Connect with us

בריאות

המדריך שלך למדיקר

Published

on

כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול לגבי פוליסת ביטוח הבריאות שלכם עם מדיקר

מדיקר פותח את ההרשמה לשנת 2021; זהו הזמן לבחון מה הזכויות שלך. הסתו כאן, מה שאומר שעונת ההרשמה למדיקר כבר נפתחה. זהו הזמן לנווט בשוק המשתנה לעיתים קרובות ושעשוי להיות די מבלבל.  זהו הזמן לבחון מקרוב את פוליסת הביטוח שלך עם מדיקר, תוכניות ה- Supplement, ה- Medical Advantage  ותוכניות ה- D ולהיות בטוח שהן עדכניות ומעניקות לך את מקסימום ההטבות המקיפות האפשריות.

תוכנית ה- D של מדיקר  לכיסוי מרשמי תרופות ותוכנית ה- Advantage  פתחו את ההרשמה ב-15 באוקטובר וימשכו עד ה-7 בדצמבר,  עבור ביצוע שינויים בתוכנית הרפואית החל מה-1 בינואר 2021. קיימת מערכת חדשה לסקירה ומעקב אחר מרשמי התרופות שלך על מנת שתוכל לנתח את צרכיך הרפואיים ולרכוש את התוכנית הטובה ביותר עבורך לשנה הקרובה, 2021. השיקולים בבחירת  תוכנית חלק ד' או בדיקת כיסוי התרופות של תוכנית Medicare Advantage, כוללים:

– הפרמיה החודשית שלך משתנה בהתאם לתוכנית שבחרת ומקום מגוריך

– שים לב למרשמי חברות ה"בראנד" שלך על מנת להבטיח  שהתרופות הדרושות עבורך, יכוסו.

– השתתפות עצמית שונה עבור שמות "בראנד" לעומת תרופות גנריות.

– השתתפותת עצמי ועלויות ביטוח

– השתתפות עצמית מקסימלית במיוחד אם אתה בוחר בתרופה יקרה שתעלה על המקסימום האפשרי שלך.

– אילו בתי מרקחת מתקשרים עם תוכנית זו (יכול להיות הבדל עלות גדול)

– לסיום, דירוג הכוכבים של התוכנית, המציג את הרקורד שלהם בטיפול בתביעות ובמתן שירות לקוחות טוב.

– ודא שהתוכנית שלך מכסה את חדר הכושר שלך ואת האלטרנטיבות האפשריות הנוספות.

יש לזכור שתוכנית המדיקר המקורית אינו מכסה אותך אם אתה נוסע מחוץ לארה"ב. אם אתה מתכנן נסיעות לחו"ל (נכנסות או יוצאו), אנא דאג לרכוש כיסוי נוסף, ביטוח בריאות לנסיעות הכולל כיסוי הנגיף קוביד 19. בעולם החדש, ה"עכשווי החדש" שלנו, העתיד החדש, העולם הוירטואלי, אנו מציעים דרכים רבות לתקשר עמנו: באמצעות טלפון, צ'אט חי באתר שלנו, התייעצויות בזום בחינם ודואר אלקטרוני. כמו תמיד, אל תהססו להתקשר אלינו למספר 818-508-7177 בכל זמן שהוא כדי להיות מחוברים למשאבים. מטרתנו לעזור לכם להשיג את הכיסוי הטוב ביותר האפשרי, תוך כדי חיסכון בכסף.

עכשיו הוא הזמן לשמור על עצמכם. הישארו זהירים, בטוחים ומאושרים!

באהבה,  נעמה וצוות ה- A+ TEAM

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

בריאות

Covered California: השנה נהיה מכוסים יותר מתמיד!

Published

on

COVERED CA 2022  – נפתחה עונת ההרשמה הכוללת מידע חשוב ועדכני עבור תושבי קליפורניה והקהילה שלנו * קשה להאמין, אבל בחלק מהמקרים התשלום עבור הפרמיה עשוי להגיע לאפס או לדולר בודד בחודש!

הכיסוי ב- Covered CA בשנה הקרובה יהיה זול וטוב יותר מאי פעם עבור יותר מ-1.6 מיליון חברים. הפלטפורמה תחווה העלאת תעריפים נמוכה יותר מבעבר ומספר משמעותי יותר של משפחות הזכאיות לסבסוד עם פרמיות עבור יותר מ-730,000 תושבי קליפורניה. התשלום עשוי להגיע לאפס או לדולר בודד לחודש.

ההטבות של תוכנית ההצלה האמריקאית שנכנסה לתוקף בקיץ זה, ימשכו עד שנת 2022 ויוזילו את העלויות עבור חברים רבים. ההטבות מתבססות על הסובסידיות של מדינת קליפורניה כדי לספק עזרה פיננסית והורדת פרמיות עבור רבים מתושבי קליפורניה בעלי הכנסה בינונית, בפעם הראשונה.

באופן ספציפי, תוכנית ההצלה האמריקאית הרחיבה את הסובסידיות של ה- Marketplace בשנים 2021 ו-2022 עבור נרשמים מעל 400% מרמת העוני הפדרלית והגדילה את הסובסידיות למי שמרוויח בין 100% ו-400% מרמת העוני הפדרלית. שינויים אלו, הביאו לכך שצרכנים זכאים לסבסוד גבוה יותר והפכו את תכניות המסובסדות  לניתנות להשגה יותר.

