרך לפלייאוף: האם לברון ג'יימס יחזור לשורות הלייקרס  בשבוע האחרון של העונה הרגילה 

Featured3 ימים ago

הטורנדו בדרום קליפורניה – הטרנד החדש במקום רעידות אדמה? כל מה שצריך לדעת 

חדשות3 ימים ago

דו"ח הליגה נגד השמצה: רמת התקריות האנטישמיות בארה"ב – בשיא מאז שנות ה-70, בעיקר בניו יורק וקליפורניה

Featured3 ימים ago

החל משנת הלימודים הבאה: קונדומים יחולקו חינם בכל בתי הספר הציבוריים בקליפורניה 

כתבות שבועיות