Connect with us

בריאות

המדריך שלך למדיקר

Published

on

כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול לגבי פוליסת ביטוח הבריאות שלכם עם מדיקר

מדיקר פותח את ההרשמה לשנת 2021; זהו הזמן לבחון מה הזכויות שלך. הסתו כאן, מה שאומר שעונת ההרשמה למדיקר כבר נפתחה. זהו הזמן לנווט בשוק המשתנה לעיתים קרובות ושעשוי להיות די מבלבל.  זהו הזמן לבחון מקרוב את פוליסת הביטוח שלך עם מדיקר, תוכניות ה- Supplement, ה- Medical Advantage  ותוכניות ה- D ולהיות בטוח שהן עדכניות ומעניקות לך את מקסימום ההטבות המקיפות האפשריות.

תוכנית ה- D של מדיקר  לכיסוי מרשמי תרופות ותוכנית ה- Advantage  פתחו את ההרשמה ב-15 באוקטובר וימשכו עד ה-7 בדצמבר,  עבור ביצוע שינויים בתוכנית הרפואית החל מה-1 בינואר 2021. קיימת מערכת חדשה לסקירה ומעקב אחר מרשמי התרופות שלך על מנת שתוכל לנתח את צרכיך הרפואיים ולרכוש את התוכנית הטובה ביותר עבורך לשנה הקרובה, 2021. השיקולים בבחירת  תוכנית חלק ד' או בדיקת כיסוי התרופות של תוכנית Medicare Advantage, כוללים:

– הפרמיה החודשית שלך משתנה בהתאם לתוכנית שבחרת ומקום מגוריך

– שים לב למרשמי חברות ה"בראנד" שלך על מנת להבטיח  שהתרופות הדרושות עבורך, יכוסו.

– השתתפות עצמית שונה עבור שמות "בראנד" לעומת תרופות גנריות.

– השתתפותת עצמי ועלויות ביטוח

– השתתפות עצמית מקסימלית במיוחד אם אתה בוחר בתרופה יקרה שתעלה על המקסימום האפשרי שלך.

– אילו בתי מרקחת מתקשרים עם תוכנית זו (יכול להיות הבדל עלות גדול)

– לסיום, דירוג הכוכבים של התוכנית, המציג את הרקורד שלהם בטיפול בתביעות ובמתן שירות לקוחות טוב.

– ודא שהתוכנית שלך מכסה את חדר הכושר שלך ואת האלטרנטיבות האפשריות הנוספות.

יש לזכור שתוכנית המדיקר המקורית אינו מכסה אותך אם אתה נוסע מחוץ לארה"ב. אם אתה מתכנן נסיעות לחו"ל (נכנסות או יוצאו), אנא דאג לרכוש כיסוי נוסף, ביטוח בריאות לנסיעות הכולל כיסוי הנגיף קוביד 19. בעולם החדש, ה"עכשווי החדש" שלנו, העתיד החדש, העולם הוירטואלי, אנו מציעים דרכים רבות לתקשר עמנו: באמצעות טלפון, צ'אט חי באתר שלנו, התייעצויות בזום בחינם ודואר אלקטרוני. כמו תמיד, אל תהססו להתקשר אלינו למספר 818-508-7177 בכל זמן שהוא כדי להיות מחוברים למשאבים. מטרתנו לעזור לכם להשיג את הכיסוי הטוב ביותר האפשרי, תוך כדי חיסכון בכסף.

עכשיו הוא הזמן לשמור על עצמכם. הישארו זהירים, בטוחים ומאושרים!

באהבה,  נעמה וצוות ה- A+ TEAM

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

החל משבוע הבא: החיסון של פייזר יאושר לשימוש בגילאי 12 עד 15

Published

on

ככל שמבצע החיסונים ממשיך במשימה לחסן את כל האוכלוסיה, זאת כדי שנוכל כולנו לחזור לשגרה כמו שכולנו מכירים לפני שהמגיפה פרצה, אחד הנושאים שהעסיקו מומחים רבים היה חיסון ילדים כנגד הקורונה. 

החל משבוע הבא, למרבה המזל, לפחות חיסון אחד יהיה זמין, החיסון של פייזר, עבור ילדים בין הגילאים 12 עד 15.

ההרשאה אמורה להיות רשמית לא יאוחר מתחילת השבוע הבא, על פי דו"ח של הניו יורק טיימס, שציטט גורמים פדרליים שידעו על תוכניות הסוכנות. לאחר האישור הנ״ל, צפוי להתקיים פאנל מומחים של  CDC ולדון בנתונים וההמלצות השונות בנוגע לחיסון אוכלוסיית בני ה-12-15.

בחודש מרץ, פייזר הודיעה על תוצאות חיוביות במחקר חיסון הקורונה בקרב מתבגרים. בניסוי בשלב השלישי של הניסוי בקרב מתבגרים בגילאי 12 עד 15 עם או בלי ראיות מוקדמות לזיהום, החיסון Pfizer-BioNTech הפגין יעילות של 100 אחוז, כמו גם היווצרות נוגדנים גבוהה. 

באותה הודעה לעיתונות, פייזר אמר כי הוא מינון את הילדים הבריאים הראשונים כחלק ממחקר אודות יעילות החיסון בילדים בגיל שישה חודשים עד 11.

"התוצאות הראשוניות שראינו במחקרים בקרב גיל ההתבגרות מצביעות על כך שהילדים מוגנים היטב על ידי חיסון, דבר שמעודד מאוד לאור המגמות שראינו בשבועות האחרונים בנוגע להתפשטות המוטציה הבריטית. חשוב מאוד לאפשר להם לחזור לחיי בית הספר היומיומיים ולהכיר חברים ולפגוש בני משפחה תוך הגנה עליהם ועל יקיריהם“, אמר אוגור סאהין, מנכ"ל ומייסד BioNTech.

פקידי בריאות הציבור כבר נערכים למתן חיסונים לילדים בגילאי 12 עד 15 לפני האישור הצפוי של ה-FDA בשבוע הבא. כמפורט בדו“ח, המועד האחרון שפורסם ביום שני בלילה, המחלקה לבריאות הציבור במחוז לוס אנג'לס כבר ניסחה טפסי הסכמה.

"אנו עובדים עם אנשים ברחבי המחוז כדי שברגע שנוכל להשתמש בחיסון הזה, החיסון של פייזר, על ילדים בני 12 עד 15, אנו נהיה מוכנים", אמרה מנהלת הבריאות הציבורית במחוז לוס אנג'לס, ברברה פרר.

הידיעה על ההרשאה הצפויה לאנשים צעירים מתרחשת על רקע הדאגות מכך שארה"ב לא תשיג חסינות לעדר, בין השאר בשל אלה המסרבים לקבל את החיסון. לפי נתונים של סוף אפריל, כבר יותר מ-100 מיליון אמריקאים כבר חוסנו.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות