fbpx
Connect with us

Featured

הכוכבת הבאה? בגיל 33 מורן סלע הגיעה מלוס אנג׳לס לכבוש את הבמה הישראלית וריגשה עם שיר של אדל

Published

on

חמושה בעוצמה וקול אדירים, כשמאחוריה עבודה עם המפיקים של דרייק וכריסטינה אגילרה, מורן סלע חתמה השבוע את פרק האודישנים ב"הכוכב הבא" והשאירה תחושה שאותה עוד נראה בבמות הגדולות.  בלוק שכולו ניקי מינאז' התיישבה מול המצלמה מורן סלע וסיפרה בחמש שניות שהיא יודעת שהיא תצליח להופיע בבמות הכי גדולות בעולם, וזה יקרה עם התכנית או בלעדיה. 

סלע שעזבה את ירושלים לפני מספר שנים לעיר המלאכים, היא מוזיקאית, כותבת, מלחינה, מפיקה וזמרת שלמדה מוזיקה בלוס אנג'לס. "בסופו של דבר אני רוצה שיכירו אותי", אמרה באודישן בתכנית 'הכוכב הבא', "אני יודעת שאני אעשה את זה עם התכנית או בלעדיה. החלום הוא גדול ואני יודעת שאגיע אליו". 

בתכנית היא שרה שיר של אדל- "Easy On Me" והרימה את המסך עם 94 אחוזים וכמובן שכלל השופטים נתנו לה אור כחול.  "שירי אמרה בהתחלה ש'היא באה לשיר'. זה מדהים אותי כמה ניגשת לשיר הזה באינטליגנציית שיא ובעדינות. האמנתי לכל מילה שלך. את כל כך מחוברת לזה ואת שרה כל כך יפה", אמר רן דנקר בסיום השיר.

קרן פלס הוסיפה: "לקחת שיר של אדל ושרת את זה בפרייזינג משלך. מרגיש שיש כאן מוזיקאית על הבמה ולא רק זמרת".

אסף אמדורסקי הודה כי השניים הכירו לפני מספר שנים ואמר: "את הפוקוס הזה היה לך כבר אז כשהכרנו, אני שמחה שעשית את הדבר הזה שלא הרבה אמנים עושים – לעצור רגע הכל וללמוד ולספוג והדבר הזה נורא ניכר. אני חשוב שבביצוע הזה שאת כל כך התרגשת היית כל כך מיומנת בלהכיר את עצמך ואת הקול שלך – שזה לא הפריע שאת מתרגשת. העדינות שלך הרגישה כמו בחירה ולא כמו חולשה. הבמה תפורה עליך".

Featured

התקרית שמזעזעת את לוס אנג'לס: זאב ערבות תקף פעוטה ישראלית בוודלנד הילס, אביה חילץ אותה וצעק בעברית 

Published

on

הסיוט של משפחת אליהו מלוס אנג'לס: בשעות הצהרייםביום שישי האחרון תקף זאב ערבות (קיוטי)  פעוטה שיראלית בת שנתיים בשכונת וודלנד הילס בקליפורניה. 

בתיעוד ממצלמות האבטחה בבית המשפחה ניתן לראות שאביה של הפעוטה, אריאל אליהו, החנה את הרכב בכניסה לבית והוציא את הבת הקטנה, אותה החזיר מגן הילדים. שניות אחר כך, בעת שניגש להוציא את הצעצועים שלה מהרכב, זאב ערבות התגנב מאחור, רץ במהירות לעבר הפעוטה והפיל אותה על המדרכה. 

הקיוטי נשך את הפעוטה כמה פעמים וגרר אותה על המדרכה בזמן שהיא צועקת ובוכה. אביה שמע את הזעקות ורץ לחלץ אותה, תוך כדי שהוא צועק ומקלל בעברית. 

"בהתחלה אריאל חשב שהיא נפלה, רק אחרי שהוא רץ אליה הוא ראה שם זאב ערבות", שחזרה אמה של הילדה, שירה אליהו. האב אריאל הרים את בתו והבריח את זאב הערבות. הפעוטה סבלה משריטות ברגלה ונלקחה לבית החולים שם קיבלה זריקה נגד כלבת.

בעת הדיווח של תחנת הטלוויזיה המקומית KTLA5 מבית המשפחה, שוב הופיע זאב ערבות במקום – והאב אריאל הבריח אותו. במשפחת אליהו אמרו כי נמאס להם מההגעה הבלתי פוסקת של זאבי ערבות אל קרבת ביתם.

מפקד מחלקת המידע לחיות בר בקליפורניה, פטריק פוי, אמר כי נערכת חקירה משותפת עם בקרת בעלי חיים בלוס אנג'לס כדי לחפש את זאב הערבות. הוא הוסיף כי הם בודקים את סימני הנשיכה בבגדי הפעוטה בחיפוש אחר שאריות DNA. "זאבי ערבות הם בעיה גדולה כאן, כבר היו דיווחים קודמים שהם פגעו בחיות מחמד", אמר פוי.

פוי הוסיף כי במהלך השנה זאבי ערבות תקפו שבעה בני אדם וחיות מחמד רבות נוספות בלוס אנג'לס. לדבריו, מומלץ לתושבים לבנות גדרות גבוהות, וחשוב שהם לא יאכילו את זאבי הערבות או חיות אחרות.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured8 שעות ago

התקרית שמזעזעת את לוס אנג'לס: זאב ערבות תקף פעוטה ישראלית בוודלנד הילס, אביה חילץ אותה וצעק בעברית 

Featured8 שעות ago

לוחם ה-MMA נתן לוי בתגובה לדברי קניה ווסט – אם יש לך בעיה איתי או עם מישהו מהעם שלי, אתה מוזמן לבוא לפגוש אותי!

Featured8 שעות ago

פגוש את העיתונות: נתניהו מרגיע את התקשורת האמריקאית- לא אתן לפגוע בקהילת הלהט"ב בישראל

Featured8 שעות ago

חברת הענק האמריקאית לוקהיד מרטין מצטרפת לרפאל הישראלית לפיתוח מערכת הלייזר ליירוט טילים 

Featured8 שעות ago

 מייסד חברת 'לייף אלרט', איש העסקים והפילנתרופ יצחק שפר, הלך לעולמו בביתו בבל אייר

Featured4 ימים ago

משעמם לה? ברברה פרר מאיימת שוב בהחזרת חובת חבישת המסכות במחוז לוס אנג'לס

Featured4 ימים ago

מקרי המוות מפנטניל עלו ביותר מאלף אחוזים בלוס אנג'לס: הרצאה ועידכון להורים ובני נוער ישראליים במרכז שפר בוודלנד הילס

Featured4 ימים ago

מחקר של רדפין: אנשים שעוזבים את לוס אנג'לס נוהרים כעת לשתי הערים הללו

כתבות שבועיות