Connect with us

קהילה

הפרלמנט של הצודקות והצדיקות

Published

on

בהנהגת המאפרת ההוליוודית הנודעת  מירה טל-הרשקוביץ,  נשים ישראליות באמצע החיים נפגשות (לפחות) פעם בשבוע ב'טוסט קפה' בשרמן אוקס * הן חולקות מידע חיוני, מרכלות על כל העולם ואשתו, מדסקדות על ענייני השעה – אבל גם יוזמות פרויקטים קהילתיים התנדבותיים ומפגינות אחת כלפי רעותה אהבה שאינה תלויה בדבר * מיכה קינן הציץ, הקשיב והתרשם משמחת החיים ומהאנרגיות של עשייה משותפת * רשימת מלאי

ערב חג שבועות האחרון שמתי פעמי לעמק יזראל בואכה 'טוסט קפה' של יעל טל, על גדות שדרות ונטורה בשרמן אוקס, כדי לפגוש את פרלמנט נשות לוס אנג'לס הישראליות. מדובר במוסד צעיר יחסית המורכב מנשים עצמאיות, מלאות שמחת חיים ואנרגיה בלתי נדלית של עשייה משותפת וחוויות מרגשות. 

הפרלמנט הוקם בשנת 2018 ביוזמתה של מירה טל, אושיה מפורסמת בפני עצמה, הנהנית ממוניטין רב עקב עבודתה המקצועית כמאפרת הוליוודית בחסד עליון. היא קיבצה מספר נשים שנהגו להגיע מדי שבוע למפגשי קבלת שבת בצהרי יום שישי והציעה להן להקים קבוצה הומוגנית וייחודית.

הנשים התאספו והתחברו לכדי חבורה בעלת משמעות המונעת מאהבה שאינה תלויה בדבר, הרצון לתת אחת לשנייה, להיות אוזן קשבת, לתמוך, לפרגן ולעודד כל אחת בתחום מקצועיותה ואישיותה, וזהו הדבק המחבר אותן מאז ועד עצם היום הזה. 

למפגשים של נשות הפרלמנט קונספט ייחודי הכולל תיאום לבוש בין החברות וכן שילוב של משמעות, ערך ועומק ובו כל אחת אקטיבית ושותפה מלאה בחוויה. מפגשים כמו ימי הולדת שמחים לכל אחת מהחברות, מסיבת יום העצמאות המשלבת את החגיגה למדינה בדיסקו סוחף את הזהות הישראלית של כולן, מפגשים חברתיים בטבע, בילוי בקולנוע ועוד. 

הייחוד של פרלמנט הצודקות והצדיקות בא לידי ביטוי הן ברצון שלהן למנף האחת את השנייה והן בפעולתן למען הקהילה כמו הקמת יריד מכירות "וינטאג'" והיכרות עם נשות לוס אנג'לס ש-10% מהכנסותיו ניתן כתרומה לעמותת נשים חולות סרטן;  או השתתפותן בצעדת 6 מיליון הצעדים לזיכרון ששת מיליוני נקורבנות השואה (IAC). 

מהיכן הגיע הרעיון להקמת הפרלמנט?

פתאום הילדים גדלים קצת, הקריירה מתייצבת או אף מסתיימת ומתפנה זמן… אך ה"שבט הנשי" התומך, שהיווה פעם את מרכז חיינו ועטף אותנו ברגעים שהיינו זקוקות לו, אם זה בארץ הקודש ואם זה בחיק המשפחה, פשוט נעלם באופן טבעי עם העליה לארצות הברית או עם השינוי במגורים/בסטטוס/במקצוע שחל אצל כל אחת. 

נשים אוספות בדרך כלל יותר "מכרות וידידות" אבל אין באמת זמן ל"חברות אמיתית"– כך אומרת פרופ' לפסיכולוגיה אנדריאה בוניור- מאוניברסיטת ג'ורג'טאון. "אנחנו באמת מתחילות להיות בודדות". יש את מרוץ החיים –  הילדים, הבן זוג, עבודה, הורים מזדקנים, הבעיות הכלכליות, בעיות בריאות, מטלות הבית והחיים – כולם תופסים את קדמת הבמה. החברות אז זה הדבר שהכי קל לדחוק לתחתית רשימת העדיפויות. "וכך לפתע, באמצע החיים, ובלי קשר לזה שאנו מוקפות כל היום באנשים ומטלות, התחלנו להרגיש שהקשרים יותר 'שטחיים' ובא לנו, ולו לרגע אחד, להרגיש שייכות למשהו שהוא הרבה יותר גדול ויש בו דגש על 'הביחד' בתוך רגעי ההמולה שמסביב", אומרת דקלה גולסה, חברת הפרלמנט. 

הוכח וידוע כבר שנים, שבילוי זמן עם חברות חשוב לבריאותן של נשים ממש כמו ריצה או אימון בחדר הכושר, וכי נשים המתחזקות קשרי חברות משמעותיים עם נשים אחרות לאורך חייהן, הן נשים שמחות יותר ובריאות יותר פיזית ונפשית, ואף חיות לאורך יותר זמן…!

וכך מצאה לה החבורה הכוללת בימים טובים 17 משתתפות את החברותא החדשה שלה, שיש בה אותן, הכי אותנטי שיכול להיות. זוהי קבוצה בלי אינטרסים, בלי להסתובב במעגלים, פשוט, הכי פשוט. בשמחה, בקלות ובפתיחות. שיהיה להן עם מי לצאת בקרבת הבית לקפה,  להליכה, לסרט, לפטפט ולשתף במסע החיים ככה בספונטני, קרוב ונגיש בעיר המלאכים המופלאה.

מי הן חברות הקבוצה?

המייסדת והמארגנת – מירה טל, מאפרת מקצועית בסרטים, טלוויזיה ואירועים משמחים, האישה שדואגת שכולן תהיינה יפות מבפנים ומבחוץ עוד יותר, שדואגת לצבעים ולמפגשים, בקיצור הרוח החיה והמחייה. מירה מקפידה להגיע לכל מפגש (פרט לזמן שהיא נמצאת בישראל או בהפקות סרטים), תורמת רבות לפרלמנט ונתרמת על ידו. 

הסטייליסטית הססגונית-  יונה לוי, האישה שניחנה בחוש אסתטי מפותח למדי וביכולת להתאים את הבגד לתכשיט ולתיק על פי צו האופנה. אוהבת את החיים והבריות, מודה על הקיים ואופטימית. 

סוכנת הנדל"ן של בתי היוקרה – מלכה וינשמן, בעלת הנשמה הענקית והדאגה לשמחה של כל אחת מהחברות, בעלת יכולת לראות את הפרטים הקטנים שהופכים כל אירוע לחוויה מרגשת. 

הצבעונית והמיוחדת – רחל צדיקני, הצטרפה לפרלמנט בתקופת הקורונה וקיבלה תמיכה נשית, רוחנית ושמחה מהשהות יחד. ביתה של רחל פתוח לרווחת כולנו וארון הבגדים שלה מכיל את כל צבעי הקשת הזורחת בשמיים ממעל. 

סוכנת הנסיעות הותיקה – סיגל לרנר, שחקנית מאמאנט, מתנדבת בארגון "מעגלים" ועוזרת באירועים קהילתיים. שמחה להיפגש עם נשות הפרלמנט מדי שבוע כדי לקחת אתנחתא ממרוץ החיים וליהנות אחת עם השנייה. 

מורה ומנחה באוניברסיטה היהודית –  מירי אברהם, זו שמחברת את כולן לערכים ומוסר, ודואגת ליצור מפגשים גם במרכז העיר לנוחיותן של כלל חברות הפרלמנט. האישה והאגדה שדואגת לחינוך יהודי על טהרת אהבת המולדת והחיבור לשורשי הישראליות. 

שחקנית מאמאנט המובילה –  ענת אלימלך, אשת שיחה מעולה, מתנדבת תמיד להביא את מה שחסר ומקפידה להגיע למפגשים להעצים ולהתפתח. 

דוברת משטרת מחוז ת"א לשעבר- אהובה עברי-בריל, הצטרפה לפרלמנט בתקופת הקורונה, יצרה חברויות חדשות ויחד הפכו להיות משפחה אחת גדולה. בזכותן הרגישה שייכת ולא מבודדת מהעולם. דואגת לשלוח מידע מעודכן בקבוצת הווטסאפ באופן שוטף כאילו אגף המודיעין של משטרת ישראל נמצא אצלה עדיין בכיס… 

אוהבת את החיים – סימה שמיר, חיית אופנה של יד שנייה, עיצוב וסטייליסטית על פי דרישה. מקפידה להגיע לכל מפגש בבגד הנכון והמדויק לאותו אירוע. תורמת ונתרמת מהחברות, מודה על הקיים בחייה, ובאופן כללי מקפידה לנצל כל רגע בחיים בצורה הטובה והמהנה ביותר. 

"זקנת השבט" המופלאה – ליאורה לוי, בעלת בוטיק האופנה, לשעבר, במלרוז פלייס וכיום היא סבתא במשרה מלאה, אך דואגת כל העת להעשיר את עצמה במפגשים חווייתיים עם אנשים מכל הצבעים. הפרלמנט הוא אחד מרגעי הנחת שלה שבו היא יכולה לצחוק ולפטפט על כל נושא שבעולם. 

בעלת לב הזהב –  אריאלה לינדר, זו שמאירה את העיר מבפנים ומבחוץ, אוהבת להיפגש, לצחוק ולהנות מכל רגע נפלא שמביאים איתם המפגשים החווייתיים. בשבילה כל מפגש הוא לנשמה ולנשימה. 

אשת העולם הגדול – יפה שרמן, בעלת קונדיטוריית שרמן לשעבר שהייתה מרכז להתכנסויות של אנשי הקהילה הישראלית בלוס אנג'לס וגם הכתובת לעזרה ועצה. יפה דואגת להזמין את חברות הפרלמנט לארוחות שף כיד המלך בביתה, תורמת ונתרמת מהקבוצה והיא מכונה "האופטימית הנצחית", שכן הגיל אצלה הוא רק מספר. 

מנחת הסדנאות לנשים –  דיקלה גולסה-חליווה, מפענחת ציורים וגרפולוגית, זו שדואגת לחשוף את הקלפים במפגשי הפרלמנט, לכוון ולהעצים כל אחת ואחת בדרכה הייחודית. דיקלה היא מחלוצות הפרלמנט ולמרות היותה אמא חד הורית היא מקפידה להגיע לכל מפגש וליהנות מרגעים של שלווה וצחוק.

אשת המספרים –  בתיה כהן, נומרולוגית מקצועית, יועצת ומכוונת את הבריות, זו שדואגת לערבי העשרה והכוונה של כל אחת לפי תאריך הלידה ומשמעות שמה הפרטי. בתיה גאה להיות חברת פרלמנט שכולן יחד וכל אחת לחוד מיוחדת ומביאה איתה צבע אחר לקבוצה. 

האופטימית הנצחית –  אורנית חצב, זו שדואגת להביא את מה שחסר, לחבר לאמונה ולאופטימיות של החיים. היא נהנית מהמפגשים ומקפידה להאיר את חדוות החיים במציאות לא פשוטה במאה ה-21.

ומהן התוכניות של חברות הפרלמנט לעתיד?

* "להמשיך ולהיפגש מדי שבוע ולמצוא נושאים חדשים לשיחה ולפעילויות מהנות ומעשירות. 

* להקים יריד מכירות נוסף בשיתוף אורחות נוספות מחוץ לנשות הפרלמנט ולתרום מההכנסות לארגונים ועמותות אחרים בעיר.

* להגיע לאירועים כקבוצה מלוכדת ומגובשת ולהעצים אותנו בכל מיני מקומות.

 * לפתח מוצרים ייחודיים, לתרום לקהילה בפעילויות שונות ועוד ועוד. היד והזרוע נטויה". 

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

קהילה

Anytime Windows and Doors: הביקורות‭ ‬המצויינות‭ ‬ב‭-‬Yelp‭ ‬אומרות‭ ‬הכל‭…‬

Published

on

אם‭ ‬אתם‭ ‬בונים‭ ‬בית‭ ‬חדש‭ ‬או‭ ‬מבקשים‭ ‬להחליף‭ ‬חלונות‭ ‬ודלתות‭ ‬בביתכם‭, ‬מומלץ‭ ‬לכם‭ ‬להשתמש‭ ‬בשירותי של Anytime, ‬אחת‭ ‬החברות‭ ‬המובילות‭ ‬בתחום‭ ‬באזור‭ ‬לוס‭ ‬אנג‭'‬לס‭ ‬•‭ ‬מדריך‭ ‬לקבלנים‭ ‬וללקוחות‭ ‬פרטיים

חלונות‭ ‬הם‭ ‬מזמן‭ ‬כבר‭ ‬לא‭ ‬עוד‭ ‬פריט‭ ‬בבית‭, ‬אלא‭ ‬מהווים‭ ‬חלק‭ ‬חשוב‭ ‬מאיכות‭ ‬החיים‭ ‬שלכם‭ ‬כפריט‭ ‬המעניק‭ ‬לכם‭ ‬בידוד‭ ‬מהרעשים‭ ‬שבחוץ‭ ‬וחלק‭ ‬אינטגרלי‭ ‬מעיצוב‭ ‬הבית‭. ‬מבחר‭ ‬החלונות‭ ‬והאופציות‭ ‬היום‭ ‬כל‭ ‬כך‭ ‬גדול‭ ‬שזה‭ ‬עשוי‭ ‬להיות‭ ‬עסק‭ ‬די‭ ‬מבלבל‭. ‬בחדרי‭ ‬הבית‭ ‬ניתן‭ ‬להתקין‭ "‬סליידינג‭" ‬או‭ ‬Single Hung‭; ‬בחדרי‭ ‬השירותים‭ ‬והאמבטיה‭ ‬ניתן‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬פתיחה‭ ‬בשיפוע‭ ‬כלפי‭ ‬מעלה‭, ‬המאפשרים‭ ‬איוורור‭ ‬של‭ ‬החדרים‭ ‬מבלי‭ ‬שאפשר‭ ‬יהיה‭ ‬להציץ‭ ‬פנימה‭; ‬וכו‭' ‬וכו‭'.‬

החלונות‭ ‬משפיעים‭ ‬על‭ ‬איכות‭ ‬החיים‭ ‬שלכם‭ ‬באופן‭ ‬יומיומי‭ ‬ולכן‭, ‬אם‭ ‬אתם‭ ‬נמצאים‭ ‬בתהליך‭ ‬של‭ ‬בנייה‭ ‬או‭ ‬שיפוץ‭ ‬של‭ ‬ביתכם‭, ‬כדאי‭ ‬לכם‭ ‬להשקיע‭ ‬מחשבה‭ ‬בסוג‭ ‬החלונות‭ ‬שתבחרו‭. ‬

קבלנים‭ ‬בעלי‭ ‬בתים‭, ‬מנהלי‭ ‬בנייני‭ ‬דירות‭ ‬וסוכני‭ ‬נדל‭"‬ן‭ ‬רבים‭ ‬נהנים‭ ‬להשתמש‭ ‬בשירותי‭  ‬Anytime Windows and Doors‭ ‬בזכות‭ ‬הידע‭ ‬והמקצועיות‭ ‬הרבה‭ ‬של‭ ‬עובדי‭ ‬החברה‭. "‬אנחנו‭ ‬לא‭ ‬רק‭ ‬מספקים‭ ‬את‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬לבית‭, ‬אלא‭ ‬גם‭ ‬את‭ ‬המתקינים‭ ‬הנחשבים‭ ‬לטובים‭ ‬ביותר‭ ‬בעיר‭" ‬אומר‭ ‬אמיר‭ ‬בר‭-‬לב‭, ‬מנהל‭ ‬החברה‭. "‬אצלנו‭ ‬הכל‭ ‬הוא‭ ‬In-House‭. ‬אנו‭ ‬מספקים‭ ‬גם‭ ‬שירות‭ ‬התקנה‭ ‬ללקוחות‭ ‬שרכשו‭ ‬חלונות‭ ‬או‭ ‬דלתות‭ ‬קאסטום‭ ‬מחברות‭ ‬אחרות‭".‬

לקוחות‭ ‬החברה‭ ‬מסכימים‭ ‬פה‭ ‬אחד‭ ‬שאחד‭ ‬הדברים‭ ‬שהם‭ ‬העריכו‭ ‬במיוחד‭, ‬מעבר‭ ‬לעבודה‭ ‬המקצועית‭, ‬הוא‭ ‬השירות‭ ‬היוצא‭ ‬מהכלל‭ ‬שהם‭ ‬זכו‭ ‬לקבל‭ ‬מהרגע‭ ‬שהרימו‭ ‬טלפון‭ ‬למשרדי‭ ‬החברה‭ ‬ועד‭ ‬הרגע‭ ‬שהעבודה‭ ‬הושלמה‭. "‬הם‭ ‬תמיד‭ ‬עונים‭ ‬לטלפונים‭, ‬תמיד‭ ‬זמינים‭, ‬עונים‭ ‬על‭ ‬כל‭ ‬שאלה‭ ‬בסבלנות‭" ‬מספרת‭ ‬רייצ‭'‬ל‭, ‬אחת‭ ‬מלקוחות‭ ‬החברה‭. "‬הם‭ ‬עידכנו‭ ‬אותי‭ ‬לאורך‭ ‬כל‭ ‬הדרך‭ ‬איפה‭ ‬בדיוק‭ ‬עומד‭ ‬הייצור‭, ‬מתי‭ ‬ההזמנה‭ ‬תהיה‭ ‬מוכנה‭, ‬מתי‭ ‬אקבל‭ ‬את‭ ‬החלונות‭ ‬לביתי‭ ‬ותערך‭ ‬ההתקנה‭. ‬השירות‭ ‬שלהם‭ ‬פנטסטי‭ ‬והפך‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬החוויה‭ ‬לנעימה‭ ‬מאוד‭".‬

השירות‭, ‬האיכות‭ ‬וההיצע‭ ‬של‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬שמציעה‭ ‬החברה‭, ‬בנוסף‭ ‬למחירים‭, ‬הופכים‭ ‬אותה‭ ‬לאטרקטיבית‭ ‬במיוחד‭ ‬עבור‭ ‬קבלנים‭ ‬ובעלי‭ ‬בתים‭ ‬המגיעים‭ ‬אליה‭ ‬מכל‭ ‬רחבי‭ ‬העיר‭ ‬והוואלי‭. ‬בנוסף‭ ‬לחלונות‭, ‬תוכלו‭ ‬למצוא‭ ‬במקום‭ ‬מבחר‭ ‬רחב‭ ‬של‭ ‬דלתות‭ ‬פנים‭ ‬וחוץ‭, ‬דלתות‭ ‬הזזה‭, ‬דלתות‭ ‬פאטיו‭. ‬הכל‭, ‬למעט‭ ‬דלתות‭ ‬לגראג‭'. ‬

‭"‬החומרים‭ ‬שאנו‭ ‬משתמשים‭ ‬בהם‭ ‬מאוד‭ ‬עמידים‭ ‬ועשויים‭ ‬מאלומיניום‭ ‬ו‭-‬ויניל‭", ‬אומר‭ ‬בר‭-‬לב‭. "‬כמו‭ ‬כן‭ ‬אנו‭ ‬מציעים‭ ‬חלונות‭ ‬ודלתות‭ ‬מפייבר‭-‬גלאס‭ ‬ועץ‭ ‬במידה‭ ‬והלקוח‭ ‬מבקש‭. ‬בנוסף‭, ‬אפשר‭ ‬להזמין‭ ‬דלתות‭ ‬Costume‭ ‬ממקומות‭ ‬אחרים‭ ‬ואנו‭ ‬נדאג‭ ‬לאסוף‭ ‬אותן‭ ‬מהיצרן‭ ‬ולהתקין‭ ‬אותן‭ ‬באותו‭ ‬היום‭".‬

החברה‭ ‬הוקמה‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬שני‭ ‬ישראלים‭, ‬גיל‭ ‬ודרור‭ ‬לפני‭ ‬כשבע‭ ‬שנים‭. ‬השניים‭, ‬התחילו‭ ‬כסוכני‭ ‬מכירות‭ ‬ויצרו‭ ‬לעצמם‭ ‬מוניטין‭ ‬של‭ ‬איכות‭ ‬ושירות‭ ‬חם‭ ‬ואישי‭ ‬שהזרים‭ ‬אליהם‭ ‬עוד‭ ‬ועוד‭ ‬לקוחות‭. ‬תוך‭ ‬שנים‭ ‬ספורות‭, ‬גדלה‭ ‬החברה‭ ‬בצורה‭ ‬מהירה‭ ‬מהצפוי‭. ‬הלקוחות‭ ‬המרוצים‭ ‬גמלו‭ ‬להם‭ ‬בביקורות‭ ‬מצויינות‭ ‬ב‭ ‬Yelp‭, ‬מודים‭ ‬להם‭ ‬על‭ ‬המקצועיות‭, ‬האדיבות‭ ‬ואיכות‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬ששידרגו‭ ‬עבורם‭ ‬את‭ ‬מראה‭ ‬הבית‭ ‬ואיכות‭ ‬החיים‭ ‬בתוכו‭.‬

Anytime Windows and Doors‭ ‬מציעה‭ ‬תעודת‭ ‬אחריות‭ ‬לכל‭ ‬החיים‭ ‬Lifetime Warranty Full‭ ‬על‭ ‬מוצריה‭.‬

כך‭ ‬תבחרו‭ ‬את‭ ‬החלון‭ ‬המתאים‭ ‬לכם

סוג‭ ‬החדר‭: ‬צריך‭ ‬להתאים‭ ‬את‭ ‬סוג‭ ‬החלון‭ ‬לסוג‭ ‬החדר‭; ‬בסלון‭ ‬מקובל‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬הזזה‭ ‬גדולים‭ ‬ורחבים‭, ‬ואילו‭ ‬בחדרי‭ ‬המגורים‭ ‬חלונות‭ ‬קטנים‭ ‬יותר‭. ‬לחדרי‭ ‬שירותים‭ ‬ואמבטיות‭ ‬יתאימו‭ ‬בדרך‭ ‬כלל‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬פתיחה‭ ‬בשיפוע‭ ‬כלפי‭ ‬מעלה‭ (‬חלונות‭ ‬“קיפ‮”‬‭), ‬שכן‭ ‬הם‭ ‬מאפשרים‭ ‬אוורור‭ ‬של‭ ‬החדרים‭ ‬מבלי‭ ‬שאפשר‭ ‬יהיה‭ ‬להציץ‭ ‬פנימה‭ ‬מבחוץ‭.‬

רעש‭: ‬חלונות‭ ‬יכולים‭ ‬להעניק‭ ‬לכם‭ ‬בידוד‭ ‬נהדר‭ ‬כנגד‭ ‬רעשי‭ ‬חוץ‭. ‬אם‭ ‬הבית‭ ‬ממוקם‭ ‬בקרבת‭ ‬כביש‭ ‬ראשי‭, ‬רחוב‭ ‬עמוס‭ ‬או‭ ‬גן‭ ‬ציבורי‭, ‬האופציה‭ ‬הטובה‭ ‬ביותר‭ ‬עבורכם‭ ‬היא‭ ‬Laminated Windows‭ ‬או‭ ‬Triple Pane‭, ‬מה‭ ‬שיעניק‭ ‬לכם‭ ‬הגנה‭ ‬אקוסטית‭ ‬מצוינת‭. ‬הזכוכית‭ ‬בחלונות‭ ‬אלה‭ ‬מורכבת‭ ‬משתי‭ ‬שכבות‭ ‬של‭ ‬זכוכית‭ ‬בעובי‭ ‬שונה‭, ‬שביניהם‭ ‬שכבת‭ ‬גז‭ ‬ארגון‭, ‬והיא‭ ‬יוצרת‭ ‬בידוד‭ ‬לקול‭.‬

הגנה‭ ‬מהשמש‭:‬‭ ‬אם‭ ‬בביתכם‭ ‬יש‭ ‬חלונות‭ ‬שחשופים‭ ‬מאוד‭ ‬לשמש‭ ‬בשעות‭ ‬מסוימות‭ ‬של‭ ‬היום‭, ‬תוכלו‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬זכוכית‭ ‬מיוחדת‭ – ‬Tinted‭. ‬זכוכית‭ ‬זו‭ ‬תקטין‭ ‬את‭ ‬הכמות‭ ‬של‭ ‬קרינת‭ ‬השמש‭ ‬החודרת‭ ‬לתוך‭ ‬הבית‭, ‬ותסייע‭ ‬לשמור‭ ‬על‭ ‬טמפרטורה‭ ‬קרירה‭ ‬יותר‭ ‬בפנים‭.‬

בטיחות‭ ‬ומיגון‭: ‬אם‭ ‬חשוב‭ ‬לכם‭ ‬להשקיע‭ ‬גם‭ ‬בבטיחות‭ ‬ובמיגון‭ ‬של‭ ‬הבית‭, ‬יש‭ ‬חלונות‭ ‬שהזכוכית‭ ‬שבהם‭ ‬היא‭ ‬זכוכית‭ ‬מחוסמת‭ ‬‮–‬‭ ‬זכוכית‭ ‬שעברה‭ ‬תהליך‭ ‬מיוחד‭ ‬אשר‭ ‬הופך‭ ‬אותה‭ ‬לקשיחה‭ ‬ביותר‭. ‬חלונות‭ ‬בעלי‭ ‬זכוכית‭ ‬כזו‭ ‬מקשים‭ ‬מאוד‭ ‬על‭ ‬פורצים‭ ‬שמנסים‭ ‬לחדור‭ ‬לבית‭ ‬דרך‭ ‬החלון‭, ‬והם‭ ‬גם‭ ‬תורמים‭ ‬לבטיחות‭ ‬של‭ ‬בני‭ ‬הבית‭, ‬שכן‭ ‬גם‭ ‬כאשר‭ ‬זכוכית‭ ‬מחוסמת‭ ‬נשברת‭ ‬כבר‭ (‬וזה‭ ‬נדיר‭ ‬למדי‭) ‬‮–‬‭ ‬היא‭ ‬נשברת‭ ‬לרסיסים‭ ‬קטנטנים‭ ‬שמסוכנים‭ ‬פחות‭ ‬מרסיסים‭ ‬גדולים‭ ‬וחדים‭. ‬

עיצוב‭:‬‭ ‬קיים‭ ‬מבחר‭ ‬אדיר‭ ‬של‭ ‬עיצובים‭ ‬אפשריים‭ ‬לחלונות‭, ‬שיכולים‭ ‬להתאים‭ ‬לעיצוב‭ ‬הכולל‭ ‬של‭ ‬הבית‭ ‬שלכם‭. ‬החלונות‭ ‬הנפוצים‭ ‬ביותר‭ ‬הם‭ ‬חלונות‭ ‬אלומיניום‭,‬‭ ‬וזאת‭ ‬בגלל‭ ‬מחירם‭ ‬הזול‭ ‬יחסית‭, ‬והעמידות‭ ‬הגבוהה‭ ‬שלהם‭ ‬בפני‭ ‬פגעי‭ ‬מזג‭ ‬האויר (שמש‭, ‬לחות‭ ‬ועוד‭(.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות