Connect with us

טוב לדעת

הפתעה: נשים שולחות תמונות עירום יותר מגברים!

Published

on

מחקר באוניברסיטת אריזונה על תופעת הסקסטינג מצא שנשים שולחות מרצונן תמונות עירום והודעות בעלות אופי מיני לפרטנרים שלהם – הרבה יותר מגברים. גם הסיבה לשיתוף שונה ומפתיעה

מחקר חדש טוען כי בניגוד לדעה הרווחת, נשים הן אלה ששולחות תמונות עירום והודעות בעלות אופי מיני יותר מאשר הגברים. חוקרים מאוניברסיטת המדינה של אריזונה בדקו את תופעת הסקסטינג בקרב צעירים ומצאו שנשים שולחות תמונות עירום והודעות מיניות פי 4 יותר מגברים – וזאת כדי למנוע מהם לאבד בהן עניין. הממצאים חושפים גם כי נשים מוצאות בכך משהו משחרר ומעצים.

הדוקטורנטית מורגן ג'ונסטונבאו פנתה ליותר מאלף מעמיתיה הסטודנטים וביקשה מהם להסביר לה מדוע הם שולחים הודעות בעלות אופי מיני, במידה ושלחו כמובן. כדי להגיע למסקנות מייצגות, משתתפי המחקר, המגיעים משבע אוניברסיטאות אמריקאיות שונות, התבקשו לספר על הפעם האחרונה שהם שלחו תוכן בעל אופי מיני מפורש בהודעות.

בהינתן 23 סיבות אפשרויות לכך, הם התבקשו לבחור אחת או כמה – ולפרט. "נשים מוצאות בסקסטינג דבר מאוד מעצים כי הן יכולות ליצור מרחב בו הן מרגישות בטוחות לבטא את המיניות שלהן ולחקור את גופן", אמרה מורגן, "לעדותן הן רואות בחוויה הזאת מעצימה וגם לא מעצימה במקביל. הן מרגישות שיש להן מה להרוויח מהאינטראקציה הזאת, אך יש להן גם מה להפסיד ממנה".

מחקר אחר מאוניברסיטת אינדיאנה חשף שכמעט חצי מההודעות המיניות המועברות בין הפרטנרים מבוססות על שקרים. החוקרים מצאו כי מתוך 109 סטודנטים, 48 שיקרו. שני שליש סיפרו ששיקרו כשכתבו שהם לובשים על עצמם רק תחתונים או שהם נוגעים בעצמם – רק כדי לרצות את בני זוגם. השליש הנותר אמר שעשה את זה משעשוע ושעמום.

בנוסף נמצא שנשים משקרות יותר מגברים כשזה מגיע לסקסטינג, כש-45 אחוזים מהנשים נמצאו משקרות בהודעות – לעומת רק 24 אחוזים מהגברים. ד"ר מישל דרואין השוותה בין סקטסטינג לאורגזמות: "נשים גם נוטות לזייף אורגזמה יותר מגברים. נשים משקרות כדי לרצות אחרים. לגברים כנראה פחות אכפת".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

טוב לדעת

נמצא הגורם למחלת הריאות המסתורית מסיגריה אלקטרונית

Published

on

המרכז האמריקאי לבקרת מחלות חשף את הרעלן הגורם למחלת הריאות הקטלנית שהרגה עשרות והביאה לאשפוזם של למעלה מ-2,000 איש

מחלת הריאות המסתורית הנגרמת כתוצאה מעישון סיגריות אלקטרוניות ממשיכה לגבות קורבנות, וכעת זוהה הרעלן החשוד המחולל אותה. המרכז האמריקאי לבקרת מחלות, CDC, הודיע השבוע כי מדובר בוויטמין E המצוי במוצרי האידוי שנמצאו אצל הלוקים בתחלואה המסתורית. זהו במרכיב תזונה המשפיע על מערכות רבות בגוף ובעיקר על העור.

הוא מצוי בירקות עליים, שמן זית, אגוזים, ומוצרי חלב. בטוח להשתמש בו באמצעות המזון או בתוספים מורשים. עם זאת, התמונה שונה לחלוטין כאשר שואפים אותו לריאות: מדובר במרכיב דביק, ובמגע עם הריאות הוא גורם ככל הנראה לפגיעה קשה. התוצאה היא אותם תסמינים שנצפו אצל החולים: שיעול חמור, קוצר נשימה, חום גבוה, ובמקרים חמורים – אי ספיקת ריאות.

בינתיים ממשיכות הסיגריות האלקטרוניות לגבות קורבנות: עד כה אושפזו לפחות 2,051 חולים בארה"ב, ו-39 מתו ממחלת הריאות. בתוך כך, חברת הסיגריות האלקטרוניות ג'ול הודיעה השבוע כי תפסיק לשווק סיגריות אלקטרוניות בטעם מנטה, הפופולרי במיוחד בקרב צעירים, במטרה למנוע מהצעירים להתמכר לעישון.

המשך לקרוא

טוב לדעת

קליפורניה תאסור על עישון בפארקים ובחופים

Published

on

החוק יאסור על השלכת בדלי ואפר סיגריות ומתייחס גם לסיגריות אלקטרוניות. הקנס: 25 דולר

קליפורניה תאסור על העישון בפארקים ובחופים החל מתחילת השנה הבאה, לפי חוק שנחתם על ידי מושל המדינה, גווין ניוסום.

החוק יאסור גם על השלכת בדלי ואפר סיגריות וסיגרים באזורים אלו. מי שיפר את החוק יסתכן בקבלת קנס של עד 25 דולר.

החוק מתייחס לסיגריות רגילות ולסיגריות אלקטרוניות. עם זאת, עדיין יהיה מותר לעשן במגרשי חניה של חופים ופארקים. אנשים יוכלו להמשיך לעשן גם בהפקות סרטים וסדרות טלוויזיה, כל עוד אלה יעשו זאת במקומות השייכים למדינת קליפורניה ואם אותן הפקות יקבלו לכך את הרישיונות המתאימים.

קליפורניה כבר אוסרת על עישון במרכזים לטיפול בילדים, במרחק של פחות מ–25 רגל, בבנייני ממשל ובתחבורה הציבורית. ערים ומחוזות בקליפורניה יכולות לאמץ לעצמן חוקי עישון משלהן. בקליפורניה יש כ–280 פארקים השייכים למדינה, ואורך קו החוף שלה הוא למעלה מ-300 מיילים.

לפי הערכות, עלות הצבתם של יותר מ–5,000 שלטים שיזהירו את הציבור מפני האיסור ואכיפתו עשויה לעלות לרשות הפארקים של קליפורניה כשני מיליון דולר. ארגונים סביבתיים ורפואיים רבים תומכים בחוק, וכך גם עיריות האנטינגטון ביץ', מנהטן ביץ' וסנטה מוניקה.

המשך לקרוא

השבוע בלוס אנג'לס

מסעדת:Cafe Lowell הקנאביס הראשונה בארה"ב נפתחה בווסט הוליווד

Published

on

בית הקפה-קנאביס הראשון בארצות הברית נפתח החודש רשמית בלוס אנג'לס. cafe Lowell בשדירות לה בראה בווסט הוליווד פתח את דלתותיו לקהל שהשתרך בתור ארוך ביום הראשון לפעילות. "אנו מסתירים את משתמשי הקנאביס מהציבור כבר למעלה ממאה שנה, אך הזמן הזה נגמר", נכתב באתר של קפה לואל.

בית הקפה-קנאביס הראשון של אמריקה, המכיל כ-220 מושבים, מגיש אוכל טרי, קפה, מיץ וקנאביס בצורות שונות מדי יום. מדובר בלאונג' ומסעדה היברידית שבה תוכלו להזמין קנאביס בארוחה. במתחם יש גם 'דאב בר' לצרכן הקנאביס המנוסה יותר ו'בית הפרחים' עם מארחים שיכולים לעזור ללקוחות, כולל מתחילים, לבחור את 'הפרח המושלם' שלהם.

״כמה שאלות שאנחנו שואלים בהתחלה הן: מהי רמת הסובלנות שלך והאם אתה עם מישהו בטוח או שיש לך דרך בטוחה להגיע הביתה", אומרת המארחת, אריקה סוטו. ניתן לרכוש במקום ג'וינט מוכן ב-18 דולר אבל מכירת משקאות אלכוהוליים אסורה לפי החוק הקליפורני האוסר על מכירת אלכוהול ומריחואנה בו זמנית.

הגבלת הגיל: אף צעיר מ- 21 ומטה לא יכול להיכנס, גם לא עם כרטיס מריחואנה רפואית. מריחואנה נעשתה חוקית בקליפורניה ב- 2016 . כל מבוגר רשאי, במגבלות מסוימות, לגדל באופן חוקי, להחזיק ולהשתמש בקנאביס למטרות שאינן רפואיות. ב-2018 הפך לחוקי למכור ולהפיץ קנאביס באמצעות חברה מוסדרת במדינה.

יש כיום יותר מ-10.000 חברות קנאביס עם רישיון בקליפורניה. השימוש למטרות פנאי במריחואנה מורשה בכתריסר מדינות ולפי סקרים, 65% מהאמריקאים תומכים בלגליזציה. רובם רואים במריחואנה פחות מזיקה מאלכוהול ומאמינים שהיא פחות מסוכנת מסמים אחרים. עם זאת, רבים ממתנגדי הלגליזציה סבורים כי הדבר מוביל לעלייה בפשיעה והתמכרות של בני נוער מגיל צעיר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות