fbpx
Connect with us

Featured

הפארק הלאומי יוסמיטי האריך את מועד הסגירה בעקבות סערת הנהר האטמוספרית הפוגעת בקליפורניה

Published

on

גורמים רשמיים בפארק הלאומי יוסמיטי אמרו שהוא יישאר סגור עד יום חמישי לפחות מכיוון שסופות נהר אטמוספריות בלתי פוסקות השליכו מטרים של שלג ברחבי קליפורניה, וסופה נוספת בדרך.

הפארק הלאומי סגור מאז סוף פברואר כאשר סערות פקדו את האזור, הותירו יותר מ-15 רגל של שלג, והכריעו את הצוותים שעבדו ללא לאות כדי להסיר שלג ולהשאיר את הפארק פתוח למבקרים. גורמים רשמיים בפארק הלאומי יוסמיטי אמרו שהוא יישאר סגור לפחות עד יום חמישי מכיוון שסופות נהר אטמוספריות בלתי פוסקות השליכו כמויות אדירות של שלג ברחבי קליפורניה, וסופה נוספת בדרך.

"יוסמיטי יישאר סגור עד יום חמישי, 16 במרץ – אולי יותר", אמרו פקידי הפארק בציוץ. "פתיחה חלקית מחדש ב-17 במרץ היא התרחיש הטוב ביותר".

שירות מזג האוויר הלאומי בהנפורד, קליפורניה, פרסם אזהרת סערת חורף עבור הפארק הלאומי יוסמיטי באזורים הגבוהים מ-7,000 רגל עד לפחות יום רביעי אחר הצהריים.

צפוי שלג כבד, והצטברויות שלג כוללות של 2-4 רגל צפויות מ-7,000-8,000 רגל, 4-6 רגל מ-8,000-9,000 רגל ועוד 6-8 רגל גבוהות מ-9,000 רגל בגובה.

חזאים מזהירים כי הנסיעה תהיה קשה עד בלתי אפשרית ברחבי האזור, ומשבי רוח בגובה של 75 קמ"ש עלולים להפיל עצים. צוותי הפארק ניסו לחרוש כבישים ולחפור מגרשי חניה מתחת למטרים על רגלי שלג.

גורמים רשמיים בחנו גם את משקל השלג על העצים כדי להעריך אם הם נתונים להישמרות או נפילה, מה שעלול לפצוע או להרוג את צוות הפארק ו/או מבקרים. לפי הפארק, הצוותים מנסים גם להסיר כמה שיותר שלג מגגות הבניינים כדי למנוע קריסה מבנית וסכנה לעוברי אורח מהחלקה.

Featured

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Published

on

LYNWOOD, קליפורניה – החיפושים נמשכים אחר שני חשודים לאחר שנהג אובר נחטף במכונית ולאחר מכן נורה ונהרג זמן קצר לאחר שביצע הורדת נוסעים בתחנת דלק בלינווד.

הירי דווח קצת אחרי 1:30 בבוקר ביום שישי ב-7-Eleven, שחגג בדיוק את הפתיחה החגיגית שלו יום קודם לכן, בבלוק 2800 של Imperial Highway.

חוקרים ממחלקת השריף של מחוז לוס אנג'לס אמרו כי הקורבן אסף שני נוסעים שביקשו להוריד אותם בחנייה של חנות הנוחות. בשלב מסוים, על פי הדיווחים, הנהג נקלע לוויכוח עם הנוסעים כאשר אחד מהם שלף אקדח וירה בו בפלג גופו העליון. הזבן בחנות היה עד לירי ויצר קשר עם הרשויות. כשהגיעו הכוחות הראשונים, נקבע מותו של הקורבן במקום.

ההונדה אקורד של הקורבן נחטפה לאחר מכן על ידי אחד החשודים, בעוד החשוד השני נמלט בריצה, לפי הרשויות. הונדה סדאן נמצאה נטושה בשכונה סמוך לזירת הפשע ומאז נגררה על ידי חוקרי LASD כראיה.

תיאור מפורט של החשודים לא היה זמין, ומידע נוסף לא פורסם מיד על ידי הרשויות. גורמים רשמיים לא פרסמו את שמו של הקורבן. עם זאת, הוא זוהה כגבר בסוף שנות ה-30 לחייו והיה אב לשניים.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured2 ימים ago

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Featured2 ימים ago

כנופיית מהגרים לא חוקיים מרומניה שיבטה כרטיסים וגנבה מאות אלפי דולרים מכספומטים בוואלי ובהוליווד 

Featured2 ימים ago

ספר הספרים ישבור שיא: התנ"ך העתיק בעולם יעקוף במכירה פומבית את הסכום ששולם על חוקת ארה"ב 

Featured2 ימים ago

כמחצית מהנדבקים מתים תוך 90 יום: חוקרים בארה"ב מתריעים מפני פטרייה עמידה לתרופות, עם ריכוז גדול בקליפורניה

Featured2 ימים ago

מתנדנדים בדרך לפלייאוף: האם לברון ג'יימס יחזור לשורות הלייקרס  בשבוע האחרון של העונה הרגילה 

Featured3 ימים ago

הטורנדו בדרום קליפורניה – הטרנד החדש במקום רעידות אדמה? כל מה שצריך לדעת 

חדשות3 ימים ago

דו"ח הליגה נגד השמצה: רמת התקריות האנטישמיות בארה"ב – בשיא מאז שנות ה-70, בעיקר בניו יורק וקליפורניה

Featured3 ימים ago

החל משנת הלימודים הבאה: קונדומים יחולקו חינם בכל בתי הספר הציבוריים בקליפורניה 

כתבות שבועיות