fbpx
Connect with us

Featured

המקובל של ישראל מגיע לאל-איי

Published

on

 'המקובל המאיר לבריות', הרב מאיר מסלטי שליט"א, הפך תוך שנים ספורות מאדם אנונימי לחלוטין להיות המקובל שרבים מתייעצים איתו * עכשיו הוא מגיע ללוס אנג'לס, לקהילות יהודיות ולבתים פרטיים של אנשי עסקים שנקלעו לצרות ומבקשים ממנו לפתור אותן, בעזרת תפילות ושמות הקודש

אלפי אנשים בארץ ובעולם נהרו לפתחו של המקובל המאיר לבריות בשנים האחרונות לקבל ברכה ועצה, טיפול להסרת כישופים ועין הרע, פתיחת המזל והכוונה לחיים. את כל אלו מעניק הרב מכוח הקדושה שקיבל בירושה. דרך תפילות ושמות קודש הוא מחולל ניסים, מרפא אנשים, משכין שלום ומוציא אנשים מהבוץ אליו הם נקלעו.

המאיר‭ ‬לבריות‭ ‬מסלטי‭,‬ זכה‭ ‬לחשיפה‭ ‬תקשורתית‭ ‬רחבה‭ ‬כשהיה‭ ‬במרכזו‭ ‬של‭ ‬אחד‭ ‬הסיפורים‭ ‬המסוקרים‭ ‬במדורי‭ ‬הבידור‭. ‬הזמר‭ ‬דודו‭ ‬אהרון‭, ‬ציפורה‭, ‬הכישוף‭ ‬והארוסה‭ ‬לשעבר‭ ‬שיר‭ ‬רוזנלבום‭, ‬כשהוזמן‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬ציפורה‭ ‬אהרון‭ ‬אימו‭ ‬של‭ ‬הזמר‭,‬ לביתה‭, ‬לבטל‭ ‬את‭ ‬הכישוף‭ ‬שלטענתה‭ ‬רוזנבלום‭ ‬החברה‭ ‬שלו‭ ‬דאז‭ ‬הפעילה‭ ‬על‭ ‬בנה‭ ‬הזמר‭.‬

גם‭ ‬מרגלית‭ ‬צנעני‭ ‬נפגשה‭ ‬איתו‭  ‬אחרי‭ ‬שהוטמן‭ ‬לה‭ ‬מטען‭ ‬חבלה‭ ‬ברכבה‭. "‬מסרתי‭ ‬לה‭ ‬קמע‭ ‬עבור‭ ‬שמירה‭ ‬עליה‭ ‬ולרכב‭ ‬שלה‭. ‬בירכתי‭ ‬אותה‭ ‬להצלחה‭".‬

את לשכת המקובל המאיר לבריות בראשון לציון פוקדים מאות אנשים מידי חודש, בניהם שרים, חברי כנסת, פוליטיקאים, ראשי ערים, זמרים ואומנים, שחקני כדורגל ועשירי עולם.

בחמש השנים האחרונות, תוכניות הטלוויזיה, אתרי האינטרנט והעיתונות מצאו ברב מאיר מסלטי שליט"א עניין גדול. זה התחיל בכתבה המרתקת 'באבא נולד' של אמנון לוי בתוכנית 'פנים אמיתיות', שם התלווה אמנון לביקוריו של הרב בבתי חולים, פגישות עם אנשים, תיקשור עם נפטרים וטיפולים להסרת כישופים ועין הרע.

מיד לאחר התוכנית פנתה אליו משפחה שנקלעה למשבר קשה ביחסים. המקובל, שלא הכיר את המשפחה, נענה ברצון והסיר כישוף שלטענת האם בוצע על ידי אדם חיצוני. המקובל ביצע את הטיפול במקרה באמצעות תמונה של אחד מבני המשפחה.

בנוסף למקרה זה, בעונה האחרונה של הבוזגלוס היה 'המאיר לבריות' דמות דומיננטית מאוד בחיי משפחת הכדורגל המפורסמת. בני המשפחה הגיעו אליו פעמים רבות על מנת להתייעץ עמו בנושאים מגוונים. בהמשך, אב המשפחה אף עבר טיפול להסרת כישופים ועין הרע על מסך הטלוויזיה של HOT 3 בידור ישראלי.

המקובל מלווה משפחות ומייעץ להן במקרים רבים, מסיר כישופים ועין הרע ומתקשר עם נשמות הנפטרים.

נדמה שבעיית הכישופים היא כבר לא נחלתם של יוצאי עדות המזרח בלבד, אלא של כלל עם ישראל בארץ ובתפוצות. כך למשל כבר שנתיים שלפחות פעם בחודש יוצא המקובל המאיר לבריות לטיפולים ברחבי העולם, שם הוא מוזמן לקהילות יהודיות ולבתים פרטיים של אנשי עסקים שנקלעו לצרות ומבקשים ממנו לפתור אותן, בעזרת תפילות כאמור ושמות הקודש.

הביקור האחרון של המאיר לבריות בפראג עלה לכותרות בזכות סרטון תמים שבו צילמו את הרב מטייל בגן החיות האזורי, שם דרך שמות קודש פקד על האריה לעלות לחלק העליון של הכלוב ולשאוג. האריה המנומנם לא חיכה ומיד ביצע את שפקד עליו הרב.

מידע רב ניתן לקבל בדף הפייסבוק 'המקובל המאיר לבריות הרב מאיר מסלטי שליט"א' אותו הוא מתחזק עבור הרב על מנת להיות נגיש לציבור. בדף הפייסבוק מתפרסמות חדשות לבקרים תמונות של הרב עם ידוענים רבים. כמו כן, מתפרסמות בדף הודעות של אנשים שחוו סיפורים אישיים עם הרב וביקשו לפרסמם על מנת שגם אחרים יבינו את כוחו, קדושתו ועוצמתו של הרב. בעמוד תוכלו לקבל הצצה לאלפי סיפורים ובהם קשיי בריאות, מורדות בחיי הזוגיות, קשיים כלכליים, קושי בפריון ועוד. האתגרים מטופלים במסירות על ידי הרב והתוצאות המשמחות לא מאחרות לבוא.

כך לדוגמא נראה סיפורה של אישה ששמה לא ניתן לפרסום, ששלחה הודעת תודה לכבוד הרב, שם גוללה את הסיפור על ציפייה בת 9 שנים לפרי בטן המלווה בטיפולים קשים וכספים רבים וללא תוצאה. האישה שבעקבות לחצי חברתה הגיעה סקפטית למשכנו של המקובל המאיר לבריות בראשון לציון, היתה המומה כששמעה מפי הרב על דברים שרק היא יודעת אותם. לאחר שקיבלה עצה וברכה, אמר לה הרב "אם תעשי מה שאמרתי לך, תוך ארבעה חודשים תפקדי ויהיה לכם בן זכר". לאחר שלושה חודשים האישה נקלטה להריון וזכתה ללדת בן, בדיוק לפי דברי הרב.

מקרה נוסף של נס גלוי הוא של בחורה ממרכז הארץ שסגרה חתונה עם בחיר ליבה. הבחורה לקתה לפתע בבריאותה ואושפזה בבית חולים במשך כשלושה חודשים. הרופאים שלא מצאו מזור למחלתה ביקשו מהבעל לעתיד לבטל את החתונה כי אין צפי חיובי. הבעל שכמעט התייאש הגיע לרב וביקש ממנו להגיע לבית החולים. הרב הגיע בשמחה, בירך וביצע טיפול להסרת כישופים ועין הרע ותוך יומיים הבחורה השתחררה לביתה והחתונה התקיימה כמתוכנן.
בסביבתו הקרובה של הרב מספרים על אדם חם שמבין כל אדם באשר הוא אדם וללא סטיגמות. "הרב לא שופט לפי המראה או לפי הרמה הרוחנית", מספר עוזרו של הרב. "מגיעים אליו אנשים מכל גווני הקשת הישראלית ואת כולם מקבל הרב בהארת פנים. הוא לא מנסה להחזיר אנשים בתשובה אבל אין ספק שהעצות שהרב נותן להם, מקרבות אותם לתורה וליהדות מתוך רצון וללא כפייה".

המאיר לבריות גורם לאריה לשאוג

המלצה שקיבלנו מהמרואיינים שלנו בכתבה זו הייתה שלא תפחדו לנסות בעצמכם ולקבוע פגישה אצל הרב. כל אדם נתקל בחייו בבעיות ובקשיים שפתרון טבעי לא נמצא להם, ובידיו של המקובל המאיר לבריות הרב מאיר מסלטי שליט"א פתרון רוחני המגיע מכוח עליון בדרכי הקדושה.

הרב‭ ‬נמצא‭ ‬בעיר‭ ‬ופנוי‭ ‬לקבל‭ ‬אנשים‭ ‬מאוגוסט 20-31

לקביעת‭ ‬פגישה‭ ‬אישית‭: ‬

WhatsApp‭: ‬‭+ ‬972-50-693-3346‭ ‬

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

טראמפ בקליפורניה: העשירים בבוורלי הילס מסריחים כי המדינה מגבילה להם את זמן המקלחת… אם ביידן יישאר נשיא – אמריקה תמות

Published

on

הנשיא לשעבר דונאלנד טראמפ נאם בסוף השבוע בכנס של המפלגה הרפובליקנית באנהיים, דרום קליפורניה, והתייחס למאבק בפשיעה באמריקה ולמירוץ מול הנשיא הדמוקרטי ג'ו ביידן. טראמפ אמנם טרם הבטיח את המועמדות הרפובליקנית בבחירות לנשיאות 2024, אך כרגע מוביל על יריביו בפער עצום. 

בנאום הזהיר טראמפ שאם ביידן יישאר נשיא "המדינה הזאת תמות", ובנוסף לעג ליריבו וחיקה אותו על הבמה. נאומו של טראמפ היה יומיים אחרי שבספריית רייגן בסימי וואלי נערך  עימות בין המועמדים הרפובליקניים בפריימריז . כמו בעימות הקודם, גם הפעם טראמפ לא התייצב. 

בזמן ביקורו של הנשיא לשעבר בקליפורניה ניסו מחוקקים רפובליקנים שתומכים בו להשבית את הממשל הפדרלי בוושינגטון ולמנוע את אישור התקציב, אך לבסוף לא צלחו במשימתם.

טראמפ אמר לקהל באנהיים כי אם הוא ייבחר לנשיא, ויחזור לבית הלבן, המשטרה בארה"ב תקבל הוראה לירות בשודדים. לשיטתו, בעקבות הצעד הזה אמריקה "תהיה תוך יום אחד מקום שונה לחלוטין. הם חייבים להיענש על הגניבה וההרס, ועל החרבת המדינה שלנו". 

על רקע העלייה במקרי הרצח ובפשיעה האלימה בקליפורניה אמר טראמפ למשתתפים בכנס הרפובליקני: "אנחנו נעצור מיד את כל הגניבות והביזה. מאוד פשוט: אם אתה שודד חנות אתה צריך לצפות שיירו בך כשאתה עוזב את החנות". הוא קיבל תשואות מהקהל על דבריו. 

סוכנות הידיעות AP ציינה שבשעה שאמירות רבות שהשמיע טראמפ בעצרת המפלגה הרפובליקנית באנהיים הן עמדות מוכרות של הנשיא לשעבר, הקריאה לפתוח באש לעבר פושעים מהווה הסלמה במסרים שהשמיע בנוגע למאבק בפשיעה. הצהרות לוחמניות שכאלה מתקבלות היטב ב"בייס" שלו, אך לא ברור מה תהיה השפעתן על מצביעים שלא נוטים בבירור לטובת אחת המפלגות הגדולות.  

בכנס הרפובליקני באנהיים חזר טראמפ על הטענה השקרית שבחירות 2020 נגנבו ממנו. הוא השמיע טענה שקרית נוספת, כשאמר שתושביה העשירים של בוורלי הילס "מסריחים" בגלל שקליפורניה הטילה הגבלות על משך המקלחת שלהם, בשל מצוקת מים שקיימת במדינה. 

"הם משלמים מיסים של מיליוני דולרים. כשהם מתקלחים אומרים להם להזדרז, ושמותר להם להשתמש רק בכמות קטנה של מים. לכן האנשים העשירים מבוורלי הילס, בדרך כלל, לא מריחים כל-כך טוב. אבל זה נכפה עליהם". בניגוד לדבריו קליפורניה לא מגבילה את צריכת המים בבתים. בתקופות בצורת היא מגבילה את השימוש במים מחוץ לבתים – למשל למטרות השקייה. 

קליפורניה היא מדינה דמוקרטית מובהקת, והסיכויים של כל מועמד רפובליקני לנשיאות לנצח בקליפורניה ולגרוף את האלקטורים שלה קלושים. עם זאת, לקליפורניה יש תפקיד חשוב בפריימריז הרפובליקניים שייפתחו בינואר, וניצחון בה יקרב את טראמפ להבטחת המועמדות. סקר שפורסם השבוע הראה שבקרב בעלי זכות ההצבעה בפריימריז הרפובליקניים, טראמפ מקבל כמעט 50 אחוזי תמיכה. במקום השני, הרחק מאחור, נמצא מושל פלורידה רון דסנטיס נמצא עם 14%.

"קליפורניה הייתה בעבר סמל לשגשוג וליצירתיות האמריקאית, אך הפכה לסמל שקיעתה של האומה שלנו. זו כבר לא מדינה מובילה, זו מזבלה. העולם זורק לקליפורניה אסירים, מחבלים וחולי נפש", אמר טראמפ לקהל. "עם התמיכה שלכם נתגבר על המתקפות המרושעות של ה'דיפ סטייט' ונסלק את ג'ו ביידן הרמאי מהבית הלבן. הוא הנשיא המושחת ביותר בהיסטוריה שלנו, והנשיא הכי בלתי-כשיר שהיה בהיסטוריה שלנו. המדינה הזאת תמות אם ניאלץ לעבור עוד ארבע שנים עם האיש הזה". 

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured2 שבועות ago

חשד: רוצח סדרתי בדאון טאון לוס אנג'לס לאחר ששתי דוגמניות נמצאו תוך שבוע ללא רוח חיים בדירות יוקרה

Featured4 שבועות ago

הרצח שמעזע את לוס אנג'לס: בני זוג הוצאו להורג במכוניתם במגרש חניה – כשהתינוק בן השנה שלהם במושב האחורי

Featured4 שבועות ago

ישראלים בין עשרות האלפים שנלכדו בפסטיבל ׳ברנינג מן׳ בנבאדה אחרי שכמות גשם של חודשיים ירדה ביממה אחת

Featured3 שבועות ago

הטרנד החדש בלוס אנג'לס: מנצלים את משבר הדיור ומשכירים קרוואנים למשפחות של הומלסים

Featured4 שבועות ago

דודי אזולאי הפיק והזמר ישי ריבו עשה היסטוריה בהופעה בפני 15 אלף מעריצים במדיסון סקוור גארדן

Featured4 שבועות ago

קלאבסס: גנב בקבוק בשווי 1,000 דולר לאחר מאבק  עם עובד חנות המשקאות האלכוהוליים. צפו בסרטון

Featured4 שבועות ago

קניה ווסט בקאמבק שערורייתי: מציג שיר אנטישמי חדש בשם "ישראל" על "ניגר-מוזס" ומפגש עם השטן 

Featured4 שבועות ago

היקום אוהב פעולות! כך ספיר שוקרון מלמדת אנשי מכירות מקצוע לחיים, הגשמה עצמית והגדלת תודעת השפע

כתבות שבועיות