חשוב מתמיד ליצור קשר עם סוכן מוסמך של  CA Storefront Covered , כדי שיעזור לקבוע אם אתה זכאי לתעריפים נמוכים חדשים אלו או לדווח על שינויים במשך השנה. תקופת ההרשמה של Covered CA  הרשמית השנה, תמשך מה-1 בנובמבר 2021 ועד ה-31 בינואר 2022. כשה-31 בדצמבר יהיה היום האחרון להירשם עבור התאריך האפקטיבי של ה-1 בינואר 2022. היום האחרון בו ניתן להירשם יהיה ה-31 בינואר והוא יאפשר תאריך אפקטיבי (של התחלת הביטוח) ב-1 בפברואר 2022. 

הזדמנויות נוספות ב-2022:

לכל תושבי קליפורניה יהיו לפחות שתי אפשרויות בחירה עבור תוכניות Covered CA. בנוסף, ל-94% יהיו 3+ אופציות ו-81% יהיו 4+ אופציות.

ביטוח "אנט'ם בלו קרוס" יחזור למחוזות אלמידה, קונטרה קוסטה, אל דורדו, מארין, נאפה, פלייסר, סקרמנטו, סן פרנסיסקו, סן מטיאו, סולנו, סונומה, יולו.

בלו שידלס קליפורניה, תציג את תוכנית ה- Trio HMO שלה לחלקים של מחוזות מונטריי וסנטה ברברה גם כן.

קבוצת  הבריאות של – Valley Health Plan תתרחב למחוזות סן בניטו ומונטריי.

וחברת הביטוח החדשה Bright HealthCare הפועלת היום ב-13 מדינות אחרות ומכסה יותר מחצי מיליון איש בשוק הפרטי, תתחיל להציע כיסוי במחוז קונטרה קוסטה. 

הצעות ייעול חדשות למחדשים את תוכניות הביטוח: 

ביטוח אבטלה: כל חבר ב- Covered CA  שקיבל את קצבת האבטלה הנוספת בסך 300 דולר (שהסתיימה ב-4 בספטמבר), חייב לדווח על הכנסה זו ויצטרך להתאים את ההכנסה שלו עם Covered CA

לתוכנית ה- Silver 70, תהיה השתתפות עצמית הראשונית נמוכה ותרד מ-4000 ל – 3,700 דולר, והשתתפות העצמית לתרופות מרשם תרד מ-300 דולר ל-10 דולר בלבד.

Covered CA עבור מעסיקים: 

עסקים קטנים יכולים להיות זכאים לכיסוי מורחב עם הטבות מיסוי גדולות.  ישנם יתרונות רבים לעסקים קטנים הזקוקים להטבות עבור כיסוי בריאותי קבוצתי קטן עם אפשרויות לכיסוי בכל חברות הביטוח. קל לסייע לקבוצות חדשות להירשם. ההרשמה לעובדים נעשית כולה באינטרנט ומילוי הטפסים הינו פשוט ומהיר.

מעסיקים יכולים לספק עד 4 אפשרויות לעובדיהם : זהב, פלטינה, כסף,  ברונזה.

המעסיקים יוכלו לשמור על העובדים הקיימים ולמשוך עובדים חדשים בזכות הביטוח הטוב. לחברות הביטוח יש מגוון תוכניות ותעריפים כדי לספק לעובדים אפשרויות בחירה (HMO/PPO/EPO) חברות הביטוח  כמו בלו שילד, health Net קייזר ואוסקר, מציעות ביטוח תחת קורת גג אחת שכוללת מספר תוכניות שונות עם כיסוי לעובדים גם מחוץ למדינת קליפורניה. כיסוי זמין לעובדים גם מחוץ למדינה.

– תוכניות אפשריות לרפואת שיניים לילדים ולמשפחה עם הכיסוי הגבוה ביותר דרך המעביד.

– קבוצות מתחת ל-25 עובדים במשרה מלאה עם משכורת שנתית ממוצעת של 56 אלף דולר, או פחות, עשויות להיות זכאיות לזיכוי מס נוסף.

עם Covered CA אתה יכול לשלוט בהוצאות עבורך כבעל עסק ביחד עם הגמישות שאופציות הכיסוי הרבות מציעות לעובדים שלך – זוהי סיטואציה שכולם יכולים להינות ממנה. 

התוכנית הטובה ביותר העונה

כחלון ראווה קהילתי, אנחנו ב Righplan.com יכולים להתאים לך לשגשג עם התוכנית הטובה ביותר העונה על כל הצרכים הייחודיים של משפחתך או העסק שלך. אז אם טרם הערכת מחדש את זכאותך ב- Covered CA בששת החודשים האחרונים ועידכנת את ההכנסה שלך, זהו הזמן לעשות זאת. כמו תמיד, הבריאות ואריכות החיים שלך מתחילים בך ובבחירות שאתה עושה מדי יום. 

דין אורניש MD, פרופסור קליני לרפואה באוניברסיטת קליפורניה, סן פרנסיסקו, אומר: "תחשבו על זה: מחלות לב וסוכרת ניתנות למניעה מוחלטת על ידי ביצוע שינויים מקיפים באורח החיים ובהזדמנויות רבות, ללא תרופות או ניתוחים". זוהי עובדה מוחלטת!

אנו מחוייבים לעזור לכל לקוח להשיג את מטרותיו הבריאותיות, לא משנה מה מצבו הנוכחי.  שינוי אורח חיים באמצעות אכילת מזון על בסיס צמחי, הקדשת זמן לרגעי מחשבה ומודעות והבעת תודה לאנשים מסביבנו, מקומות והברכות בחיינו, הם רק חלק מהדרכים בהן נוכל ליצור קשר עם האני הבריא ביותר שלנו.

חג חנוכה שמח!

לפרטים נוספים: 

Tel: 818.508.7177

naama@rightplan.com

www.rightplan.com

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות