Connect with us

Featured

החמרה בנהלים: החל מיום רביעי איסור ישיבה במסעדות ובברים

Published

on

מחוז לוס אנג'לס רואה גידול עצום במקרי COVID-19 בימים אלו, נציגי הבריאות נוקטים פעולה ומשנים את צו הבריאות הנוכחי כדי להשעות את האוכל במסעדות, בארים, מבשלות בירה ויקבים.

הצו המתוקן ייכנס לתוקף ביום רביעי, 25 בנובמבר בשעה 22:00.

מסעדות, מבשלות בירה, יקבים וברים עדיין יוכלו להציע שירותי טייק אווי ומשלוחים.

גורמים רשמיים במשרד בבריאות הציבור בלוס אנג'לס טוענים כי לא תהיה אפשרות לסעוד בתוך המסעדה בשלושת השבועות הקרובים.

זה מגיע ימים ספורים לאחר שהמחוז הוסיף מגבלות חדשות לעסקים שאינם חיוניים, והורה להם לסגור בין השעות 22:00. עד שש בבוקר.

מגבלות ה- COVID-19 הקיימות כעת עלולות להוביל לפחדים רבים יותר מאובדן מקומות עבודה. הנעילה עלולה לפגוע בעסקים במיוחד בתקופת החגים.

במיוחד עסקים קטנים המתמודדים עם המציאות של אולי להיסגר שוב.

הממוצע של חמשת הימים של מקרי COVID-19 חדשים עלה ליותר מ -4,000 מקרים. ביום ראשון דיווחה מחוז לוס אנג'לס על 2,718 מקרים חדשים ועל תשעה מקרי מוות נוספים, מה שהביא את המחוז לסכום של 364,520 מקרים ו -7,438 מקרי מוות.

פקידי בריאות במחוז אומרים שאם הממוצע של חמשת הימים של מקרים הוא 4,500 או יותר, או אשפוזים יותר מ -2,000 ליום, יינתן צו ממוקד בטוח יותר בבית למשך שלושה שבועות.

לדבריהם, הצו יציע מגבלות נוספות תוך שהוא מאפשר לעובדים חיוניים וחירום לעזוב את בתיהם.

"המספר הגבוה של המקרים דורש אמצעי בטיחות נוספים המגבילים ערבוב בהגדרות בהן אנשים אינם חובשים מסכות. אנו מקווים כי אנשים ימשיכו לתמוך במסעדות, במבשלות בירה וביקבים על ידי הזמנתם למשלוח או משלוח, "אמרה ברברה פרר, מנהלת בריאות הציבור.

"אנו מקווים גם שכל תושב במחוז לוס אנג'לס תומך בכל העסקים שלנו על ידי ביצוע ההוראות לבריאות הציבור שאנחנו יודעים שעובדות להאטת ההתפשטות. למרבה הצער, אם המקרים והאשפוזים שלנו ימשיכו לגדול, נצטרך להוציא מגבלות נוספות כדי להגן על בריאותנו. מערכת ולמנוע יותר מקרי מוות. "

Featured

בוורלי הילס: גבר עירום פרץ לבית בבל אייר והרג את חיות המחמד המשפחתיות

Published

on

בעל הבית של הנכס בבל אייר שנפרץ, עדיין בהלם לאחר שנאלץ להתמודד פנים אל פנים עם הגבר העירום והאלים שפרץ לביתו והרג את חיות המחמד של המשפחה.

מאט סאבז היה לבדו בבית ביום חמישי אחר הצהריים כשאשתו התקשרה ואמרה לו שרואים במצלמות האבטחה שלהם כי גבר עירום פורץ לביתם.

"אני רואה גבר למטה, עין בעין. מיד נעמדתי מולו והרמתי את קולי, ‘היי מה אתה עושה?‘", אמר סאבז ל-FOX 11. עם זאת, המפגש הזה לא עצר את הפורץ העירום.

"הוא לא הלך. הוא הביט בי ואמר 'זה הבית שלי, מה אתה עושה כאן' ולפני שהספקתי לומר מילה הוא אמר 'אני הולך להתקשר למשטרה'. ומיד הבנתי שלא מדובר באדם שאתה רוצה להתעסק איתו בכלל,“ קבע סאבז.

הפולש הסתובב בבית כאילו הוא הבעלים, ואף הרגיש בנוח להיכנס לבריכה ואז הלך למדוד בגדים בחדר הארונות. החשוד אז ראה את שני התוכיים של המשפחה.

"תחילה הוא חייך אליהם כמו רוצח סדרתי. הוא קירב את ידיו אליהם, הפיל את אחת מהן, ודרך עליה. התוכי השני כנראה הרגישה מה קורה, והיא החלה לצרוח. ואז עשה את אותו הדבר גם לתוכי השני.” סיפר סאבז. “זה שינה את כל הגישה שלנו אליו כשראינו שהוא הרג את שתי החיות חסרות הישע האלה."

בינתיים, בקומה העליונה נמלט סאבז מהבית, קפץ מהמרפסת אל מכוניתו כשהוא בטלפון עם 911.עד מהרה הגיעו אנשי הביטחון של השכונה ועצרו את הפולש.

"מי ידע מה האיש הזה יכול היה לעשות למשפחתי אם הם היו בבית“, סיכם סאבז.

משטרת בוורלי הילס זיהתה את החשוד כפול קיאן בן ה-34. הם אומרים שהוא קיבל גישה לבית דרך הדלת של חניית המכוניות. קיאן עומד בפני כתבי אישום על פריצה ואכזריות כלפי בעלי חיים.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות